Užtemimų koridorius - laikas pasverti vertybesnuotraukos (2)

2020 lapkričio 28 20:41:44 Perskaitė 1894

Lapkričio 30 d. 11.40 val. vyks dalinis Mėnulio užtemimas, o gruodžio 14 d. 18.14 val. Lietuvos laiku - visiškas Saulės užtemimas Šaulio ženkle. Anot astrologės Violetos Liaugminienės, šiuo periodu sunkiausia bus viską „išmanantiems", mokyti gyvenimo tiesų linkusiems, tiems, kurie nenori keistis.


„Mėnulis labiau išryškina mūsų emocijas, ypač tokias, kurios susikaupė per ilgesnį laiką, taip pat skatina baimę ir nerimą, todėl, natūralu, atsiranda daugiau nervingumo ir įtampos. Šitas mėnulio užtemimas bus Dvynių ženkle, todėl itin svarbu stebėti, kaip ir ką mes kalbame, ką galvojame apie kitus ir patys apie save. Tai yra labai svarbus laikas visiems, kurie dirba su informacija, mokosi ir moko kitus, švietimo sistemai", - kalbėjo V.Liaugminienė. Anot astrologės, šiuo laikotarpiu pasakytas negeras žodis ateityje gali labai lemtingai realizuotis.

Atsižvelgiant į tai, kad mėnulio užtemimas paaštrina įvairias baimes, artėjant užtemimų koridoriaus periodui reikėtų nebelaikyti savyje negatyvių emocijų ir jausmų, o stengtis visa tai paleisti. „Mėnulio užtemimo laikas yra senų programų užbaigimas. Reikia baigti tai, ką jau seniai esame susiplanavę, suvokti, kad gal kažko padaryti nepavyko, o galbūt senos nerealizuotos svajonės jau nebėra tokios svarbios ir jų laikas praėjo. Reikia paleisti viską, ko nebenorime neštis į ateitį", - pasakojo astrologė.

Mėnulio užtemimas yra kur kas svarbesnis moterims. Tai labai geras laikas, kai reikėtų paieškoti glaudesnio kontakto su vaikais, daugiau kalbėtis su jais.

Pasak V.Liaugminienės, Saulės užtemimas bus visai kitoks. Tai naujų programų sėjimo laikas. „Užtemimas bus gruodžio 14 dieną, Šaulio zodiako ženkle. Tai yra paskutinis, 6-asis užtemimas šiais metais. Jų apskritai per šiuos metus įvyko labai daug. Todėl ir metai buvo tokie ypatingi", - teigė pašnekovė.

Šaulio ženklas, pasak V.Liaugminienės, susijęs su pasaulėžiūra, išsilavinimu, gyvenimo filosofija, perspektyvomis, tikėjimu ir optimizmu, tad užtemimo metu svarbu pozityviai save programuoti, galvoti apie ateitį, tikėjimą. Šaulys, anot astrologės, taip pat susijęs su užsieniu, o tai asocijuojasi su tikėjimu ir viltimi, kad kažkada vėl bus galima laisvai keliauti.

„Mūsų pasaulėžiūra, kuo mes gyvename dabar, yra labai svarbu. Šie metai yra labai įdomūs. Po truputį žingsniuojame į Vandenio erą. Ir vis labiau atsiveria durys į kitą pasaulį, kurio kol kas dar nelabai suprantame, nežinome, kur mes einame. Tad labai svarbu, kad į pasaulį žiūrėtumėme su didesniu optimizmu, o ne su baime", - pažymėjo V.Liaugminienė.

Anot pašnekovės, užtemimų metu viskas suaktyvėja, galime plačiau, giliau ir prasmingiau matyti savo ateitį, plačiau viską suvokti. „Jeigu žmogus niekuo nesidomi, niekada nepakelia akių į dangų, jeigu jis gyvena tik pilką pasaulietinį gyvenimą ir dažniau visur mato tik problemas, žinoma, tokiam žmogui ateityje bus labai sunku. Tačiau kiekvienas eina savo keliu ir kiekvienas esame savo kelionės tam tikrame etape", - pasakojo pašnekovė.

Ruošiantis šiems užtemimams, pasak astrologės, reikėtų kreipti dėmesį ten, kur norisi jį nukreipti. Nors labai svarbios yra 15 dienų prieš ir po užtemimų, V.Liaugminienė skatina atkreipti dėmesį į paskutines 3 dienas laukiant užtemimo.

„Labai svarbu per tą laiką stebėti, ką darome. Sveika ir naudinga būtų pabadauti arba bent jau atsisakyti mėsos, alkoholio. Reikėtų daugiau būti gamtoje, stebėti, kokios ateina emocijos, nuotaikos ir būsenos, kokios mintys kyla", - rekomendacijomis dalijosi astrologė. Anot pašnekovės, būtų pravartu kuo labiau pasinerti į ramybės būsenas. Šios rekomendacijos galioja tiek prieš užtemimus, tiek ir po jų.

„Ne veltui šis laikotarpis vadinamas užtemimų koridoriumi. Labai svarbu, kaip mes įeisime į šį naują periodą. Jeigu būsime pikti ir pyktį transliuosime kitiems, natūralu, kad mūsų ateities programos nebus pačios geriausios. Būtina šiuo laiku atrasti vidinę ramybę ir darną ne tik su savimi, bet ir su kitais", - akcentavo V.Liaugminienė.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net