Projektas ieškantiems darbonuotraukos

2019 balandžio mėn. 26 d. 07:11:20 Perskaitė 1087

TV3 eteryje prasideda naujas socialinės dokumentikos projektas „Noriu šio darbo!“, kurio metu įvairių profesijų ir specialybių atstovai dalyvaus atrankose į populiariausių Lietuvoje darbdavių siūlomas pozicijas ir gaus tikrą darbą. Kartu laida į ekranus sugrąžins žiūrovų mėgstamą televizijos laidų vedėją Giedrių Leškevičių.

 

„Mūsų žiniasklaidos grupėje dirba bemaž pusantro šimto darbuotojų. Man pačiam teko ne vieną dešimtį darbo pokalbių turėti, kol subūriau savo komandą. Todėl galiu tik patvirtinti, kad neužtenka turėti gerą išsilavinimą ar talentą, reikia dar mokėti tai pateikti ir įtikinti potencialų darbdavį. Taigi ši tema yra aktuali daugeliui - dar tik ieškančiam pirmojo darbo, ar jau siekiančiam aukštesnių pareigų, ar norinčiam keisti specializaciją. Neabejoju, kad laida bus daug kam įdomi ir naudinga“, - sako Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Laida kuriama kartu su geidžiamiausiais Lietuvoje darbdaviais ir darbo atrankomis užsiimančiomis bei šioje srityje lyderiaujančiomis įmonėmis. Laidoje taip pat bus galima iš arčiau susipažinti su darbdaviais, pasižvalgyti po įspūdingus įmonių biurus bei sužinoti, kokias darbo sąlygas jie siūlo. Pasirodo, šiais laikais kai kuriuose biuruose įrengtos ne tik virtuvės, sporto, vaikų kambariai, bet panorėjus galima net ir pernakvoti.

Simboliška, kad naujosios laidos vedėju tapo dar visai neseniai spaudoje „televizijos bedarbiu“ vadintas Giedrius Leškevičius. „Projektas iš karto patraukė savo verte. Darbas užima kone didžiausią ir reikšmingiausią mūsų gyvenimo dalį, tad visada norisi turėti įdomų, leidžiantį save realizuoti, siūlantį kuo geresnes sąlygas darbą. Tačiau dėl geros pozicijos reikia ir pakovoti“, - teigia pirmosiose laidose jau nusifilmavęs G.Leškevičius.

„Man gyvenime sekėsi - niekada neieškojau darbo, jis pats mane susirasdavo, todėl atsidūręs šiame projekte sužinojau daug naujų, įdomių dalykų. Pamatysite, ši laida tikrai bus naudinga“, - priduria jis.

Be televizijos žiūrovų pamėgto Giedriaus, projekte dalyvaus žmogiškųjų išteklių ekspertai, lyderystės mokytojai, psichologai ir net fenotipologai. Jie taps savotišku laidos dalyvių asmeninių trenerių štabu - patarėjais, kurie analizuos kandidatų klaidas ir padės išryškinti stipriąsias savybes, sužinos, kokios baimės kamuoja dalyvius, bei padės jų atsikratyti, taip pat išgirs apie lūkesčius ir norus bei pastūmės jų siekti.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net