Netikėčiausi pasaulio restoranų padavėjainuotraukos

2014 birželio mėn. 02 d. 16:02:05 Perskaitė 1324

Teminių restoranų pasaulyje – gausu. Ir tokių, kuriuose priėjęs aptarnauti padavėjas verčia aiktelėti iš nuostabos. Skaitytojų dėmesiui – keletas jų.

Visi bent kartą susimąstę, kaip galėtų atrodyti vakarienė Marse,  tai gali sužinoti apsilankę Niujorke esančiame „Mars 2112“. Tikriausiai tai originaliausias teminis restoranas pasaulyje. Raudonosios planetos atmosfera dvelkiančiame restorane sutinka draugiški marsiečiai, atvykėlius iš Žemės vaišinantys Marso jūrų gėrybėmis – jūrų šukutėmis, krevetėmis, kalmarais, moliuskais su įvairiais padažais.

Nors dažniausiai beždžiones įsivaizduojame kaip pokštus ir išdaigas krečiančius gyvūnus, Japonijos restorane „Kayabukiya Tavern“ jas galima išvysti gan netikėtu – padavėjų amplua. Anot restorano savininkų, jų augintinės Jat Čian ir Fuku Čian pamačiusios, kaip dirba restorano darbuotojai, ėmė juos pamėgdžioti. Taip beždžionėlės tapo šeimininkų pagalbininkėmis, svečiams tiekiančiomis gėrimus, atnešančiomis servetėlių, sąskaitas ir grąžą. Svečiai, patenkinti darbščiųjų padavėjų darbu, gali palikti arbatpinigių – virtų sojų pupelių. Tiesa, beždžionėlės dirba tik 2 valandas per dieną.

Ne tik beždžionės gali būti puikios padavėjos. Tailando sostinėje Bankoke esančiame restorane „Hajime“ išalkusius svečius aptarnauja robotai. Restorano savininkė Lapasarad Tanafant (Lapassarad Thanaphant) tiki originalia restorano idėja ir jau investavo apie 1 mln. dolerių, kad įsigytų 4 klientus aptarnaujančius robotus. Beje, šie robotai moka ir šokti!

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net