respublika.lt

Kovo mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklųnuotraukos (0)

2020 kovo mėn. 01 d. 07:00:00
Astromanija.lt

Pirmasis 2020-ųjų pavasario mėnuo vieniems Zodiako ženklams bus laimingas periodas, kupinas meilės, romantikos ir malonių pažinčių, kitiems atneš nemalonių siurprizų ir nusivylimų artimaisiais. Užtat finansinėje srityje kovas bus gana sėkmingas. Daug kas galės tikėtis didesnio atlyginimo ar papildomų pajamų, perspektyvių sutarčių ir projektų. Kovas idealiai tiks kelionėms, į kurias geriausia leistis su linksma draugų kompanija.

×
nuotr. 6 nuotr.
EPA-Eltos nuotr.

 

AVINAS (03 21-04 20)


Kovo mėnesį kolektyve, kuriame dirba Avinas, įsivyraus nesveika atmosfera. Intrigos, nesėkmės, apkalbos sunkins gyvenimą darbe, todėl Avinui reikės būti labai atsargiam ir kontroliuoti savo žodžius, kitaip jis galės nekaltai nukentėti. Tik susikoncentravimas į darbines užduotis padės ramiai ištverti šį sudėtingą etapą. Bet kokiuose santykiuose su žmonėmis Avino laukia nusivylimai ir liūdesys, kad lūkesčiai neišsipildė. Susikaupusius nemalonumus padės kompensuoti atostogos arba laisvalaikio poilsis, kurį reikėtų praleisti su draugais. Šį mėnesį Avinui patartina būti atsargiam keliuose, reikia saugotis vagių, sukčių ir intrigantų.

JAUTIS (04 21-05 20)

Kovo mėnesį Jautis sulauks daugybės kviestų ir neprašytų svečių, taip pat ir pats nevengs lankytis renginiuose ir vakarėliuose, kuriuose susipažins su įtakingais asmenimis. Šeimą turintys šio ženklo atstovai daug dėmesio skirs vaikams.Tačiau tėvams nereikėtų būti per daug įkyriems, kitaip jie galės sugadinti net pačius geriausius santykius su savo atžalomis. Meilės srityje Jautį kankins neaiškumas ir jausmas, kad antroji pusė jo vengia. Patartina būti kantriam ir neklausinėti nieko, nes netrukus viskas savaime paaiškės. Išlaikyti pauzę padės darbas, į kurį jis pasiners visa galva. Tokia taktika teigiamai atsilieps jo finansinei padėčiai.

DVYNIAI (05 21-06 21)

Visą kovą Dvyniams nerimą kels nesveika psichologinė atmosfera darbe. Jų sėkmė ir geri rezultatai neduos ramiai miegoti pavyduoliams. Bloga linkintys bendradarbiai iš visų jėgų stengsis pakenkti, tačiau iš to nieko neišeis. Vadovai vis tiek nepatikės gandais ir apkalbomis. Tačiau įtempta atmosfera ir nuolatinis stresas pakenks Dvynių sveikatai. Teks stiprinti pašlijusią nervų sistemą specialiomis vaistažolių arbatomis ir papildomu poilsiu. Dvyniams patartina stengtis daugiau dėmesio skirti šeimai. Jaukūs vakarai su artimaisiais padės atsipalaiduoti ir pamiršti problemas. Santykiuose su priešinga lytimi galimi nedideli konfliktai dėl pinigų.

VĖŽYS (06 22-07 22)

Kovo mėnesį Vėžiui teks spręsti klausimą, kas yra svarbiau - darbas ar asmeninis gyvenimas. Dėl užgriuvusių darbų ir problemų jis nebegalės skirti pakankamai laiko asmeniniams santykiams, dėl to gali kilti nesusipratimų. O tiems šio ženklo atstovams, kurie ieško darbo, pavyks rasti tokį, kuris garantuos ir pasitenkinimą, ir stabilų uždarbį. Vėžio finansinė padėtis bus gera, su sąlyga, kad jis leis pinigus tik reikalingiems pirkiniams. Kovo mėnesį Vėžiui teks daug važinėti ir keliauti. Vairuojant automobilį patartina būti atsargiam ir neviršyti greičio. Sveikatos problemų neturėtų kilti, negresia net pavasarinis persišaldymas.

LIŪTAS (07 23-08 23)

2020 metų kovo mėnesį Liūtui reikia kruopščiai saugoti savo sveikatą, nes jo imuninė sistema bus nusilpusi, todėl jis galės lengvai sunegaluoti ir susirgti. Pavasario pradžia pradžiugins Liūtą finansiniu stabilumu. Jo projektai bus pelningi, investicijos -
sėkmingos, be to, jis gaus palankių pasiūlymų iš verslo partnerių. Meilės sferoje kunkuliuos aistros. Šeimos neturintys šio ženklo atstovai įsigis po kelis priešingos lyties gerbėjus, reikės tik išsirinkti geriausią. Šeimą sukūrę šio ženklo atstovai daug laiko praleis su vaikais, dalydamiesi su jais savo gyvenimo patirtimi. Tėvai surengs įdomią išvyką, kurią vaikai prisimins ilgai.

MERGELĖ (08 24-09 23)


Kovo mėnesį Mergelei negalima leistis į jokias finansines avantiūras, nes yra didelė tikimybė patirti stambių nuostolių. Situaciją pablogins ir nepatikimi partneriai, įtraukę Mergelę į abejotinus veiksmus. Pirmąjį pavasario mėnesį Mergelei apskritai reikia niekuo nepasitikėti. Taip pat ir antrąja puse, kurios romantiškos intrigos darbe gali nueiti per toli, jeigu Mergelė neįsikiš. Išgelbėti nuo neištikimybės padės išgalvotos šeimyninės problemos ir dažni netikėti jos apsilankymai partnerio darbe. Kovo mėnuo bus visai netinkamas nekilnojamajam turtui pirkti arba parduoti. Tokias operacijas reikia atidėti vėlesniam laikui.

SVARSTYKLĖS (09 24-10 23)

Svarstyklėms gali sugadinti nuotaiką sveikatos problemos. Kad jų išvengtų, reikia kuo greičiau pradėti sveikai maitintis, daugiau ilsėtis ir užsiimti sportu. Meilės sferoje Svarstyklės kovo mėnesį pasirodys esančios didelės pavyduolės, visur matančios konkurentus. Dėl priekaištų antrajai pusei ir įtarinėjimų kils visa virtinė skandalų. Vienas jų gali padėti paskutinį tašką jų santuokoje. Kad to neatsitiktų, Svarstyklėms reikia nusiraminti ir pasistengti įveikti savo nesveiką pavydą. Darbe Svarstyklėms seksis puikiai. Vadovai bus patenkinti jų darbu, kolegos - draugiški ir paslaugūs. Pavyks sudaryti pelningas sutartis ir išspręsti visas susikaupusias problemas.

SKORPIONAS (10 24-11 22)


Kovo mėnesį Skorpionas galės ramiau atsikvėpti, nes žiemą slėgę rūpesčiai jau bus praeityje. Pavasario pradžioje Skorpionas ryšis permainoms - pakeis seną darbą į geriau apmokamą, susiras papildomą pajamų šaltinį arba leisis į tolimą kelionę. Poilsis šiltuose kraštuose bus naudingas ir asmeniniam gyvenimui, nes keliaudamas susipažins su įdomiais žmonėmis. Nemaža tikimybė, kad jo laukia kurortinis romanas, kuris gali peraugti į rimtus ilgalaikius santykius. Susituokusiems šio ženklo atstovams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei ir vaikams. O moteriškos lyties šio ženklo atstovės dar turėtų pasikonsultuoti ir su ginekologu.

ŠAULYS (11 23-12 21)


Daugiausia energijos kovo mėnesį iš Šaulio pareikalaus buitiniai rūpesčiai ir šeimyninės problemos. Jam norėsis atnaujinti namus, pakeisti baldus ar bent pagyvinti interjerą. Artimieji palaikys jo užmojus, todėl netrukus namuose atsiras daugiau jaukumo ir komforto. Vienišas Šaulys turės daug šansų kovo mėnesį sutikti sau į porą tinkamą būtybę. Jų santykiai vystysis sparčiai, todėl įsimylėjęs Šaulys lengvai ryšis persikraustyti gyventi pas savo mylimą žmogų. Kovą Šaulys sužinos nemalonią naujieną, susijusią su darbu ir finansais. Vadovai bus nepatenkinti jo pasiektais rezultatais. Sveikata Šauliui nekels problemų.

OŽIARAGIS (12 22-01 20)

Kovo mėnesį Ožiaragio laukia nesutarimai su tėvais, vaikais, partneriais. Kad jie neperaugtų į rimtus konfliktus, jam reikės kontroliuoti save ir daugiau dėmesio skirti artimiesiems. Pataisyti santykius padės savaitgalio išvykos į gamtą ir bendros pramogos. Tačiau susikoncentravus į šeimos reikalus Ožiaragiui derėtų nepamiršti ir savo darbinių įsipareigojimų. Jam vertėtų pademonstruoti savo profesionalumą ir tarpininkauti įmonei užmezgant naujus kontaktus, sudarant verslo sutartis. Taip jis sustiprintų savo autoritetą, įgautų viršininkų pasitikėjimą. Kovo mėnesį Ožiaragis užsimanys įsigyti stambų pirkinį, kuriam įsigyti trūkstamą pinigų sumą paskolins draugai. Kovą Ožiaragiui reikia saugotis peršalimų.

VANDENIS (01 21-02 19)

Svarbiausias Vandenio rūpestis kovo mėnesį bus siekis padidinti savo pajamas. Jis apsvarstys daugybę variantų - nuo vertingų popierių, depozitų iki nekilnojamojo turto įsigijimo bei pardavimo. Tačiau atsargusis Vandenis nesiryš žengti jokio drąsaus žingsnio ir norės pasirinkti senovinį pinigų saugojimo būdą -
laikyti juos paslėptus slaptoje vietelėje. Jam nereikėtų taip elgtis, nes bus nemažas pavojus, kad plėšikai arba nesąžiningas artimas žmogus suras jo slėptuvę. Šio ženklo atstovų darbe bus pakilimo metas: pagerės produktyvumas, padidės pelnas, atsiras šansas gauti didesnį atlyginimą. Kils nesutarimų su antrąja puse dėl pavydo, bet tai bus laikini sunkumai. Sveikata nesukels jokių problemų, tik gali paskaudėti galvą nuo pervargimo ir įtampos.

ŽUVYS (02 20-03 20)

Kovo mėnesį Žuvims patartina susikoncentruoti į naminius rūpesčius ir buities darbus, nes šiuo metu čia jas lydės sėkmė. To negalima pasakyti apie šio Zodiako ženklo finansinius reikalus. Čia Žuvys susidurs su laikinais sunkumais, todėl šį mėnesį geriau susilaikyti nuo stambių pirkinių ir finansinių sandėrių. Taip pat nepatartina žaisti azartinių žaidimų ar dalyvauti loterijose -
jokių laimėjimų nebus. Darbe Žuvų reikalai klostysis neblogai. Geri rezultatai ir jų iniciatyvumas bus puikių ateities laimėjimų pradžia. Meilės srityje jokių permainų nenusimato. Kovą Žuvys galės džiaugtis gera sveikata. Vis dėlto patartina būti atsargesnėms su duriančiais, pjaunančiais daiktais.

Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
  • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos