respublika.lt

Birželio 11d. vardadieniai ir kitos įdomybės - straipsnio komentarai:

 • V
  Vasya 2022 birželio 11 09:06:00

  Vejas pucia visur salta man nesalta su fufaika

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:55:06

  Lietuviams net guglas neduoda plana Allesa Dallesa CŽV direktoriaus. Skaito kad aborigenams tai negalima zinot.

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:51:57

  Skaitikit nuo apačios i viršu. Turesit visa paveiksla kas dabar viksta ponai.

 • А
  Аldona 2022 birželio 11 08:46:21

  Mes rasime būdą, kaip juos šmeižti ir paskelbti visuomenės nešvarumais... Priimsime žmones nuo vaikystės, paauglystės, visada statysime pagrindinį statymą jaunimui, pradėsime jį korumpuoti, korumpuoti, gadinti. Padarysime juos šnipais, kosmopolitais. Štai kaip mes tai padarysime“. CŽV direktorius Allenas Dullesas.

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:40:40

  Sąžiningumas ir padorumas bus išjuoktas ir niekam nereikalingas, pavirs praeities reliktu. Šiurkštumas ir arogancija, melas ir apgaulė, girtavimas ir narkomanija, gyvuliška vieni kitų baimė ir begėdiškumas, išdavystė, tautiškumas ir tautų priešiškumas, visų pirma priešiškumas ir neapykanta rusų tautai – visa tai ugdysime mikliai ir nepastebimai. Ir tik nedaugelis, labai nedaugelis atspės ar supras, kas vyksta. Bet mes tokius žmones pastatysime į bejėgišką padėtį, paversime juos pajuokos objektu.

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:36:05

  Visokeriopai palaikysime ir auginsime vadinamuosius menininkus, kurie į žmogaus sąmonę pasodins ir įkals sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, bet kokį amoralumą. Valdžioje kursime chaosą ir sumaištį. Nepastebimai, bet aktyviai ir nuolat propaguosime valdininkų, kyšininkų tironiją, nesąžiningumą. Biurokratija ir biurokratija bus pakelti iki dorybės.

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:31:15

  Pavyzdžiui, iš literatūros ir meno pamažu išnaikinsime jų socialinę esmę. Atpratinsime menininkus, atgrasinsime juos nuo vaizdavimo, masių gelmėse vykstančių procesų tyrinėjimo. Literatūra, teatras, kinas – visa tai pavaizduos ir šlovins pačius niekšiškiausius žmogaus jausmus.

 • A
  Aldona 2022 birželio 11 08:21:06

  Karas baigsis, kažkaip viskas susitvarkys, susitvarkys. Ir mes išmesime viską, ką turime, visą auksą, visą materialinę jėgą ar išteklius, kvailindami ir kvailindami žmones... Pasėję chaosą, tyliai pakeisime jų vertybes netikromis ir priversime juos tikėti šiomis netikromis. vertybes. Kaip? Rasime savo bendraminčių, pagalbininkų ir sąjungininkų. Epizodas po epizodo bus suvaidinta grandiozinė tragedija, kai žuvo labiausiai nepaklusnūs žmonės žemėje, galutinai negrįžtamai išnyko jų savimonė.

 • GELBĖTOJAI: Neringos kurorto gyventojų ir svečių saugumu rūpinasi geriausi šalies pajūrio gelbėtojai - tai paaiškėjo po antradienį vykusio Lietuvos paplūdimio gelbėtojų čempionato.
 • BŪSTAS: Savivaldybėms sudarytos sąlygos neskaidriai parduoti jų valdomą būstą, teigia Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikusi Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo antikorupcinį vertinimą.
 • PERSPĖJA: „Luminor“ bankas perspėja neprarasti budrumo ir nepakliūti į sukčių pinkles socialiniuose tinkluose - pastaruoju metu socialiniame tinkle „Facebook“ buvo fiksuotas sukčių sukurtas banko profilis, kuris skelbė apie laimėjimą konkurse bei ragino paspausti atsiųstą nuorodą ir pateikti savo duomenis.
 • ALIEJUS: Iš Klaipėdos uosto tanklaiviu išgabenta 15 tūkst. tonų ukrainietiško saulėgrąžų aliejaus, pranešė jūrų krovinių kompanija „Bega“.
 • GINČAI: Pirmąjį šių metų pusmetį Darbo ginčų komisijos gavo beveik 3000 prašymų išnagrinėti darbo ginčus tarp darbuotojo ir darbdavio: daugiausia prašymų gauta iš transporto ir saugojimo veiklos sektoriaus įmonių, antroje vietoje – statybų sektorius.
 • PASPIRTUKAI: Kiek daugiau nei trečdalis lietuvių palaikytų draudimą važiuoti elektriniais paspirtukais šaligatviu, labiau riboti jiems leistiną greitį, rodo „Baltijos tyrimų“ atlikta apklausa.
 • VIZOS: Interviu leidiniui „Deutsche Welle“ užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis paragino Europos Sąjungos šalis pasekti Lietuvos pavyzdžiu ir įvesti vizų draudimą Rusijos turistams.
 • PROGNOZĖ: 2023 metais minimali mėnesio alga gali padidėti nuo 15% iki 19%, sako Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas - tuo metu pensijos ir biudžetininkų atlyginimai turėtų augti 10%.
 • KAINOS: Eksportuotų prekių kainos birželį, palyginti su tuo pačiu metu pernai, padidėjo 16,8%, importuotų prekių – 31,5%.
 • SKRYDŽIAI: Oro bendrovė „Turkish Airlines“ nuo spalio mėnesio vykdys penkis papildomus skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Stambulą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar mėgstate lankytis zoologijos soduose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s