Amerikietis bylinėjosi su buvusios savo žmonos meilužiunuotraukos

2019 spalio mėn. 04 d. 12:21:27 Perskaitė 4488

Jungtinėse Valstijose vienas vyras sėkmingai bylinėjosi su buvusios savo žmonos meilužiu, kurį kaltina dėl žlugusios santuokos. Šiaurės Karolinos valstijos teismas priteisė Kevinui Howardui 750 000 dolerių (685 000 eurų) kompensaciją, skelbia amerikiečių žiniasklaida.

 

Teismas atitinkamą sprendimą priėmė remdamasis XIX amžiaus įstatymu. Šis leidžia sutuoktiniui paduoti į teismą asmenį, kurį kaltina neteisėtais ir piktavališkais veiksmais sužlugdžius jo santuoką.

K. Howardo ir jo žmonos santuoka iširo po 12 metų. „Ji man pradžioje sakė norinti skyrybų, nes aš per daug dirbu ir niekad nebūnu namuose“, - pasakojo vyras stočiai WITN. Tačiau privatus detektyvas išsiaiškino, kad moteris turėjo romaną su darbo kolega. J. Howardas vyrą pažinojo. „Jis atėjo į mano namus ir su mumis vakarieniavo. Mes dalijomės istorijomis ir kalbėjome apie savo privatų gyvenimą“, - teigė jis.

J. Howardas galiausiai kreipėsi į Grynvilio miesto teismą ir bylą laimėjo. Žmonės turi suprasti, kad santuoka yra šventa, sakė jis stočiai WITN.

Įstatymas, kuriuo remiasi teismo sprendimas, be Šiaurės Karolinos galioja dar penkiose JAV valstijose. Jis priimtas tuo metu, kai moterys dar buvo laikomos vyro nuosavybe.

K. Howardo advokatė Cindy Mills kiekvienais metais mažiausiai kartą su tokia byla kreipiasi į teismą. 2010-aisiais vienam jos klientų buvo priteista išmokėti 5,9 mln. dolerių. Tais pačiais metais Šiaurės Karolinos teismas vienai moteriai priteisė 9 mln. dolerių. Moteris kaltino buvusio savo vyro meilužę dėl 33 metrus trukusios santuokos išardymo.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net