Ką žada žvaigždės šeštadieniui? (Gegužės 7 d.)nuotraukos

2022 gegužės 06 22:00:00

Astrologinė prognozė gegužės 7-ajai, šeštadieniui.


AVINAS. Iki pietų jums nesinorės net kojos iš namų iškelti. Vėliau turbūt nebeatsispirsite kitų žmonių, vaikų raginimams aktyviai leisti laisvalaikį, pramogauti.

JAUTIS. Regis, pirmą dienos pusę skirsite apsipirkinėjimui, kažkur važiuosite arba daug plepėsite telefonu. Popiet labiau susikoncentruosite į buitį, asmeninius reikalus, šeimą. Laiką leisite namuose arba sodyboje.

DVYNIAI. Regis, teks tvarkyti piniginius, komercinius, nuosavybės reikalus arba atlikti kruopštumo ir greitos reakcijos reikalaujančius darbus. Venkite impulsyvumo, jeigu vairuojate.

VĖŽYS. Visą dieną būsite linkę atvirai ir drąsiai reikšti savo iniciatyvą bei pageidavimus. Galite susižavėti įdomiu nepažįstamuoju. Neblogai jausite, iš kur dvelkia nauda.

LIŪTAS. Iki pietų turbūt norėsis nieko neveikti, tinginiauti. Galbūt nekaip jausitės. Popiet daugės ir emocijų, ir fizinio aktyvumo. Gali kilti ūpas išlaidauti pavasariniam atsinaujinimui.

MERGELĖ. Iš ryto nusiteikite bendravimui, nes niekur nuo to nedingsite. Popiet pasijusite nusiplūkę, iššvaistę per daug jėgų. Regis, gerai veiks miegas, menas, muzika, meditacijos.

SVARSTYKLĖS. Jeigu domitės politika, kažkokios naujienos sukels susirūpinimo. Bus smagiau, jeigu užsiimsite meilės, draugystės reikalais, kolektyviai pasportuosite, sudalyvausite varžybose, talkoje ar pan.

SKORPIONAS. Ši diena gali būti turininga, plečianti akiratį. Visgi šiek tiek pavojinga pervertinti jėgas bei galimybes - jums teks atsakyti už savo žodžius, veiksmus ir pažadus.

ŠAULYS. Gali būti, kad šiandien iš jūsų bus reikalaujama daugiau, nei esate pasirengę duoti ar prisiimti. Visgi sulaukę kitų žmonių dėmesio, pritarimo, turėtumėte pasijusti gana pakiliai.
OŽIARAGIS. Vienas šiandieninis susitikimas gali būti naudingas dėl įdomių patarimų, pašnekovo argumentuoto požiūrio. Labiau vertinkite žmones, kurie jums neabejingi ir kuriems esate įsipareigoję.

VANDENIS. Regis, jums bus sunku slėpti simpatijas ir antipatijas. Besiblaškydami galite pamiršti kažkuo pasirūpinti. Būkite kantrūs ir taktiški, antraip galite pakenkti sau arba kitiems.

ŽUVYS. Šiandien mintys suksis apie pramogas, renginius, pasirodymus, vaikus, augintinius ir pan. Nepašykštėkite geranoriško dėmesio mylimam asmeniui ir savo atžaloms.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net