Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Sausio 16 d.)nuotraukos

2022 sausio 15 22:00:00

Astrologinė prognozė sausio 16-ajai, sekmadieniui


AVINAS.Gali būti, kad pasijusite išsisėmę, norėsis ramybės, komforto. Stigs sutarimo su artimiausiais žmonėmis, ypač jei jie įkyriai lįs į akis, reikalaudami dėmesio. Pasitelkite kantrybę.

JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, susirašinėti. Galbūt gausite laišką iš turinčio ką pasiūlyti ar neabejingo jums asmens. Arba patys kažkam rodysite dėmesį ir padarysite stiprų įspūdį.

DVYNIAI. Šiandien ieškosite galimybių gurmaniškai pasimėgauti žemiškais dalykais arba praturtėti. Galbūt bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu. Arba tiesiog domėsitės kainomis, nuolaidomis, derėsitės.

VĖŽYS. Jums reikėtų nevengti aiškintis santykius, derinti interesus, megzti partnerystę ir pan. Svarbus ryšys gali sustiprėti arba išsigryninti jausmai ir atsiverti tai, kas yra neabejotinai tikra.

LIŪTAS. Šiandien stengsitės atsiriboti nuo bet kokios įtampos, rutinos, svetimos įtakos. Tai nebus taip paprasta, nes jūsų pasąmonė tarsi trokš nuorodų. Tačiau ji gali jums pašnibždėti ir naudingų dalykų.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins draugai, galite užmegzti pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi diena. Mintys lakstys kaip pašėlusios tai apie darbus ir politiką, tai apie labai asmeniškus, šeiminius reikalus. Šeimoje galimas svarbus įvykis.

SKORPIONAS. Galite sulaukti žinių, susijusių su užsieniu, tarptautiniu renginiu, aktualiomis perspektyvomis, ateities tikslais ar pan. Palaikymo ir supratimo sulauksite iš nepažįstamų žmonių.
ŠAULYS. Šiandien būsite linkę suvokti, pripažinti ir taisyti savo klaidas. Regis, ypač aiškiai suvoksite, kokia brangi yra sveikata. Jeigu naršysite internete, ieškodami darbo ar papildomo uždarbio, tai turbūt šį tą įdomaus rasite.

OŽIARAGIS.  Jūsų jausmus, principus, sąžinę gali patikrinti tam tikros situacijos. Galbūt patys savimi nusistebėsite atradę dar neatskleistą savo asmenybės pusę. Regis, kils ūpas aktyviau veikti toje srityje, kuri jus domina.


VANDENIS. Regis, suksite galvą, kaip padailinti kūno linijas ar sustiprinti sveikatą. Nebloga diena organizmo išvalymui, pabadavimui. Taip pat gerai pasielgsite, jeigu darysite išsamią tvarką ar savo dėmesiu palepinsite augintinius.

ŽUVYS. Nuobodiems užsiėmimams diena nepalanki, bet romantikai, gerai draugijai, kūrybai ypač tinkama. Galbūt kils ūpas nustebinti mylimą žmogų, vaikus ar publiką. Tai išties pavyks.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net