Ką žada žvaigždės pirmadieniui ( rugsėjo 19 d.)?nuotraukos

2022 rugsėjo 18 22:00:00

Astrologinė prognozė rugsėjo 19 -ajai, pirmadieniui .

 

AVINAS. Nerami diena. Nors galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai, pasitaikys netikusių pagundų, klaidinančios informacijos. Neverta ginčytis, nes tiesą rasti bus sunku. Vakare verčiau neieškokite abejotinų nuotykių ir būkite atsargūs kelyje. Saugokitės sukčių.

JAUTIS. Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, žala. Nenumatytų trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu. Saugokitės sukčių.

DVYNIAI. Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus pateiktos viešam aptarimui. Labiau derinkitės prie aplinkybių.

VĖŽYS. Jausite nerimą dėl ateities, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins intrigos, apkalbos, artimųjų ligos ar problemos. Venkite įtartinų kompanijų, nelegalių sandėrių.

LIŪTAS. Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar nepažįstamo žmogaus gražbylyste bandant ką nors įsiūlyti, įtikinti.

MERGELĖ. Darbe gali kilti problemų. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite intrigas, tai kils nesusipratimų ir apkalbų.

SVARSTYKLĖS. Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiems, pažįstamiems galite nekelti pasitikėjimo. Visgi nepažįstamųjų motyvai nebūtinai bus dori. Galbūt laiku negausite ar nepateiksite reikalingų duomenų.

SKORPIONAS. Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką, o galbūt ir savo pastangomis uždirbtus pinigus. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite rūpesčių, jeigu ruošiatės egzaminui, atestacijai ar pan.

ŠAULYS. Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps, bus interesų konfliktas. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes pasekmės bus nemalonios.

OŽIARAGIS. Norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie sveikatos problemą. Jeigu pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

VANDENIS. Gali nutikti kažkas keista, nenumatyta. Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Pasistenkite neįsivelti į avantiūrą, nes patirsite nuostolių.

ŽUVYS. Geriau bus, jeigu ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net