Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Birželio 30 d.)nuotraukos

2022 birželio 29 22:00:00

Astrologinė prognozė birželio 30-ajai, ketvirtadieniui.


AVINAS. Tikėtini nemalonūs priekaištai iš šeimos narių, kaimynų. Sunku bus įveikti inerciją, negatyviai veiks bet koks raginimas. Gali prislėgti artimam žmogui iškilusi problema. Saugokitės ugnies, avarijų, agresijos.

JAUTIS. Tikėtinas aktyvus bendravimas socialiniuose tinkluose arba telefonu su giminaičiais, draugais. Jūsų paaštrėjęs liežuvis gali šokiruoti ne vieną pašnekovą. Pasisaugokite sukčių.

DVYNIAI. Gali būti, kad aštriau pajusite, kaip stinga materialinio ar dvasinio komforto, stabilumo. Turbūt atrodys, kad nieko neįmanoma išspręsti. Šiandien tikrai neverta nertis iš kailio dėl asmeninės gerovės, ypač naudojant nelegalius būdus praturtėti.

VĖŽYS. Jūsų siela maištaus, atrodysite neramūs. Galite netinkamai išsišokti, pademonstruoti neadekvačias reakcijas. Venkite emociškai įtemptų situacijų, stenkitės daugiau pabūti vieni, atsipalaiduoti. Venkite svaigalų.

LIŪTAS. Jums atrodys, kad kažkas rezga prieš jus intrigas, ketina apgauti. Gali būti, kad tai tėra jūsų vaizduotės padarinys. Visgi negalima ignoruoti intuicijos balso. Nedori, klastingi poelgiai neturi likti neįvertinti. Tačiau prioritetą teikite sveikatai.

MERGELĖ. Akivaizdu, kad nenuobodžiausite, nes jumis domėsis nemažai žmonių. Jeigu nenorite pakliūti į bėdą, viską darykite apgalvotai. Taktiškai bendraukite su realiais bei virtualiais pašnekovais.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai būsite nervingi, neramūs. Gali būti, kad teks taikytis prie nepalankių sąlygų, rizikuoti arba nuo desperatiškų poelgių stengtis sulaikyti kitus. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, technika.

SKORPIONAS. Šiandien labiau liesis juodas humoras, erzinimai. Protingiausia būtų vengti ginčų, nes sunku bus įrodyti savo teisybę bei įtikinti kitus. Jeigu kur nors toliau vyksite, nepraraskite budrumo kelyje. Net nebandykite pažeisti taisyklių.

ŠAULYS. Šiandien lengva pasiduoti tiek panikai, tiek pagundoms. Jus vilios seksualiniai eksperimentai, finansinės ar kitokios avantiūros. Vienur gavę, kitur prarasite. Branginkite jums svarbius santykius, nes labai lengva juos sugadinti.

OŽIARAGIS. Būsite nervingi, kategoriški. Jeigu nesuvaldysite negatyvių emocijų, galite labai pakenkti santykiams su partneriu, draugais, kolegomis. Atsargiai elkitės kelyje bei su technika, ugnimi, aštriais įrankiais.

VANDENIS. Regis, šiandien niekas nedžiugins, jeigu vis galvosite apie savo figūrą, sveikatą, santaupas. Verčiau nesigraužkite, jeigu ne viskas klostosi pagal planą. Labiau prižiūrėkite vaikus, pasitelkite kantrybę.

ŽUVYS. Galbūt teks imtis griežtesnių priemonių auklėjant savo atžalas, nukreipiant tinkamu keliu. Tikėtinos romantiškos fantazijos, tačiau pasireikš ir stiprus pavydas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net