Trūkumus paslepia, pranašumus išryškinanuotraukos

2015 birželio mėn. 14 d. 14:23:47 Perskaitė 1531

Vasara vis labiau įsibėgėja ir prasideda atostogų bei maudynių sezonas. Stropiausios jau turbūt žiemą nusipirko maudymosi kostiumėlius ir su nekantrumu laukė šiltojo metų laiko, o dvejojančios dar dabar varsto parduotuvių duris ir niekaip negali išsirinkti labiausiai patinkančio. Tačiau nesvarbu, ar nuspręsite vykti prie vandens telkinių Lietuvoje ar užsienyje, svarbiausia, kad jūsų maudymosi kostiumėlis jums puikiai tiktų ir atrodytumėte idealiai. Pasiteisinimas: „Jis buvo toks gražus“ (nors atrodau nekaip) - netinka. Metas rinktis specialiai jūsų figūrai tinkamą maudymosi kostiumėlį.

 

„Obuolio forma“ (platūs pečiai, siauri klubai)

Šios figūros moterims reikėtų rinktis maudymosi kostiumėlius su gilesne V formos arba apskrita iškirpte. Viršutinė dalis turėtų būti vienos spalvos, o apatinė - marga. Jums tiktų šortukai ar kelnaitės su kaspinėliais, kutais, raišteliais, sijonėliai. Rekomenduojamas ir retro stiliaus maudymosi kostiumėlis. Jeigu renkatės vientisą maudymosi kostiumėlį, jums tiktų originalesni, pavyzdžiui, su iškirpta per liemenį detale. Nebijokite maudymosi kostiumėlių, išmargintų gėlėmis, stambesniais raštais.


„Kriaušės forma“ (platūs klubai, siauri pečiai)

Tokios figūros moterims labiausiai tinka dviejų dalių maudymosi kostiumėlis, kurio kelnaitės nėra labai atviros, tamsesnių atspalvių. Reikėtų vengti raišteliais surišamų kelnaičių ar kelnaičių su sijonėliu. Taip pat šviesių, blizgių apatinių bikinio dalių.

Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis turėtų būti kuo ryškesnė, margesnė, gali būti su raišteliais, kutais, įvairiomis detalėmis. Taip pat tinka ir per kaklą surišama viršutinė dalis, taip vizualiai padidinami pečiai.


„Smėlio laikrodis” (pilnesnė figūra)

Norinčioms kiek paslėpti savo apvalumus moterims rekomenduojama nesirinkti ypač atvirų maudymosi kostiumėlių. Taigi bikinio su raišteliais reikėtų vengti. Svajojančioms apie dviejų dalių maudymosi kostiumėlį reikėtų orientuotis į kelnaites paaukštintu liemeniu. O vientisas maudymosi kostiumėlis rekomenduojamas tamsių spalvų, smarkiai priglundantis, kurio sudėtyje yra laikros, matinių atspalvių. Grakštumo suteiks atvira V formos iškirptė. Venkite ryškių, blizgių spalvų.


Didelė krūtinė

Reikėtų rinktis maudymosi kostiumėlius, kurių viršutinė dalis sutvirtina krūtinę - su lankeliais, pakietinimais. Taip pat jums tiks liemenėlės su platesnėmis petnešėlėmis arba surišamos per kaklą, tačiau plonų virvelių reikėtų vengti. Jei norite dėmesį nukreipti nuo krūtinės, viršutinę bikinio dalį rinkitės tamsesnę, venkite raukinių, o apatinę - ryškesnę, su papuošimais, įvairiais raštais. Jums tiks modeliai su vertikaliais piešiniais, venkite horizontalių dryžių ant liemenėlės.


Atsikišęs pilvukas

Jei norite dviejų dalių maudymosi kostiumėlio, apatinė turėtų būti paaukštintu liemeniu, tamsesnės spalvos. Jei renkatės vientisą maudymosi kostiumėlį, ieškokite tokio, kuris būtų papuoštas vertikaliomis linijomis.


Maža krūtinė

Viršutinė bikinio dalis turėtų būti išmarginta, papuošta, klostuota, nėriniuota. Audinys raštuotas, ryškus, šviesus, blizgus. Gali būti su įvairiomis detalėmis, papuošimais, ornamentais, paminkštintais kaušeliais, raukinukais, horizontaliais dryžiais. Reikėtų vengti tamsių spalvų ir su vertikaliomis linijomis viršutinės bikinio dalies.

Liemenėlė gali būti be petnešėlių arba su pakietinimais. Optiškai platina ir balta spalva.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net