Ilgalaikis plaukų šalinimas – ar tai įmanoma?nuotraukos

2022 vasario 16 15:12:29

Atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam laikui - įmanoma. Tačiau to padaryti nepadės nei kasdienis skutimas, nei varginanti depiliacija cukrumi ar vašku. Kartoti šias procedūras reikia nuolatos. O kur dar rūpesčiai prieš šventes ar atostogas, kai norime atrodyti puikiai, bet reikia suderinti apsilankymą salone su užimtu grafiku. Pasirinkę plaukų šalinimą inovatyviais galingiausiais rinkoje aleksandrito lazeriais išvengsite šių įgrisusių rutinų.

 

Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" yra naujausi ir galingiausi rinkoje, ir būtent jie suteiks, ko norite - laisvę rengtis ką kada geidžiate. Pamiršite užsirašymus depiliacijai, skustukų pirkimą, kad reikia slėpti kojas po ilgomis kelnėmis, kol plaukeliai atauga. „Era Esthetic" klinikose gydytojų naudojami „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" lazeriai geba įveikti plaukus su jų folikulais taip, kad jie nebeatauga po procedūrų kurso. Reikės atvykti vos į vidutiniškai 6 lazerinės depiliacijos procedūras, kad ilgai džiaugtumėtės lygia ir dailia oda.

Būtent galingiausi aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" dovanoja taip geidžiamą rezultatą, kuris dažnai net pralenkia klientų lūkesčius. Nesusiviliokite kitais prietaisais ar mažesnės galios lazeriais. Senesnis, mažiau galingas lazeris negeba giliai pašalinti plaukų folikulų, arba tam reikia nuolatinių procedūrų, kas grąžina jus prie užburto rato. Kiti rinkoje naudojami aparatai yra 6-14 kartų silpnesni nei „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro". Įprastų lazerių galingumas siekia 1,6-2,9 kW, o „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" - net 17,6-23,6 kW, todėl procedūros metu pašalinami ne tik paviršiniai, bet ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai. Dar sudėtingiau silpniems lazeriams įveikti plaukus ant įdegusios ar tamsesnio gymio odos. Užtat aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" dėl naujausių technologijų gali sunaikinti net šviesius plaukus ant įdegusios odos. Pasirinkę naujausios kartos galingiausius prietaisus nešvaistysite nei savo laiko, nei pinigų.

„GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" įrenginių efektyvumu įsitikinsite iškart. Jau po pirmų kartų pastebėsite, kad dalis iškritusių plaukelių nebeatauga. Maždaug po 3 procedūros iškrenta apie 80 % plaukelių, o pabaigus suplanuotą kursą neliks net iki 95 % plaukelių, kurie nebesugrįš. O pati procedūra irgi greita. Minėti lazeriai veikia 4-5 kartus greičiau nei kiti rinkoje naudojami lazeriai. Dėl šių visų minėtų savybių „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" lazeriai sumažina procedūrų skaičių ir prailgina laiką tarp jų.

JAV kompanijos „Candela Medical" gaminami „Gentle Pro" lazeriai laikomi vienais geriausių lazerinės estetikos srityje du dešimtmečius. Pasirinkę šiuos saugius ir efektyviai veikiančius lazerius galite būti tikri dėl plaukų šalinimo procedūrų rezultatų. Aleksandrito lazeriai saugūs visiems odos tipams, depiliacija galima tiek vyrams, tiek moterims bet kurioje veido ir kūno vietoje.

Kiek procedūrų reikės? Šis skaičius individualus, priklauso nuo srities, kurioje bus šalinami plaukai, hormonų, paveldimumo, plaukų augimo greičio ir struktūros. Vidutiniškai prireikia 6 apsilankymų, norint pasiekti geriausią rezultatą. Nors „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" yra tikrai inovatyvūs, net ir jie negali visam laikui užkirsti kelio plaukų augimui - tokio prietaiso ar būdo tiesiog dar nesumanyta. Atlikus visą kursą lazerinę procedūrą reikės pakartoti 1 ar 2 kartus per metus. Po kurso plaukai atauga daug lėčiau, pačių plaukų gerokai mažiau ir jie plonesni.

Atėjo galas kasdieniam skutimui, odos šveitimams po depiliacijų vašku ar cukrumi, kančios plėšiant juosteles nuo odos ar naudojantis epiliatoriumi. Plaukų šalinimas negali varginti. Neturi ir vogti jūsų laiko. Pasirinkę lazerinę depiliaciją galingiausiais aleksandrito lazeriais „GentleLase Pro" ir „GentleMax Pro" suprasite, kaip viskas paprastai ir lengvai gali būti išspręsta. Vos keletas procedūrų, ir nepageidaujami plaukeliai užsimirš ilgam laikui.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net