Grožio receptai ir ritualai pagal JĄnuotraukos

2015 kovo mėn. 17 d. 14:13:27 Perskaitė 1096

Nereta dailiosios lyties atstovė, žvelgdama į žinomas moteris televizijos ekrane ar žurnalų puslapiuose, pagalvoja, kad apie tokią išpuoselėtą išvaizdą telieka pasvajoti. Tiesa kiek kitokia. Ir garsiausios scenos divos, aktorės bei laidų vedėjos turi laiko patikrintų ir veiksmingų grožio receptų, kuriais pasinaudoti gali kiekviena.

 

Garsiausių pasaulio moterų grožio virtuvė

Dženifer Aniston (Jennifer Aniston) kasdienį kūno šveitiklį gaminasi iš augalinio aliejaus ir druskos. Reikia pasakyti, kad aktorės oda tiesiog švyti!

Gvinet Peltrou (Gwyneth Paltrow) grožį saugo paprasčiausiomis priemonėmis: kūno šveitikliui pasigaminti naudoja rudąjį cukrų, alyvuogių aliejų ir rupaus malimo kavą.

Kristina Agilera (Christina Aguilera) turi problemų dėl spuogų ir inkštirų, todėl kiekvieną dieną trina veidą šviežios bulvės skiltelėmis, o paskui jį kaitina saulės spinduliuose.

Sindi Krauford (Cindy Crawford) turi problemų dėl vokų tinimo, todėl prieš fotosesiją ant vokų ir paakių deda šviežios bulvės griežinėlių.

Kameron Dias (Cameron Diaz) kenčia nuo sunkios formos veido spuoguotumo, kurį nematomą daro tik puikus makiažas. Aktorė negali naudoti šveitiklių, todėl kasdien veidą įtrina sausu pienu - oda tampa labai minkšta.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“





"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net