G.Martirosianaitė nėrė į mados pasaulįnuotraukos

2014 spalio mėn. 18 d. 08:36:26 Perskaitė 1683

Radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė (23) debiutavo nauju amplua. Mergina įkūrė naują prekės ženklą „Oh!Skin" ir pristatė išskirtinių aksesuarų kolekciją. Mergina atskleidė, kad čia tik pradžia, jos tikslas - užkariauti moterų širdis ir įžengti į vyrų garderobą.

 

„Naujos mintys ir idėjos kyla iš noro save realizuoti. Moterys ir aksesuarai yra neišskiriamas, laiko patikrintas duetas, todėl ir nėriau į šią sritį. Idėja gimė iš poreikio paįvairinti kasdienybę. Norėjau kurti aprangos detales, kurios suteiktų žaismės, netikėtumo ir leistų, išlaisvinus vaizduotę, drąsiai derinti naujas tekstūras, formas bei spalvas", - apie idėją įkurti naują prekės ženklą pasakojo G.Martirosianaitė.

Kadangi, anot jos, norint pradėti tokią veiklą vien gerų norų ir entuziazmo neužtenka, mergina subūrė komandą, kurios kiekvienas narys turi atitinkamą išsilavinimą ir atstovauja savo sričiai. „Norime užimti vietą moterų norų sąraše, spintoje ir gyvenimo būde. Siekiame, kad šie odiniai aksesuarai leistų joms eksperimentuoti, drąsiai derinti aprangą ir detales, nebijoti stebinti", - sakė Gabrielė.

Paklausta, kokiai moteriai skirti jos sukurti aksesuarai, Gabrielė sakė, kad jie - moteriai, kuri nepaiso stereotipų ir nepamiršta savo moteriško žavesio galios. „Jie skirti kiekvienai dailiosios lyties atstovei, norinčiai išlaisvinti vaizduotę, žaisti su naujomis tekstūromis, formomis ir spalvomis. „Oh!Skin" gaminiai neturėtų riboti kasdienės aprangos ir virsti pretenzinga aprangos detale. Jie tik pabrėžia moters liemenį, kai ji vilki platesnę suknelę ar net vilnonį megztinį, įprastiems, gal net vienspalviams marškinėliams jie suteikia charakterį, o klasikinį kostiumėlį, kuriuo kasryt puošiasi eidama į darbą, paverčia žaismingu", - apie naują kolekciją pasakojo radijo laidų vedėja.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net