respublika.lt

Žiauri tikrovė: vyksta tautos iškraustymas - straipsnio komentarai:

 • toKurgi ne 2020 gruodžio mėn. 02 d. 15:09:13

  Pezi kaip visada kliedesius ,,gyvulines seklos ,, speceliste, taip kacapai istikruju specialiai paliko viska likimo valiai, ne todel , kad buvo rodomos spygos, o todel kad pasianas gatves gauju pretekstu ir visokiu valstybiniu istaigu uziminejimu gavo valdzia ir jokiu lygiu su turkais daliu visai nera turkai isiprase kaip stebetojai. Dar vienas dalykas ,kokie yra azerbaidziano ir ruskyno santykiai, rialiai geresni nei nei sorosinio pasiano, va kur suo pakastas , taip kacapai tures nauja baze , gal ja perkels is armenijos, tai va cia ne jums ,, gyvulines seklos ,, speseliate ir ne man zinoti, kaip buvo vie ziniuonio pasakyta ,, pasalis didelis visko nesuziuresi,, P.S, Nebutu pasiano nebutu karo , faktas, kaip blynas.

  0 0
 • A 2020 lapkričio mėn. 27 d. 18:06:55

  Ir po 100 metų armenus toliau dusina. Urartu valstybė ir taip jau daugiau kaip 600 metų armenus dusina turkai

  1 0
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 26 d. 11:05:27

  “automatiskai prates rusu misija neribotam laikui..”- pasvajoti,žinoma,galima,bet ne daugiau. Kad laimėti šią partiją,Putinui reikėtų nebent nuknisti figūrą nuo šachmatų lentos.Bet pas pas partnerius “vse chody zpisany”: ne ilgiau penkiems metams,po to prieš pusmetį ,jei bent viena iš šalių nuspręs,jog gana, ruselius gali paprašyti na vychod. Kas ir bus,ko gero. Funkcija jų ten specifinė taikdariška,lygiomis teisėmis su turkais ir abipuse kontrole.Viską kontroliuoja Azerbaidžanas,kuris jokių statusų Karabachui nedalins ir jau apreiškė,jog čia jų teritorija. Manoma,kad viskam pakaks metų,bent jau tokiam laikui turkai turi savo valdžios leidimą dislokuoti ten pajėgas.Po to,aišku ras būdų,kaip jiems ten toliau likti.Jokių rusų karinių bazių Azerbaidžane nebus.Ir dar,kremliniai labai baiminasi K.Karabacho scenarijaus pakartojimo Donbase.Ir net imasi priemonių.Bet tai jau kiek kita istorija.

  1 5
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 26 d. 11:04:15

  Žinoma,žinoma,jei nemąstai kaip debilas,tai jų nuomone, ir esi debilas. Putinas mat palaukė, kol žus keli tūkst.armėnų ir paskui pradėjo jų gailėti. Ir išgelbėjo nuo Alijevo – mat, nusprendė ,kadangi Putinas ten visagalis ir dalina leidimus kitoms valstybėms,ką ir kaip daryti, įsivesti į Azerbaidžaną rusų taikdarius ir padėti Alijevui gražiai atsikratyti armėnų iš K.Karabacho. Tai vadinasi gelbėjimu. Juolab,kad Alijevas kaip ir senas bičas,o Pašinianas kaip ir špygą yra parodęs. Tokie mat politiniai sumetimai. Nes kitu atveju,turkai imtų visus pjauti jau Jerevane. Toje vietoje norisi priminti,jog dabar pasaulis kiek kitoks:Turkija NATO narė,o Erdoganas- ne trenktas dykumų karavanų plėšikas,kad užpulti be jokio preteksto suverenią šalį tam,kad visus ten išpjauti. Čia marazminiai kliedesiai. K.Karabache jis yra teisėtai kaip Baku sąjungininkas. Ir jo tikslas-ne kova dėl pergalės,o būtent karinio kontingento dalyvavimas regione.

  3 6
 • Pensininkas 2020 lapkričio mėn. 26 d. 08:27:25

  To krašto šaknys labai giliai ir kad dabar spręsti, kas teisus kas nuskriaustas sudėtinga. Armėnai, kurdami savo Didžiąją armėniją, žiauriai elgėsi ir su gruzinais ir su azerais ir net savo miesto Stepanakerto pavadinimo nepakeitė, kuris pavadintas žiauraus raudonojo komisaro Stepano Šaumiano vardu, kuris su savo dušmanais nužudė nemažai azerų Baku mieste ir azerų gyvenvietėse.

  6 1
 • Pas mus tai 2020 lapkričio mėn. 26 d. 01:47:52

  vyksta jau senai ir valdzia sau del to galvos nesuka.Ji geriau is treciuju saliu isives nauju baudziauninku o savus privers issikraustyti.Nesuprantu kokia cia"sensacija"bando pateikti.

  9 2
 • 123 2020 lapkričio mėn. 25 d. 23:40:35

  Tas Račius - armėnų agentas. Gal jis ir nematė, o aš 1988 m. savo akim mačiau azerų pabėgėlius, armėnų iš Karabacho išvarytas moteris ir vaikus. Dabar jie patys varomi atgal. Ir nėra ko jų gailėti. Okupantai lauk ! Galės dabar vėl meluoti apie savo išgalvotą genocidą. O jau meluoti kumpanosiai moka tikrai. Pagarba Azerbaidžanui.

  5 12
 • Dėkoju Gedimino nuomonei. 2020 lapkričio mėn. 25 d. 23:05:37

  Mėgstu rašinėti , tik šį kartą nieko nesakysiu , vietoje manęs ypač faktais aprašė GEDIMINAS.

  3 11
 • nordland > to nordland 2020 lapkričio mėn. 25 d. 22:47:00

  azerai gali sakyti ka tik nori, bet ne viskas nuo ju priklauso. kalnu karabachas visada turejo autonomijos statusa ir bet kokie neatsakingi azerbaidziano bandymai pakeisti situacija, automatiskai prates rusu misija neribotam laikui. panasu, kad rusu planai tokie ir yra, pasinaudojant etnine nesantaika, ten ikurti nuolatine karine baze. panasiu principu, jav isikure kosove, sukure sita kvazivalstybe ir joje dabar stovi didziausia jav karine baze europoje. (kai kuriais vertimais, antra pagal dydi, po raimstaino)

  5 8
 • nordland 2020 lapkričio mėn. 25 d. 22:30:03

  i ta pacia tema. prancuzijos senatas prieme rezoliucija, del kalnu karabacho pripazinimo. aisku, kad jiems pats karabachas maziausiai rupi ir yra tik irankis vis didejancioje konfrontacijoje su turkija. na reakcija i ta rezoliucija irgi atitinkama, azerbaidzianas ja pavadino "popiergaliu", o armenija "istoriniu sprendimu".

  4 2
 • ZUK 2020 lapkričio mėn. 25 d. 21:56:29

  Eilinį kartą Rusija pasirodė,kaip bailiai,niekšai,kurie išdavė savo draugus,sąjungininkus,tikėjimo brolius armėnus.Islamas plečiasi krikščioniškų šalių sąskaita,kaip ir viduramžiais.Kas sustabdys islamą?Negi laukiama tos ribos,kai be pasaulinio karo negalėsime jų sustabdyti.Kai tik Iranas pasigamins branduolinį ginklą,pasaulis atsistos prie pasaulinės katastrofos duobės krašto.Kalnų Karabachgas yra istorinė armėnų žemė tūkstančius metų.Azerams ji niekada nepriklausė,išskyrus laikotarpį nuo 1921 m.kai K.Karabahas neteisėtai Tarybinės Rusijos buvo atiduotas Azerbaidžano TSR,o ne Armėnijos TSR.kas būtų teisinga.Labai keista ir apmaudu,kad Armėnija per 30 metų nesugebėjo Kalnų Karabache organizuoti visuotinio referendumo dėl prisijungimo prie Armėnijos.Tada Armėnija būtų priėmusi K.Karabacho prašymą jungtis ir tada gal Rusija būtų anksčiau stojusi ginti krikščioniškos žemės.Labai pergyvenu dėl armėnų iš K.Karabacho likimo.Jie išvaromi iš namų,nuo protėvių krauju aplaistytos žemės.

  15 21
 • Jonas 2020 lapkričio mėn. 25 d. 21:54:45

  Išeitis viena - perduoti Kalnų karabachą Rusijai.

  2 10
 • to nordland 2020 lapkričio mėn. 25 d. 21:35:45

  azerai sako, kad Karabaxas nebus nei autonomija, nei tuo labiau nepriklausomas ar prijungtas prie Armenijos. jie ir dabar sako - qarabag azerbaijandir. Rusai ten kad armenai ir azerai ramiai elgtusi.

  6 2
 • Q 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:31:22

  Karabahas priklauso Armenijai,Armenai pirmieji asimiliavo ten gyvenusius ciabuvius.Panasei kaip prusus asimiliavo vokieciai.O versija ,kad Stalinas neteisingai padalino ir todel jie ten pesasi yra neteisinga,ten jie mususi ir prsies Stalino padalinima.

  8 5
 • nordland 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:30:02

  pradziai sukonkretinkime situacija. sitos perduodamos teritorijos, kalnu karabachui niekados nepriklause, tai yra besiribojanti su karabachu, azerbaidziano teritorija, kuria okupavo armenija per 94m. kara. pagal pasirasyta taikos susitarima, armenija tas teritorijas dabar grazina azerams, paliekant tik 5km. plocio koridoriu, jungianti karabacha ir armenija. azerbaidzianui taip pat atitenka ir tos karabacho teritorijos, kurias jie uzeme iki taikos pasirasymo. faktiskai tai yra armenijos kapituliacija, o pati kalnu karabacha isgelbejo tik rusijos isikisimas, nes po susos miesto praradimo, buvo tik laiko klausimas, kada bus paimtas stepanakertas.

  8 12
 • Hach 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:29:00

  Armenai isvare visus azerus is Armenijos. Dabar azerai isvarys visus armenus is Qarabago. Atrodo kad jie abu vienodi.

  8 7
 • pastaba 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:19:48

  Ne velnio nesupratau... Manau, kad ir propesorius nesuvokia ... geriau pakomentuoti lietuviu - lenku abipise meile... ir neuzmirsti gudus...

  5 6
 • Vidas Tom 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:07:30

  Ir vėl rusai gelbėtojai. Ir vėl juos įvairaus plauko deb*lai bandys kaltinti įvairiais , net idiotiškais dalykais. Juk Rusija sustabdė visišką Armėnijos pralaimėjimą . Sunku net įsivaizduoti, kad būtų buvę su Karabacho armėnais kai aizikų apipjaustyti kotai būtų įsiveržę į armėnų miestus ir kaimus . Ir taip armėnų karei krito kaip musės . Ir Azerbaidžanas , be jokios abejonės būtų pasiėmęs visą Karabachą . Tad Putinas vėl sublizgėjo savo sugebėjimais . Išgelbėjo armėnus , neleido aizikams užimti viso Karabacho ir vygdyti etninio valymo ( kuris būtų tikrai įvykęs). Tos teritorijos , kurios buvo atiduotos Azerbaidžanui yra unikalus sprendimas išgelbėjęs tūkstančius gyvybių ir išsaugojęs likusią teritoriją .

  30 16
 • Kai 2020 lapkričio mėn. 25 d. 19:02:55

  Lietuvius gyvuliniuos vagonuose vežė į tremtį nei vienas nedegino savo namų, nes žinojo giliai širdyje, kad grįš į savo gimtąją žemę, ką čia bepridursi, nebūna laimės svetimoje žemėje, chacikam to nesuprast

  6 2
 • Vidas Tom 2020 lapkričio mėn. 25 d. 18:58:00

  Gedimino nuomonė. Tu klijus uostai ar gimei apsiuostęs?

  6 11
 • Gedimino nuomonė 2020 lapkričio mėn. 25 d. 17:58:58

  JAV ir EU- pedikiūrininkai.. Pasauly ruskiai ką nori tą ir daro. Lietuva, kai Kosovą- istorinę serbų žeme EU atidavė albanams, tą durnystę palaikė. Trumpapročiai. Juk šitaip dirbtinai sukurtą rusų eksklavą Visagine, remdamasi "įstatymu" (zakon taiga- medvedj choziain) gali Rusija atimti. Negi iš Moldovos Padniestrės negalima buvo pasimokyti? O dar turim ir dobrovolno prinuditelnai pradėtą lenkinti, per religiją, Vilnijos kraštą. Lenkai senovėje gyveno tik už Vyslos ir lietuviai negalėjo per išpuolius šitiek lenkų atsivaryti. Reiškia Vilnijos gyventojai jokie lenkai, bet turėtos bendros valstybės su gudais hibridinis produktas (juk vietovardžiai didelėje Gudijos teritorijoje baltiški. O mūsų subinių laižytojai šiuos autochtonus lenkais vadina. Armėnai irgi vargšai. Rusai po revoliucijos darė ką norėjo su jų teritorija, dabar vėl tas pats. O vokiečių bobutei ir prancūzų mokrai onai, JAV- irgi tas pats. Tai kur garantija, kad su Lietuva būtų kitaip?

  14 25
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 25 d. 17:52:39

  Putinas leidžia azerams atsiimti? Galima pagalvoti,kad kas nors prašė jo leidimo. Ėmė dėrėtis ir tartis,kada armėnai praktiškai kapituliavo ir Maskva suprato,jog Alijevas su Erdoganu nesustos.Ir niekieno leidimų neklaus.Be abejo,kad Putinas išsiderėjo už nuolaidumą tam tikrų nuolaidų ir galimai ne tik Karabache. Tiesiog biznis ir jokios špygos čia nė prie ko. Tai tik makaronai vargšams.Tiesiog reikėjo rinktis ir Maskva pasirinko stipresnį- kas jai pagaliau tie armėnai o ir kur jie dings.Pyktis su Erdoganu Putinui per didelė prabanga.Net Turkijos įsileidimo į RF įtakos zonas Užkaukazėje kaina.Jau tie kremliniai klapčiai ... .

  4 28
 • V. Ladas 2020 lapkričio mėn. 25 d. 17:01:54

  Kaip supratau, armėnai 1992 m., tada būdami stipresni už azerus, leido sau užimti daugiau ginčijamos Karabacho teritorijos, negu buvo to krašto administracinės ribos, ir ją apgyvendino armėnais, o azerus išvijo. Dabar sustiprėjo Azerbaidžanas, užsitikrino Turkijos paramą, ir veja armėnus. O Armėnija Rusijos paramos negavo, nes toks Pašinianas ėmė loti ant Rusijos. Pagaliau Putinui pagailo, kad tarpusavio skerdynės yra labai gausios, jis jas sustabdė, tačiau leidžia azerams atsiimti tai, ką armėnai buvo užsigrobę neteisėtai. Moralė tokia: su Rusija reikia sugyventi.

  39 20
 • Ds 2020 lapkričio mėn. 25 d. 16:04:27

  Kaip atėjo taip ir išsinešdina

  9 7
 • Rita Belazariene to kitaip 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:16:17

  Kalnų karabachas armėnų genties gyvenamos žemės tūkstantmečius, tik Stalinas buvo perbraižęs ten žemėlapį ir karabachą priskyręs musulmonams azerbaidianiečiams. Vien krikščioniško ir armėnų paveldo pilni slėniai ir kalnai. Kuris bus vėl naikinamas.

  35 7
 • Rita Belazariene 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:09:38

  Europa eilinį kartą leidžia vykdyti krikščionių armėnų GENOCIDĄ!!! Musulmonai Turkijoje ir musulmonai Azerbaidžiane, besidauginantys kaip skėriai, tuoj nušluos krikščionis visoje Europoje. O ir Rusija, nenorinti dar vienos sankcijų porcijos iš Vakarų bukų globalistų, neišdrįso stoti prieš musulmonų užmačias. Gėda krikščionių šalims ir jų vadovams už uždavystę.

  41 10
 • kitaip 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:02:50

  Šiaip tai Karabachas, kuriame gyvena dauguma armenų, lygtai ,randasi vidury Azerbaidžiano .Dabar mūsų emigracija,bedarbystė "mažėja" "vargšų nuskriaustų" baltarusių, ukrainiečių sąskaita. Tarkim jie įsikuria kuriame nors Lietuvos rajone, o po 20m. Baltarusijos kita "namų šeimininkė" pareiškia ,jog N.Akmenė baltrusių žemė?

  29 9
 • pagarba 2020 lapkričio mėn. 25 d. 14:55:39

  Visada malonu perskaityti korektiškas ir argumentuotas Račiaus mintis, pagarba.

  14 1
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 25 d. 14:42:36

  Na tai čia jo - kaip ir aišku: Putinas "pardavė" savo sąjungininkus armėnus Alijevui,nes labai norėjo nubausti Pašinianą "už špygų kaišiojimą Kremliui" ir dabar "rusas paziures is sono, kad prastu armianu daugiau nieks neskriaustu. gal tada armianai proto igaus ir supras, kas ju tikras draugas.".Jo, ruso taikdariai juos iš ten ant rankų išneš. Kad kulnų nenusidaužytų. Maladiec,Tėtuši,kaip visada gaudaisi situacijoje. Ant poros su Alcheimeriu. Ką jau ką,bet kas jų tikras draugas ar greičiau nedraugas,armianai ko gero,jau suprato.

  6 28
 • va jums Pasiniano ,,amerikos pagalba ,,, ir europos y kuria taip rovesi armenai.... 2020 lapkričio mėn. 25 d. 14:23:16

  kol sedejo po ruso sparneliu nereikejo nieko nei bijot nei draskytis , apspjaudet rusija prasikot teritorija , dziaukites ,kad rusai yvede taikdarius ...nes jei butu neyvede azerai jau Jerevane mecetes statytu ,o ateje turkai y pagalba vel Ararato sleny armenams gerkles pjautu kaip avinams...

  43 21
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
6. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
7. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
8. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
10. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
11. O jeigu karas?
12. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
13. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
14. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
15. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
16. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
17. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
18. Ką atnešė Žiurkės metai
19. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
20. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
21. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone
22. „Swedbank“ siekia sužlugdyti sanatoriją?
23. Ko verta patvirtinta naujosios Vyriausybės programa
24. Rašytojas Rimantas Povilas Vanagas: Ir žirnis šaukė: aš globalus, aš globalus!
25. Nevisavertiškumo kompleksas

Dienos klausimas

Ar jūsų savivaldybė pakankamai rūpinasi judėjimo zonų priežiūra - sniego valymu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar savaitgalį pasidžiaugėte gausiu iškritusiu sniegu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -18 C

-17 -16 C

 

-10 C

-13 -11 C

-10 -7 C

 

-12 -8 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2124 PLN - 4.5379
RUB - 89.0900 CHF - 1.0805
GBP - 0.8894 NOK - 10.3108

Nuorodos