respublika.lt

V.Putino reitingus ryja „korona“ - straipsnio komentarai:

 • to Lietuvis 2020 balandžio mėn. 21 d. 12:24:36

  kas tave is palatos vis isleidzia gydikis durneli ko tu lakstai gal nors kiek pades,na ir smegenis isplauk nuo seno ozio myzalu,kitaip tai idjotas esi per visa pilva,kas tokius ir gimdo?

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 03 d. 12:55:57

  Jei corona nesuveiks, tai ptys rusai ji prie sienos pastatys anksciau ar veliau, diktatotoriu likimas vienas

 • Koks 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:52:26

  mums skirtumas?

 • As 2020 balandžio mėn. 02 d. 12:07:22

  Savo prizidenta ziurekit kur dingo o ne svetimus

 • mus domina rusija 2020 balandžio mėn. 02 d. 08:08:50

  nes tai kaip perpildytas tualetas, karts nuo karto persipila per viršų ant kaimynų, taip, kad normalu dometis apsi ši kusiu kaimynu, kad spet pastatyt aukštesne tvora ar iškviest san epidemine

 • kaunietis 2020 balandžio mėn. 01 d. 21:44:50

  kodėl lietuviams turi rūpėti Putino reitingai ?Nejučiom kyla toks klausimas.

 • > senis > Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 19:53:26

  ozkuciai ko cia prakaituojat del tu rusu, rusai pagaliau po Stalino turi gera vadova ir jie turi ideja, kas jiems yra svarbiausia. o kai rusas turi ideja, jankiui net uz balos slobna darosi, taip kad pagyvensim pamatysim. rusas Leningrado blokada pergyveno, o su dievo pagalba kuri rusam irgi padeda, pergyvens ir amerikona...

 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 16:14:07

  "Domiuosi pasaulio ivykiais ir puikiai zinau padeti Rusijoje. "-Tamstelei tik taip atrodo. Tamsta visai nežinai padėties RF. Kitu atveju būtumei skaitęs ar žiūrėjęs pvz., paskutiniųjų interviu seriją su Putinu"2o klausimų Putinui",kur jis visa tai dėsto.Tiesa,iki galo tų visų anonsuotų interviu video nebeleido ir užraukė,nes jau buvo aišku,kad efektas priešingas. Žvengė interneto komentaruose choru. Gaila,nuorodų nepraleidžia-kiekvienam teiginiui yra nuoroda.Bet visada galima susirasti Google,įvedus raktinius žodžius.Bet juk jums to nereikia,ar ne?Jūs ir taip ŽINOTE.Visi,kas sako kitaip,taip sako už pinigus.Na,tai ir toliau taip galvokite.Kiekvienam-savo.

 • troliui Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:59:07

  bet tamstai tikrai negerai su sveikata, kaip kazkas cia rase, nes prisedote prie vieno straipsnio ir kas kelintas komentaras jusu. Beje, jusu komentarai zemo lygio antirusiska propaganda. Domiuosi pasaulio ivykiais ir puikiai zinau padeti Rusijoje. Jus propagandistas, tik neaisku uz pinigus ar siaip is komunistinio isitikinimo.

 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:50:31

  "suzinojo, kad vaiko pinigai menesiui, yra tik 50 rubliu." - na,tai čia baikis.Mažų vaikų ,jei ir turi,tai matkapitalu tikrai nesinaudoja. Iš kur jam žinoti.Apskritai,jam įdomu gyventi - vos ne kasdien naujienos.Pvz., eiliniame interVu paatviravo,jog ikišiol kaip ir nežinojo ,kad jo geriausio družbano Sečino alga yra penki mulijonai dienai.Matyt,turi apie ką kalbėti,ne tik apie pinigus,kas yra blogas tonas tarp džentelmenų. Ir kokie blogi bojarinai,nes didžiai nustebintas,jog benzo kaina RF per metus išaugo 10,44%, o auga jau penkti metai."Ir tai naftos kainų daugiau negu dvigubai kritimo fone - pasipiktino tautos lyderis". O šiaip,devalvacija tai nėra blogai - pinigų padaugėja tada. Šiaipjau,reikalai nėra blogi,nes 70 % visų gyventojų pagal pajamas, anot jo,galima priskirti viduriniajai klasei.Na,tai tos lochotrato pajamos,kur nuo 17 tūkst.rublių mėnesiui. Guliaj,Rassieja... Zaviduj,Evropa...

 • senis 2020 balandžio mėn. 01 d. 13:55:35

  pries gera menesi, N. Michalkovas savo Biesogone, irgi aiskino koks geras Putinas ir kokie blogi bojarinai, kaip jie neprileidzia caro prie baudziauninku, neleidzia ju isklausyti, sukurti jiems getoves valstybes. Michalkovas, visada savo Biesogona veda atsisedes salia dar tarybinio televizoriaus. Atseit, ir as ploretaras! Per 20 Putino vadovavimo metu, RF ekonomika susitrauke apie 60%, likusi, vakaru kapitalo prainvestuota irgi apie 60% , kokia gali buti ekonomika, kai esant 4% infliacijai, kreditai verslui 15-20% ? Tokiu kreditus gali imti tik ginklu, narkotiku, zmoniu prekybai, arba valdzios atstovai, kurie zino, kad grazinti nereikes. JAV gosdepas pateike RF Konstitucijos pataisas, kad islaikyti Putina dar porai kadenciju. Panasu, kad nepavyks, is Putino oras pradejo eiti kai jis, gosdepo isakymu, prailgino pensijiniamziu. Islindo, kad Putinas tik savo 20-ais valdymo metais, suzinojo, kad vaiko pinigai menesiui, yra tik 50 rubliu. Rusai pradeda vertinti pagal darbus, ne pagal giesme

 • Putinas 2020 balandžio mėn. 01 d. 13:17:34

  Putinas rusija ,putinas rusija , lietuvos ziniasklaidai daugiau temu nera, neziutekit jus i ta rusija ji bloga labai ziurekit ir mokykites is geresniu, ar niesti labai .

 • bobute 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:34:05

  ko jus rupinates rusu dielais,ar Lietuvai jau baigesi mirtinas pavojus,asilai jus nelemti

 • Kurgi ne-kas dėl lėktuvo 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:59:41

  Na,kodėl nenusiųsti? Juolab,turi atliekamų medikamentų sočiai : ir saviems per akis,ir kitiems galima pasiūlyti.Trampas pavadino šį pasiūlymą “labai mielu”.Kas ir svarbiausia,nors Trampas,zarrraza,liežuvio nenulaiko vietomis ir dar anonsuodamas telefoninį pokalbį su Putinu Fox News išpliurpė,jog Rusija ne vieną kartą kreipėsi į jį,prašydama atšaukti sankcijas.”Jis (Putinas) jau du metus prašo mūsų atšaukti sankcijas” - pasakė Trampas,bet pabrėžė savo griežtą poziciją. Nors Putinas dar 2019 m spalį teigė,kad niekada nesikreipė dėl sankcijų atšaukimo.Paneigė ir Peskovas.Tačiau pirmadienį prieš pokalbį Trampas leido suprasti,jog sankcijų klausimas gali būti svarstomas. Tai čia galima ne tik lėktuvą nusiųsti,o visą eskadrilę. Nieko asmeniška,only biznis.Nors ir neramu turėtų būti – kaip dabar ta RF ekonomika dabar laikysis ,kuri nuo sankcijų tik stiprėjo? Stabilumas gali nukentėti.Taigi.

 • Butkevičiaus sugėrovas 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:36:40

  vėl užsidirbo ant butelio....galės dabar kelias dienas "padaryti po gramą po pirties" ir šiek tiek prisidėti prie Audriaus vaišių. O tai nepatogu kai vis turi mokėti geriau apmokamas spalvotų revoliucijų konsultantas, reikia ir pačiam kažkaip užsidirbti?

 • na taip tuoj ir vardą... ei, Kurgi ne!!! 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:35:25

  Ko nepasigiriat, kad Rusija šiandien ryte lėktuvą su med. priemonėmis nuskraidino į JAV, po Trump ir Putino pokalbio telefonu?

 • tam Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:34:17

  kokiu ligoniu reikia būti, kad net dabar rūpintis apie didžiosios kaimynės reikalus, o ne apie savo? Tik žmogui, kurio smegenėlės vištos dydžio, gali atrodyti jog jis vaidina kažkokį vaidmenį skleisdamas čia amerikonišką propagandą. Rusija tik pajudės ir net nepajus kaip nuo žemėlapio dings toks regionas kaip Lietuva. Todėl geriau krapštykis savo vištidėje nespjaudydamas ant kaimynų.

 • Skaitytoja 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:24:49

  Pasidžiaugti galima Lietuvos prezidentu . Jis tikrai pirmose linijose ir tai svarbiausia ., Rusai, gajūs ir jų daug ,tai tauta įpratusi prie vargo , jie ir tą virusą išvargs ir panikos nekelia .

 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:21:38

  "Iki šiol Rusija geriausiai iš visų didžiųjų valstybių tvarkosi su pandemija ir tai yra faktas"- Rusija iki šiol visai nesitvarkė, o tik pradeda.Ir gana chaotiškai.Kažkoks nesveikas rusofilų potraukis matyti viską taip ,kaip norisi,o ne kaip yra. Kaip yra -geriau nereikia .Ir nerašykite visai,nes nervina.

 • tas Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:10:36

  tai konkretus ligonis. Jis išvis miega ar ne? Toks įspūdis, kad tik ir laukia kaip hiena dvėselienos, kada bus koks straipsnelis apie Rusiją. Matyt tikrai skaudžiai nukentėjo nuo kokio ruso....

 • Pasižiūrėkite 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:07:54

  kokie reitingai Lietuvos ar bet kurios kitos ES vadovų. Visi virsta į nulį palyginus su Putinu. Iki šiol Rusija geriausiai iš visų didžiųjų valstybių tvarkosi su pandemija ir tai yra faktas. O skelbti "informaciją" vadovaujantis Vašingtono šunyčių apmokėtais skiedalais yra apgailėtina.

 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:06:58

  Apskritai, koronavirusas tai tam tikra prasme dovanėlė vos ne visiems pasaulio šalių vadams: daugiau mažiau ant jo bus galima nurašyti savo darbo klaidas ir nuostolius. O jau RF- apskritai viską. Putinas "citata: u nas dve problemy - koronavirus i obval neftianych rinkov".Nors obvalas prasidėjo gerokai prieš virusą ir įvyko grynai dėl jų "stabilaus" vadovavimo bei nepasotinamo gobšumo.

 • >>Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:04:44

  aš jau tau sakiau, kad jeigu tave zonoje patvarkė kazkoks rusakalbis, tai ne pagrindas kiekvieną dieną lįsti ir apie tai pasakoti visiems jog kaltas Putinas ir Rusija. Bet tokia jau ta tvartelinių logika, už jų visas bėdas kalta Rusija. net kai viduriai užkietėja.

 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:00:06

  "tikrai nesusidaro įspūdis, kad V.Putinas kažkur nusišalino"- tikrai susidaro.Juolab,kad tas Putino šou Komunarkos ligoninėje su hidrokostiumu bei corona atostogų paskelbimas visai šaliai buvo paskutinės viešos akcijos. Juolab,kad Maskvos meras ėmėsi šalies prezo funkcijų įvesdamas faktinį ypatingos padėties stovį sostinėje, vyriausybės vadas ėmėsi siūlyti imtis priemonių kovoti su virusu pagal galimybę kituose regionuose, o neaiškaus statuso Medvedevas iššokęs kaip kipšas iš tabokinės kreipėsi su palaikymu į tautą.Čia kas - ne chaosas?Kur Tautos vadas sunkiu momentu ir kodėl nesiima oficialios atsakomybės bei vadovavimo,kaip ir priklauso pagal Konstituciją? Bet vakar Dūma priėmė įstatymą ir suteikė teisę visą tą` banketą užkrauti ant vyriausybės vadovo sprando.Iešmininkas - bus.O Putinas pas mus Prezidentas - Saulė:viskas kas gerai-Putino nuopelnas.Kas blogai ar gali nepavykti-tai bojarinai.Tad kam rizikuoti? Tegu taip ir lieka.I prošu otnestisj s ponimanijem.

 • Tai kaip čia? 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:58:03

  Jau ir Respublika pradėjo užsiiminėti Rusijos reikalais? Geriau parašykit kuo dabar užsiima mūsų prezidentas, premjeras, kaip sekasi Lietuvai, o ne varę propogandą apie Rusiją. Nesistenkit, rusai Respublikos neskaito

 • Wow 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:27:02

  O pas mus ka, geriau? Parduotuvese paranojine sizofrenija prasideda

 • Hehe 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:26:13

  Gerb. redakcija tikrinkit ką rašote, nes prarasite skaitytojus. Levada apklausa apie pritarimą Putino veiksmams - 63 pritaria, 36 nepritaria. Ir viskas aišku.

 • o-o-o 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:21:23

  Čekuti, ar tau Putinas asmeniškai prišiko kepurėn, ar ką? Tu jau daraisi panašus į smulkų spekuliantą, kuris įkyriai bruka niekam nereikalingą prekę už didelę kainą. Nu neįdomi mums tavo propagandinė prekė, nes nuo jos trenkia užvakarykšte diena. Virusas kaip lakmuso popierėlis parodė, kas yra tavo mylimas jankynas, briuselynas ir demokratija. Kiekvienas už save, niekas niekam nieko nepadės ir visas tavo liaupsinamas evroatalantinis solidarumas yra ciniška apgaulė. Tskan, nieko asmeniško, tik biznis. Svarbu jankynui ir reichui būtų gerai ir jie visko turėtų, o ant kitų nusispjauti. Tapo akivaizdu, kaip jie mums padėtų ir gintų karo atveju. Taip kad Čekuti, susikišk savo propagandą ten, kur nesueina ir nusiramink.

 • Vito 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:21:22

  Ši Rusijos žiurkė slėps ir meluos tikruosius Rusijos žmonių mirčių nuo Koronos faktus,tikrą ligos mąstą.

 • senai jau i rusu liberastu pletkus niekas rimtai neziuri 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:21:16

  taip kaip ir i musu "pranasus" kad va tuoj tuoj jau Putinas bus nukarunuotas ir jo reitingas bus zemiau plintuso ir koks lioxa nasralnas ar dar kokia mixos xodoro sesiuke jau gales imti "gelbeti" Rusija. tautiniu idiotu svajones ir klejojimas garsiai. zinant kaip rusai pagal savo natura yra ant visko padeje o tuo paciu ir ant to pacio Covido, tai nieko keisto, kad rusui kol zaibas netrenks, rusas nepersizegnos, todel ir imasi valdzia rimto karantino, kad rusai durniu nevoliotu ir per karantino atostogas snapso nelaktu su saslykais gamtoje, o sedetu namie ir su bobom vaikus droztu. ar dabar aisku tautiniai asileliai, kad rusu opozicija, taip kaip musu ozynas ir ju prognozes apie greita Rusijos gala ir sv.liansbergio karunavima, kad ir vel kuprotas ozys rusus nugalejo.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu naudojatės viešuoju transportu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0975 PLN - 4.4506
RUB - 77.7494 CHF - 1.0600
GBP - 0.8888 NOK - 10.8943

Nuorodos