V.Putinas neatskleidė, ką veiks baigęs prezidentautinuotraukos (10)

2019 liepos mėn. 10 d. 07:00:29 Perskaitė 1062

Tiesa, tai įvyks dar negreit. Duodamas interviu italų leidiniui „Corriere della Sera“ Rusijos Federacijos prezidentas neslėpė, kad pasitraukti į užtarnautą poilsį planuoja ne anksčiau 2024-ųjų.

 

Jis pabrėžė, kad nors planų ir yra, apie tai dar anksti kalbėti, nes jo laukia dar viena kadencija, per kurią reikėtų nemažai nuveikti.

„Prieš akis - dar penkeri metai įtempto darbo. Stebint, kaip šiandienos pasaulyje viskas keičiasi, kažką prognozuoti būtų sunku. Patikėkite, man yra ką veikti ir šiame statuse, kurį dabar turiu“, - sakė V.Putinas.

Bendraudamas su žurnalistais prezidentas pripažino, kad Rusijos vystymo planai ne visada realizuojami taip greitai, kaip norėtųsi. Pasak jo, tai susiję tiek su nestabilia ekonomine situacija, tiek su išorinių veiksnių poveikiu. Taip pat jis pabrėžė, kad ne tik šalies, bet ir viso pasaulio šiandien laukia per daug dideli uždaviniai. Galiausiai šalies vadovas paragino bendrapiliečius suvokti permainų būtinybę ir aktyviai įsitraukti į veiklą, siekiant bendro tikslo.

Eiliniai Rusijos Federacijos prezidento rinkimai vyko 2018-ųjų kovo 18-ą. Juos, kaip ir buvo prognozuota, surinkęs 76,69 proc. balsų, laimėjo Vladimiras Putinas. Tai - ketvirtoji jo kadencija, turinti pasibaigti 2024-aisiais.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net