Vokietijoje - iškrypimų diktatūra

2014 sausio 11 12:23:42 Perskaitė 6565

Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje apie 65 tūkst. piliečių jau pasirašė peticiją prieš homoseksualizmo propagandą šios žemės mokyklose. Tačiau peticijos iniciatoriaus atžvilgiu, pasirodo, negalioja oficialiai skelbiami „sąžinės laisvės“ ir „žodžio laisvės“ principai - jam jau iškelta baudžiamoji byla.

Vietos žiniasklaida skelbia, kad Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje nuo 2015 m. į mokyklinę programą bus įtrauktas privalomas „seksualinių santykių įvairovės palaikymo“ kursas. Tai reiškia, kad moksleiviams bus išsamiai pasakojama apie homoseksualizmo „privalumus“ ir apie tai, kad tradiciniai vyro ir moters santykiai yra atgyvena.

Tokius „mokslus“ išrado ir patvirtino šios federalinės žemės koalicinė vyriausybė, sudaryta iš žaliųjų ir socialdemokratų. Šių „mokslų“ priešininkai, pasirašę peticiją, yra įsitikinę, kad iškrypimus propaguojančia naujove siekiama perauklėti moksleivius ir pakeisti jiems tėvų diegiamas tradicines vertybes.

Vietos žaliųjų vadovas Oliveris Hildenbrandas (Oliver Hildenbrandt), pristatydamas šią naujovę, postringavo, esą mokyklą būtina padaryti „įvairovės ir pakantumo“ vieta. Nenuostabu, kad šio veikėjo vadovaujama partija pasipiktino ir minėta peticija, esą joje vyrauja didelis „trans- ir homofobijos lygis“... Žaliesiems antrino ir jų koalicijos partneriai Badeno-Viurtembergo parlamente - socialdemokratai, aiškinantys, kad jų „partija pasisako už atviros ir tolerantiškos visuomenės kūrimą, o peticija persmelkta nepakantumo dvasios“.

Netrukus į politikų kalbas sureagavo ir vietos teisėsauga, ji peticijos autoriui, Švarcvaldo realinės mokyklos mokytojui Gabrieliui Štenglei (Gabriel Staengle) iškėlė baudžiamąją bylą. Teisėsaugai labiausiai užkliuvo mokytojo pareiškimas, kad „mokyklos virs LSBTTIQ (vok. homoseksualistai ir pan. mažumos) bendruomenės aktyvaus veikimo lauku“. Mat pedagogas teigia, kad mokytojai gali tapti savotiškais netradicinių seksualinių santykių entuziastų belaisviais, ir siūlo pasipriešinti homoseksualistų bei kitų panašių veikėjų kėslams tvirkinti svetimus vaikus ir jų bandymams dėstyti mokyklose minėtą kursą.

G.Štenglė stebisi, kad homoseksualizmo propagandos iniciatoriai tarsi „netyčia“ paklydo terminuose: „Palaikymas reiškia, kad aš kažkam pritariu, sutinku su tuo ir keičiu savo nuomonę į priešingą. Kita vertus, pakantumas reiškia, kad aš gerbiu žmonių teisę turėti kitokias vertybes ir kitokį elgsenos modelį, bet taip pat turiu teisę ir į kitokią nuomonę jų atžvilgiu“.

Todėl mokytojas pagrįstai mano, kad programa, kuria norima ugdyti ne pakantumą „seksualinei įvairovei“, o privalomą palaikymą ir pritarimą, pažeidžia žmogaus laisvės ribas.

Badeno-Viurtembergo kultūros ministerija ir švietimo profsąjunga jau pasipiktino pedagogo iniciatyva, išvadino peticiją „diskriminuojančia“, o jos šalininkus - „fundamentalistais“. Be to, jau yra nuspręsta, kad mokytojas G.Štenglė nėra tinkamas eiti pedagogo pareigas. Greičiausiai jo vietą Švarcvaldo mokykloje užims koks nors „progresyvus“ homoseksualizmo propagandininkas.

Parengta pagal dienraštį „Respublika“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net