respublika.lt

Vokietija metė iššūkį Briuseliui ir... atsitraukė - straipsnio komentarai:

 • ES daug kas neteisėta 2020 liepos mėn. 01 d. 17:53:31

  Taip ir murkdysis visi, kol sugrius, kaip buvo su TSRS. Nes eina tuo keliu - sąjunga žūt būt. "Būt" truks neilgai, tada prasidės "žūt". Vokietija - Prancūzijos "draugė". Todėl draugė Merkel pramušė Briuselyje Prancūzijos interesus ginti savo koloniją Afrikoje (Malis). Prisidengus kova prieš terorizmą, ES ginkluotosios pajėgos gina Prancūzijos koloniją. Lietuva tarp tų gynėjų. Legionierė, teip skant. Žodžiu, gudručiai būdami ES, gina savo interesus, o kvailučiai jiems patarnauja.

  1 0
 • Nerasta talentu 2020 birželio mėn. 21 d. 21:40:20

  Valdyti tokį didelį nepriklausomų valstybių klubą privalo talentai.Į kurį įstojome ne legaliai ,stojimas vyko dvi dienas ir skatinimas chemizuotu pigiu,stipriu geralų ir prastais ,pigiais skalbimo milteliais,be to nesurinko reikiamų balsų skaičiaus.Per tiek metų nei vieno nebuvo, kuris talentingai vadovautų,todėl anglicianai pamate niekalą pasitraukė.Kaip išdigo iš klubo ES kelią susirūpinimą.Per tiek metų neturime bendros konstitucijos ,matyt klubas toks kaip praskrendantis paukščiai.?

  0 0
 • Raimondas M. 2020 gegužės mėn. 29 d. 19:32:35

  Respublika, Ričardai, Rolandai, dėkui už įdomų straipsnį ir komentarą. Kartu mes esame stiprūs :)

  0 0
 • K 2020 gegužės mėn. 28 d. 10:41:52

  Panaši vertinimų transformacija prieš praėjusius Prezidento rinkimus prasidėjo ir kito Sąjūdžio įkūrėjo atžvilgiu, kuomet daug kas suprato, kad ES ritasi totalitarinio liberalizmo keliu į PRARAJĄ. Taip kad šitą visą straipsnį, gal būt, galima būtų vertinti, kai EPOCHALINĮ, drauge su susišaukiančiais keliais straipsniai, skelbianti pradžią ES transformacijos į SVEIKO PROTO kelią arba iš ties triukšmingą SUBYRĖJIMĄ. Ir tai bet kuriuo atveju geriau nei ritimasis su ją į PRARAJĄ skirta sunaikinti Europos Tautines Valstybes, indentitetą ir PAMATINES VERTYBES, UŽAUGINUSIAS ŠIĄ PRIEŠAKINĘ PASAULIO CIVILIZACIJĄ. Straipsnis pažymi tik pačią to proceso pradžią. Paprasti žmogai dar gal ir galėtų ištverti tų krizių NEPRITEKLIUS. Pamatysit ko nematę, kuomet krizei besivystant prasidės tikrosios mūsų kraugerių HIENŲ-RYKLIŲ pjautynės dėl tirpstančių jų prisiplėštų turtų ir mūsų SKALPŲ. Niekada nebūčiau patikėjęs, kad dėkosiu Paulauskui ir Juozaičiui.????????????

  0 0
 • K 2020 gegužės mėn. 28 d. 10:39:52

  Na ką gi. Kontraversiškas Paulauskas pagaliau iššovė ypatingai taikliai ir aiškiai. Panašu, kad sulaukė savo idėjų triumfo valandos. Pradėjome ji smerkti, kaip provokatorių, čiut nesužlugdžiusi Sąjūdžio Pirmajį Suvažlavimą ir visą Nepriklausomybės reikalą, savo perdėm perdėm radikaliu pasiūlymu, sklelbti Lietuvos Nepriklausomybę čia pat ir dabar ant SCENOS, katrą, dar nepasiruošusę, akivaizdžiai būt sutraiškę rusų tankai kaip mat. Labai sunku būtų įrodyt, kad jis ne to siekė, nes per daug nekvailas, kaip vėliau ir Prunskienė, kad nesuprastų savo veiksmų rezultatų. Ir vėlesnė jo dalinai užslėpta prorusiška bei atvira anti ES veikla tik sustiprino tokią nuomonę. Tačiau vėliau po truputi pradėjo kilti abejonės, o gal jis išties nori maksimaliai nepriklausomos Lietuvos, gal jo siekiai ne tokie jau ir žalingi.

  1 0
 • Manau E Sajunga nesubires 2020 gegužės mėn. 27 d. 19:04:52

  ,tik joje savanaudiskai viska tvarkys didieji ir turtinhieji. Musu paskirtis bus auginti ir mokyti darbo jega turtingesnem salim. Na dar ir nekvalifikuota gaudyt vistas ar prie skerdiklos konvejerio. Ir be sansu i pasalpas. Vienu zodziu darbo turesime dar ilgai. Beveik visi dirbsime emigrantais. Kartais parvaziuodami. Pilietybiu tikriausiai mazai kam baduos. Pensijos bus tik lietuviskos. Velniai griebtu ta korona!

  0 0
 • Lietuvis 2020 gegužės mėn. 27 d. 18:54:16

  Kai visos ES salys prades ziuret tik savo ekonominiu interesu nieko ims neduoti i bendra katila selpimui, vargas laukia ir mus. Nebeliks paramu. Skolintis irgi prieisima riba kai Lietuvai niekas nebeskolins, nebent tik nurasytu ginklu pirkimui. Va ir atejo koronos pasaulis. Visus privers skaiciuot kiekviena centa. Kas susikombinuos i savo kisene atliekama eura, visi supuls ir ikis i kalejima. Politikais ir valdi ikais buti taps nebe biznis ir rizikinga. Kiekvienas netoks pajudejimas tuoj bus traukiamas i dienos sviesa. Teisesauga ir tarnybos siautes. Baudos tik augs ir dauges. Mokesciai rasis vis nauji. Akcizai ir pvm augs. Sakys taip musu gerovei. Kursime geroves valstybe, be asmenines geroves...

  0 0
 • Manau teisingai, kiekvienas kaip sau geriau. 2020 gegužės mėn. 27 d. 18:41:27

  Normalu kad kiekviena salis ziuri visu pirma savo sa.ies ekonominiu interesu, kaip kad daro Amerika, kad Amerika pirmiausia! Mums tai nieko gero nesviecia, nustos moket imokas Briuseliui.ir Briuselis nebetures dalinamu pinigu. Paramu ir mums. Didesnes ir turtingesnes nebenori paremt bienesniu naujoku.. nebenori duoti pinigu skirstimui i bendra katila , nori savo pinigus tvarkyt pacios. ES naujokam ateina blogi laikai. Be paramu. Turtingesniem naturalu pasilaikyt savo pinigus sau ir nebeduot naujokams. Ir uz ka jiem duot?! Kad istojo i ES? Muitu sajunga tikriausiai isliks ilgiausiai. Darbo jegos judejimas irgi su pasalpomis tik savo salies pilieciam. Vokietija tik turintiem Vokietijos piliecio pasa. Kitur irgi panasiai. Vienu zodziu viskas normalizuojasi. Korona! Su Nato irgi daug keisis. Niekaip nesuprasciau ko Vokietijai ruostis karui su Rusija. Ar Prancuzija, ar Italijai. Rusija joms niekuo negraso, ju pult neketina. Ir ko joms tada ginti pabaltiji? Ar ukrainiecius?

  0 0
 • Blogis 2020 gegužės mėn. 27 d. 15:28:37

  Žinoma, kad kaip ir komentuota, kad blogiausias blogis tai anglai su žydais, suvelia viską, o po to su visais masonais Rokfeleriais , padidinę iždelį , varo toliau kurti sąjungas aljansus ar virusus, kad žmoniją naikintų...

  0 0
 • seniui 2020 gegužės mėn. 27 d. 13:42:29

  Pritariu Jusu komentarui. Rusijos Centriniame Banke 70% akciju priklauso anglosaksams. Tai, kaip klause zymus rezisierius N.Michalkovas - "Kieno kiseneje valstybe"?. Po sito jo laida buvo uzdrausta.

  0 0
 • Alach babach 2020 gegužės mėn. 27 d. 13:36:50

  Kol kas visas pasaulis valdomas chazarų mafijos jų tikslai ir sužymėti su medicininiais implantais žmones kad galėtų toliau valdyti kaip avių bandą

  0 0
 • senis 2020 gegužės mėn. 27 d. 13:23:06

  pasaulyje yra viena demokratine valstybe JAV, turinti vykdyti visus FRS nurodymus ir salygas. Kitaip JAV prezidentas nusaunamas. Europoje nera nei vienos valstybes. Tai daugybe saliu, sudaranciu JAV kolonija. Valstybe yra tik tada, kai jos CB yra pavaldus tik sios valstybes vyriausybei. Stipriausios ES salies kancleris, pries pradedamas darba, privalo asmeniskai prisiekti istikimybe JAV prezidentui. Skolintis galima tik tiek, kiek leidzia FRS. Ś. Koreja, Iranas, Kinija, irgi priklauso nuo FRS. Visos kainos pasaulyje nustatomos pagal dolerio ir atskiros salies valiutos santyki. Juokingos Putino kalbos apie Rusijos suvereniteta.

  0 0
 • NF 2020 gegužės mėn. 27 d. 12:35:44

  Mano manymu sendenos situacija ES BENDRIJOJE YRA KVAILAI KEISTA IR ESU ISITIKINES,KAD LAIKAS RIMTAI PAGALVOTI APIE ES BENDRIJOS GRIUTI,KO GREICIAU TAI IVYKS TO VISISI LAIMINGESNI LIKS. NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI KAIP GALI BANKRUTAVUSI VALSTYBE SOKDINTI VISA ES BENDRIJA PAGAL SAVO DUDELIA KURIOS MUZIKA YRA VISISKA BEPROTYBE. JEIGU ES BENDRIJOS VADOVU PROTA PAVEIKE VIRUSAS,TAI GERAI SUPRASKITE IR PASIROSKITE TOKIEMS EKONOMIKOS KOSMARAMS KURIU NET SAPNOSE NESUSAPNOSIT.

  0 0
 • Trumpai 2020 gegužės mėn. 27 d. 11:43:15

  Kovos parodija liaudžiai.

  0 0
 • iš komentaro: "..., didžiausias blogis tai anglai su žydais ,..." 2020 gegužės mėn. 27 d. 10:43:24

  Pats teisingiausias pastebėjimas

  0 0
 • Mušk savus , kad svetimi 2020 gegužės mėn. 27 d. 10:30:36

  Bijotu , anglo saksai labiausiai bijo vokiečių , tad jiems užkabino visus driskius tempti , prieš tai sunaikinę ji pramones , didžiausias blogis tai anglai su žydais , kas kam tarnauja nesuprasi , tik faktas , kad tai pasaulio banditai , neleidžiantys žmonėms progresuoti

  0 0
 • Panašu 2020 gegužės mėn. 27 d. 10:05:18

  Vokietija įkaitė, nereikėjo su tais ubagais ir banditais susidėti.Dabar pati kenčia, bet nieko-pakentės kol tie ugagėliai nebeturės ką valgyti ir išsilakstys

  0 0
 • > Juozui 2020 gegužės mėn. 27 d. 09:00:07

  pastabele ES siaip skaitosi nuo 1951, bet tai nieko nekeicia, kad dabar bordakas vyksta visi jau mato. vienu zodziu, kad aiskiau butu visiems muzikeliams, jei vis delto prastums pietu murziai savo pageidavimus ir skolinsis visu saskaita, tada musu atveju bus, kad patys pasiskolinsim kad ir 5 bet grazinti turesim jau kaip butume paeme 10 jardu ir palukanas mokesim nuo 10 jardu. nu nezinau ar cia tokia finansu inzinerija musu ubagai ilgai patrauks ir toki ES kolxozo "roju". o gal cia kaip tik budas vokieciam kuo greiciau viska uzbaigti ir beliks arba skirstytis arba JEV ir federacija be jokiu driskiu "pageidavimu koncertu", ir bus kaip UAB kas kiek turi pinigu-akciju, tas tiek balsu tures naujam darini. o kadangi marytes zeme amzinai skolinga tai ir musu niekas nieko neklaus nei vardo nei veisles.

  0 0
 • Dirbtinė sajunga 2020 gegužės mėn. 27 d. 07:36:38

  Jeigu su tokiom vertybėm eis toliau tai europos sąjunga nebesulauks ir rudenio

  0 0
 • Juozas 2020 gegužės mėn. 27 d. 07:21:44

  ES=TSRS Tik Tarybų sąjunga išsilaikė ilgiau. ES subyrės nesulaukusi nei 50metų.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NEPASIEKĖ: Trišalė taryba trečiadienį nepasiekė bendro sutarimo dėl kitų metų minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA) dydžio ir fiksavo skirtingas nuomones.
 • RUSIJOJE: pastarąją parą užfiksuotas 8 481 užsikrėtimo koronavirusu atvejis, bendras infekuotųjų skaičius šalyje pasiekė 1 176 286.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate nekilnojamojo turto mokestį?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+8 +9 C

 

+10 +12 C

 +17 +18 C

+18 +19 C

 

+17 +18 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos