respublika.lt

Vladimiro Putino paradas pralaimėjimų fone - straipsnio komentarai:

 • jonas 2020 liepos mėn. 10 d. 10:51:40

  Nėra ko pasakas sekti.Amerikonų dislokavimas lenkijoje-tai ne saugumas,o lenkų revanšizmas.Negi nematot,kad lenkams trukdo gyventi ir vokiečiai ir rusai ir mes.Kvaila būtų galvoti,kad tai saugu.Visi užmiršta,kad rusija branduolinį ginklą turinti valstybė.Ir su tuo žaisti labai pavojinga.Nesaugu gyventi,remiantis holivudo filmais.Mitai byra......

 • >>>nustebes 2020 birželio mėn. 30 d. 22:04:27

  cia jau ne stribo anuko komentaras, bet stribo sunaus.

 • > Nustebes 2020 birželio mėn. 30 d. 14:37:58

  cia ozynui visi kas kitaip gieda nei ozyno sektantai tai stribu palikuonys, vatnikai ir kremlinai, o siaip Respublikoj pakankamai realiai padeti vertinanti publika, skirtingai nuo soroshinio sudportalio delfio ir jo elfu gaujos, kuri supranta kas ir po kam sitam pasauli. o tokie "patriotai" kurie prie pirmos progos rekia vakarai mums pades ir mes cia jiems patys patys reikalingiausi, tai tik parodo kad zmogeliai nesiorentuoja nei geopolitikoj nei politkos verpetuose. nes toliau savo tvartelio nieko nera pasieke, o cia kaip visi zinom, pasiekimai iki artimiausio rubeziaus, o toliau pagal svarba ir svori nuliai.

 • Nustebes 2020 birželio mėn. 30 d. 14:05:35

  Bet kiek cia stribu anuku komentuoja... ir laukia driskiu ruskiu.. Tik sitam portale visi stribukai...

 • > 11:09:13 2020 birželio mėn. 30 d. 11:58:37

  alio mukele, o kada ir kur tu kur girdejai kad rusas kazkokios meiles prasytu. tarp kito tau savisvietai, kad zinotum ateiciai, kad meile tai poetu ismislas. o geopolitkoje jokios meiles nebuna yra kaip suprantam interesai ir isskaiciavimas, o jau visa kita "poezija" neva tai partneryste-draugyste, tik loxam opiumas. todel rusas nepraso kad ji myletum jis aiskiai duoda suprasti privers ji gerbti, o ta jis moka ir tai geriausiai zino senute evropa. aisku musu baltijos "galiunu" tokiu "labai svarbiu" kaip visada mazai kas klaus, kaip ir anksciau buvo, nes "dovanotam arkliui i dantis neziuri". pagal rasta ir isminti turetum jau gaudytis, jei snarglys nuo lupos jau nudziuvo.

 • Nesuprantu fufaikiu - vienoje vietoje grasina, 2020 birželio mėn. 30 d. 11:09:13

  kad okupuos LT per 12 val, puse Lenkijos lauzu pavers, o kitoje vietoje jau verkslena, kad ruskiu niekas nemyli, bijo ir apie gynyba sneka. Sizofrenija rusiskai?

 • soliario lupai 2020 birželio mėn. 30 d. 10:11:23

  gaidys tas pute

 • tesinys > 4:16:16 2020 birželio mėn. 30 d. 04:39:47

  del "baltijos tigru" tai jei kas biudzeto skaiciuose graibosi tai tokie "hiper" dariniai gyvenantys 20proc is svetimu pinigu apie kazkokias karybas ir 2 proc BVP turetu uzmirsti nes po Covido valstybes skola jau bus >60 proc BVP ir ji jei kas supranta skola tik augs o kaip zinia skolas reikia kada nors vistiek grazinti todel su karyba irgi teks spresti labai radikaliai nes 10-12 proc.biudzeto atiduoti metalo lauzui ir generolam antpeciam uzdirbti per didele prabanga. visi supranta kad musu karuomene yra neveiksni max pusei dienos veiksmo ir po to tik driskiu pulkeliai miskuose kuriuos su dabartine technika tuose miskuose ir iskeps kaip kaledini zuiki ar durna anti.todel ne apie karyba tokiem driskiam reikia fantazuoti ir svaigti o kaip dar prasilaikyti ant svieto nes pagal viska 2025 o gal ir greiciau Rusija bus pirma ekonomika evropoje o tai vokieciu islaikytiniam driskiam gali labai liudnai baigtis vokietys paleis visus i laisva plaukiojima o tai su musu skolom zinom kuom baigsis

 • Pergales paradas tai grazu ir simboliska 2020 birželio mėn. 30 d. 04:16:16

  nes ziuri visas pasaulis net ir tokie sudedziai kaip felceris ir jei kiek graibosi karo mene tai supranta kad amerikonas ir vel tik uzuojauta is uz balos atsius labasiakam jei cia kas sukeltu kokia sumaisti ir rusas prijungtu visa pabaltiji kaip buvusias savo zemes prie Kaliningrado.nes jei kas zino kaip isdestytos slektu ir amerikonu karines bazes lenkuose tai patys lenkai jau supranta kad iki Varsuvos puse lenkijos sudegs o jau po to puls ant keliu kad rusas lenku paskundnos veisles neisnaikintu suvis.taip kad ne apie mistinius Suvalku koridorius durneliai svaikit o jei subines norit sveikas isnesti tuneli lik Varsuvos pradekit kasti ir kuo arciau vokieciu sienos nes nuo bulbu rubeziaus tokiu kaip lenku nei su zvake nesurasi nes pirmi kas prisizais tai vel bus liaxai kaip 1938 su naciais cekus dalindami o pabaltijo driskiai tai su jais viskas jau senai ispresta per artimiausius 10-15 metu sitie "baltijos tigrai" sunyks kaip karvasudis pievoj ir nieks tokiu jau nemines kad kas ir buvo

 • >Ruskiai varo savo 2020 birželio mėn. 29 d. 22:57:45

  ar jūs tokie gimstat ar tokiais padaro tvartelio propaganda? Rusijoje toks pat kapitalizmas kaip ir Lietuvoje, jokio deficito ten nėra ir negali būti. O technologiškai lenkia tokią Lietuvą ne procentais, o kartais. Tai tu gyveni iš ES pašalpų ir paskolų, kurias reikės atiduoti. Rusija gyvena taip kaip užsidirba pati ir seniai yra daugėlio maisto produktų eksportuotoja, daugiausiai sankcijų dėka.

 • Fiodoras Dostojevskis "Demonai" 2020 birželio mėn. 29 d. 22:38:36

  "Šiais laikais protingi žmonės tyli, ir nekalba."

 • Ruskiai varo savo--- 2020 birželio mėn. 29 d. 22:16:58

  ----kad ir sikna isplysus,pilvai gurgia,bet....SU SAUTUVU!!

 • Pustj jarostj blagorodnaja 2020 birželio mėn. 29 d. 21:16:51

  Vskipaet kak volna!

 • => Kai mietis 2020 birželio mėn. 29 d. 20:52:55

  1863 metais Rusijos Imperatoriškas laivynas nemokamai padėjo JAV Šiaurės valstijoms Nepriklausomybės kare prieš vergvaldiškas Pietų valstijas, kurias rėmė Britanija ir Prancūzija.

 • Kai mietis 2020 birželio mėn. 29 d. 19:00:03

  Trampas pzsius ,kariuomene malsi t negrus ir demokratus. JAV miestzi atrodys kaip Sirijos Alepas . Po keliu metu viadaus karo Amerikoje Rusija atsius Trampui i pagalba savo kariuomene ir kaip Sirijoje per kokius metus sudoros Trampo ir baltosios amerikos priesus. Rusija parode kad sugeba tvarkytis su valdziu priesais. Sirijoje irgi demokratai uzvire kara. Ir ?ibijoje. Ir Jugoslavijoje, ir Ukrainoje.. paskui Trampas pades Putinui patvarkyt demokratus Rusijoje. Ir pas mus irgi. Matet kiek susirinko uz negru teises. Kiek ir lietuviu priesu tada islindo. Gerai kad nieko nedegino, neplese parduotuviu nemuse praeiviu. Na tik viena apdauze truputi. Paskui lietuviai nacionalistai ir desinieji radikalai surenge eitynes. Briuselis tikriausiai pazaliavo , nubaus, sumazins paramas. Netoliregiska briuseli pykdyti dabar. Va kai nebeduos pzramu, ir liks tik moket imokas briuseliui tada bus laikas briuseli pasiust rusiskai populiariai.

 • Vilkas 2020 birželio mėn. 29 d. 18:20:33

  Atrodo buvai karinių patarėju Gruzijoje. Pralaimėjei per tris dienas blogas tu apžvalgininkas blogas patarėjas aplamai kur buvai ten prišikai todėl tavo nuomonės nulio vertos

 • TT 2020 birželio mėn. 29 d. 15:46:33

  Aitvarui , tai tu smirdantis , pagežingas nulis

 • Cha 2020 birželio mėn. 29 d. 15:12:59

  Nukvakęs tas Butkevičius ir tie jo pezalai ....eik, seni, į pensiją ir nepirsčiok vandenin.

 • >>Nuomone 2020 birželio mėn. 29 d. 15:00:09

  Newyork taimeris, kaip ir wasington posteris yra tokio lygio, kaip musu delfis ar Lrytas. Tie globalistiniai sorosiniai "demokratiniai" sudlaikrasciai remia "demokratus" ir srutas pila ant Trampo. Kaip musu delfis, Lrytas ant valstieciu ir lenku. O visi BNS, CNN ir kiti bloombergai, priklauso zydeliams ir skleidzia baisiausia dezinformacija.

 • TRokstam naujo vejo 2020 birželio mėn. 29 d. 14:48:31

  O as galvoju, kad buvo grazus paradas ir tikrai verta pazymeti tokia sukakti. O ko tada mes pirsciojam kiekviena karta, prisimindami savo praeiti? Geriau butkeviciau parasyk, kiek Sorosas isleido milijonu Ukrainos maidanui?Labai idomu. Ir papasakok apie parosenkos - tevynes isdaviko, pokalbius su baidenu. Kaip jisai uz milijarda, vykde baideno rekomendacijas. Gali pamineti ir Saakasvili, kuris rado prieglobsti Ukrainoj, kuo labai papiktino Sakartvela.

 • Lietuvis 2020 birželio mėn. 29 d. 14:27:00

  Ot svolocius tas Trampas. Ne pas mus o pas lenkus statys tas atomines bombas! Kiek pinigu daug gautu musu valdantieji jei isileistu cia tukstanti Jav atominiu bombu ir raketu. Pensijos butu kaip vokietijoj kad.. ir rusai bijotu mus susprogdinti kad nesusprogtu atomines Jav bombos.. griciausiai rusu specnazas uzgrobs ?enkijoj tas bombas ir nugabens i Kaliningrada. Sugalvojo statyt bombas kur rusu specnazas jas atims. Pas mus toms bomboms butu saugiau. Visa musu kariuomene jas saugotu diena ir nakti. Parenktume ziedine gynyba. Beto lenkai irgi slavai, labai nepatikima patiket tu bombu saugojima. Gali parduot Rusijai.

 • Vovka buvo is bunkerio islindes pagaliau! 2020 birželio mėn. 29 d. 11:42:06

  Bus Caras Iki Gyvos Galvos! Aisku, jei koronos nepasigaus.

 • Aha 2020 birželio mėn. 29 d. 10:59:04

  Visi čia rašantys yra teisūs tik pagal savo pasaulėžiūrą...kokia ta tikroji teisybė žino tik siauras žmonių ratas...linksminkités vienas kitą ėsdami..

 • mikas 2020 birželio mėn. 29 d. 08:50:02

  O man atrodo,jog daug geriau,kad tokie ponai,kaip Karaliaučius Lietuvos,vyniotų sau Amerikon.Mazgotum sau ramiai negrams kojas,kovotum už mažumu teises ir nereikėtų bijot jokio Putino,ar laukt kol ta Rusija susitrauks.Lietuvai mižniai ir bailiai nereikalingi,pasimki kartu dar aitvarus,kurgi ne,visą tą triušių fermą ir tupėk ten ginamas NATO,ten tavęs tikrai nepuls.

 • sg 2020 birželio mėn. 29 d. 07:49:42

  Klaborante ka reiskia tikras referendumas ,cia kaip pas mus su milteliais ,alum ir cukrumi, o del tvirto vyro ,tai tave mazgote ozys ikiso i cipe ir ka ,kas cia vyras.

 • Karaliaučius Lietuvos 2020 birželio mėn. 29 d. 06:37:22

  Reiškiu gilią užuojautą Vidui Tom , taip kankintis Lietuvoje reikia turėti geležinės ištvermės. Lietuviai tą girdėjo iš metinių pranešimų V. Putino , ir neriekia vertalo iš rusų kalbos , kartoti tą patį šimtus kartų: NATO artinasi prie rusijos sienų. Ateis laikas kai iš rusijos liks 1000×1000 kilometrų. Važiuok namo , tavęs Putin laukia.

 • Vidas Tom 2020 birželio mėn. 29 d. 00:37:53

  Rusai puola idiotus... Kada baigsis visas šitas šudas? Kiek jau galima? Vis tiek tikinčių "puolančiais rusais ", liko tik tie, kurie jau gimė apgauti dievo ir gamtos. Jų, kaip ir visose tautose ne daugiau kaip 12%. T.y idiotų. Tad reik būt pačiam idiotu, kad manytume jog itikinsit daugumą. Vokiečiai tenori išvaryti okupacinę kariuomenę iš savo šalies. TSRS okupacinė kariuomenė išėjo iš rytų Vokietijos. Gordaciovo ir Bušo susitarimu, iš vakarų Vokietijos turėjo išeiti JAV okupacinė kariuomenė. Bet JAV išdūrė visus, ir ne tik kad pasiliko , bet plečiasi toliau iki Rusijos sienų. Tad lenkai priimdami JAV kariuomenę, patys padaro save, Rusijos taikiniais. Jau kiekvienas blaviai mąstantis supranta kad rusai ne tik kad nesiruoše nieko pulti. Jie net puolamosios ginkluotės nekuria. Visas pastangas Rusija deda į gynybinę ir atsakomąją ginkluotę. Rusiją supa 240 JAV - NATO karinių bazių . Tad tik visiškas idiotas nesupranta, jog ne Rusija ruošiasi ką nors pulti.

 • protingasis kurmis 2020 birželio mėn. 28 d. 23:39:34

  Ojojoj!Putinas jau nelabai pavojingas!Iki siol jis buvo brudu brudas ir LABAI pavojingas!Dabar kazkodel jau nelabai.Ir kodel cia ta nuomone taip pasikeite?Tai kas cia turetu i ta caro sosta vietoj Putino atsisesti?Kas cia tas potencialus konkurentas?Labai idomu pasidare.Gal kas zinot?

 • tam aitvaras 2020 birželio mėn. 28 d. 22:40:05

  jūsų protelis taip ir liko vaikystėje....Į tolią galvelę dar kažkas sukišo tvartelio propagandą ir gavosi štai toks "aitvaras". Gėdinga ir apgailėtina rašliava, dar ir kurstanti rasinę ir tautinę neapykantą, pilna gramatikos ir stiliaus kalbų. Iš jūsų skiedalų matosi, kad visiškai nieko nesuprantate nei politikoje nei šiuolaikinėje aukštų technologijų ginkluotėje. Virkite savo tulžyje, nes po 30 metų, atvirkščiai nei norėtų tokie kaip jūs, nebebus jūsų, o ne adekvačiai mąstančių piliečių.

 • manau 2020 birželio mėn. 28 d. 22:23:31

  skaitytojau , kaip jums patinka " aitvaro " komentaras ? protingas , gilus , su tokiais toli nueisim , daug pasieksim , juk taip ? tai va tokie ir sekėjai eksperto p. Butkevičiaus ...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos