respublika.lt

Tas nepakeičiamas Baltarusijos „batka“... - straipsnio komentarai:

 • Šitokiame fone 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 14:24:45

  aišku, reikia mąstyti realistiškai, o būtent: suprasti, kad koks Lukašenka bebūtų, vis dėlto, jis ir tiktai jis gali išgelbėti Baltarusiją nuo pražūties, jis ir tiktai jis gali atkurti tvarką bei stabilumą šalyje. Būtent šito ir jam, ir baltarusių tautai ir vertėtų palinkėti!

  84 7
 • Manau, 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:27:06

  Kas gali paneigti,kad Lukošenka valdo Baltarusiją dar 4 metais mažiau negu Lietuvoje.Jau 30 metų Seime tie patys, kai kurie sąrašiniai, ir jų komandos vadas.

  73 3
 • Viltauta 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 14:40:45

  realistiški,protingi pasvarstymai, tai ne delfi žurnalistėlių klykavimai apie"demokratijos "krizę...Baltarusijos situacija nėra paprasta. Kas ten kelia bangas, sunku dar įvardinti. Ta opozicija keistoka,kalbanti vien rusiškai...o juk anksčiau girdėjome ir gudišką kalbą. Mūsų politikai šoka kaip išdegę akis į įvykių sūkurį,kuris gražiau pasirodys,ypač konservatoriai. Prezidentas nori sekti Adamkaus pavyzdžiu kaip dėl Gruzijos...o ką iš tiesų pasiekė? Gruzija neteko didžiulės savo teritorijos.Vis dar rusai ten turi nemažai įtakos. Ar verta lįsti į kitų šalių reikalus,gerai visko neapsvarsčius?ES atsargi, na,panašu,kad ,jei taip jums norisi ,lyskit į tą katilą,o mes pažiūrėsim iš tolo? Rodos,kad blaiviomis galvomis politikų maža pas mus.kad tik nesulauktume blogesnių variantų, taip besistengdami ,nei dabartinis Lukašenkos valdymas....

  70 5
 • Nuomonė 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:14:41

  Labai patiko gerb. Olavos pastebėjimai! Kadangi prieš du metus vykome ekskursija į Baltarusiją, tai tikrai matėme ,kaip GRAŽIAI atrestauruotos arba visai iš griuvėsių prikeltos pilys. Gidės labai džiaugiasi Lukošenkos rūpestingumu.Lietuva to nesugeba padaryti - teisingiau priešingai - pavyzdys Lietuvos simbolis, Gedimino pilis ir kalnas.Baltarusijoje NĖRA nė lopinėlio dirvonuojančios žemės.Lietuvoje šimtai ha ir niekam nerūpi.Dar Karbauskis bando išgelbėti bankrutavusias bendroves, tai tie kurie nieko nedaro - apšaukia jį žemgrobiu. Šiuo metu Baltarusijai reikia Lukošenkos.

  68 4
 • Baba 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 14:40:06

  Batkai pagarba

  66 9
 • Dalius 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 20:48:27

  nesvarbu koks Lukašenka yra,bet reiškiu pagarbą, kad jam rūpi jo valstybė!Bravo!!!

  62 2
 • Pilietis 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 07:55:58

  Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Baltarusijoj batka nepakeičiamas. O Lietuvėlej lanzberginiai ir sarašiniai. Kaip ten valdžia užgrobta, taip čia. Tik formos šiektiek skiresi. Batką sako išrenka proto invalidai. O tai leiskit paklausti, kas Lietuvoj gali balsuoti už sarašinius vagis ir žulikus 30 metų, proto galiūnai ?

  62 2
 • zm 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 19:45:45

  30 metų turime kaimyną, be pretenzijų, taikų, kaip jie ten savo politinį gyvenimą gyvena, ne mūsų reikalas, kas yra buvęs ir matęs, nei bado, nei karo, ir susitvarkę vietomis labiau už mūsąją valstybę. Bet ne, gauna komandas iš užsienio viršininkų, kada paūmėjimas ir prasideda, tai purvini šokiai pasienyje, tai sankcijų imitacijos, arba bjauri retorika, į kurią, ačiū dievui, Lukašenka pernelyg dėmesio nekreipė. Teisingai pasakė, apsišluokit savo darželį, o aš dar pridėčiau ir užsikimškit, taikoma bankyrprezidenčiui pirmiausia.

  61 3
 • jo 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 16:13:20

  Tai kodėl niekas nesipiktina Merkel, nors ji sėdi nuo 2005m ir vadovauja ne tik Vokietijai, bet daro didelę įtaką ir mūsų valstybei bet jos mes nerinkom, o ir kitos valstybės jos nerinko.

  57 5
 • Euras+ 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 20:47:03

  Už tai Lietuvoje Seime ir Prezidentūroje ...,,keičiasi miestai ir veidai" ..., o betvarkė ir chaosas valstybėje tik didėja! Lietuvoje algos irgi mažiausios ES (išskyrus ubages-valstybes Rumuniją ir Bulgariją), tad tai negali būti mūsų politikų priekaištu Baltarusijos prezidentui! Lietuvoje ,,demokratija neveikia" (R.Pakso byla, N.Venckienės byla), tad ir ,,demokratijos nebuvimas" Baltarusijoje negali būti priekaištas A.Lukašenkai! Lieja tik ped***stų ir lezb***ių maršų nebuvimas (tai yra visuomenės ir šeimos išsigimimo skatinimas) ir NATO šizofrenijos sindromo nebuvimas Baltarusijoje. Baltarusija: sena valstybė su savo kalba, tradicijomis ir kultūra; ta valstybė iš kito, ,,priešinternetinio pasaulio", kokia ir Lietuva buvo tarybiniais laikais, kol vienas nevykėlis pianistas visko nesugriovė...

  56 3
 • laikas daryt išvadas,ponai 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:13:40

  manau,kad jei Lukašenka liks prezidentu ,atsakomybę už savo sprendimus ir elgesį turėtų prisiimti ir Linkevičius ir Narcizas. Atsistatydinant.

  53 3
 • šaunuolis 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 06:13:44

  Baltarusijos prezidentas šaunuolis, nes susitvarko savo šalyje. Lietuvos prezidentui už nesantaikos kurstymą bylą ir atstatydint. Kad be seimo ir tautos pritarimo tautai priešų didina ir kišas į kitų valstybių reikalus.

  53 3
 • pasaulis dėl turtų kraustosi iš proto 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 20:24:24

  Mūsų prezidentai ,tai ne mūsų, skurdžiausios ES -oje tautos, mūsų prezidentai,o kitų tautų "rūpintojėliai".Viena 'sunkioje valandoje' ukrainietės ranką kalėjime laikė,kitam valdant ,tik paklausykite, remiant mūsų prezidentui ,namų šeimininkė baltarusė Lietuvoje ,kuria komitetą Baltarusijos liaudies teisėtam išrinktam prezidentui nuversti.Tai tas pats jei, tarkim, Šimonytė kokioje nors Vengrijoje,kurtu komitetą su Orbano palaiminimu Nausėdą nuversti.

  52 1
 • Petras 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 06:28:12

  Išsigimėlių demokratų tikrai nereikia ir Lietuvoje. Nereikia aušrevičių, oželyčių, landsbergių ir t t. Visi jie nusikaltęs Tėvynei ir turi būti kada nors teisiami. Vagys. Nė vienos mokyklos, darželio nepastatyta per visus 30 metų! O baltarusiai dirba. Jei šitie, patys mušantys ir rėkiantys išgamos laimės, tai daug ko neteks ir Lietuva. Pvz.: nuskurs geležinkeliai ir uostas. Tuo pačiu ir Lietuvos biudžetas.

  47 3
 • Ceslovas 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 21:55:19

  Nepakeiciamas nes protingas, lietuviai turetu pavydeti baltarusiams prezidento

  46 4
 • TEISI PONIA OLAVA 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:00:13

  Visi nori gyventi geriau ir turtingiau, taip pat ir Lietuvoje, bet šiuo metu, o taip pat ir ateityje, kad čia tai įvyks, deja, nenusimato. Mūsų valstybė jau tiek prasiskolinusi, kad tik besugeba prieš rinkimus pamėtyti po porą šimtų Eur., kuriuos irgi gražinti turėsime su kaupu. Dėl tokio valdymo išvažiuos paskutiniai darbingo amžiaus žmonės, kiti išmirs dėl sugriautos med. apsaugos ir senatvės, Tad liks tik pašalpininkai, alkoholikai, valdžia ir trečiųjų šalių piliečiai, tarp jų ir ukrainiečiai su baltarusais, kuriems čia dirbti apsimoka dėl žemesnių kainų jų šalyje. Manau, kad aš ne viena gailiuosi, kad grįžau į Lietuvą. Šioje valstybėje klesti ne demokratija, bet korupcija.

  45 5
 • _T 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 14:51:41

  "Rusijai Baltarusija yra Rusijos gubernija ..." Absoliutus melas, taip gali rašyti neišmanantis žmogus arba sukčius, Lukašenka per pastaruosius 5 metus pavirto rusofobu, be to, Rusija nesikiša į Baltarusijos reikalus ir prašo Lukašenkos laikytis bendrasąjungininkių sutarčių, kurių Lukašenka nesilaiko. Rusija ir Baltarusija yra broliškos tautos, tačiau tai nepatinka melu ir karais persunktiems vakarams, kuriems vadovauja JAV.

  44 12
 • Pasakė teisybę 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:16:55

  Visiems kritikams ir patarėjams Lukašenka tiesiai pasakė, kad jiems nereikia tarpininkų. Pirma įveskite tvarką savo valstybėse. Jis 100% yra teisus. Labiausiai kišasi tie, pas kuriuos didžiausia betvarkė.

  44 0
 • Gerai pasake... 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 21:56:13

  Valstybei nepavadovaus kazkieno iskista"prezidente"kuri sugebejo issizadeti savo sekeju per kelias minutes.Tegul nesikisa visokios es i svetimos valstybes reikalus,nes juokingai atrodo,kad kazkokios valstybes prezidentas kuris savo valstybeje yra nulis,bando kazka aiskinti kitos valstybes prezidentui kuris turi itaka ir valdzia...realia o ne utopine.

  41 3
 • Per kritiškas rašinys 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 19:14:57

  bet galėjo būti objektyvesnis.Autorius nepasakė žmonėms svarbiausio.Tai kad vakarai Sorošo pinigų sąskaita mėgino padaryti baltarusišką Maidaną.Baltarusija nepriklausoma sąjunginė valstybė, o įją norėjo nuversti vien dėl to, kad prieitų arčiau prie rusijos sienos ir sukeltų dar vienas pjautynea, kas Sorošui iki šiol neblogai sekėsi, daug milijardų uždirbo {Irakas,Libija,Iranas, o į siriją ir baltarusiją gantis išsilaužė, gal patiems galas ateins.Yra posakis-" būkime biedni, bet teisingi".Mūsų jaunimėlis, užimtas visokiomis baikomis, bet ne užsienio politika domėtųsi, tiki ką rašo mums ir rodo sisteminių pasisavinta LRT, STT ir VSD- taip pat jų, o teismai ką išdarineja.Va tai čia tikrai laukia ne surežisiuotas ,o tikras Maidanas

  41 5
 • zm 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 19:51:28

  "Kaskart įsisūnijame ir įsidukriname vis kitoms mamytėms, tėveliams." - ypač aštriai pasakyta. Be "Respublikos" daugiau nerandu nieko panašaus. Visi pučia tą pačią dūdą ir ji nykiai gaudžia per visas infokanalizacijas ir gadina vaikams protavimo pasirinkimus.

  39 1
 • Pas mus paprasčiau. 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 09:46:32

  Ir rinkimų rezultatų klastoti nereikia. Patys žmonės išrenka "amžinus" Seimo narius, nes jie sau susikūrę tokį Rinkimų Įstatymą, o į mitingus nebėra kam rinktis - jaunesni pabėgo iš šio "laivo".

  39 1
 • Varna 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:13:22

  Lukašenka, kaip koks paskutinis pagonis Europoje stovi tvirtas, nepalaužiamas priešų apsupty, nei Rytams , nei Vakarams. Jis nepripažino Krymo, neįvedė bendros valiutos su Rusija, tvirtai pasisakė už taiką tarp Rusijos ir Ukrainos, neparsiduoda Vakarams už jokius pinigus...Baltarusija nepraskolinta,tvarkinga,Minske elektobusai baltarusiški važinėja, pilys atstatytos... kuo jį pakesti? ta moteryte?

  39 0
 • ne jau? 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 09:42:51

  Ne jau nesupranta, kad ta moteris prezidento postui nepasiruošus ir suvokimo neturi? Kažkas šaipos tokius kandidatus siūlydami? Baltarusius laikydami kvaileliais.

  35 3
 • Pamfleto autorės blūdavonės 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 15:02:40

  Iš autorės hibridinio pamfleto (hibpamfleto) sionistinių išminčių priesakų dvasia dėstomų blūdavonių visiškai neaišku, kas jai (0lavai) nepatinka - ar suvereni baltarusių Tauta, ar jos išsirinkta valdžia, ar jos nacionalinė valiuta, ar suvereni pinigų politika, ar dar kai kas? Hibpamfleto blūdavonės leidžia manyti, kad autorė siekia įpiršti baltarusiams svarbiausią Eurosojuzo vertybę - tikslą sukurti mišrios afro-eurazijinės rasės "kiekybės žmogų", kuris būtų betautis, bedievis ir belytis. Nieko daugiau tame pamflete neįmanima įžvelgti. Kas galėtų tai paneigti?

  33 11
 • Renata 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 17:24:40

  O Angela Merkel "pakeičiama" ...

  33 4
 • va 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 19:14:12

  cia tai analitine publikacija apie padeti baltarusijoje o ne musu feikine ziniasklaida keldama bangas kibire ir pusdama migla juk aisku buvo kad tokia prezidente niekada nelaimes rinkimus o protestuotoju visada atsiras juk nepatenkintu valdzia pilna bet jie panasus ne i rimtus protestuotojus kovojancius ir siekiantys tikslo o chuliganiskais veiksmais save parodantys kaip nesubrendeliai kurie tik pazaisti laisve susirinko

  33 3
 • S 2020 rugpjūčio mėn. 15 d. 22:19:11

  Žiauriai, bet teisingai...

  32 3
 • Atrodo, 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 08:35:06

  autorius tiksliai nusviete dabartine situacija.Kaip bebutu gaila, bet yra taip.O gal ir gerai, kad taip.

  31 1
 • Alibaba 2020 rugpjūčio mėn. 16 d. 10:00:30

  nepavykus 33 plesikams i musi metama maskvos boba ,tipo baltaruse ,o vyra palikus maskvoje ,ja stumia ir maskva ir briusliurbiai,ir net jankiai,nes jiems nepatinka tvarka Baltarusijoje.Jie nori bardako tokio kaip hahlendijoje ir cia . Boba visiskai nezino kas kur kam ir kodel ,o jau 'Prezidente' save laiko,taip kaip pries 30 metu KGBistas ' dedule' save laike .Tiesa tik 'prezidentu' buvo, kai buvo nuvykes i Jav .

  29 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • LENKIJOJE: bendras patvirtintų užsikrėtimo koronaviruso infekcija (COVID-19) atvejų skaičius viršijo 200 000.
 • RUSIJOJE: per praėjusią parą patvirtinus 15 700 naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų, bendras infekuotųjų skaičius šalyje, turinčioje apie 145 milijonus gyventojų, pasiekė 1 447 335.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums rūpi politikų ir garsenybių teistumas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar eisite balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +7 C

+8 +11 C

 

+10 +13 C

 +9 +12 C

+13 +16 C

 

 +13 +14 C

0-5 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos