respublika.lt

Sirijos prezidentas žada, kad puolimas šalies šiaurėje bus tęsiamas - straipsnio komentarai:

  • Z
    ZUK 2020 vasario 17 22:55:13

    Rusai visaip gelbėjo tą dunduką nuo bedarbystės ir konteinerio Paryžiuje.Tačiau tas Assado gelbėjimas labai greitai gali baigtis pasauline katastrofa.Per daug valstybių isitraukė į Sirijos draskymą.

    0 0
    Atsakyti
  • G
    Gojus 2020 vasario 18 06:59:36

    Asadas ar kadafi ar huseinas kitos kultūros kito pasaulio suvokimo ir kai pradeda nešt "demokratiją "šėtono išrinktuju sekta apginkluotų raketomis bombomis kvailu goju kariuomenė gaunasi pabėgėliai europoje chaosas pasaulyje ir vieni kitų kaltinimai

    0 0
    Atsakyti
  • U
    Uii 2020 vasario 18 07:28:58

    Kas vyko rusijoje 1917 m ir visi ivykiai po dabar tai tos pačios išrinktuju talmudininkų antikristo sektos darbas nešti po pasaulį chaosą taip yra valdomi gojai kurie nesuvokia kas vyksta

    0 0
    Atsakyti
  • g
    geda 2020 vasario 18 07:38:22

    turkas ir arabas... karas negailestingas. europai reikia sustabdyti! tai reikalauja zmogaus teises. o prezidentas tyli, seimas net nezino kas kur kaip... ministeris vazinejasi pietauti... gedingas elgesys

    0 0
    Atsakyti
  • p
    pastaba 2020 vasario 18 07:40:21

    Stebina, kad žydų dar neapkaltino.

    0 0
    Atsakyti
  • b
    benas 2020 vasario 18 10:31:56

    kodel lietuvos spauda teroristus vadina sukileliais. Asadas viska daro teisingai kovodamas su teroristais,o jos palaiko JAV ir Turkija

    0 0
    Atsakyti
  • V
    Vito >> benas 2020 vasario 18 11:05:25

    Tu ne benas,o kacapas iš Leningrado.

    0 0
    Atsakyti
  • o
    o ka turkai daro Sirijoje 2020 vasario 18 11:45:20

    sultonas kelia kaina , kad is europos daugiau pinigeliu islupti, nes kitaip pabegeliais uzleis evropa, bus sojuzui ilgam latentinis gemarojus. o sultonui aisku kad anglosaksai padeda, nes jiems nx europa grazi ir turtinga nereikalinga, kuri jankiu nebeklauso.o musu vyzoti moliugeliai vis galvoja kad jankiai ju gelbetojai, pas janki nuo gimimo jau kodas instaliuotas, kad visi kas ne po jais turi buti indenais, tik va ne su visais gaunasi lengvai tvarkytis, tuo labiau kai rusas vel atsirado ir per snuki kelis kartus hegemonui per..pi..so. o cia jau prasidejo visai kita partija, kur ne visi sveiki isplauks iki kranto, tuo labiau kai krantai tie, toli uz balos.

    0 0
    Atsakyti
  • S
    Sekmes 2020 vasario 18 14:01:25

    Asado kariuomenei naikinant amerikosų maitinamus teroristus.

    0 0
    Atsakyti
  • r
    runkelis 2020 vasario 18 16:26:03

    kur Treidalyte ir Skruzdelyte? ar negaila kurdu?

    0 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SUTARTIS: Vyriausybės įgaliota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė bei keturios profesinių sąjungų organizacijos pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį 2022 metams.
  • FINIŠAS: Lietuvos-Lenkijos dujotiekio projektas pasiekė finišo tiesiąją. Atlikus vieną svarbiausių paskutinių darbų – pasienyje suvirinus auksinę GIPL dujotiekio siūlę – sujungtos abiejų valstybių dujų perdavimo sistemos.
  • NEKETINA: K. Navickas (žemės ūkio ministras): neketinu atsistatydinti ir atsisakyti žaliojo kurso.
  • TAISYKLĖS: JAV Federalinis rezervų bankas (FED) paskelbė naujas griežtas taisykles, draudžiančias centrinio banko vadovams prekiauti konkrečiomis akcijomis ir obligacijomis, taip pat apribojo kitas investicines veiklas.
  • NUŠOVĖ: JAV aktorius Alecas Baldwinas iš rekvizitinio pistoleto kino filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje nušovė operatorę ir sužeidė režisierių, ketvirtadienį pranešė JAV teisėsaugos pareigūnai.
  • SRAUTAI: Mažesnės, iki 1.500 kv. metrų parduotuvės ir turgavietės, aptarnaujančios pirkėjus be galimybių paso, nuo penktadienio privalo reguliuoti jų srautus ir užtikrinti bent 30 kv. metrų prekybos plotą vienam žmogui.
  • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
  • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
  • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
  • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +9 C

+1 +9 C

 

+5 +10 C

+4 +9 C

+5 +11 C

 

+8 +12 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-10 m/s