respublika.lt

Ši krizė leis performatuoti Europą - straipsnio komentarai:

 • paKaunes miskas 2020 birželio mėn. 10 d. 08:43:33

  kinijos tikslas vienas: valdyti pasauli ir ji ta linkme labai sparciai zengia ,indija smulkme,kinija senai ,rusijos nevarzoma permeta savo karine tehnika i sibira ,kur jos tikslas iki uralo turi buti kinijos,ta net kiniukam mokykloje desto ,kinai ir sukure korona sujaukt pasauliui prota,po 2024 metu pasaulis tik vepsos i kinijos veiksmus ,nes nieko negales jau pakeisti ........ !

 • Mažas niuansas 2020 birželio mėn. 01 d. 09:47:50

  Pakomentuokite, Audriau,kaip atrodytų situacija jei kinai pradėtų remti riaušininkus Amerikoje ,protestuojančius (ir plėšiančius) dėl juodukų teisių?Trampas gi nesigėdydamas palaiko Hongongo riaušininkus žiūrint iš kinų valdžios pusės.

 • na taip tuoj ir vardą... 2020 gegužės mėn. 31 d. 17:35:04

  Cha cha cha, Audriuk, pasiimki molio šmotą ir eik lipdyti( gal š...puodis išeis, na gal peleninė, bet tik ne cibukas).

 • Aš manau 2020 gegužės mėn. 31 d. 17:29:57

  kad Butkevičius tiesiog apsėstas savo šeimininkų didybės manija ir jo komentarai lygiai tokie patys. Ir nuo kada jis yra "saugumo politikos ekspertas"? Skaitai juos ir dvelkia tuo pačiu, kaip kažkada rašinėdavo visi partiniai apie neklystamą ir vadovaujantį TSKP vaidmenį. Apie ką bebūtų komentaras, jame visada bus demonizuota Rusija ir pagarbinta JAV. Laikau tai pigia politine propaganda.

 • Kestas 2020 gegužės mėn. 31 d. 16:51:43

  Čia tik jo vaizduotės paistalai neatitinkantis faktai

 • Kodėl 2020 gegužės mėn. 31 d. 16:45:34

  Kodėl tokiu momentu, kai kitos šalys aktyviai reiškia savo nuomones ir pageidavimus ES, lietuviai tyli krūmuose, visiška tyla, kad kuo skubiau reikia keisti Lietuvai lisabonos sutartį, kuri Lietuvą veda į pražūtį? Ant lisabonos sutarties Degutienės parašas. GĖDA dėl Lietuvos.

 • Kurgi ne 2020 gegužės mėn. 31 d. 15:37:23

  "..jeigu rudenį laimės Trampas.."- na,nežinau kiek čia kieno fantazijų,bet Trampas seniai skelbė savo strateginius planus dėl "grįžimo" prie nacional..valstybių , jų tarpe Amerikos pavertimo galinga valstybe ,kelių pasaulinių įtakos sferų bei kelių valiutinių ,grįstų auksu,zonų sukūrimo ir t.t. Nieko nauja. Dėl to ir vyksta kova tarp dviejų Amerikų - globalių finansininkų bei nacional.pramonininkų,kuriuos atstovauja Trampas. Apie tai neblogai dėstė rusų ekonomistas Chazinas. Ir ne tik jis.Savaime aišku,apskritai tai kol kas išties ,jei ne fantazijų,tai toli siekiančių planų srityje. Kaip sakoma,dagyventi reikia. Tam reikia laimėti rinkimus,tam reikia nugalėti ir kitos "Amerikos" priešpriešą,jei neskaityti trečios grėsmės - B.Geistso ir Co planų savam pasaulio perdalijimui,kova dėl kurio,panašu,.įgauna pagreitį. Taip kad, panašu,nuobodu nebus.

 • papasakok vizijų iš serijos ''rusai puola''. labai įdomu. 2020 gegužės mėn. 31 d. 15:30:39

  Audrius Butkevicius- Dainiui 2020 gegužės mėn. 31 d. 14:35:28

 • Audrius Butkevicius- Dainiui 2020 gegužės mėn. 31 d. 14:35:28

  Jūs drąsiai ir sveikai mąstote. Ačiū už įžvalgas. Tai ką jūs pateikėte verta diskusijos. Aš visada svajoja, kad mano apžvalgos gimdytų diskusijas ir būtų aptariami požiūriai panašus į jūsų išsakomus.

 • Dainius 2020 gegužės mėn. 31 d. 14:05:33

  Aš nelaikau savęs tokiu gerai nusimanančiu politikoje kaip prieš mane parašę keli komentatoriai,todėl tiesiog išsakysiu savo fantazijas: jeigu rudenį laimės Trampas,tai prasidės giluminiai valymo procesai visame pasaulyje ir globalistų valdymo eros pabaiga.Pasaulyje bus atkurtos nacionalinės valstybės ir pasidalins į 4-5 įtakos zonas.Šiaurės Amerika,Meksika vienas darinys su valiuta ameru,Pietų Amerikos šalys su Brazilija priešakyje,valiuta neaišku kokia bus,Europos Sąjunga naujame darinyje: Vokietija,Prancūzija,Danija,Šiaurės Italija su valiuta euru,Viduržemio valstybių sąjunga kuriai gali vadovauti Iranas arba Turkija,Eurazijos valstybės su Rusija priešakyje valiuta rublis.Kinija liks viena su savo juaniu ,taip pat Indija su valiuta rupija.Valiutos privalės būti padengtos aukso atsargomis.Likusios pasaulio valstybės bus išsidalintos pagal įtakos zonas.Rytų Europoje dominuos Lenkija ir Baltarusija.Ukraina bus padalinta tarp Rusijos,Lenkijos ir Baltarusijos.Pabaltijo likimas nežinomas

 • senis 2020 gegužės mėn. 31 d. 13:07:15

  Koza Nostra pinigu issisavinimo srityje, labai apgailetinai atrodo prie KK-2. Kiekvienam Lietuvos zmogui ES jau skyre po 40 000 euru paramos. Kur tie musu pinigeliai, ponas kirkilai ir dar ponesnis kubiliau? Putinui gosdepas uzdraude daryti parada geguzes 9. Putinas pasiteisino karantinu, bet geguzes 12, visus isvare i darba. Putinas, Porosenko, Grybauskaite, yra gosdepo statytiniai. Ju uzduotis organizuoti kuo sekmingesni slavu tarpusavio piautynes ir saugoti, kad tarybinis socializmas nepradetu kelti galvos. Tik visiskas Asilas gali galvoti, kad Jelcinas 1999 metais, savo nuoziura, galejo pasirinkti ir paskirti savo ipedini. Visa buvusia TSRS teritorija valdo Soroso statytiniai. Rusijoje Ciubaisas, Lietuvoje Lansbergis. Ciubaisas: diesiatoje delo za skolko prodali zovody s mogotysiacnymi robotnikami, glavnoje, kazdoje tokoje dielo, bylo gvozdem v grob komunizma! Ta pati kartojo ir musu sefas Lansbergis. Jis ir Butkeviciaus savininkas.

 • vienkiemio Juonas 2020 gegužės mėn. 31 d. 12:10:26

  Jo,ir aš užsimaniau arbatos su citrina,taigi ja mėgaudamasis parašysiu,kad viskas buvo aprašyta,nupasakota kaip kas bus jau prieš beveik 30 m įžymių politikų.Susiraskite ir paskaitykite knygas „Technotroninė era“(rusų vertimas 1972 m.) ir „Tarp dviejų amžių. Amerikos vaidmuo technotronikos epochoje “,autorius toks Brzezinskis ,puikiai žinomas asmuo kas domisi politika,manau ponas Butkevičius studijavo jo darbus.Pastaroji knyga paaiškina daugelį šių dienų „keistumų“ kurie anaiptol ne atsitiktiniai: staigus planetos gyventojų skaičiaus sumažinimas (iki vieno milijardo žmonių); deindustrializacija, laisvanoriškas valstybių suvereniteto atsisakymas vardan žmonijos konsolidacijos, pasaulio vyriausybės sukūrimas,grynųjų pinigų atsisakymas ir totali visuomenės kontrolė 24/7. Brzežinskis (1970 m.!) rašė, kad po kelių dešimtmečių pasaulis pasieks „technotroninę erą - diktatūrą, kurioje dabartinės politinės procedūros bus beveik visiškai panaikintos“. Verta paskaityti koks "rojus" ruošiamas.

 • Arbatos stiklinė su citrina 2 2020 gegužės mėn. 31 d. 11:44:38

  Erdogano siekis yra atkurti Osmanų imperiją,tačiau tas nenaudinga niekam,todėl Turkiją užspaudė tiek rusai,tiek Iranas,tiek dabar daro spaudimą Trampas,remdamas kurdų siekį įkurti nepriklausomą valstybę.Anglija apdairiai laukia žaisdama abiejose pusėse ,todėl daugiau turkai nebandys numušti nei vieno rusų naikintuvo,tas atvejis irgi įvyko Erdoganui nežinant,jo karo ministro įsakymu kuris buvo užverbuotas kitų šalių žvalgybų.Kas liečia Euro zoną,tai Vokietija ir Danija yra didžiausios šalys-donorės,tačiau jose vyksta paikeitimai ir panašu kad finansavimas stipriai sumažės tokioms Italija,Graikija ar Ispanija tos šalys balansuos ant išgyvenimo ribos.Mažiausiai finansavimo nutraukimas atsilieps Lenkijai,kuri neteks 25% savo ekonomikos,kas sukels kolosalią krizę ir kažkiek milijonų bedarbystę,tačiau valstybė nesužlugs.Tačiau Lietuvos ekonomika kris žemyn 50%,beje kaip ir Latvijos ir kiek mažiau Estijos,kas sukels suirutę,maištus,badą ir tokio darinio kaip valstybė visišką susinaikinimą.

 • Audrius Butkevicius- kritikams 2020 gegužės mėn. 31 d. 11:34:13

  Labas vyručiai! Jau norėjau jums ką tai paaiškinti, bet mielas bičiulis pasirašinejantis " kur gi ne" viską, kaip. Išvada puikiai sudėliojo į vietas. Nuoširdus ačiū! Skolingas alų! Vytautas rašo, esą aš labai tankiai pradėjau publikuotus. Tai kad ne, Vytautai. Paskutinius 8 metus, nuosekliai, kas savaitę, darau šias apžvalgas. Žinai, tai padeda disciplinuoti save ir nuolat turėti savo poziciją. Bet tu nesuprasi. NA tiek to, pasidžiauk , kad aš kaip ir tu, svajuju, jog Putinas dar ilgai išliktų valdžioje.

 • Arbatos stiklinė su citrina 2020 gegužės mėn. 31 d. 11:29:58

  Kinams nėra ko laukti,nes dar šį rudenį įvyks pasaulio perdalijimas.Honkongo paėmimas tik parodė,kokiu keliu eis Anglija.JAV tą supranta ,todėl bando sukurstyti naują karą tar Kinijos ir Indijos,kuri po kinų yra antra jauna sparčiai auganti valstybė Savo dienas baigiančiam kapitalizmui ,taip pat ir globalistams karas būtų labai paranku.Ir kuo didesnis ,tuo geriau.Kas liečia Rusiją,tai ją,kaip ir Lietuvą, valdo sorošiniai globalistai ir Putinas viso labo tik jų valios vykdytojas,ką atviru tekstu pasakė Butkevičius: " .Putino išsaugojimas Rusijos valdžioje mums yra visiškai naudingas".Tačiau Putinui jau tiksi atgalinis laikmatis.Sirijoje "rusų korta" yra ne mušta,nes Rusija susitarė su Iranu,kuris būdamas stipriausias savo regione turi realių galimybių perimti Artimųjų Rytų kontrolę ir tas įvyks po metų ar pusantrų.Turkijos armija yra antra po JAV savo skaitlingumu ir modernia ginkluote,tačiau ji nebuvo priimta ir nebus į ES,taip pat dėl Erdogano ambicijų nepaklius ir į Eurazijos sąjungą

 • Argus 2020 gegužės mėn. 31 d. 11:28:22

  Jokiuose kituose "nepriklausomos" žiniasklaidos portaluose nesutinkame tokio lygio ir su gera humoro doze analitinių apžvalgų kaip Audriaus. Tiesiog malonu pasiskaityti. Tuo labiau, kad jaučiasi erudicija.

 • Vytautas 2020 gegužės mėn. 31 d. 11:07:56

  Butkevičiaus svaičiojimai man pradėjo nepatikti, nes jo mintys į vienus vartus. Per daug dažnai pradėjo publikuotis. Kokiu tikslu?

 • > hehe. be eeeeeee 2020 gegužės mėn. 31 d. 10:47:28

  Tai tu durnius, o ne Putinas. Pasauliniai reitingai rodo, kad Putinas yra trecias pagal populiaruma prezidentas, aplenkes net Trampa. Savo analizes ir isvadas, bei sviesu prota eik dalintis i tvarteli pas ozeli...

 • Kurgi ne 2020 gegužės mėn. 31 d. 10:37:36

  Šiuo atveju,Tripolio bankas tokio užsakymo nedavė-tad išeina tai,kas išeina: falšyva valiuta Haftarui.Kaip sakoma,dožyli. Bet ,aišku,kremlinė propaganda to viso neaiškins.Tad,ir toliau stenėkite,nabagai- nors lasely tikroves..Tokios,kokios norime.O ne tokios kokia yra.

 • Kurgi ne 2020 gegužės mėn. 31 d. 10:35:36

  "atitinka nors lasely tikroves .."- o kas neatitinka? Šiaipjau,norint aiškinti,kad neatitinka,reikėtų paminėti kas būtent neatitinka.Viskas net labai atitinka. Pasitikėjimu Putinu reitingas atitinka-keista,jei būtų kitaip po visų jo “rūpesčių” paprastais ruseliais. Vietoje to,jis maloningai atkiša butaforinį paradą,kuris tiems žmogeliams didėjančio fašistinio režimo bei ekonominio nuosmukio fone mažiausiai rūpi.Daugiau jiems pasiūlyti išties neturi ką –visi jo pasiekimai yra noras prisigretinti prie svetimos šlovės spindesio.Kad fiasco Sirijoje bei Libijoje – tai irg atitinka realybę.Libijoje dar gražiau- oficialiai pripažindami Saradžo valdžią,remia perėjūną Haftarą,kur realiai gavo nuo Turkijos per galvą. Dar gražiau, Malta konfiskavo vieną milijardą spausdintų RF Gosznako Libijos dinarų,kuriuos gabeno į Libiją. Esmė tame,jog Gosznak turi teisę spausdinti kupiūras pagal užsakymą,kaip ir kitos šalys,Prancūzija ar Kanada,bet tai turi būti legitimios valdžios banko užsakymas.

 • hehe 2020 gegužės mėn. 31 d. 10:22:31

  Na Haftarą remia ne tik Rusija, bet ir Egiptas, Emyratai ir Saudo Arabija, o iš europiečių Prancūzija. Ir Haftaro bėdos prasidėjo ne tada kada Turkai atsibeldė į Libiją, o tada kada Haftaras pabėgo iš susitikimo Kremliuje nesutikęs pasirašyti paliaubų. Tad dabar tiesiog Turkija ir Rusija dalinasi Libiją, na o Putinas tai aišku durnius visiškas, kaip gi kitaip – antraip laikraštį uždarys :-) O kas apie pinigus ES pietų šalims – problema tame kad niekas tų Šiaurės šalių neklaus ir Ispanija jau gavo savo 3 mlrd. metams gaus ir Italija...

 • Butkeviciau 2020 gegužės mėn. 31 d. 10:17:44

  Gal tave Himalajuose uzverbavo CZV? Ar kokios kitos spec. strukturos? O gal sorosas ar kokia clintoniene is "demokratu" klubo?

 • Jeigu 2020 gegužės mėn. 31 d. 09:39:43

  jau apie Ameriką kalba tai su tokiu patosu, jei apie Rusiją, tai visokeriopai bandoma išjuokti, pažeminti.Tai argi čia objektyvus apžvalgininkas???Apskritai trūksta tos politinės kultūros.Kitą kartą jaučiasi toks burliokiškas komentavimas.Gal sakau įtaką žmogui padarė buvimas tam tikroje įstaigoje?...

 • ekspertas 2020 gegužės mėn. 31 d. 08:36:13

  atsakymai i klausi mus neatitinka realybes

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASISKOLINO: Vyriausybė pirmadienį vidaus rinkoje pasiskolino 150 mln. eurų.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, liepos 6-ąją, šalies keliuose eismo įvykių neišvengta; dviejuose iš jų žuvo du jauni žmonės: 16-metė paauglė ir 20 metų vaikinas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos