respublika.lt

Rusijos gyventojai pritarė konstitucijos reformai - straipsnio komentarai:

 • Nuomonė 2020 liepos mėn. 03 d. 15:10:55

  Kodėl žurnalistas Čekutis su Butkevičiu nemato,kad Lietuvoje jau 30 metų sėdi VALDŽIOJE tie patys?Gal Butkevičiui nepatogu prisiminti kaip kaltininkui? Kodėl nei vienoje apžvalgoje Butkevičius nekalba apie 1992 07 07 dieną signatarų priimtą ir Landsbergio pasirašytą įstatymą ( nes tuo metu dar nebuvo prezidento institucijos)? Nepatogu prisiminti,kad tas "SĄRAŠINIŲ" įvedimas į rinkimų sistemą - šiurkščiai PAŽEIDĖ Lietuvos Konstitucijos 55 straipsnį? Jeigu ne taip, kodėl signataras Butkevičius su kitais signatarais tiek metų NESIĖMĖ iniciatyvos ORGANIZUOTI REFERENDUMĄ, kad ištaisytų LK 55 strp.pažeidimą ???

  0 0
 • Alius 2020 liepos mėn. 02 d. 23:54:25

  Sveikinu Prezidenta Putina.Tauta zino ka daro

  0 1
 • Vidas Tom 2020 liepos mėn. 02 d. 22:35:45

  Rusai atsikėlė , atgavo 90 aisiais prarasta patriotizmą ir pasitikėjimą . Ir tik Putino dėka. Skaičiau tas pataisas. Jos tikrai neleis kištis į Rusijos vidaus politika niekam. Pataisos visus valstybės įstatymus iškels aukščiau pasauliniu. O tai akirs bet kokias galimybes valdyt valstybę is išorės kaip buvo iki šiol. Jau atsiradęs naujas tu pataisų pavadinimas "rusija- Rusijos piliečiams". Šie žodžiai labai trumpai ir aiškiai apibūdina visas tas pataisas. Juokinga kad mūsų sisteminė žiniasklaida "nemato" visų tų pataisų, bet mato tik Putino norą likt valdžioje.

  0 0
 • Šiaip 2020 liepos mėn. 02 d. 20:12:51

  Mūsų šalyje tie patys jau valdo 30 metų ir daugiau net nerinkti o pagal sarašus ir sėdi seime. Ir toliau sėdės jei nepakeisim Konstitucijos.

  0 0
 • ir vel jankiam gemarojus 2020 liepos mėn. 02 d. 16:16:55

  "gosdepo" pinigeliai investuoti kaip i subi..ne ir eilini karta parode, kad rusai jau susigaudo kas ir kam dirba.

  0 0
 • Ir ačiū Dievui. 2020 liepos mėn. 02 d. 14:38:58

  Taip žingsnis po žingsnio Rusija atgauna nepriklausomybę, kurią prarado 90- taisiais... Putinas supranta ką daro, klaidų yra, bet perspektyvoje daug kas keisis šalies ir žmonių labui. Rusijos tautos atlaikė bolševizmą su liberal-teroristinių trockizmų, atlaikė Pirmą pasaulinį karą, nugalėjo fašizmą... atlaikė Tarybų Sajungos griūtį, elito išdavystę... ne nori jie kartoti visą tą siaubą, nenori perrašytos istorijos, iškrypėlių diktato. O mes viso to norim...sprendžiant iš to kokius personažus renkam...

  0 0
 • Kis 2020 liepos mėn. 02 d. 14:11:17

  tikrai atnaujintas Putinas?I Putin opiat molodoj,dziaugsmo pilnos kelnes

  0 0
 • Vadinamieji 2020 liepos mėn. 02 d. 13:57:24

  "vakarai", o iš tikro siauras turtuolių ratelis, niekaip negali atleisti Putinui, kad šis atėjęs į valdžią išgelbėti valstybę nuo visiško subyrėjimo. O juk jau buvo nupaišyti žemėlapiai kam ir kokie Rusijos plotai atiteks, kas dalinsis naftos ir dujų verslą, o kas iškasenas ir miškus! Todėl ką bedarytų Rusijos valdžia, tiems laukinio globalizmo puoselėtojams bus visada blogai. Tik va jau šaukštai po pietų. Miuncheno konferencijoje Putinas siūlė taikų, visų interesus tenkinantį sambuvį, bet jiems pasirodė jog jis tik blefuoja. O dabar jau patiems reikės prašyti to sutarimo, nes rusai išmoko gyventi ir be tokių "draugų".

  0 0
 • Baigęs 9 kalses 2020 liepos mėn. 02 d. 12:27:05

  Žurnalistė su jauduliu straipsnį rašė, kad klaidų pridarė. Vis tik skaudi tema. O redaktoriai irgi praleido... avinų banda iš tvartelio partijos, ber kam tai įdomu. Tautai vis tiek tie patys atstovaus net nerinkti. Savo kiemą išsikuopkit, o ne dėl kaimyno rūpesti turėkit.

  0 0
 • Tai kad 2020 liepos mėn. 02 d. 12:11:29

  rusai balsavo ir nereikia kist kur nereikia

  0 0
 • Na 2020 liepos mėn. 02 d. 11:57:09

  Ar neateis laikas , kai jonai, kurgi ne ir panašūs vers kailinius.

  0 0
 • tas Kurgi ne 2020 liepos mėn. 02 d. 11:24:02

  yra landsrybinė glinda, pilna neapykantos net tiems, kurių nepažįsta. Atrodo, galėtu trūnyti sau tvartelyje, vartodamas ožio analizus, bet jis vis lenda ir lenda su savo kliedesiais po kiekvienu straipsniu.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 02 d. 11:05:30

  na kas čia per tvarka, vėl tvartelio valdžia paskyrė rašinėti dvi pamainas! Jau man ir fantazija baigiasi, bet privalau kasdien parašyti, po visais straipsniais, kur paminėta Rusija ir Putinas. Jau naktimis nebeužmiegu nuo tos propagandos, dar nors mokėtų žmoniškai, o tai vis liepia veržtis diržus!

  0 0
 • > Kurgi ne 2020 liepos mėn. 02 d. 11:04:23

  tu kazka graibaisi bet siaurai mastai. o reiktu viska matyti placiau. kadangi dabar jau susideliojo tokia padetis pasaulyje ir "vyresnis brolis" mazai ka gales pagelbeti, projektas nuo Lisabono iki Vladivastoko igaus visai kita pagreiti. paziurek i vokieciu ir prancuzu judesius ir gal daeis kad kur bus formuojama politika ir svorio centras. o iki 2036 o gal ir greiciau pamatysim visai kita pasaulio stuktura, NATO bus priversta numirti naturalia mirtim, o kas del dedes Semo, tai jam pades ateiti i doros kelia be pigios holivudines reklamos ir "vakaru demokratijos" ir butu gerai be didelio kraujo.

  0 0
 • >Kurgi ne 2020 liepos mėn. 02 d. 11:01:24

  kvailumui tiesiog nėra ribų. Nors jūs, tvartelio gyventojai, visi tokie. Tu net žalio supratimo neturi apie ką rašinėji! Jei apie sukauptus pinigus iš naftos viršpelnio - tai dabar jie ir naudojami, kai nafta beveik kaip vanduo, o visos išmokos gyventojams didėja. Jei apie mediciną - tai Rusija puikiai tvarkosi su pandemija ką pripažino ir PSO, žymiai geriau nei JAV. Jei apie pensijinį amžių - tai neišvengiami dalykai, kai aplinkinėse valstybėse jis daug didesnis. Apie ką tu, tvartelio utėle, čia tauziji?

  0 0
 • Jono nuomonė 2020 liepos mėn. 02 d. 10:58:33

  Lietuvos balvonus net be ideologijos, bet leidžiant kiekvienam elgtis pagal jo iškrypimo (pakraipos) laipsnį, lengva valdyti. Mat, kai du lietuviai- trys partijos. Šitaip gaunama banda. Reikia tik ožio, sugebančio avis vesti. Davei kruopų, bambalį alaus- turi balsus. Rusijoje kitaip. Ten kainuoja tik ideologijos skleidimas. O ideologija tokia: rusų tauta- didi, imperializmas puola, todėl reikia būti vieningiems, reikia ginkluotis ir skleisti baimę, remti. kad ten į kur nuklydo du rusai- iskonno russkije zemli. Niekinant kitas tautas, savo tauteles , rusui atrodo, kad jis- dydidis, o putė- genijus. O tas genializmas tik dėl Dievo dovanos- Mendelejevo lentelės.

  0 0
 • >A jo 2020 liepos mėn. 02 d. 10:39:53

  prieš mokant kitus reikia pačiam žinoti apie ką kalbi. Jokios pataisos nebūtų įsigaliojusios jeigu nebūtų pritarta piliečių balsavime. Apie tai buvo viešai paskelbta ir tai buvo įtvirtinta jas priimant.

  0 0
 • A jo 2020 liepos mėn. 02 d. 10:33:02

  "ko skyriasi referendumas Rusijoje nuo referendumo Lietuvoje del stojimo i ES?"- bent jau tuo,kad RF tai buvo ne referendumas,o balsavimas dėl Konstitucijos pataisų.Visada galima susirasti Google kas tai yra referendumas.Tas farsas ,kuris įvyko Rusijoje nebuvo joks referendumas.Tos pataisos jau buvo priimtos ir galiojo iki jo.Ir,beje,toks balsavimas neatitiko jokių legitimių konstitucinių normatyvų.

  1 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 02 d. 10:27:43

  Na,tai dabar pagyvens.Yra ko ir pavydėti.Dvidešimt metų senoji konstitucija netrukdė ir net 2009 m Putinas viešai dėstė, jog jos niekada nekeis.Na,panašiai kaip pensijų reformos.Dėl klausimo,o kur Putino company sukišo penkis trln dolerių viršpelnio gauto „riebiais“ naftos kainų metais ,dabar galima atsakyti: dėl visko kalta senoji netikusi konstitucija- tai ji trukdė racionaliai panaudoti lėšas ,kurios išgaravo palikdamos šalyje suirutę,žlugusią mediciną,švietimą, 70 procentų realaus skurdo ir pan vagių mafijinio klano valdymo pavyzdėlius.Na,bet dabar tai su nauja konstitucija ir apnulintu prezu reikalai pajudės visiškai kita kryptimi. "аж чувствуется, как жизнь налаживается с видоизмененной конституцией".Pavydėkite,ablavukai. Bent turite kur seilę pavarvinti.Juk pas kitus putra visada skanesnė,a ne? Juk taip norisi tuo tikėti,kad norom nenorom ir tiki.Ir net pasiruošę mūru ginti:o visi kas sako kitaip – propagandistai iš tvartelio.Bydla žino geriau.

  1 0
 • NF 2020 liepos mėn. 02 d. 10:11:19

  Mano manymu sendena daugeli VALSTYBIU,KUR BEVYKTU RINKIMAI,AR BALSAVIMAI MATOSI ISKRAIPYMAI IR PAMISELISKI REKAVIMAI,KAD VISA TAI KLASTOTE IR MELAS IR TAI RODO KIEK YRA ZMONIU,KURIU PROTAS YRA VISISKAI PAKRIKES. SENDENA ATEJO TAS METAS,KADA ZMONIJA PRADES NEKESTI VISU TU KURIE KELIA SUMAISTI,DARO ISPROTEJUSIUS ZMONIU SKALDYMUS IR VISKA SKANDINA BEPROTISKAM MELE. SENDENA ATVIRAI IR DRASIAI SAKAU VAKARU SIZOFRENIJAI KURIA REMESI VISI NUSIKALTELIAI NESDAMI SUMAISTI IR NEKALTU ZMONIU ZUDYMUS IR JU KRAUJO LIEJIMA ATEJO G-A-L-A-S IR P-A-B-A-I-G-A. TODEL GALIU DRASIAI IR ATSAKINGAI PASAKYTI VISIEMS TIEMS,KURIE PASITELKIA KLASTA,MELA IR SAVANAUDISKUMA SUKURTO TAUTOSE NERAMUMUS IR NUSIKALTAMUS ZMONIU ZUDYMUS IR KANKINIMUS BUSITE PRADETI VIESAI SKELBEMI,NET IR RODOMI JUSU PORTRETAI VISAME PASAULYJE,KAIP PATYS BAISIAUSI NUSIKALTELIAI IR ZMOGZUDZIAI,KURIU PRADES NEKESTI,NET JU VAIKAI.......

  0 0
 • pensininkas 2020 liepos mėn. 02 d. 10:03:24

  ko skyriasi referendumas Rusijoje nuo referendumo Lietuvoje del stojimo i ES?

  0 0
 • Nereikia pavydėti 2020 liepos mėn. 02 d. 09:45:39

  kad Rusijoje dar yra demokratijos užuomazgos ir jokie iš už Atlanto penimi navalnai ar golos nepajėgūs sugriauti valstybės. Asmeniškai skaičiau tuos pakeitimus Konstitucijoje ir ten vien tik teigiami pokyčiai visuomenei ir valstybei. Apsidžiaugčiau, jei dalis tokių būtų ir Lietuvos Konstitucijoje. Tačiau pas mus išvis niekas nežiūri į Konstituciją nes yra KT, kuris išsišaukia jos dvasias ir išskaito tai ko joje nėra. Kas liečia prezidento kadencijų apribojimų panaikinimą, tai nieko nereiškia, nes jis visvien bus renkamas viešu balsavimu. Ir Rusijoje dabar bus lygiai taip pat kaip yra Vokietijoje ar Jungtinėje Karalystėje.

  0 0
 • Taigi, 2020 liepos mėn. 02 d. 09:22:42

  Kaip mėgdavo sakyti landzberginiai. Šuo loja , o karavanas eina. O Oželytė po rinkimų kartą pasakė- atia.

  0 0
 • Pritarė ir pritarė. 2020 liepos mėn. 02 d. 08:37:56

  Buvo referendumas,o toliau koks kieno reikalas.

  0 0
 • vai vai kas daba bus 2020 liepos mėn. 02 d. 08:31:44

  nebetures ka rasyti vakarai, kad Putinas save amzinu caru pasidare.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRITARĖ: trečiadienį Vyriausybės posėdyje pritarta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui leisti į Lietuvą atvykti užsienio valstybių piliečiams, priimtiems studijuoti šalies aukštosiose mokyklose.
 • ŠILUMA: rugpjūtį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 3,46 cento už kilovatvalandę (kWh) ir, palyginti su liepos mėnesiu, yra 0,57 proc. mažesnė.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar paplūdimiuose turėtų būti privalomos veido kaukės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+12 +15C

 

+12 +15 C

 +19 +22 C

+20+23 C

 

+20 +23 C

2-4 m/s

2-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1783 PLN - 4.4018
RUB - 85.6858 CHF - 1.0743
GBP - 0.8984 NOK - 10.5658

Nuorodos