respublika.lt

Rusija: JAV sankcijos prieš „Nord Stream 2” yra hibridinio karo veiksmas - straipsnio komentarai:

 • M
  MUMU 2020 gruodžio 26 14:40:56

  Jei zmona neduoda, tai hibridinis karas?

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 gruodžio 22 18:05:37

  A nu tai jo,Tėtuši,gal ir gerai sakai.Ko tam Putinui vargintis ir statyti tuos jankius į vietą - jie nuo Putino grėsmės bei sielvart , kad rusai antrą sykį nekartos, išmirs ir patys.. Vienas po kito. Kažin,Baidenas nuo ko užsilenks? Bet juk Putinas tai jau suras...Sėkmės,Tėtuši.Tik nesinervink. Kaip pasakei,taip ir bus.

  4 9
  Atsakyti
 • >
  > Kurgi ne 2020 gruodžio 22 17:44:31

  na ka jau ten su paciu ekspertu, gincisies, bet toli neinant tik i Sirija paziurejus, 2015 spali ir po keturiu metu 2019. net pats jankiu "taikos" apastalas McCainas lastus suklijavo is to sielvarto, kad jo draugelius rusas taip sutarse. o tie is to pasiutimo, kad jankiai juos eilini karta isdure, kaip ir po S.Huseino nuvertimo, dabar afgane jankiam kojas trumpina ir "mediniais kostiumais" redo. jankis zviegia ant viso svieto, kad ir cia rusas janki daro kitu rankom. nu kaip jankiam afgane nepriminsi Z. Bzezinskio ir "Ciklon", bet ir to zydlenkio sirdele neislaike, kai pamate, kaip rusas Kryme jankius i sunies su..da isvoliojo. taip, kad kas jau kas, bet rusas moka "susitarti", paprastai po du kartus nekartoja, jei is pirmo karto kas nesuprato, tai tiems paprastai daugiau jau nieko ir nebereikia.

  4 10
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 gruodžio 22 17:20:12

  Isis likvidavo ?Rusai? Ho ho,griūk negyvas. Tėtuši,toks vaizdas,jog komentuoji iš bačkos viduryje pelkės. Ir kada čia rusai pradės statyti visus į vietą,kaip nuolat nusipaistai?Kol kas strojina tik juos,o tie tik stena,ai ai kaip negražu iš jūsų pusės mūsų pusės atžvilgiu,kada mes taip norime draugauti ir esame net perdaug geri. Na,bet,matyt,kad tikrai,kad perdaug.Todėl ir nenori.P.S.A,tiek jau to,Tėtuši ,neplauk jau tos galvos- matosi,jog nepadės.Perdaug viskas užleista

  4 6
  Atsakyti
 • >
  > ZUK 2020 gruodžio 22 14:37:34

  tu idiotas nuo gimimo,ar tik is pasaukimo, kai gerai apmoka. tai jei toks "kovotojas" tai kam is tu paciu vokieciu pinigus jamat pilnom saujom ir dar rekiat snukius perkreipe, kad mazai, mazai. gi dedes Semo prasykit, jis gi dolarus spausdina kaip sikpopieriu rulonais, tai ko negaletu savo lenciuginiams isskirti kaip kokiam Izraeliui, lai ne milijardus, bet ant baltijos driskiu pamestu i metus nors po kelis simtus lemu. ziurek ir kremlinai ir vatnikai netaip ant dedes Semo lotu, o kaip dabar dede Semas eilini karta durniu iesko ir pigia mesa karui ruosia, tai cia tik tokie idiotai su desniu smegenu pusrutuliu gali jankiam subines riava laizyti ir dar kitus mokinti.

  6 1
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2020 gruodžio 22 14:18:20

  Ko tik neprigalvoja rusų fašistai,kad tik pateisinti savo agresiją.NordStream2-tai yra Rusijos agresija prieš Europos Sąjungą.Jie teiks dujas Europai,mes visi mokėsime už jas pinigus Rusijai ir taip mūsų pinigais ji stiprins savo galias kovai su NATO ir ta pačia ES.Nord Stream2 palaiminusi Merkel yra jau seniai KGB agentė,manau.Juk buvo jaunystėje ir pionierė, ir komjaunuolė,ir komunistė-stropi Komunizmo statytoja.Dabar 20 metų ji be atvangos stiprino Rusija ir silpnino Vokietiją.Naivūs vokiečiai-renka tokią šlykštynę sau vadovauti ir naikinti Vokietiją

  1 11
  Atsakyti
 • to >>>>ooo>>>>dzukija 12:24:38 2020 gruodžio 22 12:58:33

  apie kokia cia ukraina kliedi ufonaute, kur banderos is jos ewropos Somali padare. tai gal nereikia aiskinti, ka daro su pronacistinem siukslem ir Jugoslavijos variantas tom siukslem butu fantastiskiausias bonusas, o kitaip ta sunvote likviduos kaip kad ISIS likvidavo, gi ne pirmas kartas kai jankiu "draugelius" rusas sutvarko ir daveda iki logisko galo.

  13 6
  Atsakyti
 • >
  >>>>ooo>>>>dzukija 2020 gruodžio 22 12:24:38

  Nu,bet ir kvailas tu bolsevikinis asilas...... Bandai kazka irodyti, prikaisiojes imantriu zodziu,tipo, norintis parodyti,koks esi ilgo "issilavinimo" durnelis . Lakstai su zodziu kruva,barstai mintis,ir galu gale is taves islenda laukine keule,besidrabstanti luzeriskais izeidinejimais. Sakyk,is kokio beprotnamio pabegai tu, putino garbintojau???? Visi ,tokie kaip tu ,tik ir garbina tokius diktatorius,kaip putinas.Geriau sakyk,kad esi rusiskojo fasizmo garbintojas,nes vien tik tavo neapykanta Ukrainai,ko verta. Tu isvis esi psixinis ligonis,be to, koloradas

  9 13
  Atsakyti
 • o
  o-o-o >>>>>dzukija 2020 gruodžio 22 11:01:22

  Bet kuris liberalkonservatos pasekėjas,matydamas jankiškas kančias ir vaikiškas isterikas dėl triūbos, išgyvena aštrų patriotizmo priepuolį, lydimą nevalingo sėklos išsiliejimo tiesiai į neskalbtus apatinius. Štai tada ir prasideda audringa isterija su patyčiomis, primenančiomis burbuliuojantį akvaprocesą unitaze, atlikus tam tikrą fiziologinį veiksmą. Liberalkonservatoriškas lūzeris, kokiu tu ir esi – tai kenčiantis nuo kognityvinio disonanso sutvėrimas, kuris vienu metu keikia komuniakas ir garbina partinės mokyklos auklėtinę ir idėjinę komunistę, aršiai smerkia represijas ir pats tildo bet kokią nuomonę, nesutampančia su jo, kelia į aukštumas asmeninę laisvę ir klusniai nusilenkia partiniam diktatui, vienu metu mūru stoja už krikščioniškas vertybes ir seilėjasi prieš sodomitus. Dėl visų tavo bėdų kaltas yra demonas Putinas,o ne tavo įgimtas lūzeriškumas, neleidžiantis tau pamatyti, kad tavo ponai,sugriovė ir apiplėšė valstybę, nužudė ir išvarė tūkstančius tautiečių.Nežiopčiok,lūzeri

  11 12
  Atsakyti
 • O
  Oho! 2020 gruodžio 22 04:50:45

  Tuoj lanzbergio vatuvkės susipeš dėl to vamzdžio :DDD.

  11 7
  Atsakyti
 • A
  Arvydas 2020 gruodžio 22 02:26:24

  Problema yra etinė.Ar etiška,ar racionalu Merkel pinigus už dujas duoti Kremliaus gangsteriams,kuriems negalioja tarptautinė teisė?

  13 27
  Atsakyti
 • n
  nieko naujo, pries 50 metu tas pats buvo, kai tiese i ewropa pirmus vamzdzius 2020 gruodžio 22 01:08:01

  jankis gi senai zino ir supranta, kad neduoti susijungti rusui su vokieciu, nes tada anglosaksam bus amen. o kad jankis nori vaidinti dideli zaideja tai cia suprantama, gi po tokiu demarsu, kas vyksta po Putino 2007 Miucheno kalbos, tie patys jankiu vasalai jau supranta, kad dedes Semo dienos sukaiciuotos. kinas ekonomikoje daro per visus galus, o rusas ant ginklu dede Sema uz veisles paemes. ir buk tu koks nori blatnas, toli nenusuoliuosi, jei kiausus teks palikti.

  22 17
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija -> >>>>dzukija 2020 gruodžio 22 00:25:05

  ...nenorite pats perskaityti, ką parašėte ??? galima pamanyti, kad ,,dujotiekiai, einantys per Ukraina ir Belarusija" pumpuoja ne rusiškas dujas...ar jūs taip sergate už ukrus, kad nieko nematot ir nieko negirdit ??? taigi JAV gali pasiūlyti visiems savo dujas...ar jūs turit dujų biznį Ukrijoj, kad ištraukėt savo piktų žodžių visą lobyną ??? paskaitykite Ceslovas komentarą ir nustokit mane pulti... beje, o kodėl dabar neprisuka ??? ir ko jiems/ rusams išsidirbinėti ??? jau daugiau išsidirbinėti, kaip tai daro Lenkija ir Lietuva nebeįmanoma...vardan ko šitas lojimas į rytų pusę...Atsibuskit...P.S. o jums neišeina komentarą parašyti be piktų žodžių ??? ar gerus žodžius išdalinot kitiems ???

  19 15
  Atsakyti
 • >
  >>>>dzukija 2020 gruodžio 21 23:38:04

  Tu,kvailas vatini kolorade, suprask,kad jei tik butu pabaigtas tas "nord strym", tada visi ,dar sovietu laikais tiesti dujotiekiai, einantys per Ukraina ir Belarusija, butu uzsukti ir visa Vidurio Europa nebegautu pirkti duju ir naftos .Kremliaus banditams ne piningai rupi,gauti uz dujas,o jiems tos dujos reikalingos ,kaip ginklas. Va,prisuks dujas ir reikalaus ko nors politisko,t'sakant, issidirbines ant Pabaltijo,Lenkijos,Cekijos, Vengrijos,Slovakijos.... taip sakant,laikys visus ant trumpo pavadelio ir jei ka,tuoj uzsukam kranus. Dabar, kai nutiestas tik vienas triubas per Baltija,tai juo nepajegu aprupinti Vokietijos pramone. Trukstamos dujos eina tais sovietiniais triubais per Ukraina,Belarusija,nu,o jei pabaigtu ta antra nord stryma,tada putinas parodytu,svolacius, ka rusija gali. Va,ar dabar supranti,tu putino mazgote,kad kremlius naudoja dujas ir nafta kaip ginkla ir tik toms salims,kurios mazos.Dideliu pats putpinas bijo.Reiskias,rusija typ top kaip palaidas butsuni

  19 31
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2020 gruodžio 21 22:53:47

  Bet kaip sake Trampas ju skalunines dujos nors ir brangesnes, bet su LAISVES MOLEKULE, tik nepasake ar laisva molekule geriau degdama susildo.

  22 15
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2020 gruodžio 21 18:34:57

  ...,, Jungtinės Valstijos yra pasmerkusios šį projektą kaip grėsmę NATO sąjungininkių ES saugumui, kadangi jis padidins priklausomybę nuo Rusijos." - teiginys prieštarauja visiems rinkos dėsniams...rinkoje gali dalyvauti visi žaidėjai/tiekėjai...tik taip galima rinktis palankiausią kainą...bet šitame kreivame kreivame išprotėjusiame pasaulyje viskas kreiva...Lietuva įsigijo dujų geldą su skambiu pavadinimu ir ėmė pirkti pačias brangiausias laisvės dujas...vietoj to, kad pasirinktų pigiausias, tai perka per tarpininkus ...ir negana to - dar ir tas pačias rusiškas...tai kas draudžia JAV, ar kuriai nors kitai šaliai tiekti ES dujas dar žemesne kaina, negu rusai...juk nieks nedraudžia....durnių laivas karo sukūriuose...nei verkti, nei juoktis...

  27 17
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021: paaukota 28 034,30 EUR.

 • APTIKO NARKOTIKŲ: Nigerio pareigūnai aptiko ir konfiskavo 30,4 mln. eurų vertės 17 tonų hašišo (kanapių dervos).
 • GIMSTAMUMAS: gydytojų teigimu, daugiavaisio nėštumo tikimybė pastaraisiais dešimtmečiais tik didėja.
 • NELAIMĖ MIŠKE: Penktadienio rytą Akmenės rajone, miške, pjaunamas medis virsdamas mirtinai sužalojo vyrą.
 • SANKCIJOS: Joe Bidenas pratęsė sankcijas Iranui, Vašingtono įvestas 1995 metais, mat, antot Baltųjų rūmų, Irano veiksmai ir politika tebekelia grėsmę JAV nacionaliniam saugumui ir ekonomikai.
 • SUSITIKIMAS: popiežius Pranciškus, atvykęs į Iraką su istoriniu vizitu, šeštadienį susitiko su didžiuoju ajatola Ali Sistani, kuris yra vienas iš šiitų religinių lyderių.
 • SPROGIMAS SOMALYJE: mažiausiai 20 žmonių žuvo per sprogimą, kuris penktadienį nugriaudėjo Somalio sostinėje Mogadiše.
 • GYNĖ SPRENDIMĄ: Italija penktadienį gynė sprendimą blokuoti „AstraZeneca" vakcinų eksportą į Australiją, sakydama, kad tokie veiksmai, nukreipti prieš pandemijos mažiau paveiktas šalis, yra teisėti, Italijai susiduriant su „nepriimtinu" vakcinų siuntų vėlavimu.
 • DARBO VIETOS: JAV ekonomika vasarį sukūrė 379 tūkst. darbo vietų, o nedarbo lygis sumažėjo iki 6,2 proc., rodo penktadienį paskelbti Darbo departamento duomenys, kurie yra geresni nei tikėtasi.
 • EKONOMIKA SUSITRAUKĖ: Austrijos ekonomika 2020 m. patyrė smarkiausią susitraukimą nuo 1945-ųjų dėl koronaviruso pandemijai suvaldyti įvestų apribojimų, rodo penktadienį paskelbti šalies Statistikos departamento duomenys.
 • VIZITAS: popiežius Pranciškus penktadienį nusileido karo krečiamame Irake, tai pirmasis popiežiaus vizitas į šią šalį ir rizikingiausia kelionė į užsienį nuo jo kadencijos pradžios.

Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4  -7 C

  0  -2 C

 

 -2 -4 C

+2 +3 C

 0 +2 C

 

   0  -2 C  

0-3 m/s

  2-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos