respublika.lt

Rusai kišosi ir kišis į rinkimus - straipsnio komentarai:

 • vytautas 2020 gegužės mėn. 22 d. 17:57:05

  komentaras, labiau primena vaiko elgesi, kuris labai nori saldainių arba kasparovo nu kita menesi tikrai puls. jav nebando o tiesio organizuoja perversmus paskutinis buvo maidane, o visai nesenai priburbuliavo prie venesuelos

 • Tikrai 2020 gegužės mėn. 03 d. 09:20:25

  viena seni pakeis super seniu.

 • Visi 2020 balandžio mėn. 29 d. 21:49:02

  kazkodel klaidingai isitikine kad perrinkus prezidenta gali keistis JAV uzsienio politika.Pas mus irgi buvo isterija,net amt sienu piese Trampa besibuciuojanti su Putinu.Prezidentas ten dideliu galiu neturi,todel ipatingu pokyciu is naujai isrinkto tiketis neverta. Nebuvo ju nei prie Obamos,nei prie Buso,nei prie Klintono,Reigano ir t.t.Rusiska korta zaidziama (kaip ir pas mus) kitais tikslais.Tik naivuoliai gali manyti ,kad jei butu isrinke H.Klinton .butu kita uzsienio politika.Todel nemanau kad Putinas an tiek kvailas kad mestu lesas i beviltiska reikala.Atsiminkit kad JAV prezidentas priimdamas sprendimus turi nuolat zvilgcioti atgal...Per artejancius rinkinus gali pasikeisti prezidentai , taciau galit spakainiai miegot -Amerika visais atzvilgiais liks identiska .Gali but tik kosmetiniu potepiu.O kad toliau mes sauksim "Rusai puola" o amerikieciai sauks kad vel "Maskvos ranka" uz juos sumete biuletenius -tas tai tikrai bus...

 • AhA 2020 balandžio mėn. 24 d. 15:36:05

  ir Carai rusų kišosi kiek įstengė į Vakarų imperijas ir auksinius guldenus padirbinėjo ir mums Paksą įkišo. Tokia jau priedermė rusiška.

 • IR VEL ANT TRAMPO STUME 2020 balandžio mėn. 24 d. 14:44:40

  Kur jūsų įrodymai kad rusai kišosi? Šaltiniai kokie? Nes dabar matau tik žurnalisto nuomone kuri varo prieš trampa

 • Gadis 2020 balandžio mėn. 23 d. 16:26:21

  Gerai kad padeda jei patys jankiai nesugeba išsirinkti.Šaunuoliai rusai.

 • Jonas 2020 balandžio mėn. 23 d. 16:20:04

  Melagių diena jau seniai praėjo, o "informacija" informuoja, formuoja, ieško patiklių... Bet gi jau seniai matosi manipuliacijos... Jokia Lietuvos spauda nebeverta tikėti.

 • kas bebutu pas amerikonus vadas 2020 balandžio mėn. 23 d. 14:37:59

  jankyno isardymo procesas jau paleistas. ypac tai pasimatys po sitos krizes, nes jankiai vel kaip visada primityviai ims irodineti, kad cia jie viska valdo ir kontroliuoja. nors pasauliui giliai jau dzin ka dede Semas bando istransliuoti savo vasalams kurie visai bekiausiai ir ziuri tik kaip ju seimininkas is leto skesta kaip Trumpas pats ivardijo Washingtono pelkeje.

 • kaunietis 2020 balandžio mėn. 23 d. 14:32:00

  prieš keturis metus ,kai Trampas buvo išrinktas ,jis tikimybę ,kad rusai kišosi į JAV rinkimus kategoriškai neigė/

 • Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 23 d. 14:21:18

  ZUK. Tu gal nerasyk iš viso nieko. Nes dabar kai rašai, tai visi mato jog esi asilas. Išmok protingai patylėti.

 • Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 23 d. 14:18:17

  Ankščiau stebedavausi, kodel skleidžiamos tokios idiotiškos pasakos, apie atseit Rusijos kišimąsi į JAV rinkimus? Juk reiki būt visiškam besmegeniu, kad manytum jog Rusija gali turėt bent mažyte įtaką tokios valstybės kaip JAV rinkimuose. Kokiu asilu reik būt kad patikėti tokiomis , tik išskirtiniams asilams skirtomis pasakomis. Bet pats ir atsakau į savo klausimą . Tik visiški asilai tuo tiki.

 • ZUK 2020 balandžio mėn. 23 d. 13:53:19

  Rusai prastūmė savo agentą į JAV prezidentus,nes yra tokia galimybė dėl labai blogos ir jau seniai pasenusios ir kenksmingos JAV rinkimų sistemos.Dabar ten net 5 milijonais daugiau balsavusių už savo kandidatą,žmonės jo nemato prezidento poste.Taip buvo su Cinton-ji surinko 5 milijonais daugiau žmonių balsų,bet laimėjo Trumpas už kurį balsavo mažiau žmonių.

 • _Propagandos 2020 balandžio mėn. 23 d. 13:22:44

  laivelis apiplukė palei prūdo krantus ir grįžo į pradinį tašką.Viskas prasideda nuo pradžių,Nieko naujo nesugalvojo.

 • UFO 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:42:49

  Taigi,taigi-kaipgis.trumpas-kremliaus krikstasunis irbasta?!

 • Emigrant 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:39:05

  Rusai puola! Slepkites po lapais! Spasaisia kto mozet!

 • ......?....?....?...... 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:31:53

  O ŽYDAI RUSIŠKOM AR LIETUVIŠKOM PAVARDĖM NIEKUR NESIKIŠA???

 • > Nieko nesupranti 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:14:08

  o kaip tavo seimininko ivadinimas elitines jankiu spaudos "fake news", ar cia gal irgi propaganda, besmegeni atkrustais smegenim.

 • kaip visada 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:12:15

  dvigubi standartai. Jankynas gali terorizuoti visą pasaulį. Ivedinėti savo tvarką, nuversti teisėtas vyriausybes. O va matai rusai turi sėdėti ir tylėti. Rusija vienintelė valstybė galinti iš jankyno padaryti sąsiaurį tarp Meksikos ir Kanados.

 • >>Iš viso 2020 balandžio mėn. 23 d. 11:11:10

  koks sanitaras jūsų skyriuje palieka atrakintas duris? Marš nuo kompiuterio atgal į palatą! Tuoj ateis sesutė ir gausi savo dozę raminančių....

 • Panasu 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:45:02

  Jog jis nemeluoja. Jei Rusijos ir Izraelio bendras kūrinys KGB sugebėjo postsovietiku pinigais perimti Rokfelerio galios svertus, tai toks kišimasis abejonių nekelia. Tik Rusija nėra KGB. KGB dabar ir bankai, ir politikai, ir mediciną ir cov 19 technologijos

 • > Is viso 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:40:49

  paziuresim kaip neuzilgo jankius kinas su rusu prie kojos pastatys, kur tada vasalai pils ieskoti uztareju. senajai evropai tai jei ji kiek nori dar sviesiau pagyventi tai turi su jankiais ne trecio brolio pozicijoj buti, o bent savo savigarba parodyti. nes jankis uz balos tai jis gal dar kiek ilgiau pasikantavos, bet europai jei ji guls po jankiais, tai Brexito trijule is europos padarys skyle kuri mazai kam bus idomi.

 • Nieko nesupranti 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:39:12

  tavo nuomone, Jungtinės valstijos visur vykdo agitaciją. O Kremliaus Rusija - ne?! Baisiausia agitacija - melas, apgavystės, šmeižtas buvo varoma Suvietijoj Stalino, po to prie visų gensekų. Ypač šaltojo karo metu prie Chruščiovo, Brežnevo. O dabar prie Vladimirovičiaus, kuri tapo dar rafinuotesnė, aršesnė ir apėmė visas žiniasklaidos ir kt. sritis. Visose Maskvos ir RF televizijų, radijo stočių laidose liejasi melas. O melaginga informacija yra melas. Žiniasklaidoje perteikiamos teisingos žinios nėra propaganda.

 • Iš viso 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:30:02

  jei žmogus, rūpinantis, valstybės saugumu (p. Linkevičius) ar koks valstybės pilietis iš tautinės mažumos yra lojalus Lietuvai, tai pagal komentatorių ´viso´ yra JAV marionetės. Grynai maskoliška nuomonė. JAV, Prancūzija, Vokietija, Lenkija ir kt. šalys yra NATO narės ir gina Lietuvą. Tačiau troliams, kad ginama tėvynė, gimtinė, nepatinka.

 • Aš dabar suprantu 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:23:57

  iš kur tų nesąmonių išmoko lietuviškieji žemos socialinės atsakomybės politikai. Juk visas tas "kišimasis į rinkimus" grindžiamas kelių šimtų paskyrų facebook sistemoje agitacija! Tai apgailėtinai juokinga, žiūrint kaip kišasi į visų reikalus JAV. Jie atvirai finansuoja visokio plauko "opoziciją" ragindami versti teisėtą valdžią, kiršina tautinę neapykantą, o jau jeigu žiūrėti į jų veiksmus žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose - tai išvis vien kišimasis į visų valstybių, kurios ne jų kolonijos, rinkimus ir vidinį gyvenimą.

 • Išdrįso? 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:22:41

  Ir Senato žvalgybos komitetas išdrįso paprieštarauti Trampui, kuris visą laiką teigė. jog Kremlius rinkimų neįtakojo? Pastaba dėl antraštės: įtakojo ne rusai (negalima visiškai suniveliuoti tautą ir agresyvią valdžią), o valdantieji, konkrečiau - žvalgybos instancijos.

 • Nebeilgai 2020 balandžio mėn. 23 d. 10:06:04

  Kremliaus palaikomi pranašai, skelbia kad po 2024 metų prasidės aukso amžius. Darom paprastą veiksmą (2x2) ir išvadą: aukso amžius bus jau be putino. Mes važinėsime į nepriklausomus nuo maskolijos Sibiro valstybių emiratus. Tai bus turtingos civilizuoto pasaulio šalys.

 • LR pilietis 2020 balandžio mėn. 23 d. 09:50:24

  Atskilusios salos nuo žemyno visada puldavo žemyną. Puolimai baigdavosi pralaimėjimais.

 • viso 2020 balandžio mėn. 23 d. 09:33:47

  Stankovičius nuo įvairių linkevičių niekuo nesiskiria, eilinė JAV marionetė melui skleisti. Neskaičiau, dėl šito melo neverta gaišti laiko.

 • tai ir Respublikai cenzura seimininkas uzdejo 2020 balandžio mėn. 23 d. 09:27:34

  negalima ant hegemono negraziai atsiliepti, nes dar supyks ant muzikeliu. baudziauninko mentaliteta ji po jokiom trispalvem nepaslepsi, o tik dar labiau paryskinsi.

 • Kišis į rinkimus,bet,kad dominuoja ekonomikoje matosi 2020 balandžio mėn. 23 d. 09:23:09

  reikšmingai.ES paskelbė Rusijai sankcijas ir gavo embargą,o kas laimi niekas neskaičiuoja,bet tiksliai žinome,kada rusai Lietuvoje laikė karves už litrą pieno davė, net 6 litrus dyzelino,o dabar,tik vieną ir kai pati žemiausia degalų kaina rinkoje.Jeigu Rusija po embargo žemės ūkio produkcijos neperka,tai Lietuva dominuoja perkant iš Rusijos žemės ūkio gamybos priemones trąšas,kombainus ir taip toliau.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RUSIJOJE: Rusijoje patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius pirmadienį viršijo 730 tūkst.
 • KELIUOSE: praėjusį savaitgalį, liepos 10-12 dienomis, kelių policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 169 eismo įvykius, daugiausia - penktadienį.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos