respublika.lt

R.Paulauskas: Europos Sąjungos, į kurią stojome, nėra - straipsnio komentarai:

 • Terese 2020 birželio mėn. 07 d. 02:36:40

  O is kur zmogui zinoti ta tiesa,jis niekada nekalba per TV,laikrasciu nebeuzsisakome brangu ir ne visi turi kompiuterius ir t.t.

  0 0
 • eurosojūzas 2019 kovo mėn. 26 d. 09:23:58

  buvo sovietų sojuzas,tai algos ir kainos buvo vienodos nuo Vladivostoko iki Klaipėdos.0 dabar Briuselio turtuoliai pamiegoje gyvena,kaip Bajorai LT,todel ir konkursas didelis.kainų skirtumai,baisu.prisiėmė eurosojūzas ubagų,o ke ntėt reikia visiems,šelpt pabėgėlius,o savus pamiršt.iš vieno brolio glėbio į kitą.be trečio brolio gyvent negali,svarbu ponam šiltos kėdės.

  0 0
 • Jonė 2019 kovo mėn. 25 d. 08:37:59

  gaila. Bet tiesa tokia. Didžioji dauguma žmonelių visiškai priklausoma nuo lietuviškų radio, televizijos. Savo mąstymo nėra. Apie R. Paulauską nė nežino. Na, galbūt tik prisimena dainą jo dainą ,,pabudome ir kelkimės'. O tiems kas domitės juo siūlau paklausyti youtubėj jo naktigonių.

  0 0
 • Pažvelkime į praeiti 2019 kovo mėn. 22 d. 20:49:34

  Šitos saikos zmogenai po kriminalinio Rusenu šalies už grobimo elgesį panasei.Stalinas buvo davęs komanda komsamolcams,kad jie RU rin tu iš eiles visas kosamolkas ,to norėjo mergaites ar ne privalejo vykdyti.Mergaites pagimdė vaikus,kurių neaugino,o pridavę į lopšelius .Projektas žlugo nes nežinojo kas yra vaiku tevai .Dabar tos pačios saikos kvailioja vėl.Iskrypeliu gimsta ne tiek daug jie nepasuks žmonijos istorijos Sadomos,Gamoros kryptimi.

  0 0
 • skaitau 2019 kovo mėn. 14 d. 09:27:11

  R.Paulauskas puikiai supranta, kad jį ir pasaulio procesus suprantančių, suvokiančių žmonių yra, bet deja per mažai, kad jį išrinktų. Tai ir nekandidatuoja. Gi tų, kurie renkasi pagal grožį, kostiumą ar dar beleką yra dauguma. Tiesiog faktas.

  0 0
 • Aidas 2019 kovo mėn. 12 d. 09:16:17

  Kaip ir visada pasikartosiu , turbūt vienas iš protingiausia ir realiausių žmonių Lietuvoje. O kodėl žmonės nerenka ir nerinko jo į prezidentus...Nes avinai ir avys renka tuos kuriuos daugiausia rodo per tv.

  0 0
 • Prašalietis 2019 kovo mėn. 12 d. 09:12:42

  "Tautinis " R. Paulauskas- "ES į kurią stojome,nėra.... Ta pirmoji grupė žmonių, aš juos vadinu svajokliais, kitaip dar galima būtų pavadinti globalistais, liberalais, ekonomiką įsivaizduoja ne taip, kaip reikėtų."... "Nesvajoklis"R.Paulauskas iki šiandien nesuvokė, kad tokia pseudo valstybėlė kaip Lietuva tegali "įstoti į savos karvės š ** ą",į ES Lietuva ne stojo, o įsiprašė, kad būtų priimta. Kas ir įvyko tik kai įvykdė jai pateiktas sąlygas. Įstojo į NATO, uždarė buvusią didžiausią ir moderniausią Tarybų Sąjungoje Ignalinos atominę elektrinę ir t.t. Ir kaip bus ES spręs tie Europos"svajokliai", kurie priėmė į ES tokius kaip Lietuva ir jau keliolika metų šelpia, kad jie neišmirtų per greitai.....

  0 0
 • Yra,tik ES be ryšio reklama,o veiksmai,tik žalingas pinigų plovimas. 2019 kovo mėn. 12 d. 09:03:58

  Dabar ES milijonas žemiau nulio,nes panaudojamas neūkiškumui įgyvendinti,kad neliktu konkurencijos,o žmonės emigruotu,kuo greičiau.

  0 0
 • visiskai pritariu Paulausko 2019 kovo mėn. 12 d. 08:10:47

  yzvalgom......

  0 0
 • razumniai išdėsta 2019 kovo mėn. 11 d. 22:50:41

  Vilniuje finale bus šimašius ir zuokas,o kuris blogesnis? Žydruosius paradus abu globojo.

  0 0
 • Pastebėjimas 2019 kovo mėn. 11 d. 22:27:54

  Nieko dengtų pinigų nebūna. Pinigai, bet kuriuo atveju yra dengti prekėmis ir paslaugomis. Tačiau didinant ar mažinant pinigų masę keičiasi pinigų ir prekių - paslaugų santykis. Trumpai tariant. Didinant pinigų masę, pasisavinama jų vertė. Iš to pasisavinimo ir laikosi ES ir JAV. Kita vertus, kad valiuta būtų paklausi, ji turi būti kiek įmanoma stabilesnė. Kaip ten bebūtų, euras ir doleris kol kas išlaiko lyderystę, bet ne kiek pačių privalumais, kiek kitų neigiamais. Tai irgi nesitęs amžinai. Įsitvirtins juaniui padėtis pasaulyje gali net ir pablogėti. Viskas priklausytų kokiais principais būtų grįsta "kinų" finansinė-ekonominė politika. ...

  0 0
 • kodėl 2019 kovo mėn. 11 d. 20:49:05

  kodėl nerenkam prezidentu R. Paulausko, juk tai tikras žmogus, ne ištrinta šiukšlė?

  0 0
 • . 2019 kovo mėn. 11 d. 20:12:10

  Kova tarp globalistų ir 'realistų'? Ne. Is tikrųjų tai kova tarp turtingųjų ir vargšų. Liberalais (globalistais) tampa: 1. Tie, kam tai naudinga 2. Is idėjos (del savo kvailumo stoję priešo pusėn). Vienytis ir stoti kovon? Šiuolaikinis globalistas mėgsta kraują, duos ginklu abiem pusėms tiek, kiek reikės. Jis tai mėgsta. Yra mirtinas ginklas, pries kuri jis neatsilaikytu. Jeigu 100% kiekvienas pasijustu žmogumi ir kiekvienas atskirai padarytu po mažą sabotažą. Pradėtų mąstyti, ko bijo globalistas. Nustotu vartoti, ka siūlo globalistas. Pamegintu suprasti savo paskirti siame pasulyje. Stai tada globalistas staugtu is nevilties ir... eitu dirbti.

  0 0
 • manau 2019 kovo mėn. 11 d. 19:36:54

  labai gerai , kad Lietuvoje yra tokių ,kaip gerb. R. Paulauskas ... o tai nuo sistemos kišamos propagandos belieka tik išdurnėti ....

  0 0
 • a 2019 kovo mėn. 11 d. 19:31:19

  šitiems makronams gandonams ateina galas

  0 0
 • kaunietis 2019 kovo mėn. 11 d. 18:10:21

  R.Paulauskas 100 proc. teisus.

  0 0
 • A. K. 2019 kovo mėn. 11 d. 17:13:07

  Tiesiog siaubingai neitiketina- komentarai tarsi ismintingumo konkursas. Visit tik konstatuoja, persakineja simta kartu issakytas tiesas, lyg ir supranta apie ka eina kalba... Bent kas pasakyti: UZTEKS!, ATSIBUSKIME, KILKIME I KOVA, PRIESINKIMES, AUKOKIMES (TAIP, TAIP), GALU GALE DARYKIME KA NORS... ,o jei ne - tai kam apie ir postringauti- apsikaskime lapais ir tegul tvanas. Tarsi neturime vaiku, tarsi ju nenorime, tarsi nenorime anuku, na jei ne - tai suprantama: sekmes konkurse.

  0 0
 • 83m senis 2019 kovo mėn. 11 d. 17:09:18

  Ačiū R.Paulauskui už tokius pamąstymus,kurie priverčia dar nevisai suzombėjusią visuomenę atsikvošėti ir duoti galingą atkirtį tiems globalistams ir jų nepamatuotiems užmojams.Kad visokie SOJŪZAI žlunga jau istorijos įrodyta ir čia nebereikėtų diskutuoti-tik va bėda į kurią pusę pakryps mūsų naujųjų buržujų nustekentoji Lietuva,nes ta antroji Lietuva dabartiniu metu gyvena komunizme ir viskuo pertekę net nebežino kur važiuoti į šiltus vandenis pasimaudyti,nes jau beveik visur pasaulyje yra buvę.

  0 0
 • A. K. 2019 kovo mėn. 11 d. 17:03:37

  Tiesiog siaubingai neitiketina- komentarai tarsi ismintingumo konkursas. Visit tik konstatuoja, persakineja simta kartu issakytas tiesas, lyg ir supranta apie ka eina kalba... Bent kas pasakyti: UZTEKS!, ATSIBUSKIME, KILKIME I KOVA, PRIESINKIMES, AUKOKIMES (TAIP, TAIP), GALU GALE DARYKIME KA NORS... ,o jei ne - tai jam apie

  0 0
 • XXXL > Taigi 2019 kovo mėn. 11 d. 16:28:09

  Netgi tų "kai kurių žmonių" tarpe yra visokių žmonių - vieni nėra linkę analizuoti, gretinti, kritiškai vertinti ir daryti savo išvadas, todėl jie aklai tiki tuo, ką jiems suokia iš televizijos ekranų, ką rašo laikraščiai ir t.t., kiti yra paprasčausi bolševikai - jie vadovaujasi tik akla meile arba buka neapykanta, treti neprisiverčia pripažinti sau, kad visą gyvenimą arba ilgą laiką meldėsi netikriems dievams. Taigi, tiek žmonių išsilavinimas, tiek jų aplinkinio pasaulio suvokimas yra skirtingi, todėl nereikėtų stebėtis dėl to, jog dalis mūsų gentainių nesuvokia elementarių ir gerb. R. Paulausko išsakytų minčių.

  0 0
 • ... 2019 kovo mėn. 11 d. 16:11:35

  Makronas turi teisę raginti, žmonės turi teisę šypsotis į ūsą ir jo neklausyti. Prancūzijai ES labai patogi susitvarkyti savo pačios reikalus. Ginkdie, liks tik su Merkel, kurios dienos jau irgi suskaičiuotos, su kuo tada draugaus Prancūzija? Naujas kancleris gali tokios "draugystės" ir nenorėti.

  0 0
 • senis 2019 kovo mėn. 11 d. 16:05:50

  Makronas kabina makaronus. Realybeje, Vokietija ir Prancuzija susikure atskira ES isskirtinai sau. Pasirase sutarti! Senosios ES valstybes, nuo 2004 metu, naujasias savo nares isvalstybino, sugriove ju ekonomika, sunaikino ju darbo vietas. Vien is Lietuvos issivare milijona belaisviu, kurie kasmet senosioms ES salims sukuria po 50 milijardu euru bvp. Kadangi Europa nesugeba gyventi be koloniju, tai zlugus TSRS, visa jos teritorija tapo pati geriausia, pelningiausia kolonija pasaulyje. Rusija nemokamai aprupina energoresursais, iskasenomis, Lietuva, pigia darbo jega. Issipilde visos Hitlerio svajones. Rusijai, aisku, sumokami keliasdesimt milijardu euru, bet prie kasmet ECB prispausdinamo trilijono niekuo nepadengtu euru, tai kapeikos. Lietuvai duodami pora milijardu euru kaip parama, atrodo varganai, lyginant su lietuviu kasmet uzdirbamais 50 milijardu.

  0 0
 • Bet vat globalistiniam pasaulio elitui 2019 kovo mėn. 11 d. 15:30:23

  Lengviau valdyti yra žmones be tautinio identiteto, be religijos, be lyties, be šeimos. Jie to ir siekia. Daro chaosą, tautų, religijų, kultūrų katilą. Gražiai pavadino - multikultūrizmu. Bet šioje sriuboje nebelieka vietos elementariam žmogiškumui.

  0 0
 • Makronui 2019 kovo mėn. 11 d. 15:27:15

  Su musu pasiustais ""atstoovais""nieko nepataisysit

  0 0
 • O 2019 kovo mėn. 11 d. 15:12:11

  Makronas kabina makaronus.......

  0 0
 • Taigi 2019 kovo mėn. 11 d. 15:10:15

  Gerb Paulausko mintys nuostabiai identiškos mano mintims, ačiū. Tik mane be galo stulbina, kad kai kurie žmonės nepajėgia suvokti tokios paprastos tiesos.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASIRAŠĖ: Vengrija pasirašė susitarimą su JAV dėl 1 mlrd. dolerių (apie 850 mln. eurų) vertės raketų oras-oras įsigijimo.
 • KORONAVIRUSAS: Ispanijoje nuo koronaviruso plitimo pradžios užfiksuoti mažiausiai 329 784 užsikrėtimo atvejai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar paplūdimiuose turėtų būti privalomos veido kaukės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+12 +15C

 

+12 +15 C

 +19 +22 C

+20+23 C

 

+20 +23 C

2-4 m/s

2-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Nuorodos