respublika.lt

Rekviem Irano generolui, arba Ką renkiesi tu? - straipsnio komentarai:

 • > Kurgi ne 18:00:27 2020 sausio mėn. 13 d. 06:27:14

  nestumk durniaus, isminciau...kad jankiai remia teroristus,cia eina kalba ne apie persu remiamus siitus, kurie tik ginasi nuo jankiu ir zydu "bespridelo", o apie jankiu uzveistus ir globojamus Alkaidos, ISIS, Kosovo banditus, dabar ukru banderas, jau nekalbant ka jie savo pusrutuli su latinosais stumde ir stumdo. jankiai gi sikniai, skystaklyniai ir kariauti su sau lygiais nemoka ir ta istorija irode ir faktai rodo, o va bordaka kelti ir ji palaikyti cia jie asai... manau zinai ne blogiau pats pas juos tai doktrinuose viskas surasyta, visa jankiu ideologija ir filosofija.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 18:00:27

  "JAV ir Izraelis,juos rėmė ir iki šiolei remia "- sukūrė ir remia Islamo sergėtojų korpusą,kitaip revoliucinę Irano gvardijąar grupuotę Quds? Na,tai čia cūdai.Tamsta, dovanok,bet nelabai domiuosi kaimo vaikų lygiu,juolab tuo,ką jie ten gerai žino.Tai Tamsta gal su jais ir diskutuok.Kur jau čia man iki jų.

  0 0
 • >kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 17:52:48

  Nelabai Jus supratau cituoju " tokia šalis su garbinga istorija turi tokią valdžią,kuri perėjo iš Irano politinio elito į teroristinės grupuotės rankas" ,bet gerbiamasis net kaimo vaikis žino,kad teroristus sukūrė JAV ir Izraelis,juos rėmė ir iki šiolei remia gal galite plačiau paaiškinti ką tuo sakiniu norėjote pasakyti?

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 17:43:51

  "kovai viduje kažkas vadovauja iš svetur"- ne tas variantas. Revoliucinei gvardijai ten labai nepavadovausi:teroras - vaistas nuo visko. Fašistinė -religinė diktatūra: mušk savus,kad svetimi bijotų. Oficialios opozicijos, kaip ir priklauso tokiuose režimuose, nėra - viskas pagal Alacho valią,kuri žinoma tik ajatoloms.

  0 0
 • Susidomėjęs diskusija 2020 sausio mėn. 12 d. 17:28:38

  labai įdomu skaityti protingus komentarus,bet man neaiškus vienas klausimas:be abejo,nutuokiu kad Irane yra galbūt kelios ar dvi grupes,kurios taip pat kovoja dėl valdžios šalyje,bet ką remia jankiai o ką rusai? akivaizdu,kad kovai viduje kažkas vadovauja iš svetur?

  0 0
 • Hgm, 2020 sausio mėn. 12 d. 17:25:13

  Dar nepateikti pasauliui juodųjų dėžių įrašai, o jau iš anksto spekuliuojama įvairiomis versijomis. Tai ameriknas iškart pasakė, kad tai Irano darbas, kas labai primeną Malaizijos MH-17 reiso Boingo aplinkybes. Ar neperdaug sutapimų - amerikonas veikia pagal vieną schemą - muša auką, o po to ją kaltina agresija savo atžvilgiu.

  0 0
 • Audrius Butkevicius 2020 sausio mėn. 12 d. 16:36:38

  Dėl numušto lėktuvo: PVO sistemos TOR turi galimybę būti naudojamos automatiniame režime, kadangi žmogaus reakcijos laikas per ilgas kovojant su priešininko raketomis, kurių , kaip žinoma ir laukė iraniečiai. Jeigu šiuo atveju buvo ruošiamasi gintis automatineme rėžime, tai įvyko savaiminė klaida. Didžiausia iraniečių klaida: jie neuždarė oro erdvės civilinės aviacijos skrydžiams, nors tai turėjo būti padaryta privalomai.

  0 0
 • Stebetojas 2020 sausio mėn. 12 d. 16:14:33

  Kad Irane yra daug mokslininku, tai aisku ir pirmokui. Atomines bombos sukurimas praktiskai netoli pabaigos, tai rodo mokslini potenciala. Taciau kas valdo sali ir kas valdytu bomba, tai cia jau mokslininkai nei prie ko.

  0 0
 • > Senis 2020 sausio mėn. 12 d. 16:11:46

  Teisinga linkme mąstote - tai pilnai galėjo padaryti U.S. Air Force, kadangi amerikonai linkę numušinėti keleivinius lainerius ir šioje situacijoje jiems tai naudinga diskrediduoti Iraną pasaulio akyse. Dar paaiškėjo, kad amerikonai iš anksto žinojo apie Irano raketinę ataką, atidėjo Ukrainos lainerio skrydį, kad sutaptų su atakomis ir amerikonai tada galėjo paleisti savo raketą į keleivinį.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 16:07:45

  "prie rusuškų raketų valdymo tikrai neprileidžiami bukagalviai fanatikai iraniečiai" - Tamsta labai klysti vadindamas visus iraniečius bukais fanatikais.Tai daugelio klaida. Pakanka pasidomėti pvz., kiek išsilavinusių iraniečių dirba kad ir NASA. Tai visai ne kokie tamsūs laukiniai. Ir labai daug kas ,tegu ir ne visai viešai ,nes ten nelabai ir pasišakosi,nepalaiko ajatolų režimo.Gaila tik,kad tokia šalis su garbinga istorija turi tokią valdžią,kuri perėjo iš Irano politinio elito į teroristinės grupuotės rankas.Ir yra kas yra.Greičiausiai,taip ir buvo ,kaip teigia prisiėmę atsakomybę- tragiškas atsitiktinumas.Nors šiame pasaulyje niekada negali atmesti ir kitų versijų.Yra buvę,jog pasitvirtina pačios netikėčiausios.

  0 0
 • Senis 2020 sausio mėn. 12 d. 15:09:16

  Ar jums neatrodo,kad Ukrainos lainerį prie Irano sostinės numušė kiti specialistai,nes prie rusuškų raketų valdymo tikrai neprileidžiami bukagalviai fanatikai iraniečiai,Skrendantį dar palyginti ne aukštai nakties tamsoje lėktuvą su blyksinčiais signalais atskirti nuo raketos galėjo ir mažas žmogelis.Taip,kad čia AUKŠTO LYGIO METAS VALSTYBINIU MĄSTU.

  0 0
 • Dainius 2 dalis 2020 sausio mėn. 12 d. 13:52:56

  ...privalanti pati užsidėti vergovės jungą.Globalios pasaulio valstybės grupė JAV (Obama,Klinton...) kartu su ES ir Ukrainos(ir Lietuvos) marionetiniais politikais karą prieš Rusiją pralaimėjo.Patys įvėlė JAV į begalinius smulkius karus,kada Putino Rusija ramiai stebėjo įvykius minimaliai palaikydama savo pozicijas,nieko neišėjo provokacija su numuštu rusų naikintuvu-karas tarp rusų ir turkų neįvyko,ir netgi gavosi truputį atvirkščiai.Karo pralaimėjimą stebėjusi Vokietija ir Prancūzija "tepė slides" ir stojo Rusijos pusėn.JAV patiria milžiniškus nuostolius Afganistane,Irake vis didėja spaudimas,Kinija, Š.Korėjos lyderio asmenyje atvirai tyčiojasi iš JAV.Ši "šauni" pergalė nužudant Irano generolą yra tik pradžių pradžia galimo 3 pas. karo.Susvyravo net Izraelis,ten irgi suskilo į dvi stovyklas.Suprantama, brand. konflikto atveju raketos pasieks ir karo kurstytojus.Ir visa tai - tik dviejų ar daugiau galingų grupuočių kova dėl pasaulio valdymo ir jo resursų.Tai tik biznis-nieko asmenišk

  0 0
 • Dainius 1 dalis 2020 sausio mėn. 12 d. 13:32:17

  Nepretenduoju į tiesos monopolį,tačiau išsakau savo nuomonę: pasaulyje egzistuoja daugybė įtakingų turtingų grupuočių,kurios bando daryti poveikį vieniems ar kitiems regionams,tačiau yra tik kelios ar keliolika išties gebančių daryti pasaulinės reikšmės įvykius ir jos daugiau ar mažiau susiskirstę į dvi konfrontuojančias stovyklas-tikslai tie patys,tik skiriasi priemonės.Siekiantys globalios pasaulio vyriausybės pagrindinai valdo Rusiją,Kiniją,Angliją (dėl vietos stokos neišsiplėtosiu- jų tikslas sunaikinti nacionalines valstybes,tautybes ir rases,tuo tarpu JAV elitas su Trump'u priešakyje ir dalinai Izraelis nori palikti JAV kaip galingiausią visus kontroliuojančią ir duokles imančią supervalstybę,kitoms palikdama klusnių vasalų pareigas.Patys spręskite kuris variantas jums priimtinesnis.Taip pat ir čia pirmiausiai reika skirti dvi "Lietuvas": viena jų yra mano pasirinkta Lietuva ir taip ar panašiai manančių piliečių,o kita yra Butkevičiaus ir jo pasekėjų Lietuva,privalanti pati užs

  0 0
 • Nereikia buti aiskiaregiu, 2020 sausio mėn. 12 d. 13:24:04

  kad suprastum,kas kursto ugni ES pasoneje,puikiai zinodamas,kad kibirkstys kenkia ES,kaip ekonomikai ir eurui - kaip alternatyviai valiutai!

  0 0
 • Dainius 2020 sausio mėn. 12 d. 12:53:32

  Straipsnio neskaičiau,nes nematau esminio skirtumo tarp jau publikuoto ir dabartinio.Į retorinį klausimą atsakau lygiai tai pat: AŠ RENKUOSI LIETUVĄ! Ir nors dėl to buvau subtiliai išjuoktas kai kurio iš čia esančių komentatorių,tačiau savo nuomonės nekeičiu ,nes gana žvalgytis į Rytus ar Vakarus,pataikauti vieniems ar kitiems.Mes patys esame seni europiečiai,esame buvę didžiausia ir stipriausia valstybe Europoje puikiai suvokiame tikrąsias vertybes ir geriausiai žinome kaip kurti savo valstybę.Diskutuokime!mano nuomone Lietuva geriau apsigintų nuo visų grėsmių nebūdama karo ir tamsos krankliu.Reikia keisti užsienio politikos,krašto apsaugos,švietimo,mokslo,kultūros strategiją bei taktiką-tapkime antrąja Šveicarija ar Suomija.Laikas grįžti prie objektyvaus Lietuvos istorijos įvertinimo ir ateities vizijos kūrimo pasitelkiant dar bandantį dirbti Lietuvai jos elitą,mokslininkus,menininkus ir kasdienios duonos darbininkus.Tas įmanoma tik bendromis visų čia likusių gyventi pastangomis.

  0 0
 • > Kurgi ne :) 2020 sausio mėn. 12 d. 12:18:21

  daugiau tokiu "instrumetu" ir neuzilgo amerikei pamatysim socialistine revoliucija... kaip sakoma i gera geru visada atsakyti reikia, nes krykscionys esam ir viskas dievo valioj :))

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 11:55:35

  Išties tokie baudžiamieji būriai su savo sausumos,oro,priešlėkt. gynybos bei jūrinėmis pajėgomis būdingi režimams,kurie privengia ne tik savo liaudies, bet ir nuosavos armijos.Tad susikuria savo apsaugą nuo galimų valdžios perversmų. Tai panašukaip Hitlerio SS ar kad ir Erdoganas,kuris bandė “nukenksminti” savają armiją ar Putinas su Rosgvardija.Nieko nauja. Dėl brand.ginklo keli mėn –labai kažin ,nemažiau pora metų-ten daug problemų,tame tarpe ir su nešėjais.O kas dėl „atmontuoti“ Rusiją nuo Kinijos” –tai greičiau panaudoti RF prieš Kiniją .Nieko ten labai primontuota ir nėra – kinams nėra ypatingo intereso stipriai prie jų montuotis.RF jau seniai tapo ne geopolitikos subjektu, kuris sprendžia ir primeta kitiems savo sprendimus,ir net ne objektu,į kurio nuomonę ir naudą atsižvelgiama,bet instrumentu,kuriuo subjektai naudojasi vieni prieš kitus.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 12 d. 11:54:21

  Na,labai neblogai. Galima tik pritarti “dėl kiniškos rankos”.Dėl “rusų rankos”- tai nebent bandymas kišti koją tarp durų. Be efekto. Kalba išties ne tiek apie JAV konflikto paaštrėjimą su Iranu,kiek apie konkretaus konflikto kilimą tarp JAV ir Kinijos,kurios proksi yra Iranas ir kurio tikslas tapti regiono lyderiu.Teheranas yra,tegu ir ne marionetė,bet greičiau smulkesnis vieno stambiausio žaidėjo -Kinijos partneris. O ir versija apie galimą Irano politinio elito sandorį su amerikonų “asilais” labiau negu tikėtina.Trampas –tinkamas prezas santechnikui Džo,bet visai netinkamas tradiciniam JAV elitui. O savotiškus demokratų ryšius su ajatolomis kuravo būtent Suleimani. Suleimani nebuvo labai jau tokia savarankiška figūra,greičiau vykdytojas su iniciatyva,bet Revoliucinė gvardija dėl savo galingos įtakos valdžios aparatui išties per pastaruosius penkis metus tapo šunvote Irano politiniam elitui,kuris,nors kol kas ir nepalaikė “gatvinių” protestų,bet dar nereiškia,jog to nebus.

  0 0
 • tai galų gale, 2020 sausio mėn. 12 d. 11:52:54

  tai kurį plėšrūną, grobuonį, siūlote rinktis, o Mokytojau san?!

  0 0
 • butkevicius 2020 sausio mėn. 12 d. 11:35:12

  tiktu salia tu nuotraukoje,panasus i juos ir masto pagal islamo teorijas.

  0 0
 • zm 2020 sausio mėn. 12 d. 11:24:36

  Angliavandeniliai randami gamtinėse dujose ir naftoje.

  0 0
 • Ko tejp staigiai 2020 sausio mėn. 12 d. 10:58:54

  Straipsnis dėl komentarų nukrito į reitingo žemumas?

  0 0
 • 1 9 8 8 metai: 2020 sausio mėn. 12 d. 10:42:25

  Virš Persų ilankos amerikiečių kreiseris "Vincennes" raketa "žemė-oras" numušė Irano Airbus A300. Visi 290 keleivių žuvo, iš jų 65 vaikai. Raketinio kreiserio I-jo rango kapitonas Viljamas Rodžersas už gerą tarnybą buvo apdovanotas medaliu. Nors JAV pripažino klaidą, prezidentas R.Reiganas tai pavadino "teisėtu gynybiniu veiksmu"(?!)

  0 0
 • > tesinys 2020 sausio mėn. 12 d. 10:34:35

  ir toliau dedes Semo pinigas vis maziau bus reiklaingas, nebent pats dede Semas graziai paprasys, ka jau ryzas blondinas pradejo zviegti is trubunos visam svietui, kad su rusais skubiai reikia atnaujinti prekybinius rysius, nes negerai gaunasi, kazkaip...europa tapo jankiu nevaldoma, o be leidimo "vyresnio brolio" savivaliauja, kas jankiam kenkia ju autoritetui. ir pabaigai tikriausiai visi mate kaip vokieciu "Muter" prisistate i Kremliu susiderinti tolimesnes veiklos, o is cia galima jau drasiai teigti ir ta pamatysime ne uz ilgo, kad projektas Lisabona-Vladivastokas paleistas, o is to seka, kad nuo Ribentropo Molotovo pakto nupute dulkes, tik dabar jokios prievartos ir smurto nebus, o viskas vyks grynai ekonominem priemonem, kam patiks tas vaziuos i vakarus sikenyku blizginti, o kam netiks vakarai tas vaziuos i "sauleta" Magadana aukso kasti, gi litvinai taip senai svajojo gyventi imperijoj nuo vandenyno iki vandenyno :)))

  0 0
 • persai jankius pagaidino pries visa pasauli, ka cia visokie pseudoekspertai ne kliedetu 2020 sausio mėn. 12 d. 10:24:16

  jankiu "metalo lauzas" patriot-ai eilini karta apsisiko iki ausu, kaip dabar reiks kaubojams savo mylimiausiai ***** evropoje liaxam toki tavora uz kelis milijardus ipirsti, kai visi zino, kad jie kiauri kaip babunes retis. o del kinu tai jankiu nei *********** nei kiausiukai nedaugo ir niekda nedaugs, kad galetu kinui ka padaryti. tuo labiau kai pasoneje yra senas kinu mokytojas rusas kuris ir uzvire visa ta kose del jankiu pagaidinimo greituoju budu, pradedant nuo Putino Miuncheno kalbos po to gruzus su jankiu pavyzdingu mokiniu Mishiko Sikasviliu *******, kad jankiai tik spejo skudurus rinktis, kai rusai jau buvo prie Tbilisio, "ekspertas" manau neblogiau zino nes dalyvo asmeniskai prie gruzu "demokratejimo". na o paskui atejo ir banderom eile, nes labai jau a.a.Bzezinskis "prasesi", ka rusas per snuki ir cia jankiam uztrauktu, ka visi ir matome. o esmes ekspertas nepasako, kad rusas jau pagarsino, kad ismeta jankius is Irano klausimo derinimo nes doleris eina i siukslyna

  0 0
 • vi 2020 sausio mėn. 12 d. 10:22:09

  barzdoni jeigu jus taip draugai tai mums nereikia tokiu draugu draugai

  0 0
 • Reikia taip suprasti 2020 sausio mėn. 12 d. 10:09:48

  Jeigu Iranas paskelbė Pentagoną teroristine organizacija, tai dabar revoliucijos sargai bet kurioje pasaulio dalyje galės nukauti bet kurį pentagonietį?

  0 0
 • Jonas 2020 sausio mėn. 12 d. 10:03:15

  Neskaityk save gudriausiu Butke!!! Raketu atakos buvo vykdomos 2 k su intervalu! Po pirmos atakos islinde is bunkeriu amerkosai ir gavo i kaulus!! Tuzinas lektuvu veze suzeistus ir zuvusius i kipra! Viskas slepiama nes usa tai nenaudinga!

  0 0
 • trumpai 2020 sausio mėn. 12 d. 09:55:53

  'ekspertas ' turbut zino ,kad euras sumenkino usa ir dolerio galybe,todel usa ir organizuoja karus tik aplink europa,kam,muslimu invazijai i europa ir visos europos muslimatizacijai,per daug placiai expertas ziuri,o gal aklas.

  0 0
 • Kur tarptautinė teisė? 2020 sausio mėn. 12 d. 09:53:56

  Tarp JAV ir Irano nebuvo karo stovio, bet dictator Donald Trump svetimoje teritorijoje bailiai įvykdė teroristinį išpuolį ir nusiplovė, o rezultate kažkodėl kaltas liko Iranas.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: prie Mauritanijos krantų nuskendus pabėgėlių laivui galėjo žūti apie 40 žmonių.
 • NETEKO: Jungtinėse Valstijose dėl koronaviruso pandemijos dar per milijoną žmonių neteko darbo.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar Lietuva tinkamai pasiruošusi Astravo AE startui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +12 C

+13 +15 C

 

+15 +17 C

 +25 +27 C

+27+29 C

 

+24 +26 C

2 m/s

2-3 m/s

 

2-3 m/s

       

Nuorodos