respublika.lt

Paskutinę G7 viršūnių susitikimo dieną bus koncentruojamasi į kovos prieš klimato kaitą klausimą - straipsnio komentarai:

  • w
    wata detector 2021 birželio 13 14:29:45

    Tesk, papasakok apie savo septyneta, fufaika.

    2 27
    Atsakyti
  • V
    Vasaros 5 2021 birželio 13 11:51:12

    Gydykis, velikoderžavcas. Dar isikikišk Musko batareika sau i subine kada daunuosi difiramba Šrioderiui.

    3 11
    Atsakyti
  • e
    e? 2021 birželio 13 15:20:17

    Ka nori pasakyti? Indijoje gal netruksta geriamo vandens? Ar buvai paskutiniu metu išplaukes i atvira vandenyna, avigalvi?

    0 11
    Atsakyti
  • o
    observer 2021 birželio 13 12:33:28

    Nuraše puse pinigu iš avinu kurie platino virusa ir gilino krize. Kovok toliau su kaukem, skiepais ir... pienu (70% sumažina tikimybe uzsikresti rusišku-kinišku šūdu), kvaily.

    3 8
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija > manau 2021 birželio 13 12:18:27

    ... tai, kad dinozaurai irgi anglį kasė - todėl ir išnyko ....

    2 5
    Atsakyti
    • D
      Dzūkija > Dzūkija/netikra 2021 birželio 13 12:36:42

      Tikra Dzūkija tokiu nesamoniu nerašineja. Tuoj bus užbaigtas Nordstream II ir Gerhardas Schrioderis oficialiai taps Germanskij Gubernator.

      6 3
      Atsakyti
    • D
      Dzūkija 2021 birželio 13 12:42:12

      ... negalima pajuokauti ???

      0 4
      Atsakyti
  • o
    observer 2021 birželio 13 14:12:09

    Taves mokykloje d*bilu nevadino?

    3 5
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 birželio 13 12:42:12

    ... negalima pajuokauti ???

    0 4
    Atsakyti
  • F
    Finansistas 2021 birželio 13 22:48:26

    Be gazprom nebus vandenilio. Dujos,pumpuojamos i vokietija tikslu 70% isgaut vandenili. Jau ir varikliai yra ????

    0 4
    Atsakyti
  • š
    šachtioras 2021 birželio 13 12:01:27

    Ar teko ka nors girdeti apie vandenili? 200 km ilgio vandenilio magistrale tarp Vokietijos ir Belgijos? Variklius? Automobilius? Vandenilio elektrolizes stotis juroje? Gazpromas or Musko batareikos tikrai yra akmens amziaus mafija.

    13 3
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija > Dzūkija/netikra 2021 birželio 13 12:36:42

    Tikra Dzūkija tokiu nesamoniu nerašineja. Tuoj bus užbaigtas Nordstream II ir Gerhardas Schrioderis oficialiai taps Germanskij Gubernator.

    6 3
    Atsakyti
  • D
    Dzūkija 2021 birželio 13 16:20:01

    ... reiktų pas tuos asilus paklausti, kodėl kertami miškai ??? visur - ir Lietuvoje... ir Amazonės baseine ...

    11 3
    Atsakyti
    • o
      observer 2021 birželio 13 16:53:22

      Bravo! Protingas pastebejimas.

      8 2
      Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 birželio 13 11:02:36

    Tikiuosi rusiškai kalbi? Nes sibiro platybės neaprėpiamos....

    6 2
    Atsakyti
  • С
    СНГ 2021 birželio 13 18:58:46

    kur geriau, mažuli?

    2 2
    Atsakyti
  • o
    observer 2021 birželio 13 16:53:22

    Bravo! Protingas pastebejimas.

    8 2
    Atsakyti
  • t
    tikiu 2021 birželio 13 10:27:09

    kad Rusija taps mūsų.

    2 1
    Atsakyti
    • L
      Laurutė Kasčiūnaitė 2021 birželio 13 11:02:36

      Tikiuosi rusiškai kalbi? Nes sibiro platybės neaprėpiamos....

      6 2
      Atsakyti
  • T
    Tai 2021 birželio 13 17:08:25

    seni klipatos diskutuos apie klimakso reikalus.Aktualu.

    7 1
    Atsakyti
  • K
    Klounu sutve 2021 birželio 13 14:18:23

    "Didysis septynetas", kuriame nera Rusijos ir Kinijos?!!! Kas isvaikys sita debilu ir klounu sutve, paskelbusia pasauli ir zmonija savo nuosavybe??? Labai tikiuosi, kad tas laikas nebetoli.

    33 1
    Atsakyti
    • w
      wata detector 2021 birželio 13 14:29:45

      Tesk, papasakok apie savo septyneta, fufaika.

      2 27
      Atsakyti
  • R
    Reliktas 2021 birželio 13 19:44:26

    Tarybinėje Armijoje 1000 kartų buvo geriau.

    3 1
    Atsakyti
  • A
    A jo? 2021 birželio 13 10:40:16

    '"veiksmų dėl tokių autoritarinių valstybių, kaip Kinija ir Rusija, plano..."- a tai jo.Paskutinėje eilutėje malonėta paminėti,lyg tarp kitko. Profiai geopolitiniai jūs mūsų.Nors būtent dėl to ir vyko tas vakarėlis. Bet ne,svarbiausia,matote,klimato kaita.Kas,žinoma,tenykščiams irgi svarbu. Bizniukas toje srityje kai kam nusimato neprastesnis negu iš pandemijos.

    6 0
    Atsakyti
  • r
    reziume 2021 birželio 13 11:00:49

    Ateitis atslenka tikrai baisi .

    5 0
    Atsakyti
  • w
    wow 2021 birželio 13 11:36:13

    g7- g@vno. pradziai uzgesinkte visus pasaulyje ugnikalnius, neleiskite issiskirti metanui is pasaulio vandenynu, juru ir pelkynu.... sureguliuomite saules aktyvuma..... pakol visa tai bus, klimato kaitos lozungai- tik babkes plauti. ot kur klounai

    21 0
    Atsakyti
    • V
      Vasaros 5 2021 birželio 13 11:51:12

      Gydykis, velikoderžavcas. Dar isikikišk Musko batareika sau i subine kada daunuosi difiramba Šrioderiui.

      3 11
      Atsakyti
    • o
      observer 2021 birželio 13 11:55:45

      G7 spausdina bapkes, kvaily.

      10 0
      Atsakyti
    • t
      to observer 2021 birželio 13 12:15:05

      cia tu kvailys: jau apmokestino automobilius, alia tarsos mokesciu. apmokestino kvepavima prisidengiant baranovirusu. tuo ir b@zdejima apmokestins.

      7 0
      Atsakyti
    • o
      observer 2021 birželio 13 12:33:28

      Nuraše puse pinigu iš avinu kurie platino virusa ir gilino krize. Kovok toliau su kaukem, skiepais ir... pienu (70% sumažina tikimybe uzsikresti rusišku-kinišku šūdu), kvaily.

      3 8
      Atsakyti
    • t
      to observer 2021 birželio 13 13:42:09

      o tu tiki baranovirusu? tai ka parasei, cia tau aktualu? gerai tave kkumpakoju kalakutija uzzombino. smauk is cia

      6 0
      Atsakyti
    • o
      observer 2021 birželio 13 14:12:09

      Taves mokykloje d*bilu nevadino?

      3 5
      Atsakyti
  • m
    manau 2021 birželio 13 11:36:54

    kad pats geriausias būdas, tai grįžti į dinozfurų erą, tuomet tikrai gamtą išsaugosim

    8 0
    Atsakyti
    • t
      tai yra 2021 birželio 13 11:38:50

      į prmykštę erą

      2 0
      Atsakyti
    • š
      šachtioras 2021 birželio 13 12:01:27

      Ar teko ka nors girdeti apie vandenili? 200 km ilgio vandenilio magistrale tarp Vokietijos ir Belgijos? Variklius? Automobilius? Vandenilio elektrolizes stotis juroje? Gazpromas or Musko batareikos tikrai yra akmens amziaus mafija.

      13 3
      Atsakyti
    • F
      Finansistas 2021 birželio 13 22:48:26

      Be gazprom nebus vandenilio. Dujos,pumpuojamos i vokietija tikslu 70% isgaut vandenili. Jau ir varikliai yra ????

      0 4
      Atsakyti
    • Š
      Šachtioras 2021 birželio 14 09:58:06

      Parašiau viska, skaityti nemoki? Lendi Wiki: pvz. Hydrogen BMW V12, 2004. Arba Hydrogen Direct Injection ICE, kuris optimaliausiai isnaudoja energija (Diesel). Gazpromas elektrolizei nereikalingas, uztenka Saules, vejo ir vandens.

      2 0
      Atsakyti
  • t
    tai yra 2021 birželio 13 11:38:50

    į prmykštę erą

    2 0
    Atsakyti
  • o
    observer 2021 birželio 13 11:55:45

    G7 spausdina bapkes, kvaily.

    10 0
    Atsakyti
  • t
    to observer 2021 birželio 13 12:15:05

    cia tu kvailys: jau apmokestino automobilius, alia tarsos mokesciu. apmokestino kvepavima prisidengiant baranovirusu. tuo ir b@zdejima apmokestins.

    7 0
    Atsakyti
  • O
    O tai pandziemyja jau baigėsi? 2021 birželio 13 12:29:04

    kodėl be kaukių ir nesilaikoma atstumų ą?

    18 0
    Atsakyti
  • A
    Ateitis 2021 birželio 13 12:37:36

    "Užstatykim daugiabučiais visus laisvus žemės lopinėlius, o tarpus tarp jų išdėkim trinkelėm arba užasfaltuokim. Griežtai išnaikinkim augmeniją. Daugiau gaminkim greitai gendančių ir nepataisomų telefonų, šaldytuvų, kompiuterių, televizorių ir t.t.. Likusius mažus žemės lopinėlius užbetonuokim. Pastatykim geležinius stulpus orui gryninti. Uždusinkim žemę." Kaip atrodė augmenija, gyvūnija ateinančios kartos galės pagoglinti. Badu nemirsim , mokslas sparčiai juda į priekį, prie gydymo vakcinomis prisidės ir maitinimas vakcinomis.

    19 0
    Atsakyti
  • G
    Gėda JAV vasalams 2021 birželio 13 12:38:25

    Miuncheno 2 suokalbis. Nusikaltėlių gauja tariasi kaip valdyti pasaulį.

    33 0
    Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 birželio 13 13:04:16

    Sueiga pas "Plaukuotą ranką",planuoja įtakos perstumdymą,šaukinys G7,o dėl klimato Motina Gamta pati susitvarkys ir be žmogaus purvinų rankų,o projektai tik pasipinigavimas,laikas priešintis berazumių klanui !!!

    24 0
    Atsakyti
    • "
      "Monach" 2021 birželio 13 13:06:21

      Motina Gamta jau priešinasi,tai uraganai,potvyniai,šalčiai ir t.t.,laikas ir mums priešintis berazumių klanui !!!

      21 0
      Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 birželio 13 13:06:21

    Motina Gamta jau priešinasi,tai uraganai,potvyniai,šalčiai ir t.t.,laikas ir mums priešintis berazumių klanui !!!

    21 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • BRANGSTA: Ekonomistas Marius Dubnikovas sako, kad dabar ekonomika yra priešaušryje, kur brangsta ir žaliavos, ir elektra bei dujos, o kainos dar didės.
  • KONKURSAI: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, Kauno miesto savivaldybė šiemet turėjo įvykdyti 45 vadovų konkursus (26 - į bendrojo ugdymo mokyklas, 14 - į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, 4 - į neformalaus vaikų ar suaugusiųjų švietimo įstaigas ir 1 - į švietimo pagalbos įstaigą).
  • KAMEROS: Rūpindamasi gyventojų saugumu, sostinė prie jau turimų 153 vaizdo stebėjimo kamerų įrengia dar 70.
  • BEDARBIAI: Ilgalaikiai bedarbiai sudaro 44 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo neturinčių asmenų.
  • PRATYBOS: Savaitgalį Raseiniuose vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos ir mokymai „Tauras 2021“.
  • SKIEPAS: Europos vaistų agentūra (EVA) spalio pradžioje turėtų priimti sprendimą dėl palaikomųjų „Pfizer/BioNTech“ vakcinos nuo COVID-19 dozių vyresniems kaip 16 m. amžiaus žmonėms, ketvirtadienį nurodė vienas aukšto rango pareigūnas.
  • DARBAS: Nuo 2006 metų darbingo amžiaus gyventojų skaičius Lietuvoje sumažėjo nuo 2,2 mln. iki 1,8 mln.
  • 112: Apie 15 proc. arba vidutiniškai po tūkstantį skambučių per dieną – tokia dalis Lietuvos gyventojų Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) vis dar pasiekia senaisiais pagalbos numeriais, kurių netrukus nebeliks.
  • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
  • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +15 C

+5 +10 C

 

+4 +9 C

+12 +16 C

+12 +17 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos