respublika.lt

Naujų raudonųjų linijų braižymo metas - straipsnio komentarai:

 • beduinas 2019 spalio mėn. 30 d. 13:33:39

  Kam toje Klaipėdoje jam bazė, juk Kaliningrado sritis ranka pasiekiama , o ginkluotės greičiai, kam tiek arti viena nuo kitos....

 • Valdasas 2019 spalio mėn. 28 d. 11:01:26

  Gerai, kad nors vienoje vietoje galima paskaityti politologinius komentarus, o ne valtkizmo propoganda.

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2019 spalio mėn. 28 d. 10:28:15

  JAV politikai prieštaraujantys trampui dėl pajėgų atitraukimo klysta?- šiaipjau, nelabai suprantama,ko toms pajėgoms,kurių ten ne tiek ir daug, tupėti ant sienos,kada ten įpareigoti parankiniai ,reik manyti,palaikys tvarką. Kam patiems vargintis? Piečiau,kitas reikalas.Jei net ir neminėti naftos verslovių,kurių nauda valstybine prasme nėra didelė, politinis Trampo interesas reikalauja neleisti plėstis Irano projektui “šiitų kelias”, kurį Sirijoje stumia taip vadinama revol.gvardija.Tad,išlieka kol kas, bene šešios amerikonų bazės ir koalicija vis pabombina iraniečių gaujas.

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2019 spalio mėn. 28 d. 10:17:01

  Na, viskas vertinama palyginimuose. Manau,kad Erdoganas,palyginti su kitais jo "partneriais", iš esmės savo tikslus Sirijoje pasiekė, kas tokioje makalynėje yra didelė sėkmė: įsitvirtino pasienyje,legalizavo saugumo zoną,kur nukratys pabėgėlius ir gavo perspektyvą paralelinei vyriausybei sudaryti. Ir galima pritarti,jog tai labai pasitarnavo teigiamam Erdogano įvaizdžiui pačioje Turkijoje. Nesiimu vertinti amerikonų politikų veiksmų tikslingumo,juolab,kad jie nėra vieningi. Manau,kad didele dalimi tai priešrinkiminiai apsistumdymai:Trampas laviruoja tarp savų rėmėjų,kuriems žadėta karinių konfliktų mažinimas ir priešininkų,kurie Trampo užsienio politiką vadina kenksminga Amerikai ir naudinga RF ir ,panašu,kad bando įtikti ir vieniems,ir kitiems. Kas dėl naftos verslovių, kurios ir prieš karą nepasižymėjo didele išeiga ir kurių rentabilumas po IS invazijos labai smukęs, ten lieka apsauga,neskaitant privačių kompanijų,kurios, be abejo, yra suinteresuotos išlaikyti savo įtaką regione.

 • Audrius Butkevicius-Kur gi ne 2019 spalio mėn. 28 d. 09:13:32

  Noreciau zinoti, kokia ta "kolosalinė" Erdogano sėkmė? Ar tikrai manote, kad JAV politikai prieštaraujantys trampui dėl pajėgų atitraukimo klysta? Ar vakar dienos Trampo pareiškimas, kad bus paliekamos pajėgos naftos verslovių apsaugai nėra bandymas rasti kompromisą su politikais siekiančiais išsaugoti įtakas Sirijoje?

 • Neglazu 2019 spalio mėn. 27 d. 17:29:50

  didziuotis savo intelektu, kai kitokios nuomones komentatoriai laikomi neismaneliais - tai prasto issilavinimo ir kulturos stygiaus zenklai.

 • ¥ra tokia patarlė: 2019 spalio mėn. 27 d. 17:16:31

  "Ryklių didžiausia svajonė - kad visas pasaulis atsidurtų po vandeniu".

 • nu bliamba 2019 spalio mėn. 27 d. 16:45:26

  cia kaip pasipila nuomones-neislaiko proto bokstu nervai-visi buki nors tu ka,ir ka rukot?mokina protina o jie??tik ora gadina.

 • Vienu metu 2019 spalio mėn. 27 d. 16:16:46

  Buvo toks gana populiarus pasakymas, kad Juodaodis bus paskutinis JAV prezidentas.. Matomai Trampas vastijas reformuos ir jos taps parlamentine respublika arba monarchija su autonominiu Texasu, o Aliaską parduos atgal Rusijos Imperijai.

 • Kurgi ne-Hgm) 2019 spalio mėn. 27 d. 16:04:21

  Čia ne mano logika. Čia jų logika.Kodėl jūs tokie buki,a?

 • nu tikrai 2019 spalio mėn. 27 d. 16:00:40

  jav tik patvirtino,kad jiems ju interesai viskas,o sajungininkai dzin.paliko ir britus ir varliaedzius.dar fricai sake,kad varliaedziai gimsta su pakeltomis letenomis,bet kokia geda borkai,o karalienei-to tik ir truko prie brexit cirko,juos pamete pakeliui.pompejus irgi gazdino turkus kaip donce-panaudos jega?o kur jav 50 atominiu galvuciu dings is turku.nedave turkams f-35-pirks is ruseliu 36 su-35.ir jei tiesa,kad al bagdadis nuknekcitas,tai jav irgi nekokia naujiena.batka-artistas kokiu reta metosi i visas puses,kad tik kadafio likimo nesulauktu.geriausiu atveju bus janukoviciaus susiedas.

 • Hgm) 2019 spalio mėn. 27 d. 15:55:23

  pagal "Kurgi ne logika" tai niekur nėr legitimių prezidentų planetoj, i š s k y r u s USA/ES, bet ir Donaldui jau gręsia inpichmentas, kaip Krennliaus agentui))))

 • Kurgi ne - klausimų teikėjui 2019 spalio mėn. 27 d. 15:30:51

  Tamsta tik patvirtini taisyklę,jog vienas durnius gali užduoti tiek klausimų,jog dešimt išminčių neatsakys. Ką veikia imperialistinė valstybė? Ogi kaip ir visos iki jos ir po jos: tai ką gali sau leisti ir tą,ką jai leidžia daryti kitos valstybės - plečia savo įtaką. Kažkodėl su tookia nostalgija ir nacionaliniu pasididžiavimu vampsime apie Vytauto žirgus prie Juodosios jūros,a nia? Juos ten kas nors,reik manyti,kvietė? O beje,jei grįžti į šiuos laiku,B.Asado Vakarai nepripažįsta legitimiu prezu,tad,bent jau jie taip mano,jog ir leidimo nereikia.Jei kas mano kitaip,visada gali jiems tai uždrausti.

 • Kurgi ne- kas dėl volo 2019 spalio mėn. 27 d. 15:21:11

  Matyt,tas volas ir Tamstelę kiek kliudė. Būtent,ES ir JAV privertė Erdoganą paskelbti paliaubas ir leisti kurdams atsitraukti. Jei kurdai nebūtų sutikę atsitraukti,Erdoganas kažin ar atsitrauktų. Aišku,kai kam labai norisi,kad tai būtų vienintelio kurdų "gelbėtojo"Putino nuopelnas,bet yra kaip yra. Putinas tik sugebėjo atsiderėti vietelę pasienyje ir tai už atidirbimą ir pasirašė tai,ką jam atkišo.

 • > Kurgi ne 2019 spalio mėn. 27 d. 15:13:05

  Ką veikia Sirijoje amerikonai, neprašyti Prezidento Bašaro al-Asado? Ką veikia neprašyti [amerikonai] Afganistane, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Lotynų Amerikoje, Honkonge, ir daug kur kitur?!

 • Prašosi analogija 2019 spalio mėn. 27 d. 15:01:53

  Amerika parodė kaip ji, bet kuriuo metu, gali pasielgti su "draugais" sąjungininkais, kada paliko Turkijai kurdus pervažiuoti volu per teritoriją.

 • Kurgi ne 2019 spalio mėn. 27 d. 14:49:12

  Rusija kelintą sykį užmerkė akis prieš savo tikslą,apie kurį pastoviai vambrijo,Sirijos vientisumą. Iš esmės Putinas legalizavo visus turkų užkariavimus Sirijoje be jokio amtelėjimo prieš. Okupacijos zonos liko,tik kiek persigrupavo. To, ką gavo turkai,jiems pilnai užtenka, kad savo uždavinius Sirijoje vykdytų iki galo:sudaryti saugumo zoną,nukratyti nuo savo biudžeto pabėgėlius ir praktiškai sudaryti paralelinę vyriausybę Sirijos šiaurėje. Amerikonams yra darbų Sirijos pietuose,o Šiaurėje pasitvarkys turkai,kurie dar sugebėjo ir užkarti rusams atsakomybę už kurdų išvedimą`,kadangi amerikonai iš ten išėjo. Turint omenyje,kad kurdus reikės ir nuginkluoti, o publika nervinga; rusams teks didinti kontingentą,nes vietiniais papildyti neturi tiek pajėgų.Visa tai milijonai iš biudžeto. Rusams galima tik palinkėti sėkmės – nes įlervojo kaip reikiant. Galima žavėtis Erdoganu,kuris sugebėjo pasiekti,kad rusai nemokamai atliktų už juos juodą darbą ir “žaistų ten su smėliuku"anot Trampo.

 • Kurgi ne 2019 spalio mėn. 27 d. 14:48:07

  Erdoganas, pasirodo, Sirijoje sprendė savo “vidines psichologines ir įvaizdžio problemas”,Rusija pasireiškė „gelbėtojo“ pavidalu, o Jungtinės Valstijos prarado „veidą“, palikdamos sąjungininkus vienus" - Kaip sakė viename sename filme- bac bac i ..mimo. Erdoganui ten pavyko pasiekti kolosalinę sėkmę ir būtent rusų sąskaita. Kuo pasireiškė RF gelbėtojo vaidmenyje?Ar tuo,kad,kada turkai pradėjo operaciją ir pareiškė ryžtą užimti pasienį, Putinas tik pastenėjo,jog dabar gali atsinaujinti IS. Ir tiek. Kas iš esmės privertė sustabdyti tą visą reikalą? Pirma,ES,kuri reikalavo stabdyti. Antra,Trampas, aplenkdamas Kongresą,kuris ruošėsi įvesti griežtas sankcijas turkams ,įvedė daug švelnesnes-Kongresas negali paeiliui reikalauti dar vienų. O svarbiausi Turkijos prekybiniai partneriai yra ES irJAV.Ne be reikalo Trampas teigė,jog gali sužlugdyti turkų ekonomiką.Gali.Kodėl ES ir amerikonų kongresui taip staiga pagailo kurdų ir kodėl negailėjo kad ir Aleppo bombinamų sirų,galima tik spėlioti.

 • to ~=> KHR 2019 spalio mėn. 27 d. 14:25:14

  A, dėl to Frank Krukas (P. Cvirkos) ir grįžo į tarpukario Lietuvą dėl ekonominės depresijos Amerikėj, kur jo graboriaus biznis staiga bankrutavo.. Bet ir tėvynėje naujieji vertelkos jį apgavo, išvilioję Franuko pinigus įvairiems projektams, o jis pats tapo alkoholiku. :(

 • ~=> KHP 2019 spalio mėn. 27 d. 14:08:17

  Dar tarybiniais metais žmonės juokaudavo, kad Kinija greit aplenks Ameriką, todėl reikia pradėti mokytis kinų hieroglifus.. Matyt, yra pagrindo ir tame, kada kalbama apie JAV krizę, didesnę negu Didžioji ekonominė depresija (Great depression), prie kurios bedarbystė padidėjo iki 25%, ir nepriskaičiuota 7 milijonai amerikiečių. Manoma, kad dalis jų mirė nuo bado, o kiti emigravo į kitas šalis. Tai buvo priežastis kairiųjų jėgų ir komunizmo populiarumui tarp amerikiečių.

 • KHP 2019 spalio mėn. 27 d. 13:35:15

  Dar per šį penkmetį pasaulis taps visiškai kitoks. Atsirandant naujoms pasaulio lyderėms Kinijai, Rusijai, Indijai, Iranui, teks JAV tenkintis penkta vieta). Todėl pasaulyje padaugėjo protestinio chaoso. Tokiu būdu amerikiečiai bando tose valstybėse pakeisti teisėtus vadovus į sau palankų pučistinį rėžimą, kad bet kokia kaina išlaikyti pasaulio kontrolę savo rankose - JAV tai yra "gyvybės ar mirties" klausimas.

 • kodel 2019 spalio mėn. 27 d. 13:25:38

  Nepasvarsčius Putinui dar apie karinę bazę Klaipėdoje, tada visa Lietuva atsidurtų pavojuje, juk Kaliningrado sritis priklauso Rusijai, O baltarusija vis dar nepriklausoma valstybė? Provokuoju autorių.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APTARĖ: Lenkijoje su vizitu viešintis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos Vyriausybės vadovu Mateuszu Morawieckiu ir aptarė abiejų vyriausybių indėlį stiprinant dvišalį bendradarbiavimą ir strateginę partnerystę.
 • AVARIJA: Šalčininkų rajone antradienį susidūrė du automobiliai, žuvo vieno jų vairuotojas, sužalotos keleivės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos