respublika.lt

Naujo karo Artimuosiuose Rytuose grėsmė - straipsnio komentarai:

 • > 13:08:36 2020 sausio mėn. 04 d. 13:39:48

  100 proc. pritariu,

 • wow >gediminui 2020 sausio mėn. 04 d. 13:19:08

  kalba eina dabar apie amerikonu agresija. tau rupi bokstas - uz pasakytus zodzius PALECKIS sedi. jei sitap ruskiai kalti, TAI SUGRAZINK VLN KRASTA LENKAMS. jogaila lenkams padovanojo. o xx a pradzioje lenkai susigrazino TAI KAS PRIKLAUSO.. o ruskis isslave lenkus. jei toks twisuolis- grazink lenkams vln krasta.

 • nieko nuostabaus 2020 sausio mėn. 04 d. 13:08:36

  visada rasis vergų pritarenčių šeimininkui-teroristui. Visais laikais buvo lietuvių išdavikų. Vieni tarnavo kryžiuočiams, ir po šiai dienai smaigsto kryžius į šventą Lietuvos žemę. Kiti parsidavinėjo lenkams. Kiti vokiečiams tarnavo. Kiti rusų saulę nešė. O dabartiniai, tokie kaip (Gedimino nuomonė) sulinę jankiams į subinę.

 • > wow 2020 sausio mėn. 04 d. 12:50:50

  is kur tokiu durnu demagogu dar randasi marytes zemei ir kliedi apie Helsinkio sutarti, "uzgrobtas" teritorijas, kai i ja senai tie patys jankiai nusivale kojas, kas buvo su Jugoslavija, tada ta pati TSRS visi ja pripazino nuo Jaltos ir Potsdamo, o kai buvo jankiam paranku, kaip norejo taip trupino, nors visi supranta kam tai buvo daroma, todel visos Helsinkio sutartis siuo laiku jau neaktualios ir niekines, viska lems "real politic" ir interesai, kur jankiai iki neseno laiko lyderiavo, o dabar tik pasekmes turim. jankiu reikia saugotis, nes ne faktas, kad jie nuo siol tokius metodus naudos pastoviai, gi kaip ne kaip juos dar dvi balos apsaugo nuo sukeltu pasekmiu, o europos deja ne.

 • Kurgi ne-paklaida., 2020 sausio mėn. 04 d. 12:38:41

  Gavę daugumą,Irano šiitai - turi būti IRAKO šiitai,jei kas jaučia skirtumą.

 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 04 d. 12:30:46

  Gavę daugumą,Irano šiitai ėmė spausti ir naikinti mažumą –sunitus,tuo sudarydami prielaidą stiprėti IS,kurie gynė sunitus ir tuo pačiu sulaukė jų paramos.IS Korpusas ta proga okupavo didelę dalį Irako kovos su IS pretekstu,kur daro tvarką iki šiol.Savaime aišku,sulaukia protestų. Kas dėl Trampo, šis buvo kaip ir priverstas atsakyti į eilinę Irano provokaciją – po atakos prieš sauditus,Iranas JAV atsako atšaukimą,laikė silpnumu ir tęsė provokacijas toliau. Suleimani tiesiogiai vadovavo ambasados atakai Irake,kur ir buvo nuplumpintas. Tiesa,yra ir kita versija,jog demokratai pasistengė rasti priešrinkiminį kozirį prieš Trampą ir per CŽV “nusisamdė” Suleimani.Bet čia jau kita istorija.

 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 04 d. 12:29:52

  Panašu,jog Trampas nusprendė praretinti teroristinį Irano tinklą banaliai sunaikindamas jų lyderius. Tai,aišku,nesunaikins to Suleimani sukurto visus A.Rytus apimančio teroristinio tinklo,bet kuriam laikui aprims. Suleimani buvo tik Islamo sergėtojų korpuso užduočių vykdytojas,kuris plėtė savo teroristinę ekspansiją į kaimynines šalis.Irano problema ta,jog Korpusas drauge su ajatolų režimu įvarė šalį į ekonominę aklavietę ir buvo priverstas stumti užsienio ekspansijos politiką,kurios esmė kištis į kitų šalių vidaus reikalus,sukurti ten lojalius sau režimus ir perpumpuoti tų šalių resursus pas save. Tokia politika Irane vadinama”šiitų juosta”ar”šiitų pusmėnuliu”.Trys karai,kuriuos kariauja Iranas Irake,Sirijoje bei Jemene žlugdo šias šalis ir smukdo paprastų iraniečių pragyvenimo lygį. Amerikonai buvo tiek buki,jog nesuvokė,kad rinkiminė daugumos demokratija A.Rytuose veikia ne taip,kaip Vakaruose.

 • Mikas>wow 2020 sausio mėn. 04 d. 12:28:17

  Retas idijotas.Tokių nesamonių dar neteko girdėti,Tavo minimi kazokai ir buvo dabatiniai ukrainiečiai.Ir jie tuo labai didžiuojasi,

 • kas per 2020 sausio mėn. 04 d. 12:25:16

  kodėl taip eskaluojama karo tema? kam tas sarsalas ir įtampa naudingi? kodėl spauda šią temą taip kaitina? reikia ieškoti sprendimų ir vertinimo, o ne bauginimo ir uzuominu.

 • wow>gediminui'ui 2020 sausio mėn. 04 d. 11:52:07

  Nereikia lia lia. Didžiausi nusikaltėliai- rusai. Dar prie caro kazokai civilius kardais kapojo. O ką išdarinėjo rusai su civiliais vokiečiais antro pasaulinio karo metais nežinote, apsimetate nežiniuku? O apie Gulagus irgi negirdėjote? Juk naciai iš rusų sėmėsi patirties kaip reikia įrenginėti lagerius. O kaip su rusų karine vadovybe, kai Baltarusijos pelkėse po tankų vikšrais buvo kišami rusų karių lavonai? O kokia kaina Žukovas laimėjo karą Manžūrijoje irgi nežinote? Kad visi šie nusikaltimai buvo pavadidinti peregibami, jus tenkina? O kaip buvo susidorota su civiliais Bakų, Tbilysyje, galų gale prie TV bokšto irgi nežinote? O ką dabar išdarinėja rusai toje pačioje Sirijoje, Afrikoje irgi negirdėjote? Kad buvo pasirašyta Helsinkyje sutartis apie tai jog valstybių sienos nebus perkeldinėjamos nežinote. Jei žinote, tai kaip tada su rusų okupacine kariuomene Moldovoje, Sakartvele, Ukrainoje. Jei visa tai žinote, tai esate ir imperialistas, ir fašistas, ir potencialus nusikaltėlis.

 • wow >gediminui 2020 sausio mėn. 04 d. 11:27:13

  tamsta, jei palaikote amerikonus, vadinasi esate teroristas. juk vieninteliai pasaulyje zmogzudziai - amerikonai, kurie 2 kartus panaudojo branduolini ginkla pries taikius japonijos guventojus. Pabresiu- ne pries japonu kariuomene, o pries taikius zmones sunaikinus 2 miestus. Ka "amerikonai" padare su vietiniais amerikos zemyno gyventojais- indenais? naikino, suvare i rezervatus.

 • jankiu braizas senai aiskus, dar nuo Vietnamo karo laiku 2020 sausio mėn. 04 d. 11:23:53

  jei negali jau pilnai kontroliuoti savo vasalu (europos), tai reikia nors jai gerai prisikti, ka mes jau matem su arabu pavasariu, tai cia tesinys ir visas "uogeles" teks raskyti senutei europai, nes pabegeliai tai cia tik juroj lasas palyginus kiek reikia pinigu, kad juos kontroliuoti, nes kitaip jie ir be rimtu ginklu kaip kiaules isskers europos skystaklynius civiliokus. na bet europai bus dar karta gera pamoka, kad su NATO laikas uzbaigti, nes jankiai po ta nata, tik kelia "balius" o europa tik saskaitas apmoka. kur tu tokiu durniu rasi paskutinius 20 metu pradedant nuo 2001-09-11 ir tolimesni ivykiai jau europos pasoneje, tai vis "didziojo brolio" vojazu pasekmes, o turim ka turim, i europa jau viesai kojas valosi, nurodineja su kuo draugauti su kuo prekiauti, nes kitaip mes jums iskresime "sposa" nuo kurio jus visi ziaugciosite kraujais, nes matai taip dedei Semui yra parankiau ir kaip ne kaip vel pasijus kad "pasaulio policininko" vezdas dar kai ka gali.

 • m 2020 sausio mėn. 04 d. 11:22:38

  Padorūs žmonės senai įsitikino, kas yra pasaulio teroristas ir kad šiam teroristui aktyviai tarnauja Briuselio vasalai, o lietuviškos Nuosėdos, komjaunuoliai ir Grybauskaitės netveria savo kailyje, kaip įtikti banditiniam Vašingtonui.

 • Pradėkime nuo to 2020 sausio mėn. 04 d. 11:11:51

  kad tas generolas buvo oficialus vyriausybės asmuo, o ne šiaip sau koks blogietis ar gerietis. Pagal bet kokią tarptautinę teię, tokie JAV veiksmai traktuojami kaip tarptautinis terorizmas! Nužudytas aukšto rango pareigūnas, ne kokio karinio konflikto metu, o tyliai iš pasalų, svetimoje valstybėje, nesant tam jokių tarptautinių institucijų pritarimo ar leidimo. Visos tos pasakos, jog jis buvo "blogas" ir išlieka tik pasakomis, nes jos neturi patvirtinimo JTO ar kokiame kitame teisme. Pagal tokį scenarijų galima skelbti nuosprendį visiems kas tau trukdo? Tai grubus tarptautinės teisės normų pažeidimas.

 • Gedimino nuomonė 2020 sausio mėn. 04 d. 10:47:23

  Donald Trump- šaunuolis. Rusija, Iranas, Arafato pasekėjai- terorizmo medžio šakos. Tokius galima sustabdyti tik duodant į dantis. O, kad JAV opozicija viauksi, tai tokia jos paskirtis. Juk net Izraeliui, nors ir esančiam savo istorinėse žemėse, dėl to, kad valstybė apstatyta parako statinėmis- nelinksma. Tačiau ir ten durnelių apstu. Todėl dėl kėdžių valdžioje ridenama statinė ant B. Netanyahu. O dėl ko? Ogi dėl glupstvų.

 • Įsivaizduokim! 2020 sausio mėn. 04 d. 10:47:07

  Rusams labai nepatinka kai kurie ukrų generolai. Įsivaizduokim: kažkuris iš jų atskrenda į Vilniaus aerouostą „pasikonsultuoti“ pas mūsų valdžią, sėda į automobilį, o čia - iš Baktarusijos rusų pasiųstas dronas - BUM!.. Ir nebėra generolo. Dar ir keli niekuo dėti civiliai - paskui jį... Manau, „demokratiniame“ pasaulyje prasidėtų tokia tryda, kad ir kosmosas prasmirstų. A, tiesa, čia juk jankiai bumbtelėko. Nesvarbu, kad svetimoje valstybėje. Jiems juk viskas galima :)

 • Bežemis 2020 sausio mėn. 04 d. 10:40:59

  Pasaulio plėšikai toliau pasaulyje plėšikauja, bet pasaulyje vykstantys pakitimai vis eina ne jų naudai

 • Wow 2020 sausio mėn. 04 d. 09:59:34

  na taip, kariniu veiksmu nesiims..... uztad nenustebkite, kai per naujienas pasakys, jog nera laisves statulos... o gal pentagono ar baltuju rumu....? dangoraiziu dvyniu nebera... Ziirekit, dar kazko nebus, kad ir vasingtono..... o gal patys amerikonai kazka susprogdins savo salyje, kad butu pretekstas pradeti kara.....

 • copy 2020 sausio mėn. 04 d. 09:53:53

  zona 2020 sausio mėn. 03 d. 19:45:22 Lenkija (ir Lietuva) turi gintis... kaip? be jankiu? fricai ir zakai greit taps musulmonais. is ju nesulauksi pagalbos... is turko irgi nera ko laukti. Kas belieka? Baisu net pagalvoti. ubagai rumunai, latviai...? patys dreba. gal lenkas teisus? giventi buferineje zonoje - labai baisu.

 • benas 2020 sausio mėn. 04 d. 09:49:21

  eksperte, tu eksperte, o kur jav teroristu pasmerkimas, ko lendi jiems i subine

 • NM - Barsa 2020 sausio mėn. 04 d. 09:47:30

  Iki siol iranieciai dare, kas tik jiems patiko: susprogdino Saudijos naftos saltinius, apsaude amerikieciu laivus, numuse sraigtasparni... Ir visas pasaulis tylejo. Europieciai is baimes (juk priviso milijonu musulmonu...), rusai is pasitenkinimo tryne ir tryna rankas, o Trampas tylejo... Ir stai atsakas! Malacius Trampas! Tik tokia kalba supranta Art. Rytuose. Zinodami, kad Wasingtone tik laukia , kad issiziuotu Teherane... Persai galvos ilgai (jie realistai)... gal pasprogdins zydu ambasada, zydu mokykla, sinagoga (gal net in Europe - Wilno?Tikiuos, kad jie nezino kur Vilnius)... Izraelio jie nelies - zydu atsakas gali buti baisus... (Mums pasimokinti! mums tureti savo verta kariuomene, o ne tiketis kitu pagalbos, kuri, gal ateis, bet paveluotai.).

 • Na 2020 sausio mėn. 04 d. 08:35:18

  Tikrai realistinis komentaras dabartiniame informaciniame jovale pagal grupinius interesus. Kiekvienas komentuoja pagal savo supratimą ar užsakymą..... agentūros, apžvalgininkai, spaudos tauškaliai.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kiek laiko, paskelbus karantiną, išbuvote namuose, niekur neišėję?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2  -3 C

-3 -5 C

 

-2 -3 C

 +1 +2 C

+2 +4 C

 

+1 +2 C

2-7 m/s

1-2 m/s

 

4-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0977 PLN - 4.5306
RUB - 86.3819 CHF - 1.0581
GBP - 0.8974 NOK - 11.6558

Nuorodos