respublika.lt

Nauja geopolitinė tikrovė: iki pat Vladivostoko... - straipsnio komentarai:

 • KARYS 2019 lapkričio mėn. 19 d. 23:22:11

  AUDRIUS KAIP VISAD ,I DESIMTUKA,,SAUNUOLIS

 • o ar dar yra abejojanciu, kad mes senajai europai buvom reikalingi 2019 lapkričio mėn. 18 d. 16:39:16

  tik del paklusnios ir pigios darbo jegos ir jei butu pavyke tolimesne pletra "rytu partnerystes" nes tikslas buvo Rusijos rinka ir jos uzvaldymas, kartu su NATO o ne rytu europos nabagai. bet kadangi pirma griezta "pastaba" buvo pas gruzinus, kur jankiai mesas nese kaip ispis..ti ir tik veliau prasydami ruso, kad grazintu is gruzu "kariunu" paimta jankiu technika, bet rusas janki nax..ui pasiunte ir patare, kad daugiau snukio prie Rusijos sienu nekistu. bet pamokos uzsimirso ir jankis su europos klapciukais vel pabande rusa patikrinti 2014 pas ukrus bet ir cia gavo slapiu skuduru per snuki kai is panoses rusas Kryma nunese ir Donbasas visas ant ragu sukilo pries banderas kuriu nuo neatmenamu laiku dar tarybiniais laikais nekente o Donecko chebra dauzydavo naciukus kaip obuolius o tie Karpatu kalnu oziai vis laukdavo progos atsigroti. pirmas kartas jau buvo prie Juscenkos bet tada nepavyko naciuku reikiamai suburti o jau 2013-2014 jankiai mete visas pajegas sukelti bordaka ir tai pavyko

 • tam "Na szitas kazkada buvo prie politikos, 2019 lapkričio mėn. 17 d. 14:32:59" 2019 lapkričio mėn. 17 d. 15:15:59

  Jūs mielas pone labai ir labai klystate : Audrius Butkevičius politiku niekada nebuvo ir neprentenduoja būti.Jis yra aukščiausios tarptautinės klasės žvalgybininkas .Ne be jo dalyvavimo vyko Sausio 13-osios įvykiai,Maidanas Ukrainoje,planuotas bet žlugęs perversmas Baltarusijoje ir dar daugiau.Jis baigęs su pagyrimu specialią agentų mokyklą JAV,o jo mokytojais yra buvę garsūs savo siekiais paversti visą pasaulį viena JAV monopolija specialistai.Taip kad nereikia jo nuvertinti.Tai ką jis čia pasakoja yra jo dalis jo darbo skleisti dezinformaciją ir tam tikrą informaciją Lietuvos žmonėms.

 • papildymas parašusiam komentarą "Nutylima" : 2019 lapkričio mėn. 17 d. 15:05:09

  tokia pati krizė ir dabar gręsia JAV,beje jau yra jos užuomazgų,todėl JAV žūt būt reikia III pasaulinio karo toli nuo jos ribų ,tam idealiai tinka Ukrainos ir Pabaltijo teritorijos-karui su Rusija.Jeigu vis gi rusai bus protingesni ir nepasimaus ant jankių kabliuko,tada bus sukeltas karas NATO su Iranu.Ir jau labai greitai.Nes laiko JAV beveik nebeliko.

 • Na szitas kazkada buvo prie politikos, 2019 lapkričio mėn. 17 d. 14:32:59

  bet rimtu politiku niekad nebuvo.Tik prisiplakelis kyszininkas.tokiu dabar ivalias. Nesuprantu kodel 'Respublika' vis kviecia kysininka komentuoti geopolitikos,tarytum jis ten ka suprastu. Cia kaip per futbola: geriausi futbolistai sedi tribunose. audrius daro juokingu visa 'Respublikos' portala.mes norom-nenorom pradedam galvoti jog kitus straipsnius irgi raszo panaszus 'specialistai.

 • "Svenska nyheter" rašė: 2019 lapkričio mėn. 17 d. 12:03:22

  Vakarų sankcijos Rusijai neatnešė laukiamo rezultato, atvirkščiai, Rusija dėl sankcijų tik sustiprėjo ir galėjo laimėti Sirijoje.

 • Visos laidos archyve 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:40:59

  Ką tik per LRT radija buvo girdima laida "Atgimimo vaikai" apie Slovakiją, buvusią Čekoslovakiją. Taip pat pasakojo apie neonacistų įsigalėjimą valstybinėse įstaigose, o žmonių protestai prieš nacistines partijas atsimuša į teisėsaugos sieną.. Jeigu mūsų žiniasklaida toleruos homofobų pasisakymus, bus kaip Slovakijoje.. Ankstesnė "Atgimimo vaikų" laida buvo skirta Serbijos vaikams, prisimenantiems Belgrado bombardavimą US Force bombonešiais..

 • Užmiršau, katras ten buvo prezidentu 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:26:07

  Kai, apsimetę ieškantys atominio ginklo, amerikonai užpuolė Iraką, nužudė Huseiną, suniokojo šalį, o ginklo nerado, nes jo nebuvo. Tai kaip galima vadinti tokį elgesį? Tai terorizmas, ramiai stebint visam pasauliui. O štaisąžiningas anglas ekspertas nusižudė, nes jautė kaltę dėl to, kaip jo ekspertizė buvo panaudota politikų, o politikų teroristų niekas net neišdrįso pasmerkti, gal tik musulmoniškosios šalys piktinosi

 • vai-vai 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:23:14

  Kazin kam jis dirba?Istisai mato Armagedona, rusai, pagal ji, tai is viso durniu durniai.Kazin kodel ta Rusija dar egzistuoja, nors piesiami (ne tik sito "eksperto") visiskais atsilikeliais? Nepasitikiu as situo "didvyriu".Kazin ar ir jis gauna renta, nors sedejo uz kysininkavima?

 • Nutylima: 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:07:46

  1929 metais JAV nuo Biržos kracho prasidėjo visas sferas apimanti Didžioji depresija (Great Depression), kuri baigėsi 1939 metais. Šiuo periodu bedarbystė valstijose išaugo iki 25% ir prasidėjo badas. Statistika po to nepriskaičiavo 7 milijonų amerikiečių. Kadangi statistika yra įslaptinta, manoma, kad dalis iš to skaičiaus mirė badu, o kiti emigravo svetur. Tik II-is Pasaulinis karas (ginklų ir provianto prekyba) išgelbėjo Americą nuo visiško kracho..

 • seniss 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:07:01

  Anglijos Brexit sukėlė rusai,Makronas rusų įtakoje.....daugiau nebeskaičiau....kaip visada susikruvinusio savo rankas iki alkūnių eiliniai jankių samdinio nusišnekėjimai korumpuotai spaudai.

 • a 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:04:52

  aiškiau negu aišku kam dirba šis oranžinių revoliucijų propaguotojas

 • 1968 metų gegužė: 2019 lapkričio mėn. 17 d. 10:29:41

  Kuomet Prancūzijos Prezidentas Šarlis de Golis atsisakė dolerio ir NATO paslaugos, JAV Paryžiuje surengė studentų riaušes ir 1O-ies milijonų visuotiną streiką, ko pasekoje de Golis turėjo atsistatidinti iš Ekselencijos posto.

 • Ewropos atetis 2019 lapkričio mėn. 17 d. 10:15:35

  tik su Rusija , bet be Putino , kad taip įvyktų , Putino ir kitų žydų valdymui turi ateiti galas , tokia mano nuomonė ...

 • ginkluoti iki dantų 2019 lapkričio mėn. 17 d. 10:15:30

  kaip subyrėjo Savieski Sojūz. Kai Reiganas pavarė feikinę žvaigdžių karų programą, sovieskije komunistų vadai iš paskos. Gal pusę biudžeto metė į ginklavimuisi. Tsakant - į balą. Nors sovietskie mokslininkai aiškino kad tai amerikiečių blefas. Tas ginklavimasis taip nustekeno sojūzą kad kojinės tik su talonais. Maisto produktai - tik didesniuose miestuose. Tai buvo pradžia sojūzo pabaigos.

 • Ryškiai 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:44:56

  PO sakcijų Rusijai paskelbimo ir atsisakymo bendrauti, visa apimanti krizė tik gilėja.. Prieš sankcijas nebūdavo tokio dalyko, kaip privalomi kasmetiniai bendravimo seminarai įmonėse ir 54+ mokymai senjorams "mokytis visą gyvenimą". Įmonės darbuotojai pastoviai atitraukiami nuo savo tiesioginio darbo, kad dėstytojas turėtų darbo, vietoj to, kad registruotusi Darbo biržoje. Taip pat buvo klastojama mokymų dokumentacija ir dalyvių parašai!! Kodėl reikalingi tie kasmetiniai psichologijos kursai? Pasirodo, kad žinios dabar greit pasensta, todėl jas privaloma nuolat atnaujinti(?!)). Taigi, sankcijų lazda atsisuko ir kirto kitu galu į pačius.

 • KOKS TIKSLAS - TOKS IR REZULTATAS 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:23:20

  1. Jei tikslas - LIETUVIŲ TAUTOS GEROVĖ - tai šiandien nesedėtume ES dugne su didžiausia ES socialine nelygybe ir ubagizmu. 2. Jei tikslas - išsaugoti Lietuvos teritoriją kaip JAV REGIONINIO BRANDUOLINIO KARO SU RUSIJA POLIGONĄ - TADA SPJAUT KIEK TŲ LIETUVIŲ ČIA LIKS – TEGU NORS VISI IŠSILAKSTO AR DVĘSIA BADMIRIAUDAMI.

 • JAV “DEMOKRATIJOS” ATNEŠIMO EIGA: 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:22:01

  Paskelbti, kad prezidentas diktatorius, paskelbti, kad šalyje nėra demokratijos, sukelti spalvotą revoliuciją, į valdžią pastatyti sau lojalų “prezidentą” - gubernatorių, pusvelčiui (o dar geriau už vieną USD – kaip Lietuvoje) supirkti naftos gavybos ir perdirbimo bendroves, paversti šalį JAV vasalų kolonija.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:20:55

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • SKIRIA MAŽIAU PINIGŲ GINKLUOTEI? 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:16:04

  TAI GERAI-KUO MAŽIAU GINKLŲ,TUO MAŽESNĖ KARO TIKIMYBĖ. TIK GINKLŲ MAGNATAI MANO KITAIP IR JIE LABAI GALINGI.PASIŠIAUŠI-SUNAIKINS PATĮ.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 17 d. 08:55:30

  I Lietuva galies siusti i diena po šimtą ir turiesime priimti nes septynios dešimti trys išdavikai pasirasie neskaitę saligu tarp jų garbingeuses Skvernelis Karbauskas ne o ką turi galvuoti tauta labai daug klaustuku??????.

 • bebras 2019 lapkričio mėn. 17 d. 08:41:01

  Šį kartą Butkevičius nusišnekėjo, V.Putinas ne Jelcenas, kurį visi maustė. Be reikalo mes nuvertiname ir šmeižiame Rusija. Lazda turi ir turės du galus.

 • oooo 2019 lapkričio mėn. 17 d. 07:56:41

  mūsų šių laikų politikams priedurniams iki Vingių Jonų dar labai labai toli :)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos