respublika.lt

NATO valstybių pozicijų skirtumai - straipsnio komentarai:

 • Chazaras iš babilono 2020 rugpjūčio mėn. 10 d. 07:58:18

  Ši sukurta deep state nusikalstama organizacija bus išformuota kad būtų nenaudojama pasaulinio masto nusikalstamai veiklai

  0 0
 • Tamstebėtojas. 2020 liepos mėn. 09 d. 18:28:19

  Kad Sibire karaliauja Kinai.Sakičiau pavojingesnė nes jų dauk ir ankšta,Rusijai kam plėstis,dauk tuščių plotų,neišnaudotu.Šeip nieko naujo čia autorius nepasakė,o Sovietmečiu iš okupuotų šalių kitaip elgėsi,viską tempė į savo pusę,mes dirbom,tik Rusijai.Juk Rusų politika neskečia,,užgropti,apvokti jų veiksmams nepritarančius žudyti

  0 0
 • Manau 2020 liepos mėn. 09 d. 18:01:38

  Nato tai ne visa Amerika,ir Eu yra Nato nariai,ir ne Eu priklauso Nato Turkija Junktinė Karalystė iš Eu pasitraukė ,o iš Nato ne.Tik branduolys sudaro Pentagone.Kiekviiena Nato šalis priklauso pačiai apsirūpinti ginkluote,Amerika nepirks.,ir turėti savo karius apmokytus,nu vyrija nesimuškit su bobom,eikit į viriškumo mokyklą.

  0 0
 • Rusija turi apie 10 tukst tanku 2020 liepos mėn. 07 d. 13:19:22

  kurie yra puolamoji ginkluote prie vakariniu ES sienu, o is ES tik Lenkija turi kelis simtus tanku. Aciudie, kad bent NATO batalionas pas mus yra.

  0 0
 • Lietuvis 2020 liepos mėn. 06 d. 18:06:13

  Rusija mus puls neisvengiamai. Ir Latvija, ir Estija. Esame Rusijos prieso Nato salys, Nato placdarmas kur kaupiasi Nato kariuomene pulti Rusija. Be to ir mes labai smarkiai ruosiames karui su Rusija, perkame daug ginklu, vis didiname kariuomene savo kuri dalyvaus bendrame Nato puolime. Kaip Nato kariuomene. Esame Rusijos priesai visi nekenciame Rusijos, nesulaukiame kada pagaliau Amerika atves ir pas mus savo atomines raketas ir tukstancius tanku. Tomis raketomis susprogdins Rusijos miestus ir paskui Amerikos tankus zygiuosime i Rusija pribaigt dar gyvu likusiu rusu. Paskutini rusa nusausime kur nors Sibire.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 06 d. 15:23:37

  "Kam reikia rusam tos Lietuvos? Be AE, be gamyklu, be istekliu.."-Žmogau, kaip čia geriau pasakius, jei jau įsivėliau į tokio lygio diskusiją...Jei jau tokius dalykus ,kad konfliktas kokioje Lietuvoje gali praversti ne tik dėl gamyklų ar išteklių,o dėl rimtų geopolitinių priežasčių,reikia aiškinti-tai geriau neaiškinti visai.Vistiek nesuprasi. Ir šiaip,nenoriu nieko įžeisti bet yra kaip yra: žmonės,kurie moka daugybos lentelę ir iš bėdos keturis aritmetinius veiksmus labai nori aiškinti ir ginčytis apie integralus.Gal nesivarginkite.Ir nevarginkite kitų.

  0 0
 • > kurgi ne 2020 liepos mėn. 06 d. 14:25:49

  Kiba durnas. Kam reikia rusam tos Lietuvos? Be AE, be gamyklu, be istekliu, tik su milijardinem skolom ir pencininku armija. Nusibodo siti landsbergiu bezdalai ir tvartelio dujos, atimancios sveika prota. Enksteinas sake - "koks pasaulinis karas bus trecias - nezinau, bet ketvirtas, tai tikrai su akmenim ir kuokom". Melsk, Dievo, kad uzsibaigtu sitas trecias - virusinis karas. Nes toki bezdukai- produrniai masonams nereikalingi.

  0 0
 • Nebušavokyte nors per 2020 liepos mėn. 06 d. 12:17:30

  Išeiginę šventę.

  0 0
 • Lietuvis 2020 liepos mėn. 06 d. 12:06:40

  As vaziuojanti rusu tanka padegsiu benzino buteliu, o islindusius rusus nusausiu is medzioklinio

  0 0
 • Vito 2020 liepos mėn. 06 d. 11:42:11

  Lietuviai kaip ir 1940m.pasitiks Rusija su gėlėmis o butkei ir i ji panašiems teks per upeli bristi jei spės....

  0 0
 • Uknolis 2020 liepos mėn. 06 d. 11:18:49

  Tokie ekspertai s...o verti.

  0 0
 • Lietuvis 2020 liepos mėn. 06 d. 11:16:04

  Nusiuskime musu specnaza i Rusija ikistu Zirinovski i maisa ir atveztu sedet Pravieniskese. O Putina juk irgi galima suciupt ir ikalint kai atvyksta i kokios Nato salies teritorija, pagaliau jo lektuva numust kai skrenda vizito. Nera Putino, galas Rusijai. Tik Putina Rusija dar laikos. Nebutu jo Rusija Nato jau butu pribaigusi.

  0 0
 • Kam Rusijai pulti Lietuvos valstybe? 2020 liepos mėn. 06 d. 11:01:03

  Galetu nusamdyti kriminalinius ir tie imtu retinti antirusiskus politikus. Imtu bijot varyt antirusiska politika, taptu draugiski Rusijai, apie sankcijas Rusijai nutiltu.. o taip nera vadinasi Rusija tikrai liberali ir demokratiska valstybe. Galetu net savo specnaza atsiusti, bet kuri antirusiska politika ikistu i maisa ir nuveztu sedet Rusijos kalejime.. ir sito Rusija nedaro. Neduok dieve ten i valdzia ateitu koks Zirinovskis , tikrai pradetu patvarkyt ir musu antirusiskus politikus ir komentatorius.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 06 d. 10:46:16

  Taip kad nereikia manyti,jog ne mūsų reikalas ką ir kaip savo Konstitucijoje įknojo Kremlius.Net labai gali tapti mūsų. Gal palaukime iki rudens?Turėtų daug kas paaiškėti.. Ir net pačiam Putinui,kuriam dar ne faktas,kad teks pasinaudoti savo “triumfu”.Gali būti ir kad kitam asmeniui iš prejemnikų sąrašėlio.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 06 d. 10:44:49

  “jokių argumentų, kad rusai puls Lietuvą”- o kokių reikia? Ir ar reikia laukti,kol RF imsis konkrečių veiksmų atsiimti “savo dovanas”?Kitu atveju,kuriems galams Putinui apie tai kalbėti ir net rašyti užsienio spaudoje? Nekeista,jog pasauliui dėl to kyla klausimų. Asmeniškai nemanau,kad RF eitų į atvirą karinį konfliktą bent jau su NATO šalimis,nes su RF ekonomika tai būtų beprotybė.Bet kremliniai jau ne kartą įrodė savo nesigaudymą politinėje realybėje, bukai įsiveldami į jiems nuostolingus karinius konfliktus,kurių nesugeba išspręsti iki šiol.Vagys moka tik vogti.Čia jiems lygių nėra. Dėl sugyvenimo su kaimynais,manau,kad geopolitika – ne daugiabutis. Ir kaimynas kaimynui labai jau nelygu. Ir šiaip,vaizdelius ,kur meiliai susiglaudę ėriukai su vilkais galima išvysti tik religiniuose paveikslėliuose apie Rojų.Tiesa, variantas ir mums gal galimas,turint omenyje nesenus Putino pasisakymus apie galimybę ten patekti karo atveju - ” my vse popadiom v raj,a vy sdochnete”.

  0 0
 • Jeigu vietoj Putino butu moteris 2020 liepos mėn. 06 d. 09:34:12

  Gerai, kad esu ne moteris, o tai neiskentus uzgaulioniu, trinktelciau gerai per snuki lietuvos "politikams".

  0 0
 • Patikslinimai 2020 liepos mėn. 06 d. 09:22:22

  Pirmiausia rusai del konstitucijos "isspaude" ne 70%, o 79%. Liberastu sorosistu ten privise, kaip ir pas mus. Ko noret, jeigu Rusijos centrinio banko 70%akciju priklauso anglosaksams. Uz tokia konstitucija mielai balsuociau. Pirmiausia, kas sudrebino visus liberastus, tai, kad valstybes valdyme, teismuose negales dalyvauti turintys kelis pasus ir turto uzsienyje. Antriausia, kad saly valdyti gali zmogus, pragyvenes valstybeje 20metu. Treciausia - tikejimas krikscionybe. Ketvirciausia - jokiu ten santuoku ir teisiu nenormalioms seimoms. Ir dar: jeigu Trampas ivestu Nacionaline gvardija, jis pazeistu konstitucija, ko tik ir laukia "demokratai". Juk puikiai zinote, kad sita kova ne del rasizmo, o kad Trampas islektu is posto. Ir dar: pasirodo ne rusai kisosi i rinkimus, o ukrainieciai. Juk baidenas sviesiai tiesiai nurodinejo parosenkai...

  0 0
 • tam Kurgi ne 2020 liepos mėn. 05 d. 18:08:05

  juk jokių argumentų, kad rusai puls Lietuvą, apart Dėdulės ir jo parankinių svaičiojimų, taip ir nėra, bet jie tai daro pagal užsakymą ir turi iš to materialinę naudą. O visą militarizacijos ir svetimų kariuomenių šėrimo naštą kenčia visa valstybė. Koks kieno reikalas ką ir kaip savo Konstitucijoje priėmė rusų tauta? Lietuva tik tokio dydžio kaip kelios Maskvos gatvės, o biudžetas mažesnis nei pinigų Rubliovkoje. Todėl tik visiškas beprotis ir savo tautos priešas gali užsiimti nuolatiniu kaimynų šmeižimu ir konfrontacija, kartu svaičiodamas apie NATO ir jos pagalbą. NATO dabar tik reketo organizacija iš kurios naudą semia ta pati JAV, jos karinis pramoninis kompleksas. Ir veikia ta organizacija atvirai didžiųkų valstybių turtėjimo tikslais.

  0 0
 • senis 2020 liepos mėn. 05 d. 17:12:42

  situacija normali. Jeigu nenori kurti savo valstybes, nenori prisiimti atsakomybes uz savo sali, viska perleidi suteneriui, gali tiketis tik paniekos ir pajuokos. Zvygciojame apie nepriklausomybe, bet nebeturime net savo CB, valiutos. Nebeturime lietuvisko kapitalo nei vieno banko. Milijona lietuviu isvareme kelti senuju ES saliu gerove. Demokratija issivyste iki apspangimo, rinkejai gali balsuoti tik uz kapitalo pristumtus veikejus. Respublikos neliko nei kvapo, kam reikalinga tokia tauta? Steigti banditu karinems bazems, kalejimams, isnaudoti vietinius indenus, gal veliau isnuodyti. Lietuva, pagal mentaliteta, azijos Centras. Tik Lietuvoje galioja taisykle, ja nacialnik-ty durak! Ko mes ieskome Europoje? Sutenerio! Todel ir dziaukimes, turedami 5 kart, mazesne perkamaja galia. Is Rusijos daroma baidykle, tik kad islaikyti NATO.

  0 0
 • Jei kas nors rimtai ketina 2020 liepos mėn. 05 d. 16:13:06

  Susikaut su atominiais ginklais iki dantu ginkluota valstybe, tai toks zmgus yra tik savizudis pamises priedo. Bandan susikaut su ta Rusija tikrame kare butume iskart sunaikinti ir atominiais ginklais. Politikai pirmutiniai butu sunaikinti, kariuomene kiek jos cia bebus neisgyventu ir valandos tikro karo. Perteklinis ginklu pirkimas ir tukstanciu pestininku sudarymas aiskiai prasilenkia su realybe. Ir daros pavojinga visiems gyventojams, jei taip pritrauksime Rusikos ir karini smugi mums.

  0 0
 • Lietuva pagal karines išlaidas-2 pasaulyje 2020 liepos mėn. 05 d. 16:02:54

  Lietuvos politikai pradedant Prezidentu ir Seimo nariais yra kariniai nusikaltėliai kurie išleidžia neteisėtai kariniam laužui iš Vakarų 1 milijardą eurų-pavogdami iš jaunų šeimų ir pensininkų minimum 600 milijonų.Šiandien NATO neturėdama Rusijos hipergarso raketų išvis negali apsiginti ir yra sutriuškinta 20 metų į priekį-atstatyti pusiausvyrą reikia 2 trilijonų dolerių kurių nėra 20 metų ir technologijų-net raketos kurios yra Kaliningrade gali be vargo sunaikinti pagrindines Europos karines bazes.Butkevičius gerai žino kas šaudė Sausio 13-bet kadangi yra Britanijos žvalgybos agentas vien todėl yra gyvas ir sveikas nors lLiandsbergis jį pasodino.Kad Rusija bandys kepštelti Baltijos valstybes-tai agento kliedesiai-šuniukus jorkšyrus amerikonai parduos eilinį kartą.

  0 0
 • Nyc nebędzi 2020 liepos mėn. 05 d. 15:44:35

  Pani Shędzy

  0 0
 • ~> CZHV 2020 liepos mėn. 05 d. 15:37:36

  Kad tik netikėtai neprigertų tie mūsų "arklių girdytojai Juodojoje jūroje" :)

  0 0
 • CZHV 2020 liepos mėn. 05 d. 15:13:04

  Amerikiečiai nuvertė Kristoforo Kolumbo stabą, nutempė iki vandens telkinio ir ten paskandino stabą, motyvuodami, kad K. Kolumbas prisidėjo prie Amerikos vietinių gyventojų pavergimo.

  0 0
 • Gediminas: ačiū ministre 2020 liepos mėn. 05 d. 15:02:41

  Išeitų, kad, kaip prieš dešimtmetį teko komentaruose skaityti apie vieną politikos veikėją, pavadintą putės projektu, šis projektas įgyvendintas? Matyt tai patvirtina ir nenoras suteikti Nepriklausomybės gynėjo vardo, nenoras grąžinti Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medaliui valstybinį lygmenį, nepagarba kariuomenės kūrėjams, nepagarba Lietuvos partizanams ir didvyriams, sakralinės Vilniaus ir Lietuvos vietos- Lukiškių aikštės išniekinimas. Išvedus rusų kariuomenę, motušės Rusijos dvasia pasiliko ir veikė produktyviai. Išeitų kad kai kuriais klausimais ir Grinevičiūtė buvo teisi? Iš pradžių maniau, kad tai pamazgų pylimas ant sąžiningų žmonių. Bet dabar, kai jie neįsižeidžia ir nepaduoda jos teisman, galimai rodo, kad ji buvo teisi?

  0 0
 • mikas 2020 liepos mėn. 05 d. 14:54:29

  NATO jau senai tapo ne gynybiniu bloku o sukarintu prekybiniu.Tai reikškia,kad lyderė Amerika pardavinėja savo pasenusią ginkluotę silpnesnėms bloko šalims.O tokia kaip Lietuva privalo pirkti visą tą seną chlamą,nes sėdi ant kreditų adatos.Ir kuo daugiau to laužo Lietuvon prigrūda,tuo didesnėj priklausomybėj tampame.Numeta kokį dolerį marginalams kaip Butkevičius,o tas užverktom akelėm suokia,kaip baisu jam gyvent Lietuvoj.Ir kad širdis iš baimės neplyštų,gabenkit tas atliekas nuo Pirmojo Pasaulinio karo laikų čionai.Ir dar kokį dolerį pridėkit ,kad jis vagšas turėtų už ką kruopų nusipirkt.

  0 0
 • Aklad 2020 liepos mėn. 05 d. 14:30:59

  Dieve, kalba apie Lietuva lyg ji ka nors sprestu.Liepe loti -lojot, o kai issirutuliuos rimta situacija didieji vel pasidalins pasauli taip kaip jiems reikia. Taip ,kad neskiesk nesamoniu "eksperte"

  0 0
 • Kurgi ne 2020 liepos mėn. 05 d. 14:28:03

  “tiesiog nėra apie ką su jumis diskutuoti” – savaime aišku,kad nėra.Tad nereikia priimti mano komentarų kaip diskusiją. Komentuoju straipsnį, nebent kas kyšteli panosėn kokią nesąmonę. Diskusija- tai nėra kitaip manančių oponentų nuomonės plūdimas , aukštinant savąją kaip vienintelę teisingą, kaip jūs darote,o savų kontrargumentų pateikimas. Bydlos kontrargumentai apsiriboja tvarteliais,šlapimo analizų vartojimu , stogais ,nuskriaustais zekais, nešvankiomis aliuzijomis žemiau juosmens,dvejonėmis dėl oponentų išsilavinimo,intelekto bei kitokių etikečių lipdymu. Nebūna NĖ VIENO argumento į temą. Pvz., prie ko čia komjaunuoliai ir komunistai su Preobraženskiais prie Putino realios citatos? Reik manyti,prie to,jog dalykiškai diskutuoti neturite nei smegenų,nei žinių. Dėl ko ,dėl ko,bet dėl jūsų išprusimo abejonių nekyla.Tai šis landsberginiu sindromu trinktelėtas kontingentas ,save laikantis dideliais žinovais, paskaičius jų pezalus,priskirtinas net ne žinduoliams,o pirmuonims.Amebos

  0 0
 • tiems Kurgi ne+ZUK 2020 liepos mėn. 05 d. 13:58:15

  paskaitykite straipsnį aukščiau: "Kuo virto šiandieninė laisvė?" jeigu jums jis nepriimtinas tada reiškia tiesiog nėra apie ką su jumis diskutuoti.

  0 0
 • >Kurgi ne 2020 liepos mėn. 05 d. 13:36:34

  Tokiems kaip tu jau niekas nepadės. Nebent tikras profesorius Preobraženskis išoperuotų smegenis, kaip nemirtingame Bulgakovo romane "Šuns širdis". Jūs garantuotai buvote sovietmečiu pažangiausi komjaunuoliai ir komunistai, o dabar tik pakeitėte šeimininkus pagal situaciją. Žodžiai laisvė ir nepriklausomybė, valstybė ir teisingumas, jums pakeisti asmenine nauda ir aklu tarnavimu naujiems šeimininkams. Tai dvasios ubagystė, nepagydoma ir luošinanti iki gyvenimo galo.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums priimtinas sezoninis laiko sukiojimas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar eisite balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +11 C

+8 +9 C

 

+10 +12 C

 +12+13 C

+12 +14 C

 

 +13 +15 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1821 PLN - 4.5783
RUB - 90.8256 CHF - 1.0726
GBP - 0.9027 NOK - 10.9325

Nuorodos