respublika.lt

Mažas padaras sunaikino ES pasiekimus - straipsnio komentarai:

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 06 d. 15:03:11

  Korona nesunaikino ES liberalios damokratijos pasiekimu. Tikiuos vasara vel matysime tukstantinius LGBT paradus. Pabegeliu kolonos vel laisvai eis per europa. Vaikams seksime pasakas apie du princus...

  1 0
 • > Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 06 d. 12:08:26

  tokiu neperauklesi cia ozyno sektos kariauna ir jiems diedelis Vytulis mys ant akiu su savo ligota demagogija, o jie vistiek sakys kai tai klebonas su krapyla sventina kovai su rusu. cia gi nereikia stebetis litvinai jie gi visada buvo riboto mastymo, pavydus, pagiezinti, o cia dar gavo laisvai liezuviu su..da pamalti, tai kur tau vyzotam muzikeliui atlaidai. gi daugiau neturim kuom pasigirti, kad mes per 30 metu net geda ka pavadinti prezidentu, visi iki vieno buvo isgamos, gal sitas garbanius kazka bandys jei tas pats ozynas vel neapzergs ir neizabos kaip gluso piemenio. ka cia daug aiskinti viska musu 1990-2020 skaiciai rodo ir EK ataskaitos kur vos ne atviru tekstu litvinus pusprociais ivardina. nors kaip pagalvoji kam tai europai plesytis jai kai neisejo Rusijos gabalais paleisti tai ji dabar nors "organams" paleis baltijos driskius bulgarus rumunus, tu cigonu daugiau yra o pigiu "negru" metropolijai visada reikes.visas ES projektas paremtas ir buvo kad api..pi..sk artima durniu.

  0 0
 • Vidas Tom 2020 balandžio mėn. 06 d. 09:57:22

  Kaip bemaltu š...a čia rusofobai, putinofobai ir visokie kitokie idiotai, . Bet visos jų fantazijos ir išliks tik girtų idiotu fantazijomis, kurios pagrįstos tik JU PAČIU NORAIS. Tik labai dideli norai matyt Rusija nevykusiai, agresirę, neįgalią, skurstančius ir t.t, gali žmogų paverst tokiu idiotu. Na atsipeikėkit visi jūs rusofobai ir putinofobai, pabuskite tikroje realybėje. Pažvelkite į pasaulį blaiviomis akimis. Ir jai jums pavyks tai padaryti, tai jūs patys suprasit kokie idiotai esat. Jokios jūsų fantazijos, keiksmai, spjaudynasis pūliais ant Rusijos ir Putino, nieko nepakeičia. Visa ką jūs galit pasiekt , tai tik infarktą, insultą iš beviltiško pasiutimo atba,geriausiu atveju, apsitriesti iš nevilties.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 21:14:20

  ką tik su kolega truktelėjome dezinfekcinio skysčio (gerai jo dabar netrūksta tvartelyje) ir galiu toliau darbuotis komentarų skiltyje. Man dabar atrodo, kad aš išvis vienas tą Rusiją su Putinu sutvarkyčiau!

  0 0
 • Adata 2020 balandžio mėn. 05 d. 20:55:05

  Nors Vanga jau mirė, tačiau atsirado naujų aiškiaregių ir be jos. Skaito Putino mintis, nupasakoja, interpretuoja, komentuoja... ,,Tekeikia prakeiksmu pasaulį išsekę lūpos pranašų...'' ????

  0 0
 • mikas 2020 balandžio mėn. 05 d. 20:46:20

  Ponui "kurgi ne"Mielas pone aš esu Lietuvis.Ir komentarus rašau savo gimtaja kalba.Kirilica man svetima.Jums matau ne. Anekdotus apie petkas,čepajevus ar putinus porinu lietuviškai.Tarp kitko tuos anekdotus reikia ir mokėt pasakot.Jums neišeina.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 20:32:59

  ponai, nepykite už mano rašinėjamus kliedesius, bet man budėjimo valandos. Turiu rašyti landsgrybines propagandas po kiekvienu straipsneliu kur sutinkami žodžiai Rusija ar Putinas. Mūsų tvartelio kariaunos gretas praretino koronaviruso baimė, tad dabar tenka varyti už du. Tikiuosi prapiesorius kokį ordiną prisegs ar bent pensiją padidins.

  1 0
 • nukritau iš juoko 2020 balandžio mėn. 05 d. 20:30:40

  "ES gerovės ir taikos garantas". Žmogelio smegenys tiek išplauti, kad net pamiršo, kad juos kažkada turėjo. Priminė sovietinį anekdotą iš Brežnevo laikų, kaip virš sovietų sąjungos nukrito Amerikos lėktuvas, užkliuvęs už aukšto pragyvenimo lygio.

  0 0
 • Kurgi ne - mikui 2020 balandžio mėn. 05 d. 19:35:04

  ,"nelabai suprantama."- ai,ponuli,neimk į galvą. Juk jei pats ko nesupranti,ką kitas rašo,tai,akivaizdu,kad tas kitas yra durnius. Juk ne pats gi toks.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 19:17:03

  "..su nacionaliniu gerovės fondu, kuris leidžia, net ir dabartinėmis sąlygomis išleisti apmokamų atostogų visus dirbančiuosius mėnesiui bei padėti kovoje su koronavirusu gražiai paprašiusiems."-leidžia,bet niekas to nedaro. Tu,bėdžiau,išties kokiame tvartelyje ant poros su Alzheimeriu sėdi,jei tauziji tokius niekus,kokių net kremliniai propagandonai netauzija? Kada Rusijos verslo susivienijimai bei ekonomistai rašo oficialias peticijas carui bunkeryje "raspečatatj" sukauptą fondą ir neleisti bankrutuoti smulkiajam ir vidutiniam verslui ,kada du trečdaliai žmonių neturi pajamų išsilaikyti t mėnesį nedirbę be algų,o darbdaviai iš ko mokėti algų,nuomos bei mokesčių.,nes nėra pelno. O kol oficialiai nepaskelbta ypatingoji padėtis bei karantinas niekas nieko nemoka . O neskelbia todėl,kad nenori mokėti. Jūs ten patys regionuose sukitės,ypač ten,kur skurdas zaškalivajet. O kas gražiai paprašo,tiems moka? Pas tave,durneli,kiek vingių,kad kitiems skaičiuoji?Gal savus netyčia perskaičiavai?

  0 0
 • mikas 2020 balandžio mėn. 05 d. 19:02:55

  Ponui "kurgi ne".Lietuvoj šiuo metu populiariausi anekdotai"Grybauskaitė ES vadovė","Gaidžio reitingai"Lietuva-nepriklausoma valstybė.Va šituos anekdotus suprantam ir juokiamės.O tamsta kažkokį grybą nupjovei,nelabai suprantama.

  0 0
 • >>Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:55:01

  va geriau anekdotus ir pasakok, nes kai bandai daryti rimtą veido išraišką - atrodai kvailai.

  0 0
 • Kurgi ne - ablavukams kaslink "apmokamų" atostogų 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:53:22

  Populiaurias šiuo metu anekas rusų intike. Заходит как-то Путин в бар и говорит: - Всем пива за счет заведения!

  0 0
 • Darius 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:49:54

  Sapas2

  0 0
 • >>Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:33:37

  na pagal tavo rašliavas tai galvoje turi tik siūlą, kuris skirtas prilaikyti ausis....Reto kvailumo tvartelio propaganda.

  0 0
 • tam Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:29:43

  pats išsipagioriojai ir kaip ir priklauso tvartelio hienoms jau vakarinėje pamainoje? Juk sveikas žmogus po vienu straipsniu nesėdi ir nerašinėja kas antrą komentarą? O tu kaip ir priklauso ožio "anal itikams" varai diena iš dienos, metai iš metų, tą pačią dainelę apie jau tuoj tuoj bakrutuojančią Rusiją. Tik kažkodėl ji vis geriau ir geriau gyvena be paskolų, su sankcijomis ir su nacionaliniu gerovės fondu, kuris leidžia, net ir dabartinėmis sąlygomis išleisti apmokamų atostogų visus dirbančiuosius mėnesiui bei padėti kovoje su koronavirusu gražiai paprašiusiems.

  0 0
 • Narkomano 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:24:21

  Sapnas

  0 0
 • >>senis 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:23:58

  tu arba nustok gerti arba kliedėti nesąmones. Esi gyvas pavyzdys, kiek žmogus gali nusikalbėti, kai jo galvoje jovalas tarp įvykių ir laikotarpių kada ir kas vyko.

  0 0
 • senis 2020 balandžio mėn. 05 d. 18:07:15

  Putino gerbejams. 1999 metais RF vyriausybei vadovaujant Primakovui, ekonomika kilo 16%. Gaves valdzia Putinas Primakova, Masliukova ir CB vadova atleido is pareigu. Per paskutinius 20 metu RF ekonomika smuko 60%. Like 40% ant 60% prainvestuoti vakaru kapitalo. Rusai aria, vakarai uz rusu pinigus boliavoja. Putina Makeinas paskyre todel, kad jis idejinis. Putinas toks pat idejinis kaip Jelcinas, kaip kazkada buvo Judas. Jelcinas JAV kongrese giedojo, Dieve saugok Amerika! Putinas, pinigus uzdirbtus Rusijos zmoniu, gautus uz parduodamus gelmiu turtus atiduoda JAV, perka JAV obligacijas, pinigai eina NATO islaikymui. Putinas puikiai kalba, sako labai teisingus zodzius, bet viska daro, kad i Rusija negriztu socializmas. Putinas taip myli Rusija, kad islaiko 360 000 Rosgvardija. Prie caro tokia gvardija vadinosi kazokais. Putinas, Porosenko, Grybauskaite, tai gosdepo reindzeriai, kovojesu socializmu.

  0 0
 • > Kurgi ne - ka tu pjauni gryba 2020 balandžio mėn. 05 d. 16:58:09

  jau rytoj visi naftiniai ses prie stalo ir skarmaliam dede Semas ant kaktos uzrasys kiek jie gali backu per diena i rinka patiekti, o jei toliau bandys gudravoti, tada paciam gudriausiam skarmaliui kaubojai gali ir "trecia aki" kaktoj padaryti tik ji nieko nematys. cia Trumpas kaip besivartytu bet procesas kaip ir fortuna pasisuko jankiam s..bi.ne, bet kol zalio s...kpopieriaus spausdinimo masina sukasi jankiam komos dar nebus, bet siaip tas zalias s...kpopierius irgi jau kaip nabasnikui zvake, jankiam 5-7 metai ir teks nusileisti ant zemes, arba Maskas juos visus tures i kosmosa isskraidinti, kad jie ten nauju indenu ieskotu. jankiu bedos tik prasideda, problemele atsirado, zemej indenai baiginejasi.

  0 0
 • melo kojos trumpos. žmonės jau žino kad rf yra neteisėtas komercinis darinys ir tik trūksta kibirkšties, kad sukeltu gaisrą, kuriame sudegs okupantai. 2020 balandžio mėn. 05 d. 16:47:33

  tam girdėjote okupanto..... 2020 balandžio mėn. 05 d. 13:22:24 kam rūpi jūsų kliedesiai? Norite gyventi kaip višta, klausanti tik gaidžio komandų ir klusniai tupianti ant laktos - gyvenkite.....

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:54:43

  “Rusija yra stabili valstybė, praktiškai neturinti užsienio skolų ir su pragyvenimo lygiu kokio niekada neturėjo”-savaime aišku,tokio pragyvenimo lygio neturėjo niekada.Juk,anot Putino, 70 procentų gyventojų jau priklauso viduriniajai klasei.Na,tie,kurių pajamas per mėn nuo 17.000 rublių.Interviu serija”20 klausimų Putinui“ 16 –serija.Google į pagalbą. Siūlau persiskaičiuoti eurais,doleriais neverta –kursas jau nepalankus.O ir stabilumas pavydėtinas – stabilus ekonominis nuosmukis šešti metai iš eilės. Dabar,jei nepavyks neduokdie,po Putino pasilakstymų su coronahumanitarka (kurią beje,amerikonai apmokėjo grynais ,kiek žinių iš gosdepo) tarp Trampo bei arabų kronprinco, stengiantis kaip nors išsivynioti iš to mėšlo,į kurį patys save patupdė su naftos obvalu vos ne iki minuso, stabilumas ners žemyn machom – bus .ko gero,kaip tam multike apie vunderraketą-nemažiau kaip 30 machų..P.S, prašymas nerišlių ablavukų į diskusijas nesirauti: jūsų -daug, o aš sam jeden. Jūs - tarpusavyje,ok?

  0 0
 • > Kurgi ne - tu kliedk, kliedek be zinok saika ir kokias pievas tveri 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:42:42

  cia minimi Chodorkovskiai. Deripaskos buvo tik berniukai su trumpom kelnytem palyginus kas buvo Boria Berezovskis ir kokia jis ruose Rusijai ateiti.jis kaip zydelis save vos ne Leninu skaite ir galvojo kad Leninas sugriove imperija o jis sugriaus Rusija aisku su kieno pagalba.bet visi zinom kaip pasibaige Boriai Beriozai ir kaip jo sponsoriam.o kad lietuviukai pletku prisiklause bando didelius "zinovus" vaidinti Rusijos ir vedamos geopolitkos tik juokas ima, kai apsisikes prasiskolines vyzotas bernas apie pono reikalus bando filosofuoti. cia tik statsitika ir skaiciai Putinui atejus i Kremliu jis susodino prie apvalo stalo visus "komjaunuolius artojelius" su visom "semibankirshchinom" ir visa kita elito shushara ir monologu pasake "nu ka rebiatos padirbejot sau dabar laikas padirbeti derzavai" ir visi suprato kad ojoi pasirodo ne ta issirinkom.visi zinom kas kaip prie Putino pradejo ir pabaige tik rezultatas toks kad 2020 derzavos balanse 70%turto ir jau 2021 buozes sega 15% kapito tax

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:22:03

  Anekdotėlis ,keli variantai,vienas iš jų: sėdi ponajechavšyj mužikėlis ant bordiūro Maskvoje nukoręs kojas ir graudžiai verkia sriūbaudamas. Žmonės eina,praeina,vienas smalsesnis sustoja ir klausia,kas nutiko. “Noriu į RF,noriu gyventi RF..”- nesustoja mužikėlis.”Tai juk ir esi RF”.”Neee,- niršta mužikėlis - noriu į tą Rusiją,kokią per mūsų televizorių rodo”. Taigi. Jūs kai kurie žiūriu,visi jau ten?Na,tai ir tupėkite.Mes likę,pavydėsime tyliai.

  0 0
 • senilus mulkis 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:13:33

  bialarusu kgbistasbutkevicius DZIAUGIASI PANDEMIJOS SANTAZU.EUyra TAIKOS,EKONOMIKOS STABILUMO ir NORMALAUS GYVENIMO GARANTAS,kuri kinija per jos vasala rusija ir irana-emesi paprasciausiai-ARDYTI:1.paleido antEU pabegelius,del koir turejo prasideti 3ias pasaulinis2.ir aktualiai pribarste po pasauli viruso,kad tik zlugtu visos pasaulio ekonomikos( ypac EU ir USA)."YPATINGOJI SITUACIJA" kuo ilgiau "tesis",o kremliaus mafijozai pasaulio valdziose,raportuos per nupirkta feik- media,apie"SEKMINGA pandemijos suvaldyma"(nebebarstys to viruso irnebus tos pandemijos!).AISKU,KADpabegeliu ir covid pasaulinesKRIZES, sukele kinijos-rusijos-irano "virtuves"TYCIA ,siekiant SANTAZUOTI issivysciusiais salis,jas zlugdantir paverciant visa pasaulitokiu PAT atsilikusiu ir purvinu,kaip kartu paimti rusija ir iranas.. ir tokiu absoliuciai DIKTATORISKU,komunistiniu ,Mirtinu ir viska naikinanciu,kaip kinija, kuriPRISIVOGUSI SVETIMU SALIU TECHNOLOGIJUsukure ir paleido ta covid19 per pasauli.irtainepabaig

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:07:28

  Putinui po kastingo Deripaska pasakė - parenj,tu nam podchodiš. Putinas turėjo lojalaus šefams bei kolegoms pareigingo darbštuko,labai mėgstančio ir sugebančio prasukti bablo operacijas reputaciją.Paėmęs otkatą,skrupulingai vykdė įsipareigojimus ir padėdavo družbanams.Tad buvo apsistota ties juo. Nežinau,kiek Makeinas ten dalyvavo,bet Jelcinas,kuris miegoti neidavo,nepabendravęs su Bilu,negalėjo nesitarti su amerikonais,kurie RF trynėsi visur-net strateginiuose objektuose. Ir ,reik manyti,kompromatas ant Putino buvo nemažas- amerai kitokiems kandidatams nelabai pritardavo. Dabar Rusijoje Jelcinas didžiulėje pagarboje-Putinas atidarė su pompa Jelcincentrą ir ten dabar vos ne šventykla.Tai tokia buvo Rusija prieš Putiną.O kokia dabar ir kur ritasi- kita istorija.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 balandžio mėn. 05 d. 15:05:19

  kas buvo Rusija prieš ateinant Putinui?”- Rusija po Jelcino bei jo užsienio partnerių- konsultantų sparneliu buvo prichvatizuota įvairių kgb – mafijinių bei vadinamųjų “komsomolcų “tipo Chodorkovskio grupuočių.Pvz.,toks kuklus inžinierius su 120 rb algele mėn sugebėjo įsigyti Menatep banką,o paskui susikurti Jukos imperiją,kurią paskui vyresnieji kolegos iš kgb iš jo otžali,o jį patį patupdė. Delitsia nado. Ir Putinas ne atėjo, o buvo paskirtas Jelcino perejemniku,kada vadinamai Jelcino Šeimai pribrendo poreikis išsaugoti tai,kas buvo pavogta iš rusų liaudies. Neveltui buvo pabrėžta nuostata,jog privatizacijos rezultatai NIEKADA nebus persvarstomi. Tad karštligiškai iš ne vienos kandidatūros buvo ieškoma tam patikimo žmogaus,kuris užtikrintų Šeimos turtų saugumą. ir kad ateinančios valdžios kartos to negalėtų pakeisti bei apsaugotų nuo savų kolegų- oligarchų prie lovio apetitų. Atliekamus-sodindavo.Tai vadinosi kova su korupcija.

  0 0
 • >>> senis 2020 balandžio mėn. 05 d. 14:10:01

  senio klejojimai rusu ir Putino atzvilgiu labai primena musu patriarcho papunio kuris turi isikales i galva viena maldele, kad jis yra pranasas atsiustas isgelbeti kumetyna, o viskas jo issakyta yra vienintele ir negincijama tiesa. tas pats ir "senis" ligotas galva zmogelis potologiskai nekeciantis rusu ir jiems pavydintis tokio valstybes vadovo. o zinant lietuviuku paderme tai niekas per amzius nesikeite visada buvo pavydus intrigantai-palaiziai ir kas be ko s..bin..lai..ziai, nes kitaip paprasciausiai isnyktu.

  0 0
 • greit bus dzin tas NATO, bet smagiausiai skaityti bludijimus rusu klausimu 2020 balandžio mėn. 05 d. 13:52:46

  pradziai del NATO tai pirmiausia visi iseikim is covid 19 krizes ir tada susikaiciuosim kiek pas ka yra like skatiku ir kiek skolu del Covido ant barzdos paimta ir juos nors ir su mazom palukanom vistiek teks atdiduoti o zinant kad ekonomika nusileis gal 10 gal 20 proc. is cia seka kad kumetynas dabar ir iki naturalios smertes dirbs tik kad padalyvautu NATO kontoroje. gal jus beprociai ir visiski idiotai kad kaip ir su tautiniu futbolu statyti uz simtus milijonu stadionus, visi zinom kas naudos gavejas ir po to tenkintis nudrozto kaimo lygio futbolu su tokiais "futbolo grandais" kaip Fareru salos, Lichtensteinas ar Andora. tai tas pats ir su musu tautine karuomene gali kaip nori asila sukuokti kirpti dazyti is jo sportinio zirgo nepadysi nes jis yra tik asilas, tautine karuomene butaforija ji ir liks tik butaforija.o del Putino, tai cia net nereikia abejoti po Covido jis bus pasaulio lygio autoritetas kad klounui Trampui ir jankynui beliks tik sleptis po lapais ir pasaulis ta pamatys.

  0 0
 • apropos... 2020 balandžio mėn. 05 d. 13:29:42

  Vokietija - tiksinti Europos bomba. Į Europą toliau gabenami/priimami visais keliais imigrantai iš Afrikos (per 30 mln afrikiečių pakėlę sparnus į Europą). Imigrantų stovyklose virusas jau yra. Po mūsų šv. Velykų musulmonams prasidės ramadanas. Kad musulmonai iki šiol nelabai paiso karantino, gal nelabai žinot. O ramadano laikotarpiui Vokietijos politikai (jie gi visi garsėja gerumu) nusprendė musulmonams suteikti judėjimo laisvę. Ne tik naktimis, kai jie gali valgyti/gerti, bet ir dieną. O kad nelabai kristų į akis, kad jiems nuolaidžiaujama, bus atlaisvintas karantinas ir nekenčiamiems baltaodžiams. Ką tai reiškia, ne mano reikalas jums aiškinti. Kol ES reguliuos fanatiški ideologai, ES riedės bedugnės link. Ar ilgai užteks vokiečių pinigų, kurių ekonomika irgi rieda žemyn, pafantazuokit patys. Nes ES laikosi tik šelpiamais pinigais. Yra protingų politikų, kurie šitam šantažui nepasiduoda. Lietuvos tarp jų nėra. Višegradas greičiau išstos iš ES, nei pasiduos bukagalvių diktatui.

  1 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

 -7 -3 C

 

 -5 -7 C

+ 1 C

 -1  0 C

 

   -4  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2143 PLN - 4.5465
RUB - 91.2538 CHF - 1.0789
GBP - 0.8870 NOK - 10.3873

Nuorodos