respublika.lt

Maištas Amerikoje virto padugnių siautėjimu - straipsnio komentarai:

 • Dieduks@ 2020 birželio mėn. 05 d. 08:46:16

  Kai protestuoja JAV, tai jie padugnės, o kai Rusijoje, tai jie opozicijos aktyvistai, kovojantys už žmogaus teises. Nereikia dviejų standartų...

 • K azkas nenormalaus 2020 birželio mėn. 05 d. 05:19:53

  Nuotraukoje kareiviai turi tik skydus. Kas ateme jiems automatus? Su skydais pries juos puolancius ginkluotus benzino buteliais, pusplitemis ie kuokomis.. aisku lupti beginklius viesosios tvarkos pazeidejus galima ir guminemis lazdomis. Bet pamates benzino buteli metanti bandita kareivis turi nuo peties nusikabinti savo automata ir nukalt toki bandita. Greit visi banditai, chuliganai ir plesikai butu suvaryti i savo urvus. Tukstanciai tokiu liktu gulet nusautu ir visi vadinami protestai visiem laikam ir visur baigtusi. Nebeliktu norinciu tuoj gauti kulka. O beginklius viesosios tvarkos pazeidejus nevykdancius teisetu policijos pareigunu reikalavimu aisku galilupti guminemis lazdomis. Bet jei kuris pazeidejas ima priesintis ginklais tai tuoj nusauti . Taikiai protestuoti aisku galima. Stovet su plakatais piketuose, leistuose vietuose. Praeit su plakatais priziurint policijai ir gavus leidima kur rinktis ir praeit.

 • Manau 2020 birželio mėn. 03 d. 15:40:48

  Nesuprantu palaikytojų,narkomanų bamnmnditų siaNutėjima,plėšikavimą,naikinat turtą.Tik tokie gali ir palaikyti.Kas gali palaikyti padugnes.Niekam tas nusprogęs negras ,neidomus,pretekstas padugnėms reikštis.

 • Tiksliau 2020 birželio mėn. 03 d. 00:08:37

  Kinai metė iššūkį JAV, nors ir smarkiai ne taikliai. Protestai Jungtinėse Valstijose, nieko naujo, kaip ir prie protestuojančių prisigretinę vandalai ar padėtimi besinaudojantys plėšikautojai. Pirmiesiems, kaip įprasta niekas pretenzijų nereikš. Antruosius išaiškins filmuotos medžiagos pagalba ir su laiku patrauks atsakomybėn. Trečiaisiais užsiims kriminalistai. Bet blogesnis scenarijus gali būti, kad pandemijos akivaizdoje dėl sukeltų įvykių smogs nauja užsikrėtimų banga. Tada gali būti ir kitokie įvertinimai protestuotojams. Trampas, bet kokiu atveju, jau mušta korta, todėl kinai išdrąsėję. Būtų daug tikslingiau kelti kitą šios krypties kandidatą, tada dar būtų galimybių išlaikyti pradėtą liniją. Jau vien autaiderio Trampo išrinkimas parodė visuomenės poreikį pokyčiams. Kažkas panašaus kaip ir Lietuvoje kai balsuojama ne už ..., bet prieš ... - už bele ką. Juodukas mirė ne pasmaugtas, o po valandos ligoninėje dėl turėtų sveikatos problemų, gal būt policininko veiksmai prie mirties

 • Šėtono išrintosios sektos pabaigos pradžia 2020 birželio mėn. 02 d. 20:46:17

  Sorošas su savo teroristine gauja antifa ir šėtono garbintojais Klintoniniais Pelosiniais " demokratais" iš pragaro pasirašė sau mirties nuosprendį

 • panasu kad po sito fejerverku fesitvalio "show must go on" jankiam sekantis ateis bankrotas 2020 birželio mėn. 02 d. 18:55:02

  kinai greiciausiai palaidos savo jankiu skolas, bet jankius paleis ubagais. o tai kaip visi suprantam atves prie pasaulio finanu sistemos pertvarkymo.

 • 2013 anglijoj buvo riauses su plesimais.. 2020 birželio mėn. 02 d. 18:24:42

  karine policija VISUS SUGAUDE,ir 12,13meciai gavo po 10 metu suaugusiu bausmes.TEISEJAI argumentavo,kad TAI BUVO itin sunkus,teroristinis,marodieriavimas,zodziu gavo snargliai bausmes,kad maza nepasirode ir PAVIESINO,kad 12metis TIK isnese placiaekrani is parduotuves(nei dauze lango,nei puole ant zmoniu,ir placiaekrani -grazino),tai ko tipo tokia griezta bausme?MARODIERIAVIMAS YPAC SUNKUS NUSIKALTIMAS,kai kariuomene liepe pasisalinti is gatviu,reikejo taip ir padaryti.KAS nepasisalino,is vagies(1metai lygtinai),tapo MARODIERIUMI 10 metu CYPES!! TAIP KAD PRIES VAGIANT,PLESIANT ir ZUDANT,GERAI SUSIMASTYKIT ir tiesiog TO NEDARYKIT!!LIKITE LAISVAIS ir NETEISTAIS PILIECIAIS!!visi deginasi pliaze,siurbdami kokteilius maudosi,o "herojai" nusikalteliai tupi zonos smarvej..ir KAM TAIP SHUDINAI PASIELGET,kad sitoj smarvej sedeti???

 • Valdas 2020 birželio mėn. 02 d. 17:51:25

  Riauses yra skatinamos ne tik CNN, bet ir holivudo ir demokratu politiku. Tai bandymas padaryti komunistini perversma JAV.

 • senis 2020 birželio mėn. 02 d. 16:33:32

  Cekuti, bukim biedni bet teisingi. Ne mire negras, jis buvo pasmaugtas. Rode per visus utiugus. Realiai, tai JAV perestroikos vaisiai. Kaip TSRS, del valdzios kovojo Jelcinas su Gorbaciovu, bekovodami prasiko viska uz ka kovojo, taip dabar Klintonai, Geitsai, Sorosai, kovoja su Trampu. Kai kova baigsis, nugaletojui nebebus ka valdyti. Reparacijoms reikes, minimum, 100 trilijonu kokiu tai pinigu.

 • Manau 2020 birželio mėn. 02 d. 16:16:41

  galėjo tie patys mūsų atstovai, kurie Kijeve dalino pirštines, lipo ant bačkos ir rėžė kalbas ,kad nuversti Ukrainos valdžią, galėjo padėti JAV susitvarkyti su tais niekadėjais savo prasmingais pasisakymais.

 • >Aitvarui 2020 birželio mėn. 02 d. 16:13:27

  apie koki kara priedurni kliedi, su sudu niekas nekariauja s* isdziusta ir pats nubyra isidek i durna galva visam laikui. o tavo seimininkui jau sunkiau nes ten meslo kruva didele, jai teks viduj komspostu virsti, o jau po is ju padarys gal normalia valstybe. karves ganyti daug proto nereikia, bet piemenys civilizacijos niekada nekure.

 • > Aitvaras 2020 birželio mėn. 02 d. 15:49:53

  Tame kare pirmas nudvėsi už savo debilo idealus.

 • Respublika daigtus pavadino 2020 birželio mėn. 02 d. 14:39:47

  tikrais vardais , kažkas naujo . nepradės broileris šaukti ,,rasistai"... Demokratų finansuojamos padugnės , manau taip turėtų būti.

 • Chrabinas kuris nori turėti daug vergų 2020 birželio mėn. 02 d. 13:47:49

  Nori šėtono išrinktoji tauta sukelti pasaulinę revoliuciją kaip Rusijoje 1917 m ir toliau joti ant gojų sprando . nebepasiseks

 • Aitvaras 2020 birželio mėn. 02 d. 13:44:10

  Lietuvos rusiskiems kvailiams Maidanas pastoviai ant liežuvio galo,nes Ukrainos atsiskiriant nuo nacistų valstybės sudavė jai mirtina smūgį.Be Ukrainos ir Baltarusijos,Rusiją puvanti paribio valstybė.Todel jiems Ukrainos Maidanas,kaip peilis kuproje.Negrai ir latinosai ne pirmą ir ne paskutinį kartą kelią riauses,bet kaip tarakonai veržiasi į tą Ameriką.Neseniai Prancūzijoje viską degino ir plėšė,ateity bus ir kitose šalyse.Uzaugo debilu kartą,kuriai viską duok,o teigti tingi.Ir tai skelbia kaip žmogaus teises.Tuos,kurie dirba ir valstybė palaiko,vadina durneliais ir nevisprociais.Verkiant reikia karo,kad visuomenė nuo tokių valkatų apvalyti.Apkasuose gulėdami galės žmogaus teises demonstruoti.

 • ZUK 2020 birželio mėn. 02 d. 13:26:28

  Turi būti įvesta tvarka pagal paprastą schemą-su taikiais protestuotojais reikia aiškintis ir derėtis,o su tuos,kurie plėšia,vagia,naikina turtą-sušaudyti vietoje su įkalčiais rankose.

 • senai viskas buvo planuota, tuoj ir Leninas is Razlivo atvyks su pulkeliu Che Gevaru 2020 birželio mėn. 02 d. 13:25:57

  nu ka jankynas skaicuoja paskutines dienas, po tokiu ivykiu jie ir 250 jubiliejaus nesulauks be rimtu persitvarkymu. tik dar neaisku kada pas jankius bus sava "spalio revoliucija". cia labai viskas susideliojo palankiai kad jankius uzbaigs kaip pasaulio hegemona, nes socialinis sprogimas ir jankiu skolos damus kaubojus ir pastatys i vieta kur jiems ir deretu buti. gamtos neapgausi, zalias popierius baigia savo dominavima, o be jo ir jankiu paciu neliks. nes ten kaip dabar visi matom nebuvo jokios valstybes, ten buvo skyle saujelei turciu, kurie laike durniais visa pasauli. o eiliniai amerikonai jau pamate, kad "america dreams" tai tokia pati utopija kaip ir komunizmas ar pomirtinis gyvenimas.

 • Finalinis akordas 2020 birželio mėn. 02 d. 13:22:17

  Laukiu, laukiu...kada isgirsim, kad viskuo kalta Rusija ...

 • Vilnietis 2020 birželio mėn. 02 d. 13:12:39

  Kas čia per hernia: "„Antitrampinė“ koalicija triumfuoja" - kaip jinai triumfuoja idiotai? respublika tęsia savo "triumfavimą' prieš Trampą.

 • vytautas 2020 birželio mėn. 02 d. 13:00:51

  toki pat pavadinima tada galima taikyti ir maidanui, nes scenarijus kaip du lašai-demokratu parašytas

 • A 2020 birželio mėn. 02 d. 12:25:57

  Tas "nekaltas" negriukas penkis kartus teistas. Kaip jum nedaeina, kad cia Soroso ir jo gaujos sugalvotas planas pries Trampa.

 • toto 2020 birželio mėn. 02 d. 12:12:13

  Tai jau nebetaikus demonstrantai ir ne nuosaikioji opozicija O PADUGNĖS.Kažkas nauji.

 • v 2020 birželio mėn. 02 d. 11:55:02

  Lietuvoje toks pats dalykas butu, jei toliau laisvai isileisim pabegelius ir juodaodzius ir jei cia apsigyventu ilgam, su laiku jei susidarytu pakankama mase, pradetu reiksti visokias pretenzijas ir reikalautu visokiu isimtiniu teisiu

 • Gedimino nuomonė 2020 birželio mėn. 02 d. 11:47:46

  Jei nenori taikiai protestuoti, reikia be pasigailėjimo imtis kraštutinių priemonių.

 • Oho 2020 birželio mėn. 02 d. 11:26:47

  Taigi 30 metu girdejome jog amerika svajoniu salis,kad ten demokratija ir zmones gyvena puikiai. Is kur dabar staigiai atsirado padugnes???

 • Tikrai 2020 birželio mėn. 02 d. 11:19:45

  Padugnės plėšia degina, nebūtų tik ką iš medžių išlipę......

 • Tas 2020 birželio mėn. 02 d. 11:09:49

  amerikonas mentas , kuris dusino ( ir , aišku, kaifavo ) pasidavusį be pasipriešinimo ir jau su antrankiais negriuką irgi padugnė .

 • Taigi 2020 birželio mėn. 02 d. 11:09:20

  Dazniausiai diena protestai buna taikus, o nakti islenda visi padegejai. Kiek jau sudeginta mokyklu, parduotuviu... Vietiniai kalba, kad cia "demokratu" rezisura. Trampas, kaip ir Kenedis {kuris buvo nusautas} neitinka seseliniai vyriausybei ir trukdo ju demoniskiems globaliems planams igyvendinti. Jau daug kartu buvo pasikesinta ir i Trampa. Na, o obama, klintonai, pelosiai...ir juos palaikantys rokfeleriai, rotsildai, geitsai, sorosai, bloombergai, baidenai... dirba dabar labai aktyviai.

 • Kodėl 2020 birželio mėn. 02 d. 10:57:05

  mūsų spauda nepalaiko amerikietiško Maidano Kiekvienoje revoliucijoje vyksta plėšikavimas, čia nereikia stebėtis

 • Demokratinėse 2020 birželio mėn. 02 d. 10:55:49

  Valstybėse pilietines teises turi tik liberkonsrvai, visi kiti turi tik prievolę juos laikyti valdžioje.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASISKOLINO: Vyriausybė pirmadienį vidaus rinkoje pasiskolino 150 mln. eurų.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, liepos 6-ąją, šalies keliuose eismo įvykių neišvengta; dviejuose iš jų žuvo du jauni žmonės: 16-metė paauglė ir 20 metų vaikinas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos