respublika.lt

Lenkija nenukirto šakos, ant kurios sėdi (1) - straipsnio komentarai:

 • l
  liaxus ir litvinus lyginti, tai kaip "tevo dovana" su pirstu 2020 sausio 10 17:27:19

  ar apie tokia kaip masto ekonomika girdeje, o is cia ir visi kiti navarotai. lai liaxai geriau pasako kiek i juos pinigu is pradziu rusas ikrete, o dabar liaxai is briuselio ismelze, o is ci ir visas gerbuvis, kuris greitai pasibaigs, nes senoji europa jau suprato, kad jei karves tik du speniai melziami, o telioku cielas burys issizioje laukia, s* ne biznis gaunasi ar kolxozu pavadinsi ar bendrija. o kad liaxai tuoj supras, kad ju katino dienos baigesi tai jau ir patys jaucia, nes pas juos valdziuke irgi ne pagal pajamas gyvena, o kaip zinia panowy kitaip ir nemoka, nes visa cesa ant svetimo by..io i dangu jojo ir dabar dar rusa keikia, o neuzilgo liaxai ir swabus keiks, kad anie skupus kaip zydai pasidare...

  0 0
  Atsakyti
 • <
  <<< Gal lenkams 19h 20 min. 2020 sausio 10 17:13:34

  Kuo tau užkliuvo Naisių "caras"? Atvažiuok į Kupiškio ,Anykščių rajonus. Pamatysi, kaip reikia dirbti ,o ne rašliavoti nesąmones. Tas caras prikėlė dvi bankrutavusias bendroves, atstatė fermas, kultūros namus, renovavo mokyklas, įsteigė vaikų darželius.Nupirko žemės ūkio techniką.SVARBIAUSIA žmonės turi darbą .Vidutinis atlyginimas apie 1000 €.Koncernas pavasarį ir rudenį padeda apdirbti visus privaćius ūkius. Gyventojai augina karves, kiaules ir kt gyvulius..Neliko nei vienos tuščios sodybos.Kelios buvo tuščios, jas nusipirko jaunieji specialistai,arba sugrįžo emigrantai.Ar tu negali to paties padaryti? Caras tai uź žemę mokėjo pinigus, o tu paimk iš tos 360000ha dirvonuojančios žemės.Net EUROstate buvo skelbta, kad Lietuvoje tūkstančiai ha apleistos, niekieno žemės? Lenkijoje to nėra. P.S. Tvartelini troli, kai rašai, reikia žinoti ir netaikyti dvigubų standartų.Kodėl nerašai, kas priėmė įstatymus žemes NEŠIOTI? Kas viską sugriovė?

  0 0
  Atsakyti
 • b
  b 2020 sausio 10 15:15:13

  patiko

  0 0
  Atsakyti
 • n
  nesutinku su tokia rožine pliurpalyne 2020 sausio 10 12:16:39

  kol "išsigelbėjimas " nesvarbu kur - ar toj Lenkijoj ar mūsų Lietuvoj , bus matomas tik socialinių išmokų mažinime,o ne turtingųjų oligarchų civilizuotame apmokestinime, tol vergų ir čia ir ten tik daugės . Linksmai politikams giriantis apie augančias "galimybes" , "progresą" , etc. blizgučius , bet nematant esmės - kad atskirtis ,neteisingumas tik auga . Vnž. - ir arkliu aišku,kad toks požiūris - tai nuodai ir jų ir mūsų valstybėms:(((. Taip būti neturi , gana tarškėt t apie pašalinius dalykus ,kai panosėj auga skurdas,beteisiškumas ,kai netikėtai tikrai vis labiau aktualios tampa poeto Juliaus Janonio eilės apie "kalvį".

  0 0
  Atsakyti
 • W
  Ww 2020 sausio 10 11:49:15

  Lietuviai dar sovietinio mąstymo aukos. Iškelsime iš vienkiemių žmones, suvarysim lyg kiaules į gardą , kurios vadinosi grupines ir tada atsivers Stalino komunizmo saule. Sovietai iškeldinejo iš vienkiemių o nuo 1990m savi ir iš grupiniu. Aš manau viskas kas vyko nuo 1990m tai suplanuota prieš Lietuvos valstybe ir jos Tauta. Kur jus matėte, kad butų prašoma žmonių, nelaikykite gyvuliu ir už tai duosime pinigu!!!!!!!!! Taip dare tik Rusijoje 1917m kai reikejo įvykdyti revoliucija ten tai pat davė žmonėms pinigu, kad jie neitų į darbą, bet streikuoti ir mitinguotų . Istorija kartojasi tik kitu pavidalu.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  aitvaras 2020 sausio 10 11:17:08

  Ir vaziuodavo spekuliuoti.Istisi kaimai tada pasistate gerus namus,o ne taip ,kaip Lietuvoje pirmininkui leidus namukus is silikatiniu plytu,pagal penkis projektus visai Lietuvai.Todel ir kaimo trobos Lietuvoje atrodo baisios.Dar jauni piemeneliai nemate,kokiais kiekiais lenkai veze is buvusios TSRS auksa,brilijantus,ikonas,kitas senienas,senas monetas,o visa tai realizuodavo toliau i vakarus jau kiti zmones.Tada Lenkija ir isgrazejo,apsistate,sukaupe turto.Zymiai daugiau lenku,negu lietuviu gerai atsiliepia apie bolsevikinius laikus,nes tada ir paskutinis tamsuolis,muzikas,galejo turtingai gyventi,jei tik prekiavo.Jauni raseivos nezino,kad Lenkijoje komunistai taip nesmauge del namo dydzio,o Lietuvoje kiek prisimenu 120 kvad. metru ir stop.Aisku visaip kombinavo,bet vienetai.O kokias medziagas namu statybai turejome mes ir lenkai?Pas mus visi 90 proc. namai siferiu dengti,kury dabar pakeisti didelius pinigus kainuoja.Pietineje Lenkijoje klimatas geresnis,net vinuoges augina,ziemos sve

  0 0
  Atsakyti
 • a
  aitvaras 2020 sausio 10 11:04:03

  Matosi rase zmogelis ar zmogeliene,visai nepazystantis Lenkijos.Lenkija didele valstybe ir kas vyksta suvalku kraste,tai nereiskia,kad visoje Lenkijoje tas pats.Zmogelis raso-lenkai nebuvo suvaryti i kolchozus.Melas-beveik 50 procentu lenku buvo suvaryti i kolchozus,ypac dalyse,kur po karo atiteko vokieciu zemes,o vokieciai buvo isvyti.Ten visur 100 procentu buvo kolchozai.O tai Silezija,vakaru Prusija,Pamario krastas ,Priekarpate.Nereikia meluoti.Lenkai daugiausiai atsigavo po 1970 metu,kai pas juos buvo atsilimas ir leido steigti mazas privacias imones ir vazineti prekiauti i buvusia TSRS,i Jugoslavija,Vengrija ,Rytu Vokietija ir kitas komunistines salis.Jaini raseivos nezino,kad Gariunai buvo uzkimsti lenkais su skudurais,lenkijoje daugiausiai siutais,o uz dzinsus jiems mokejome 150-200 rubliu.Tiek lietuvis uzdirbdavo per menesi komunistineje gamykloje.Lenkams tada buvo aukso amzius\.Nieks tos zemes nedirbdavo,o pirkdavo biuleteni,ar kolukio pirmininkui duodavo kysi,ir vaziuodavo i

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 sausio 08 16:44:03

  nustokime kliedeti apie bloga kolukiu palikima. Tarybiniais laikais, panasiai iki 1970 metu, Lietuvos kaimas gyveno is savo pasodybiniu 0,5 ha. Laike karve, kiaules, paukscius, augino bulves darzoves. Dirbo kaimo zmogus su visa seimyna, iskaitant visus vaikus, kaip juodi vergai. 8 val.kolukyje uz dyka, ir dar 8 savo ukyje, kad nenumirtu badu. Tiesa, uz litra pieno mokeavo po 28 kapeikas, gera karve duodavo 1 to meto vidutini atlyginima. Leidavo laikyti tik 1 karve! Zmogus gyvenantis kaime, nelaikantis ukio, buvo laikomas ligoniu. Po 1990 metu, Lietuva okupavus 4 Reichui, prasidejo Hitlerio programos Ost igyvendinias. Buvo atimta seniuniju savarankiskumas, vietoj renkamu seniunu, pradejo skirti priziuretojus, ateme bet kokia inyciatyva. Vietoj galimybes savarankiskai drbti pradejo moketi ubagiskas pasalpas. Taip ateme is zmoniu bet kokia vilti ir priverte gerti. Ost programa igyvendina lietuviai, uzsislaptine kgbistai.

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Lenkijoje ir SSSR laikais buvo ūkininkų,todėl valdžia neturėjo galimybės jų sunaikinti,o 2020 sausio 06 10:16:42

  pas mus vadžia darė viska,kad sunaikintu ir darė sąmoningai,nes valdžioje dominavo komunistai,davę priesaiką dirbti Lenino partijai iki gyvos galvos.Bet kokiu atveju,kas vyksta dabar mano gimtajame kaime,net tūkstantį metų nėra buvę,kad didelis ir garsus kaimas likviduotu paskutinę karvę ir užgesintu paskutinę lemputę.Komunistinė revoliucija žmogaus teisių netoleruoja,nes jos tikslas griauti ir naikinti viską.Prieš metus S.Skvernelis viešai per TV pranešė,kad valstybė rems,tik stambius pieno gamintojus ir visiškai nesvarbu,kad daug ūkių tebėra okupuoti nuo 1991 metų.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Ddd 2020 sausio 05 23:50:35

  Lt komunistų kraštas....250tukst. Ir USA taptų bankrotų.

  0 0
  Atsakyti
 • z
  zmones 2020 sausio 05 21:10:18

  ir greit kaip sliekai isnyks,hemija visur.

  0 0
  Atsakyti
 • c
  ceslovas 2020 sausio 05 19:58:11

  Anksciau kolukis mezdavo lakus ir niekam nesmirdejo, dabar yra nustatytas metu laikas ir per kiek uzmesta lauka reikia aparti, nes matote smirda, del to auginantys grudines ir trasia lakus chemija del to ir dingo sliekai, o ir produkcija prastos kokybes.

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gal lenkams 2020 sausio 05 19:20:53

  lenkas nėra skaniausias kąsnelis , kaip lietuvis lietuviui , mentalitetas kitoks , Naisių caro paklauskit kas jam geriau būtų , ar iš 50ha gyvenantis lietuvis ar už centus parduodantis žemę.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Durna ir baznycioje musa 2020 sausio 05 17:07:59

  "Kaip pastebėjo A.Belzus, daugelis kaimo bėdų yra kolūkinio mąstymo palikimas. Užsitęsusios blogos tradicijos nulėmė žmonių abejingumą, sužlugdė ir kaimą bei išvaikė žmones.", - Bedziau tu, o gal landzbergizmo naikinimo ir prixvatizavimo vajus sunaikino visa infrastruktura ir technika ? Tarybiniais metais vasaras leisdavau kaime ir net su trupuciu zemes zmones augino gyvulius ir grudines kulturas; Ar ne rusai kalti, kad pas mus kokosai neauga ?

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Salontėškis 2020 sausio 05 16:49:03

  Redikia atstatyti Lietuvoje Valsčių savivaldas su savo biudžetu savo Policijos nuovadam gaisrine ir kredito unija, To nenori Partijos Ponai tai baigsisi vėl ekonomine krize ,jeigu balsuosiyt net prieš projekto pteikimąSeime

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
 • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
 • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
 • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
 • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
 • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

 • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

 • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
 • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
 • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +6 C

+5 +9 C

 

+2 +9 C

+11 +17 C

+4 +15 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Nuorodos