respublika.lt

Lenkija davė atkirtį Rusijos melui - straipsnio komentarai:

 • bet tai NET NEPALYGINAMA 2020 sausio mėn. 31 d. 11:50:29

  -trečias su kažkelintu iš eilės ....vania :)

  0 0
 • Nekreipkite dėmesio 2020 sausio mėn. 26 d. 17:55:23

  Trečias brolis buvo Jonas...

  0 0
 • Jonas 2020 sausio mėn. 26 d. 17:33:38

  Net nemaniau, kad tiek daug begalvių vatnikų turime.O gal jums Kremlius numeta kapeikų?

  0 0
 • Euras+ 2020 sausio mėn. 26 d. 17:05:56

  Pagal planą ,,Ost", kurį kūrė vokiečiai su nežmonišku pedantingumu,buvo išsamiai aprašyta, kas bus su TSRS teritorija,su Pabaltiju,kiek belaisviai atneš naudos Vokietijai.Lietuviams buvo skirta vergų dalia-būti tarnais vokiečių tautai.Ukraina turėjo būti apgyvendinta vien vokiečių, išvarant iš ten visus gyventojus.Kryme A.Hitleris norėjo įkurti kurortą Vokietijos NSDP šulams ir sau vilą pakrantėje. Kadangi visa Europa,net ir neutrali Švedija ir Šveicarija slapta talkino A.Hitlerio režimui,tai ir Raudonoji Armija ėjo per Europą nesustodama,tuos Hitlerio sąjugininkus nukariaudama!Kokia čia okupacija,jei dar vyko karas?Kadangi iškilo ginčas su Anglija, Europa buvo padalinta į dvi įtakos zonas:socialistinę: (iki Jugoslavijos imtinai+VDR)ir kapitalistinę.Taip pat,kaip buvo pasirašyta ir Vokietijos-TSRS nepuolimo sutartis:Molotovo-Ribentropo paktas.Kas peržengs tą liniją ar įsikiš į tų valstybių vyriausybių veiklą,tas bus pradėjęs karą ar pažeis pokario susitarimus!

  0 0
 • Euras+ 2020 sausio mėn. 26 d. 16:51:14

  Kas dėl Varšuvos šturmo, tai jis buvo organizuotas Lenkijos vyriausybės tremtyje Londone.Ši vyriausybė norėjo pasirodyti, kad ji valdo situaciją Lenkijoje ir vienašališkai surengė Varšuvos sukilimą, nors buvo perspėta, kad Raudonoji Armija rengia lemiamą puolimą visu frontu po keleto savaičių,reikia privežti į pafrontę sprogmenų, degalų,maisto,patrankų, tankų ir visko, ko dar trūksta...To šturmo metu buvo išvaduota visa Baltarusija, Lenkijos pusė su Varšuva...Taigi, Lenkijos laikinoji vyriausybė surengė sukilimą Varšuvoje, nekreipdama dėmesio į TSRS perspėjimą,neturėdama tam jėgų.Tai buvoLenkijos Laikinosios vyriausybės Londone kaprizas:mes Lenkijos valdžia.Tas kaprizas buvo Vokietijos dviejų divizijų jėga numalšintas, paskandinant Varšuvą lenkų kraujyje!

  0 0
 • Euras+ 2020 sausio mėn. 26 d. 16:32:31

  Straipsnis-nesąmonė. Visos socialistinės respublikos, taip pat Varšuvos bloko šalys sėkmingai vystėsi socializmo sistemoje.Dabar visos paskendusios įvairiose socialinėse-ekonominėse problemose.Lietuvoje demografija neigiama nuo 1992metų! TSRS be jokių ,,Maršalo planų" atsistojo ant kojų per 10m.Tai rodo socializmo sistemos efektyvumą. Ta ,,tarybinė okupacija"-amerikonų sugalvotas mitas.Yra žurnalistų paviešinti dokumentai,liudyjantys,kad CŽV mokėjo kyšius Europos politikams, kad jų šalyse rinkimus laimėtų kapitalistinės pakraipos vyriausybės, nes visa Euripa būtų tapusi socialistine-kapitalistai būtų netekę rinkų! 2pasaulinis karas buvo kapitalizmo karas su socializmu ir Anglija pateikė ultimatumą Stalinui,kad jis neplėstų socializmo įtakos zonos toliau Jugoslavijos.Italija ir Graikija liko kapitalistinės.Anglija laikė Danijoje 40 divizijų vermachto belaisvių, tik nuginkluotus, norėdama pasukti juos prieš TSRS, bet Raudonoji Armija labai staigiai nukariavo Vokietiją, anglai nespėjo...

  0 0
 • > nezinantis tuzui 2020 sausio mėn. 25 d. 16:06:59 2020 sausio mėn. 26 d. 14:45:24

  Tik jusu tevelis kaltas, kad naudojo tamstos galva kaip priekala.

  0 0
 • cia 2020 sausio mėn. 26 d. 13:42:18

  kaip autoivykyje zuve du lenkai, bet svarbu zmones nenukentejo

  0 0
 • nordland 2020 sausio mėn. 26 d. 13:07:18

  gal jau geriau bukime biedni, bet teisingi .....

  0 0
 • o-o-o 2020 sausio mėn. 26 d. 13:01:18

  Respublika, pasivadinkite "Kresų naujienoms", o tu Čekuti tiesiog rašyk lenkiškai, nes dėl savo bukos neapykantos rusams, nematai realaus Lietuvos priešo. Arba nenori matyti, arba negali matyti, nes akis zlotais užsiklijavęs. Šiaip, europos hienos pauodegio smagus lyžtelėjimas tau užskaitomas. Patriotas, bl...šliachetskas. Su tokiais šlėktomis Lietuva ir sunyko po Liublino unijos.

  0 0
 • Dona 2020 sausio mėn. 26 d. 12:58:41

  Ar iš tikrųjų lenkai tokie nekalti ėriukai? jau žemiau rašyta apie 1934 01 Lenkijos ir Vokietijos savitarpio pagalbos sutartį, apie Čekoslovakijos pasidalijimą, kai Lenkijai teko nemaža jos dalis, apie Osvencimą ir tt. Deja, niekas neprisiminė dar tebevykstant karui lenkų siautėjimo Vilniuje ir, svarbiausia, lenkų Armijos Krajovos veiksmų pietryčių Lietuvoje. Dar nukraujavusios Lenkijos kariai ir po karo buvo tokie žiaurūs. Tai ar jie galėjo elgtis švelniau Osvencime ir kt. stovyklose? Abejotina.

  0 0
 • Bočelis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:31:16

  Kiek daug protingų žmonių ir istorijos žinovų, praėjus 80 metų po didžiojo košmaro. Aš nesivelsiu į debatus, kas pradėjo ir kodėl pradėjo šį karą. Apsiribosiu Lietuvos reikalais.. Kas užpuolė ir aneksavo Vilnių ? Kas grasinosi įsiveržti ir aneksuoti Kauną? Kieno tuo metu buvo Klaipėda ? Ką naciai žadėjo padaryti su Lietuvą, kuomet laimės karą ? Ir pagaliau, kur būtu Lietuva ir mes Lietuviai- šiandiena... Tai mūsų tautos žaizdos ir kur dinge mūsų istorikai, tai apšvieskite jaunąją kartą, kas ir kaip buvo... Paklauskite jaunimo, kas nugalėjo nacius, klausimas bus aiškus- Amerikos renžeriai...1944 metais liepos mėnesi išsilaipino Prancūzijos pležuose, gavo nuo Hanso į kuprą ir karas laimėtas ! Amerikonai savo dokumentikoje vis giriasi, kad tai buvo didžiausi mūšiai 2-rame pasauliniame kare. Tik niekas nemini. kad per šią operaciją Amerikomų žuvo tris kartus mažiau, nei vaduojant Lenkiją, kur kariavo ir Lietuvos kareiviai. Lietuva labiausiai nukentėjo, tiek nuo ruso, vokiečio ir lenko.

  0 0
 • Pagaliau 2020 sausio mėn. 26 d. 09:52:57

  Pagaliau nustokit bolševikus (žydišką darinį) tapatinti su kitais Rusijos gyventojais - mums, lietuviams, draugiškomis tautomis. Netikėkime propaganda, galvokime savo galva.

  0 0
 • Angelas sargas 2020 sausio mėn. 26 d. 09:28:26

  Lietuviai irgi ne aniuoliukai. Antai 1923 metais, pritariant tuometinei Vokietijos valdžiai, puolė vokiškai kalbantį, neginkluotą laisvąjį miestą Memelį (dabar Klaipėda) ir jį aneksavo. Be to, užmušė čia taikdariu tarnavusį prancūzų kareivį. Visiems istorijos klastotojams verta prisiminti.

  0 0
 • Wow to 15.33h 2020 sausio mėn. 25 d. 20:49:09

  Zinau istorija. Labai domiuosiu 2 pasauliniu karu. Be to mano gimines 1 zmogus Rokosovskio kariuomeneje fronto linijoje visa kara praejo iki Berlyno. O anekdota pacitavau is humoristo Zadornovo. 1812m ir 1941m beveik 100metu. Taip ir gaunasi, europa susivienija ir pasikrauna malku ))))))

  0 0
 • Nekoketuokite 2020 sausio mėn. 25 d. 16:45:52

  Iškart sakykite, kad phiureriui Hitleriui jums neprilygsta joks kitas autoritetas kosmose.

  0 0
 • EUROPA: nacizmas vėl trende 2020 sausio mėn. 25 d. 16:30:47

  Prancūzijoje dabar žydai masiškai palieka šalį, kai tuo tarpu Lenkijoje ir Lietuvoje beveik nebeliko žydų, koks buvo gausus skaičius Rusijos Imperijos periodu...

  0 0
 • Ona 2020 sausio mėn. 25 d. 16:27:59

  Rusija sakė ne melą,o rodė archyvinius dokumentus apie lenkų niekšybes.Lenkai jų nepaneigė,o paskleidė savo melo srautą.

  0 0
 • painiava ,kai vietoj galvos-samovaras.. 2020 sausio mėn. 25 d. 16:19:15

  ir vis rusai "puola","laimi" ir "kariauja"..o DEDE SEMASleidzia situs rusu feiknjuzus internete ir dar pakursto..ir tik davai tovarisciai!! vien rutos VAGINAITE ir JANOTOVNA,kokia platforma kremliaus PROPAGANDASKLAIDAI GAUNA!!ir ka manot vien is idejos ir dykai tos dvi apgailetinos rasliavistes"RASYTOJAUJA" ir "ZURNALISTAUJA"??ju uzduotis-KIRSINTI NEAPYKANTA ..jokiu faktu,jokiu ivykiu,jokiu moksliskai vertingu tekstu -VIEN JAUSMAI ir PROPAGANDA!!..irziuuu DEDE SEMAS...JAU LAIMI...su kiekvienu durnium,kurio galva-samovaras TIKI kemsama kasdien propaganda!janotova mat ilindo iseima ir "grazins Lietuva",ten kur ji ir buvo i rusijos GULAGA..

  0 0
 • vidule 2020 sausio mėn. 25 d. 16:17:03

  Buvo ijungta mesmale.visi kalti.1939 Rusai okupavo lietuva,kokia teise turejo nekaltus vaikus su mamom tremti mirciai prie Laptevu juros.Paskaitykit knyga Tarp pilku debesu,paziurekit filma.Rumsiskese dirba ,dar gyva to siaubo liudininke.Sako Zydai sarasus sudarinejo,aisku tel to saudyti neturejo teises.

  0 0
 • nezinantis tuzui 2020 sausio mėn. 25 d. 16:06:59

  Jei Hitleris ant Stalino nebūtų piktelėjas ir griežtai pareikalavęs priskirti Vilnių Lietuvai, tai jis būtų Baltarusijos.Tų žemių, kurio 1920 liepos12d. sutartimi tarp Lietuvos ir Sovietinės Rusijos buvo priskirtos Lietuvai, niekas negrąžino.Net turint galvoje, kad visa Lietuva buvo pasisavinta Rusijos ir buvo vykdomos Suslovo tezės ,,bus Lietuva tik be lietuvių".Nors apie 150 tūkstančių lietuvių dalyvavo rusų pusėje kovojant prieš Hitlerį, o16 divizija vadavo Klaipėda, rusams mes iki šiol nacikai, nors patys pirmieji juos nuteisėme, kai tuo metu Rusija su Vokietija buvo neišskiriami draugai

  0 0
 • Žiūrėkite savo nuodėmių.. 2020 sausio mėn. 25 d. 16:02:25

  mūsiškiai tiekia ginkluotę chuntai, kad toji galėtų naikinti Donbasą.. o kur dar Afganistano, Irako, Libijos..okupacija.

  0 0
 • USA genialumas 2020 sausio mėn. 25 d. 15:57:38

  slypi NEKARIAVIME SAVO TERITORIJOJE.. 2pasaulini LAIMEJO USA,paremdama rusus,pries kuriuos pati ir kurste hitleri pulti !!! besibuciuojancius hitler ir stalin,pasirasiusius molotova-ribentropo pakta(ko pasekoje ss ir nkvd-kgb zudikai BENDRADARBIAVO ,kaip sutarta visoje europos teritorijoje,ja valydami nuo zmoniu),ko pasekoje ir vien del savo POLITINIO DOMINAVIMO INTERESO GENIALIOJI USA SUREME KAKTOMIS KARE,draugus ir partnerius(hitler+stalin) nuo ko ir Vokietija ir cccp ziauriai NUKRAUJAVO,kas ir buvo didziausiais USA LAIMEJIMAS!!achtaip?hitler ir stalin sako,kad Lenkijos ir Baltijos saliu-NEBERA??tokiu atveju USA vien DEL SAVO INTERESO,TEIGEATVIRKSCIAI ,kad LIETUVA,LATVIJA,ESTIJA ir LENKIJA YRAir egzistuoja,o ju ISTRYNIMAS-NETEISETA OKUPACIJA ir tautu GENOCIDAS(kas ir yra FAKTAS)!!kvaili putasika ,vel prikirsino UKRAINAuzpulti..va! tai ir buvo USA LAIMEJIMO PRADZIA!!!kaip visada!

  0 0
 • USA genialumas 2020 sausio mėn. 25 d. 15:54:33

  slypi NEKARIAVIME SAVO TERITORIJOJE.. 2pasaulini LAIMEJO USA,paremdama rusus,pries kuriuos pati ir kurste hitleri pulti !!! besibuciuojancius hitler ir stalin,pasirasiusius molotova-ribentropo pakta(ko pasekoje ss ir nkvd-kgb zudikai BENDRADARBIAVO ,kaip sutarta visoje europos teritorijoje,ja valydami nuo zmoniu),ko pasekoje ir vien del savo POLITINIO DOMINAVIMO INTERESO GENIALIOJI USA SUREME KAKTOMIS KARE,draugus ir partnerius(hitler+stalin) nuo ko ir Vokietija ir cccp ziauriai NUKRAUJAVO,kas ir buvo didziausiais USA LAIMEJIMAS!!achtaip?hitler ir stalin sako,kad Lenkijos ir Baltijos saliu-NEBERA??tokiu atveju USA vien DEL SAVO INTERESO,TEIGEATVIRKSCIAI ,kad LIETUVA,LATVIJA,ESTIJA ir LENKIJA YRAir egzistuoja,o ju ISTRYNIMAS-NETEISETA OKUPACIJA ir tautu GENOCIDAS(kas ir yra FAKTAS)!!kvaili putasika ,vel prikirsino UKRAINAuzpulti..va! tai ir buvo USA LAIMEJIMO PRADZIA!!!kaip visada!

  0 0
 • Pasaulis sparčiais žingsniais keliauja 2020 sausio mėn. 25 d. 15:50:38

  A.Hitlerio reabilitacijos link!

  0 0
 • > "SOVIET STORY" 2020 sausio mėn. 25 d. 15:43:29

  Perfrazuojant Trumpą, tai yra "BIG, BIG FAKE NEWS!"

  0 0
 • tuzas 2020 sausio mėn. 25 d. 15:38:58

  musu dabartiniai nacikai tokie pat susnos kaip ir lenku ne pirsto nepajudino tevynei vaduot is naciu jei ne rusai ne vilniaus nei klapiedos nnei jusu nebutu buve sulindo bnditu isgamos miskan tevynes vaduot naciu issigimeliai

  0 0
 • > wow 2020 sausio mėn. 25 d. 15:33:01

  1941 metais karą prieš TSRS pradėjo Vokietija ir dar kartu 15 Europos sąjunginių šalių, tame tarpe ir Lenkija, bet nesugebėjo įveikti tarybinio žmogaus. 1812 metais Napoleonui Bonapartui taip pat kariauti prieš rusus padėjo daug valstybių, tame tarpe Lenkija, bet jie prakišo karą.

  0 0
 • fimas "SOVIET STORY" 2020 sausio mėn. 25 d. 15:29:38

  internete laisviausiai prieinamas ivairiomis kalbomis..cccp VYKDE TERITORIJOSE,kurias sau PRISIJUNGE-ETNINI GENOCIDA SVETIMU TAUTU ATZVILGIU SIMTMECIAIS!PARALELIAI cccp ISTISAI vykde taip pat socialini GENOCIDA savo narodo atzvilgiu,o hitler vykde keleta metu GENOCIDA religiniu pagrindu,savo ir kitu europos pilieciu zydu ATZVILGIU,pritariant beje ne tik visai EUROPAI bet ir JAV,kuri neleido zydams i ja ivaziuoti.o tik veliau..:VISI sie GENOCIDAI ir buvo markso-engelso sukurtos REVOLIUCINIO HOLOKOUSTO EUROPOJE teorijos DESNINGAS VYKDYMAS,del geresnes PASAULIO visuomenes ATSIRADIMO! NIURNBERGE visi naciai taip ir paliudyjo,kad gazo kameros su cyklon B dujomis,BUVO skirtos HUMANISKAI,GREITAI MIRCIAI IVYKDYTI..kaip to ir reikalavo anu laiku SVIESUOLIS- GARSUS SOCIALISTAS,dramaturgas Bernardas SO..pries ta kas vyko NIEKS VISAME pasaulyje NEGALEJO PASIPRIESINTI,nes visos valstybes tam pritare,kad BALTIJOS SALYS ir puse lenkijos-ISNYKS cccp,o kita puse-ISNYKS VOKIETIJOJ.

  0 0
 • Dar daug ko nežinote, nors informacijos pilna. 2020 sausio mėn. 25 d. 15:22:36

  Dauguma Europos šalių bendravo su Hitleriu, o rezultate kalčiausi kažkodėl lieka rusai. Vokietija su Lenkija kartu planavo pulti Tarybų Sąjungą.. Bet šioje istorijoje, kaip visada, išsisuko JAV, kurios korporacijos, tokios kaip "General Motors", "General Electric", Federalinė Rezervų Sistema, o ir antisemitas Henris Fordas, su malonumu finansavo hitlerizmą!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • EUROPOJE: jau patvirtinta daugiau kaip 10 mln. užsikrėtimo koronaviruso infekcija (COVID-19) atvejų.
 • SUGRIEŽTINO: Islandija penktadienį sugriežtino COVID-19 apribojimus – liepta užsidaryti visiems barams ir diskotekoms bei apriboti susibūrimai, juose nuo šiol galės dalyvauti ne daugiau kaip 10 žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyksite lankyti artimųjų kapų per ilgąjį savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar iš tikrųjų reikalinga nedarbo diena lapkričio 2-ąją?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+4 +7 C

 

+5 +7 C

 +9 +11 C

9 +11 C

 

 +9 +10 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1704 PLN - 4.6225
RUB - 93.0481 CHF - 1.0684
GBP - 0.9043 NOK - 11.1495

Nuorodos