respublika.lt

Kodėl turime mokėti svetimas skolas? - straipsnio komentarai:

 • k
  kurmis 2020 balandžio 12 14:46:53

  statistika rašo, kad pasaulyje milijonierių daugėja,yra ir kita statistika tai istorija, kurioje didžiosioms raidėms parašyta,ko daugiau milijonieriu tuo greičiau įvyksta revoliucijos,ta patvirtina pasaulio įvykiai .

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Mindaugas 2020 balandžio 08 23:01:52

  Tąją liga Lietuvėlė jau serga ne vieną šimtą metų. Tiksliau tam tikra dalis kurią suptilei įvardinote savajokliais. Panašu ,kad likusio imuniteto nebepakanka ir liga progresuoja.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  keidanskas 2020 balandžio 06 11:21:08

  Italai spausdinasi savo ,,vagnorkes'',kad atsiribot nuo ES finansinio poveikio,Orbanas deda skersą ant jiewropeidų grasinimų ir savo įstatymams ,o ne Jiewropos diktatui lenkiasi.Mūsų gi subinkaištis gaidys broileris jau siūlo ir kitiems prisidėti prie Orbano išmetimo iš europeidų dešiniųjų partijos.Ką daugiau tas piemuo išmanys,jei ne painkšt iš po dvesiančio Širchano tarpkojo?Pardavė mus liberastai su konservantais naujai vergijai ,atėmę elektrą ir pasodinę atgal balanos gadynėn.Po dviejų dienų alaus baliaus pagaliau ateina ir pagirios...

  0 0
  Atsakyti
 • l
  lorenzo 2020 balandžio 03 21:48:32

  Tarybų Sąjunga buvo vieninga politikoje,bet ne ekonomikoje,o mėlinųjų ********* ir femenisčių sąjunga nėra vieninga nei politikoje,nei ekonomikoje,nei bet kurioje kitoje srityje,tai yra tikrų tikriausa savižudžių sąjunga

  0 0
  Atsakyti
 • G
  Gintas 2020 balandžio 03 21:22:33

  Vienas iš nedaugelio protingai galvojančių žmonių Lietuvoje yra Rolandas Paulauskas.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomo Jonio 2020 balandžio 02 22:07:08

  Lietuva euro emisijos neįtakoja niekaip, ir infliacija Lietuvai kenkia tik jei mūsų atlyginimai atsilieka nuo jos.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomo Jonio 2020 balandžio 02 22:03:31

  Jūs teisus kad iš ko nėr ko imti, nieko ir nepaimsi. Tai papildoma motyvacija nustoti baimintis dėl valstybės skolų ateities. Valdžia neišvengiamas blogis. Svarbu kad skolų liūto dalis gerintų piliečių socialinį gerbūvį. Kelk atlyginimus ir išmokas, maksimaliai per trumpiausią laiko tarpą. Ir nesijaudink dėl kainų augimo. Vokietija tegul pergyvena dėl infliacijos, nes Lietuva € emisijos neįmanoma niekaip.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomui Jonio 2020 balandžio 02 21:40:24

  bet valstybė ir yra žmonės joje gyvenantys, ar valstybė tik tie kur valdžiakėdėse sėdi ir bando “varkę” prasukt, pasiskolint? Valstybė prasiskolins ir kas atiduos? Aš tai neduosiu, nes neturiu ir neturėsiu ką duot. Tai kas atiduos? Vaikai mano irgi neduos, nes is kur jie turės ką duot?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomo Jonio 2020 balandžio 02 21:26:49

  Žmonės turėtų gyventi čia ir dabar. Kapitalizmas veikia blogai, jei skolinimasis stabdomas. Tai jokia skola ateitis kartų sąskaita. Skolos restruktūrizuojamos, nurašomos, devalvuojamos, labai panašiai kaip ir valstybių valiuta. Skolas yra kam stabdyti ir be mūsų, tą daro reitinguojantys bankai. Kiekvienas tedirba savo darbą. Socializmas veikia idealiai kol baigiasi svetimi pinigai. Yra kvaila nežaisti socializmo, kuomet nors vienas EU senbuvis jį žaidžia. Nesuprantu kas nori gero gyvenimo EU ir būdamas naunoku to nedaro. Čia apie valstybės skolinimosi politiką. Asmeninį skolinimąsi reguliuoja žmogaus kredito istorija ir gerai daro, nes šitas jau susijęs su prasiskolinusiojo vaikų gyvenimu ateityje.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2020 balandžio 02 20:09:14

  AČIŪ Gerb.Rolandui Paulauskui.Visada žavi jo pasisakymaiKiekvienas žodis pasvertas ir turi didelę vertę.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomo Jonio 2020 balandžio mėn. 02 d. 19:05:01 2020 balandžio 02 19:57:09

  Drysiu pareplikuot į pirmą klausimą, Mes dar turime palikimą paliktą po TSRS griuvimo. Jei suprasit ką norėjau pasakyt. Mes kurie gimėm jau laisvoj Lietuvoj ir sudarom dalį to prasiskolinimo imdami busto paskolas ir panašiai. Po 30 metų prasiskolinimas viršys visus, kai reikės namus perstatyt...

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tomo Jonio 2020 balandžio 02 19:05:01

  Trys klausimai: Kodėl mes tiek mažai įsiskolinę? Kodėl mes tokie tikri, kad mes grąžinsime griūančios EUR skolas? Ir svarbiausias: Kodėl skola BANKAM, betkokiem, mums yra svarbiau už dabar, o ne svajonėse gyvenančių žmonių gerovę?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Taip nebebus 2020 balandžio 02 18:24:29

  Dar galvoja vėliau eiti tuo pačiu globalistų sugalvotu keliu kuris vos nenuvedė prie civilizacijos galo

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Elona 2020 balandžio 02 17:05:41

  Ačiūū :) Rolandui Paulauskui, ačiū RESPUBLIKAI

  0 0
  Atsakyti
 • >
  > senis 2020 balandžio 02 17:00:34

  pliurpi kaip uz gerus pinigus... bet siaip matau graibaisi kas prie ko, tai va ruskai dar manau nepamirsai slebyzavoti, susigadys greitu laiku, kai vokietys su rusu ranka sumus. tai nuo siol jau laikas pradeti ir svabu kalbos speriai mokintis, nes vokietys po du rozus untermensham nekartos, viena roza paaiskins, o jei nesuprasi cia jau pacio bedos.. svabu biurgeriam sitas uzkampis tiks kaip shrotas jauniem "arbeit-am" paauginti.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Aciu 2020 balandžio 02 16:35:50

  Visada laukiu R.Paulausko ziniu. Noreciau turet toki destytoja.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 balandžio 02 16:24:30

  Merkel todel ir prisikviete musulmonu, kad galetu Rusijos pavyzdziu kurti ES gvardija pagal Rosgvardijos sablona. Putinas turi 360 000 gvardieciu kurie pasirenge apginti demokratija salyje. Gal pries menesi Rosgvardijai algos buvo padvigubintos. Prie caro, Rosgvardijos prototipas buvo kazokai. Vienu metu tiems kazokams vadovavo toks Muravjovas, kore lietuvius, todel dabartiniai prezidenturos rumai buvo vadinami Muravjovo Koriko rumais. Ne taip senai ten sedejo ir Lietuva valde Putino kolege Rusijos Valstybes Paslaptis, Klintonu klano rezidente Lietuvai. Korike jos niekas nevadina. Pernai, tarp Vokietijos ir Prancuzijos pasirasius Ribentropo-Molotova pakta, Muterlandu lieka tik Vokietija ir Prancuzija. Visiems kitiems, Ostlandui, teks pratintis prie musulmonisku kazoku. Laukia ilgos kruvinos issivadavimo kovos.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Pasvarstykime 2020 balandžio 02 16:11:30

  kodėl yra naudinga kai kam tos obligacijos.Jei nebus obligacijų iškyla pavojus ES stabilumui.O tuo pačiu metu iškyla pavojus ir visiems klerkams ES.Logično???Logično!!!

  0 0
  Atsakyti
 • t
  turim ir savu skolininku,neuzmirsk 2020 balandžio 02 16:07:22

  Seimo Biud˛eto ir finansu komitetas tesia parlamentini tyrima, kas leme 2009-aisiais Lietuvoje kilusia krize. Tyrimas gali išsivystyti i labai rimta, nes yra itin idomiu detaliu. Pavyzd˛iui, prezidente Dalia Grybauskaite blokavo iniciatyva skolintis iš Tarptautinio valiutos fondo u˛ 2-3,5 proc. metiniu palukanu, todel skolintasi iš kitur. Palukanos - net iki 10 proc. tarptautinese rinkose ir iki 9,2 proc. vidaus rinkoje. Taip jau sutapo, kad ir pati prezidente paskolino per 2 milijonus litu, tad pasipelne iš šali kretusio sunkmecio. „Sulisti i u˛sienio banku kišenes u˛ 7-9 procentu palukanas, kasmet permoketi po milijarda litu u˛sienio bankams reiškia nepriklausoma šalies politika? Iš pensininku buvo atimamos pensijos, ma˛inami atlyginimai, skriaud˛iamos vaikus auginancios šeimos, o tais pinigais buvo dengiamos brangios paskolos u˛sienio bankuose. Tokia yra prezidentes „drasa“.Grybas ,lietuvai reikes krupcioti, del 5mlr., afioros iki 2030m,o grybas su da mals

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Domas 2020 balandžio 02 14:49:13

  Galvoju kad ispanų ir italų tautų disciplinos kultūra yra žemo lygio, ir jie niekados neturės tokių charakterio savybių kaip kad turi kinų tauta

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Rimas 2020 balandžio 02 14:27:08

  Gera analizė,turbūt ta pandemija,labai reikalinga pasaulio finansistams,galvoju,valdantiems ir spaudą. Spauda skelbia kiek infekuotų,kiek serga,kiek numirė nuo pandemijos,bet neinformuoja palyginimui,kiek išviso numirė per tą patį laiko tarpą,kokio amžiaus ir t.t. Valstybės gynybos komitetas turėtu akcentuoti,kad gazdinimas tai visuotinės panikos didinimo elementas

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 balandžio 02 13:34:57

  tarp kitko Italijos pensininkai patys turtingiausiai gyvenantis zmones,jie skolinasi ir gerai maitinasi,o mes jau 30 metu vis vaikstome kaip skruzdes.

  0 0
  Atsakyti
 • 5
  5% 2020 balandžio 02 13:29:17

  ubagas visada moka daugiau. faktas

  0 0
  Atsakyti
 • l
  lit_exit 2020 balandžio 02 13:27:14

  Malaciai anglai! Laiku paspruko.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠARDĖ: Ukraina antradienį pranešė išardžiusi Maskvos koordinuojamą diversantų grupę, kuri rengė seriją išpuolių Ukrainos pasienio regionuose, siekdama „destabilizuoti“ situaciją šalyje.
 • MIGRANTAI: Jungtinėse Valstijose pernai sulaikyta beveik 2 mln. migrantų, mėginusių patekti į šalį per Meksikos sieną. Tai naujas rekordas.
 • NUOSTOLIAI: „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupei nuo vasario 1-osios nutraukiant sutartį su į JAV sankcijų sąrašus įtraukta viena didžiausių pasaulyje kalio trąšų gamintojų ir eksportuotojų „Belaruskalij“, pastaroji pareiškė ketinanti reikalauti atlyginti visus įmanomus dėl to patirtus nuostolius.
 • PASITRAUKIMAS: JAV technologijų milžinė „Nvidia“ greičiausiai pasitrauks iš planuojamo 40 mlrd. USD vertės britų mikroschemų gamintojo „Arm“ įsigijimo sandorio.
 • PVM: Lietuva neplanuoja sekti kaimyninės Lenkijos pavyzdžiu ir mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą maistui, kartoja finansų ministrė.
 • INTEGRACIJA: Siekiant pagerinti neįgaliųjų socialinę integraciją, koordinuoti savalaikę pagalbą neįgaliesiems kiekvienoje savivaldybėje siūloma įsteigti neįgaliųjų reikalų koordinatoriaus pareigybę.
 • NAFTA: Geopolitinės įtampos palaiko naftos kainą, kuri antradienio rytą yra pakilusi 0,74%, iki 86,9 USD už „Brent“ rūšies žaliavos barelį.
 • KAINOS: 2021 m. antrinėje būsto rinkoje metinis kainų augimas siekė 23,9% ir buvo didžiausias per pastaruosius 14 metų o labiausiai brango būstai Kaune.
 • STATISTIKA: Visuotinio gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje gyveno 2 810 761 nuolatinis gyventojas.
 • LIKVIDAVIMAS: Taršos Danėje likvidavimo darbai Klaipėdos miesto savivaldybei kainavo 55.000 Eur, žala aplinkai dar neapskaičiuota.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote karo Ukrainoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje tvoros pusėje stovintys asmenys Jūsų nuomone labiau pažemino Sausio 13-osios aukas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +4 C

-7 -2 C

 

0 +4 C

0 +4 C

-5 +3 C

 

+1 +4 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-10 m/s