respublika.lt

Klimato kaita - blefas, nes pirmiausia - Amerika - straipsnio komentarai:

 • Domas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:10:28

  Visa landsberginė partija seniai žygiuoja Landsbergio plačiai pramintu keliu. Visos jų kalbelės, pareiškimai,atsišaukimai skirta vietinei faunai – savų berečių bataljono kovinei dvasiai palaikyti, rusams “pagąsdinti”.Rusai nekreipia dėmesio į kasdienius šito kontingento išpuolius,tačiau prireikus ištraukia kaip kozirį – pacituoja landsbaukaitininkus ir rodo – va kaip Lietuva ant mūsų loja.Niekas ir normaliose ES valstybėse nekreipė,nekreipia ir nekreips dėmesio į landsbergiukų absurdus Iš džiaugsmo žvygtels tik koks Paršenka ar Saakašvilis.Visa ši tryda skirta makaronais apklabinėti patriotų-idiotų ausims,kad prieš rinkimus būtų galima riktelt – va kaip mes kovojam su okupantais ruskiais,kaip rūpinamės maidaunais. Balsuokit už mus.Visiems aišku,kad jei ta baisioji Rusija pultų Ukrainą,be jokių abejonių per kelias diena nušluotų visus šauniuosius chacholus.Su Kubiliaus liemenėm,Ažubalio artilerija,Katkaus šoviniais,Landsbergio citatų rinkiniais, Juknevičienės gerklės sirenomis.

 • o ekspertas Audriukas nebijo kojos is LT kelti 2019 lapkričio mėn. 11 d. 03:54:58

  kai dabar rusai pradejo sausio 13 byla idemiai dometis. gi toki veikeja greit pristatys i reikiama vieta, o jau ten pasakys kaip per ispazinti, kaip ten per sausio 13 prie TV boksto buvo, nes kaip rodo paskutiniai ivykiai su ukru maidanu o veliau gruzinu snaiperiu parodymai, braizas viens prie vieno. konsultantai is uz balos senai gerai zinomi ir ju seni lozungai, kad "demokratija" be sakraliniu auku sudo verta, nes nera vaizdo ir efekto, kad padaryti reikiama ispudi masems.

 • perdaug 2019 lapkričio mėn. 11 d. 03:46:07

  Pasaulyje zmoniu yra keliais milijardais perdaug,ir neuztenka resursu visus maitinti.Kuo daugiau zmoniu,tuo daugiau vartojimo,o musulmoniskos salys,Afrika,Azija ir yra tos salys,kur didziausias gimstamumas,o tai stumia visa pasaulyje i praraja...Kas pasakys jiems,kad butina mazinti gimstamuma?

 • mirtis 2019 lapkričio mėn. 10 d. 19:08:31

  u jei jie laimes). Seip aplamai tai sitas susiratimas yra UK byrejimo pradzia nes S. Airija jau lieka ES, Skotija mato prosveisciu kaip surenkt referenduma(kas nori UK suskilimo? Zmones nenores suskaldyt UK). BREXIT partija atims dali balsu is toriu, bet ne is leiboristu, va cia ir atsiranda Korbainuj galimybe ir ne joks cia stebuklas!!!

 • mirtis 2019 lapkričio mėn. 10 d. 19:07:30

  Nieko tu Butkeviciau nematei del BREXIT! Kaip Borisas laimejo rinkimus, tu sakei kad jis tikrai isves UK is ES, o karta net pasakei kad BREXIT jau ivykes faktas, nors as tuo metu tau sakiau akd bus rinkimai! Kas del JAV tai pagaliau tavo buika galva supranta po valiai koks Trumpas bukas ir kad jo niekas nepaleis taip lengvai, kaip kitu prezidentu. Ji gali buti pirmas prezidentas kuris bus pasodintas kaip paliks posta. Boltonas paliko Trumpo administracija taip pat del Ukrainos nes nenorejo but iveltas i sita katastrofa. Del Irano irgi postringavai akd Iranas tai tik s... ir Amerika tuoj tuoj susitvarkys su juo :D As jau tada sakiau kad Iranas senai ne sudvalstybe ir be branduolinio ginklo nepaimsi! Aplamai tai jau maziau kliedi biski del JAV, BREXIT ir Irano, nei anksciau, bet dar mazai seki vidinius politikos procesus. BREXIT referendumas jei ir bus, tai greiciausiai pasirinkimas bus toks:1. pasilieka ES; 2. palieka su susitarimu kuris dabar suderetas(arba biski pakoreguotas leiborist

 • Kurgi ne 2019 lapkričio mėn. 10 d. 18:22:18

  Na,kas dėl klimato kaitos,tai savaime aišku,tai nėra blefas.Klimatas kinta pagal savo dėsnius ir kažkada prieš daug mln metų CO atmosferoje buvo pusantro tūkstančio ppm,o ne vos keli šimtai kaip dabar.Na,tada, kai paparčiai buvo kaip medžiai. Blefas yra bandymai pasinaudoti proga ir padaryti iš klimato kaitos biznį pagal savo dėsnius. Ir Amerikai ta ironija nė prie ko.

 • Kurgi ne 2019 lapkričio mėn. 10 d. 18:13:13

  Problema ta,jog 250-300 km ruožui reikalingos didelės pajėgos.RF permetė vieną vidinį batalioną iš kitų pozicijų ir vieną atbogino iš RF.Reikalinga bent kelissyk daugiau ir RF neturi galimybių to padaryti.Tai ne tik žmonės,o ir technika,aprūpinimas,tiekimas.Erdoganas visai pagrįstai priekaištauja,jog rusų partneriai nekontroliuoja jiems pavaldžių pajėgų.Juolab,kad prasidėjo tarpusavio peštynės tarp sirų vyriausyb.pajėgų bei turkų kariškių.Tad,Sočio susitarimai praktiškai nevykdomi ir Erdoganas vyksta į JAV tolimesnių derybų. Antras klausimas - grynai politinis turkams, bet susijęs su JAV. Tai 1915 m armėnų genocido pripažinimasJAV Kongrese. Šis klausimas dar bus svarstomas Senate. Turkams tai principinis klausimas,tad nekeista,jog Erdoganas bando tai derinti su Trampu. Erdoganas ne sykį pasirodė sumaniu politiku,tad labai gali būti,jog jam ir pavyks. Nebūtinai tai turi būti didelė pergalė – net ir nedideli pliusai gali išaugti į svarų rezultatą.

 • Kurgi ne 2019 lapkričio mėn. 10 d. 18:12:42

  “Erdoganas kaip Rusiją atstovaujantis tarpininkas.. padovanoti Siriją Putinui…Tai D.Trampas beveik ir padarė, tik labai rimtai spaudžiant demokratams ir respublikonams toks kapituliuojantis jo elgesys buvo sustabdytas…”- tokia analitika yra viso labo pasitauzijimai kas užeina ant seilės. Juolab,tai neturi nieko bendra su realybe .Erdoganas iš esmės kartoja tą pačią procedūrą,kaip ir anksčiau per paliaubas,kada visi pagrindiniai klausimai buvo išspręsti su JAV atsrovais,po ko smulkias detales Erdoganas nuvyko derinti su Putinu. Bendras sienų patruliavimas,kad rusams tenka murdytis su kurdais, tenkino turkus,bet tik dalinai.Turkams reikalinga viso pasienio kontrolė ir konkrečiai Kobani.Šiuo atveju,jis nepatenkintas tuo,kaip vyksta su Putinu suderinti Sočio susitarimai,kurie numatė,jog rusų ir turkų karinė policija padės išvesti kurdus už 30 km zonos nuo sienos.

 • Na 2019 lapkričio mėn. 10 d. 14:46:20

  Mazas niuansas yra del klimato: mikrobangu antenos aliaskoje, norvegijoje, zelandijoje HAARP su ju pagalba galima betkoki pasaulio regiona pakepinti, uzlieti lietumi, nupusti su veju.... Golfstrymo srove keicia savo tekejimo krypti, europa ateityje tik sals. Vat ir kalbama apie klimato atsilima, kad surinkti daugia pinigu - patiems isgyventi ledynmeti. Ne seip sau ir i vokietija dujotekis statomas "северный поток2" kuris turejo eiti per Lt, bet lietuviai gobsus ir liko ant ledo. Va pasauliniame vandenyne plastmeses lb daug, jau salos dideles- cis tai katastrofa.

 • gdr 2019 lapkričio mėn. 10 d. 14:18:07

  Klimato kaita.Tai labai rimta.Nes labai rimtai klimatas yra keičiamas dirbtinai.Kas to nepastebėjot-apsigrabaliokit(t.y.atidžiai pasižiūrėkit aplink).Dėl ko tai daroma,reiktų klaust rimtų žmonių(ne Butkevičiaus).Tik yra vienas bet.Mūsų planetos atmosferoj vietoj normalaus deguonies kiekio21% liko tik 16%.Tokio akto ilgai test negalės net patys organizatoriai.O gal galės!?.

 • negerk Audriau 2019 lapkričio mėn. 10 d. 13:33:43

  tu to samagono

 • :D 2019 lapkričio mėn. 10 d. 13:32:39

  Laivas atsitrenkė į dugną ir rikošetu pakeitė kryptį į Mėnulį => )

 • Tam Švedų "Svenska .. 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:54:46

  Teisingai sako Prezidentas, kad Rusiją reikia spausti (kaip sūrį), tuomet mes dar labiau sustiprinsime pozicijas [Rusijos].))

 • tam Švedų ".. 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:45:43

  Teisus Prezidentas Nausėda, kad reikia spausti Rusiją, tuomet mes dar labiau sustiprinsime [Rusiją]))

 • A 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:36:03

  Kam dirba butkevičius,atsakymas aiškus:)

 • Dzūkija 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:30:02

  ...žmonės kaime geriau pakomentuotų, kas vyksta pasaulyje...ir jei Butkevičius pučia miglą, kad klimatas keičiasi , dėl žmogaus veiklos, - tai tiesiog nepadoru...gerai, kad dar nepasakė, kad dėl visko kalčiausi lietuviai...

 • Švedų "Svenska nyheter": 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:16:19

  "Vakarų sankcijos Rusijai tik sustiprino ją, kas leido Rusijai laimėti Sirijoje.. JAV dezertyravo iš Sirijos, palikdama kurdus Turkijai kaip auką. Čia vėl laimėjo Rusija.."

 • Žmogus pasake tiesa 2019 lapkričio mėn. 10 d. 12:03:52

  Gamtos veiksmu bezdancios skruzdėles ne valdo.Prisidenge iškilusia atsilimo grėsme kapeikoliubovai nesėkmingai ir ne pirma karta bando pasipelnyti,bet deja,kaip mūsų Bočiai sakydavo:”kas duos durniui iš armotos šauti,geriau per su bine su botagu.”

 • ErR 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:44:04

  1. ...Irano veiksmai yra tiesiogiai susiję su jo agresyvia politika Vakarų Europos, Izraelio ir JAV klausimais... Nedomina JAV ir zydu valstybe. Ko nori persai is musu, Europos? 2. ... kol jūs (JAV...) pasiruošite ekspedicinį korpusą, mes turėsime pasigaminę reikalingus kiekius branduolinių ginklų... Nereikia ruostis: pakyla lektuvai, paleidziamos raketos... Niekas nenori okupuoti persus. Nereikia jokio expedicinio korpuso. 3. Britao paliks ES. Anksciau ar veliau. ES braska de ubagu priemimo - istojimo (baltai, vengrai, rumunai...). 4. Turkas ibrido gyliai i Sirijos purva. Kartu su maskoliais. Neaisku kada isbris. Turkijos pinigo verte slenka zemyn, arabu salys jam kisa kojas (nekencia ispuikusio musulmono), na , o persai - shiitai amzini jo priesai kaip ir Asadas. 5. Prancuzai kaista smegenyne... Pasiputes naivuolis, jei ne kvailys, pataikaujantis ... 6. klimato kaita nera blefas, bet nepriklauso nuo zmogaus ar perdanciu karviu. O gyventi reikia svariai. 7. lenkai ir ru turi ateiti

 • Na 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:37:24

  Ir briedas. Ka jus rukot? Kodel iranas nagali tureti branduolinio ginklo? Gal, kad amerikai patotogu tureti kolonija ir pompuoti papigiai nafta? Juk rusija, indija, kinija,koreja,amerika juk turi branduolini ginkla! Kas liecia klimata - be abejo blefas. Pinigus tik lupti is zmoniu

 • Ką Tik 2019 lapkričio mėn. 10 d. 11:33:00

  Per LRT radiją pasibaigė ciklo laida "Agimimo vaikai" - Serbijos vaikų prisiminimai apie amerikiečių Belgrado bombardavimą,

 • propogandonas butkevicius atrodo kaip elementarus durnelis su zurnalistu diskutuodamas pasaulinio lygio 2019 lapkričio mėn. 10 d. 10:54:29

  politikos klausimais pirkeleje prie zibalines lempos pasistate samagono butely , AUuuuu..butkeviciau ,,...zmones jau kompiuterius turi ...ir naujienas girdi ir mato tiesiogiai is pasaulinio lygio politiku lupu..... o ne tavo kliedessius apverstus aukstyn kojom...

 • Valdas 2019 lapkričio mėn. 10 d. 10:22:04

  Lietuviškoji propaganda melu, faktų iškraipymais iki visiškai priešingų, falsifikacijomis, nutylėjimais jau peržengė elementaraus padorumo ribas. Ypač, informuodami apie Ukrainos įvykius. Savo laiku šis buvęs mūsų krašto apsaugos ministras TV laidoje prisipažino, jog 24 kartus skrido į Kijevą su instrukcijomis, kaip organizuoti neginkluotą ir ginkluotą pasipriešinimą, kaip gaminti Molotovo kokteilius, kaip organizuoti propagandą ir agitaciją. Kalbėdamas jis tuo labai didžiavosi. Manau, kad jis kartu su kitais Vakarų ir Lietuvos "misionieriais" turėtų prisiimti atsakomybę dėl dabartinio jovalo Ukrainoje.

 • sanoj, 2019 lapkričio mėn. 10 d. 09:29:30

  geriau Butkevicius papasakotu, kas bus jeigu ukraina priims i NATO

 • Nenuostabu, 2019 lapkričio mėn. 10 d. 09:27:38

  kad ES senbuves nebenori islaikyti NATO. Jo reiksme subyrejo ta diena,kai sugriuvo TSRS,o uz "isvadavima" europieciai jau jauciasi atsiskaite. Trampas puikiai zino,kad klimato kaitos vajus - tera korporaciju budas ismelzti zmoniu pinigus. Sirijos,Irano naftos atsargos - niekada nepraras savo reiksmes! Todel si tema bus eskaluojama visu ir dar ilgai. Nauju teritoriju Rusijai tikrai nereikia,nes ji neturi pinigu net esamoms.Taciau,kai tos teritorijos gulasi po amerikonu viksrais ir raketomis - turbut,kazkaip jas nutolinti Rusija suinteresuota teisetai? Juk bet kas to vengtu! Zodziu,nepasakyta nieko,ko nezinotumeme ir be "egzpiartu".

 • Rimas 2019 lapkričio mėn. 10 d. 09:11:05

  Buitinis komentaras - pristabdome rusu duju tiekimą Europai,t.y. mums,ir nebeturime sviesto ant duonos,nes tą sviestą atiduosime už brangesnes dujas JAV verslininkams.....

 • kagi 2019 lapkričio mėn. 10 d. 08:55:58

  eilinis Butkevičiaus pliurpalas

 • 14547 2019 lapkričio mėn. 10 d. 08:35:48

  skysta pliurza

 • lopas 2019 lapkričio mėn. 10 d. 08:19:36

  kontekstas, mes kaip tik vakar su draugais tai svarstėme ir numateme. va taip va ir gyvename, valdzia tauta tuoj suries į ragą, o mus strategavimai skrajoja apie ameriką. štai jums ir geopolitikos vaisiai, ko gero taip sulauksime ir padariniu.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos