respublika.lt

Kas nugalės: reformos ar „gyvulių ūkis“? - straipsnio komentarai:

 • Ašarojimą stop 2020 gegužės mėn. 22 d. 18:13:57

  Gerlingiausios žemės ant svieto,išsilavinę žmones,valdantis kelias profesijas,turintis puikius kelius net ir kaimuose.Dirvos numelioruotos,ne stūkso pelkes.Daugelis ūkininkų išsigydė numarintas dirvas,augina eko maistą.Geriamo vandens nestokojame. Kas mūsų laukia,baigėsi nafta ,atominems 35 uranas,greitai pradės merdėti pramone.Be naftos sustos visas transportas ,o alternatyvos naftai dar vis nėra.Nors serbas mokslininkas Nikola Tesla paliko daug atradimų prieš 100 metų ,bet jie pagreičio neįgavo.Iš efiro elektros srove ,vanduo,elektros belaidi nes perdavimo linijos ir kt.Ateina laikas ,kaip pradės klestėti žemės ūkis ,žemdirbiai.Žemę apdirbs arkliais,geriausios,sveikiausios organines tai arklių traša.Nebus reikalingi brangūs traktoriai,kuriems reikalingas brangus kuras,brangūs tepalai ,atsargines dalys. chemines ,l. brangios .Kad nusipirkti žemę už 1ha mokėsi 15 .000 ,kokios gi žemdirbio pajamos?: 1litras pieno 12 c /1kg javų 10 centų ,kiaule,1kg gyvo svorio 2€.Turi maistas brangt

 • Nei ką geresnis ir "eurokūdros" ūkis (žr. toliau komentaruose) > 2020 balandžio mėn. 12 d. 20:25:53

  "Na štai ir pati Angela kartu su savo ministrais jau viešai pripažino, kad Europos centrinio banko kiekybinio skatinimo politika ((tuščiaviduriais emisinis pinigais dengiant nekurių beviltiškai prasiskolinusių (bet privilegijuotų) eurobloko valstybių vyriausybių trilijonines skolas ir taip kartu gelbstint neatsakingai toms vyriausybėms skolinusius bankus bei kitus finansinius lupikautojus)) privedė prie visą euro zoną apėmusios euro krizės ir tai verčia klausti, "ar tik Vokietija neketina palikti Europą bėdoje". Šiuo dramatišku laikotarpiu Lietuvos valdżios elitas bei sisteminiai politikai svaigsta nuo politžaidimų "kovojant" su koronavirusu ir jiems nė motais, kad Lietuva gali paskęsti, žurnalisto Ričardo Čekučio žodžiais tariant, eurokūdroje kartu su "manjanos" specialistais, kurių valstybės iš esmės yra bankrutavusios. Apsvaigusi valdžia turėtų atsikvošėti ir nedelsiant imtis darbo organizuojant "kamzėlkinio" sunaikintų litų banknotų bei monetų atsargų pagamynimą iš naujo."

 • Tai 2020 balandžio mėn. 10 d. 11:59:22

  Tai kad gyvuliu ukis jau laimejo ko cia dar nesuprasti

 • dalia 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:22:19

  Sakot reikia italams reformu-reikia jei jos greitos teisingos protingos.O jeigu tokios kaip pas mus?Visose srytyse buvo reformos,o kas is to?Praeina kiek metu ir vel ant to pacio greblio,juk vykdant reformas galima neblogai prsigyventi kai kam,o naudos nulis.Geriau ES galetu tikrinti kaip skaidriai tos reformos vykdomos,bet jiems geriau sedeti nieko neveikiant negu vazineti i kazkoki uzkampi.Beto ir musu STT,FNTT,prokuratura galetu pajudinti uzpakalius,bet matyt ir jiems tenka dalis reformu pinigeliu

 • > Rimantas 2020 balandžio mėn. 09 d. 16:59:59

  tai gerai kad kumetyne nebuvo naftos ar dar kokiu naudingu iskasenu, nes tada butu kaip indenus visus isnuodije, o taip ko norejo ta ir gavo laive, "neprikausomybe", pilna teise parsiduoti jei kas perka. nu ko ne "rojus", tik ne visi tokio "rojaus" tikejosi ir uz rankuciu susikibe baltijos kely stovedami. baltijos rezervata kai nutrauks ES ismokas padarys kaip "shrota", jauni i vakarus, kas subine, kad kupra lenkdami duona uzdirbti, o senius kiek cia truks 15-20 metu ir amen kumetynui. teritorija laisva, kam nores tam biurgeriiai uz skolas isnuomos ar perleis uz zaliavas. .

 • Faktas 2020 balandžio mėn. 09 d. 15:43:35

  ES imperija turi zlugti nes naudos valstybes nebemato brukami atsibasteliai is afrikos ir geju vertybes!

 • Nuomone 2020 balandžio mėn. 09 d. 15:38:28

  Europoje reikalinga revoliucija kuri nacionalizuotu Rotsildu bankus ir panaikintu valstybiu skolas!

 • blogio 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:54:33

  sėkla Graikijoje išplito po visą fiskališkai palaidą pietų valstybių teritoriją .Nesutinku ...91 proc .pensijai nuo exalgos..Juk tai pasityčiojimas iš mūsų-lietuvių.vargano gyvenimo/pensijų/ .JIe ten žvengs ir vyną mauks ....NE

 • Rimantas 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:20:46

  JAV ir ES - tai neokolonialistai. Nei Šveicarija, nei Baltarusija, nei Rusija, nei Ukraina, nei Sirija ir dar daugelis valstybių nėra ES narės ar JAV valstijos. Deja, tiek JAV, tiek ES leidžia sau ne tik nurodinėti šioms valstybėms, bet ir taiko sankcijas, jeigu tik jos neklauso JAV ir ES diktato. Gaila, bet Lietuva, kaip įmanydama, lyg apgailėtinas šunytis, stengiasi įtikti savo šeimininkams... Lietuviai į ES sulindo pačiu gėdingiausiu būdu - laisvę pardavė eurosojūzui, balsuodami už alaus butelį ar skalbimo miltelių pakelį… ir tapo pigia juodadarbių armija Vakarams.TSRS laikais dirbę prestižinius darbus gamyklose,institutuose,universitetuose,dabar,padėję savo diplomus ir pamiršę mokslinius vardus,plauna indus,valo tualetus,šluoja gatves ar šluosto pakvaišusių senių užpakalius Vakarų Europoje,o Lietuvoje mokytojomis ar tarnautojomis dirbusios moterys,“išsvajotuose” Vakaruose neretai laukiamos tik kaip prostitutės...

 • "Eurobloko" funkcionierių "labdara" 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:12:48

  Valdemaras labai diplomatiškai praskleidė euro zonos (ES elitas šį nelegitymų darinį pastaruoju metu pradėjo maskuoti kitu pavadinimu - "euroblokas") bei jos šalių vyriausybių ydingos fiskalinės politikos pandemijos diagnozę. Ištaręs A jis, deja, nepasakė ir B - kokia yra pragaištinga to "eurobloko" ECB vykdoma pinigų politiką. Šios politikos prima bankininkė Christine Lagarde ką tik apreiškė, kad "niekas nėra atsakingas už visuotinį sukrėtimą" , todėl apytiksliai 3 trilijonus emisinių pinigų už neigiamas palūkanas skirs nuo "naujos formos sukrėtimo" į krizę patekusiems bankams gelbėti, taip pat 1 trilijoną eurų beviltiškai prasiskolinusių nekurių "eurobloko" valstybių vyriausybių skoloms dengti, tarsi tų bankų bei valstybių bankroto užkratas į juos pateko tik dabar kartu su koronavirusu, o ne 2008 - 2009 metais per finansų ir paskolų krizę, chroniškai besitęsisnčia iki dabar. Na o visos tos fiskalinės ir pinigų politikos teikiamos "labdaros" kaštus dengs nuvertėjęs euras ir mes visi.

 • > Nu 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:03:05

  o ko cia nesuprasti, ar matei briuseli kokie akvariumai pristatyti ir kiek ten planktono pritupdyta, tai musu seimas tai kaip suns glindos palyginus su briuseliniais ir semia jie ten ne su saukstu o su pilnu samciu ir galo krasto nematyti. britai tai jau pabego is sito durniu laivo, tai vokietys su olandu ir dar keliais razumnesniais ar ilgai pietu saliu lodorius tuo paciu ir lenku slektas ir pabalio lenciuginius uz dyka sers. kaip visi zinom balius grazu ir linksma, sokiai, muzika estrada, pasikrusimas atsitiktinis, bet ateina pagiriu metas, o kaip kam ir koma nuo "besaikiu baliaus vaisiu".

 • senis 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:50:05

  Katkus, tam ir signataras, kad zvelgtu Hitlerio zvilgsniu. 2004 metais Vokietija ikure Ostlanda, kuri sudare buvusios TSRS respublikos, veliau dave toms respublikoms ostmarke, eurus banknotais iki 50 euru. Isvalstybino, sunaikino darbo vietas, issivare milijonus belaisviu, darbams i Muterlanda. Visa tai pareme labai graziais zodziais, apie laisva darbo jegos ir kapitalo judejima, nupirko buvusiu respubliku seimus, vyriausybes ir rezidenturas, irgi paremdami pletkais apie nepriklausomybe. Gera pradzia, ponas signatare Katkau, tik puse darbo. Kita puse bus atlikta, kai prie Ostlando bus prijungtos visos pietines Europos salys. Visos tos pietines salys kreditus gavo Vokietijos ir Prancuzijos karo pramones prekems pirkti. Pinigai visada eina i centra, netgi dolerio benkartas euras.

 • To Antanas 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:37:51

  Pagal knygą „Gyvulių ūkis“: visi gyvuliai tarp jų ir kiaulės yra lygūs, bet yra ir lygesnių. O kaip tas „lygesnių“ pasireiškia, reikia perskaityti šitą fantastišką knygą.

 • Nu 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:04:43

  As to jevrosojuzo nesuprantu jie ubagai ar turtuoliai,bet manau kad sutverimai be smegenu ir garbes......tik navus pasiputimas......kazkoks jovalas .....skiria pinigus o kad juos isvagia tai netikrina......isvada tai turbut patys ir vagia per visokias organizacijas......kazkoks ligonio sindromas algu normaliu nedaro o vogt leidzia......nu ko ne sovietu sojuzas.......

 • kas dar neaisku makaronschikam ir i juos panasius 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:03:18

  lai parduoda Sicilija kinams, jei dar uzteks, prides dar Sardinijos jei patiks kinam ar taip ar taip jau uostus kinai ir graiku ir italu jau turi supirke. tai kad italu Sicilija pasiims ar anksciau ar veliau tokia evropa iseis gabalais. pagyveno ne pagal pajamas o dabar laikas ateina neprotestuotinus vekseliukus apmoketi, o ant svetimo by..b.io i dangu joti kiekvienas greitas. tas pats ir lietuveles laukia, po 10-15 meteliu, kai pasibaigas ES ismokos, o biudzetinio planktono kaip amaro ir dar "kariunu" divizijos su parketiniais generolais savo "auksiniu sausktu" bizniukus suka. amen kumetynui, italai ta jau pasieke.

 • reformuok 2020 balandžio mėn. 09 d. 13:01:39

  nereformavęs lavoną. Mirė tas jūsų ewrosojūzas. Tie trilijonai ewrų nuguls į turtingųjų sąskaitas. O skolas teks ubagams gražinti.

 • Nuomonė 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:50:06

  Įdomūs pastebėjimai signataro p.Katkaus? Dėl palaikymo turtingųjų šalių. Atseit, nevalia Italijai reikalauti daugiau išmokų? Ar laikantis tokių pricipų, visi signatarai labai užtarė jas ir TYLĖJO, kai Lietuvoje uždarė AE, fabrikus, gamyklas ir net bankus.Ūkininkams mokėjo kelis šimtelius litų, kad tik atsisakytų žemę dirbti, gyvulius auginti? Ar tai reiškia paruošėme turtingosioms šalims rinkas? Nes ,matomai, turtingieji kitaip nesutiko?

 • Pagarba Italijai! 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:37:48

  Jūs rašinėtojai, kartu su ekspertu- ekonomistu, kodėl tylite,kai tos turtingosios valstybės nutarė jau dešimtmečius SKRIAUSTI Lietuvos ūkininkus? Kodėl iš bendro ES biudžeto moka žymiai mažiau, negu turtingųjų valstybių ūkininkams? Kur konkurencijos principai?

 • < to Kis 2020 balandžio mėn. 09 d. 12:21:08

  Ką čia nesąmones aiškini apie Italiją? Jie nuo senovės myli ir gerbia senolius! Jų visos šeimos yra trijų kartų : gyvena, laiką leidźia KARTU. Tai Seneliai, tėvai ir anūkai. O kas Lietuvoje dedasi? Kur vaikai, kur anūkai ? EMIGRAVĘ!.Kas privertė ieškoti darbų kitur? Nekalbame apie tuos, kurie išvyksta mokytis, stažuotis - bet grįžta atgal į Lietuvą. Geriau pamąstyk, kas Italijai ir Graikijai "prikišo" musulmonų?

 • Giedrius 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:59:49

  italai, kaip ir graikai puikiai žino- jei paleis juos, tai ES piz...c.Tuo ir naudojasi gerai gyvendami iš bendro aruodo, o kodėl Lietuva to negali, ar Latvija, ar Estija.Joms net išmokos sulažintos ūkininkams.Tarybų sąjungoje tokios diskriminacijos tikrai nebuvo, taip tik Lietuvai daugiausia kišo, kas dabar viskas sugriauta ir kad šiiaurės šalių rinka, buvo atiduota Europiečiams, o Ignaliną ir Mažeikių naftą prašiko, kad Lietuvos vištoms ,dedančimos auksinius kiaušinius būtų galvos nukapotos.Šlovė landsberginiams "patrijotams"

 • Tiems 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:45:16

  juodliams tik gerai gyventi , bet tik nedirbti , nes ten labai karšta, nori visi po palmėmis ilsėtis ir paskui gauti tokias pensijas, kurios ir nei sapne nesispnuoja mūsų krašto žmonėms, o obligacijų mes prievarta pirkome prie Stalino.Ar tie laikai grįžta?Kaip sakoma" nespjauk į vandenį".Bus sovietinr ES?

 • TO ANTANUI 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:32:48

  Perskaityk Orvelo GYVULIU UKI ir suprasi.Reikia daugiau skaityti.

 • Kazys 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:25:46

  O Lietuva dar neatsikratę tos grybės migoturtingumo, kai gaudami maiausias pensijas ir algas apgaulės būdų buvome paversti iš pašalpos gavėjų į davęjus! Tik blondinei ir konservam turime dėkoti, kad biedniausi turėsim mokėti labiau turtingiems! Ar gi ne kgbistinis darbelis?

 • Antanas 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:11:19

  Ponas raštininke Čekuti, gal galėtum išsamiai paaiškinti, kas slepiasi po išsireiškimu "GYVULIŲ ŪKIS" ?

 • Čia tai geras 2020 balandžio mėn. 09 d. 11:02:55

  Čia kaip dviejų greičių europos sajungos valstybės viena valstybė važiuoja su Lamborgini kita su senu wolsfagenu tas kuris turi seną mašiną turi parduoti įmetalo laužą tam kad atiduotų skolą Lamborginio savininkas

 • na ...cia Katkus paaiskino kaip apiplesus tauta kaip lietuvoj 2020 balandžio mėn. 09 d. 10:42:46

  o valdziagyviams ir ju giminaiciams bei vaikams iskelus iki kosminiu aukstumu atlygius uz,,,,darba,,,.....o veliau neva juos sumazinus , lietuvoj ubagams atejo visiskas pipiec [1,5 milj. gyventoju emigravo] o valdziagyviams ir ju isperoms algos sumazejo nuo 10 tukst euru iki 7 tukst euru ........na o su ES politika -vokietijos ,niderlandu ir kitu saliu bei LGBT Sorosiniu gauju pagalba ,prikisus y Italija pabegeliu islamistu teroristu , italija uzduso ekonoimskai priedo dabar jie visiskai nenori imtis tokiu fasistiniu metodu kaip lietuva ,nenori sunaikint italijos ,ir italu tautos, bei visiskai sunaikint ekonomika ,o visoj saly sukelt pilietiny kara...

 • Kis 2020 balandžio mėn. 09 d. 10:40:43

  uz tai Italu pensininku pensijos yra didziausios europoje ir jie deda ant tos europos,juk istrauket Graikija ,trauksite ir juos.Reiketu tuos makaronscikus pamokinti,kad suprastu,jog jyventi kitu saskaita nevalia?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATŠAUKIA: Niujorko „Metropolitan Opera“ dėl koronaviruso krizės visus pasirodymus atšaukia iki metų pabaigos.
 • NENUSTATYTA: Estijoje per praėjusią parą nenustatyta naujų koronaviruso infekcijos (COVID–19) atvejų, išanalizavus 1 026 testų rezultatus, praneša Sveikatos taryba.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1116 PLN - 4.4278
RUB - 77.4378 CHF - 1.0686
GBP - 0.8967 NOK - 10.7890

Nuorodos