respublika.lt

Kas kursto Kalnų Karabacho konfliktą? - straipsnio komentarai:

 • Paulauski. kiek tau 2020 spalio mėn. 06 d. 11:56:41

  kremlius sumoka uz komentus???

  13 34
 • Vietinis 2020 spalio mėn. 06 d. 20:45:32

  Nereikia nieko kurstyt-paulaucki! Ten rusas armiaškom tą karabaxą padėjo užgrobt,kad azerbadž. Naftos ir dujų nesstumdytų, dabar turkai keršija ruskiui už siriją-ir teisingai daro, lai nuleidžia kraujo! Už teisybę,už savo žemę,reik pakovot,kaip kad žydai! O armiaśkos spekuluoja visam sviete ir bliauna,kad turkai juos skriaudžia! O paulauckiui kremliaus žvaigždutė šiečia,gal ir šildo?

  6 23
 • be Ivano nei per zingsni 2020 spalio mėn. 06 d. 10:32:48

  Ivanas dar palauks kol tie kaukazo "ciurkos-kalade malkom skaldyti" vienas kitam krauja nuleis, kad visi suprastu kas cia jovala verda. "arom" rusas gal ir padetu, bet kad Soroso pinigus "aros" labai pamilo ir jau ant kito svetimo svanco sugalvojo i dangu joti. o kaip zinia kur jankiu pinigai, garantuotai lauk bordako. ka mes ir matome. "aros" ta Pasiniana tuoj patys ant sakiu isnes, o tada ir Ivanas zodi uztars. va toks moralas siu dienu politkoj, kai svancus ant ko joja, keicia dazniau nei kojines. cia tas pats laukia ir musu vyzokeliu su.bin.galviu, jei ir toliau Algirdo-Kestucio, Vytauto laiku didybe viduriuos ir jankius uz kraujo brolius skaitys. gi reik nepamirsti, kad durna ir baznycioj musa, bet kad musu valdzios muzikeliai prisiktakelniai labai greit pamokas pamirsta.

  14 21
 • realas 2020 spalio mėn. 06 d. 12:01:31

  tu -ar- nieko nepajegi pakomentuoti-ar ir vel rusai puola, ta pati kiekvienam komentare kartoji, tu gal noretum,kad jie pultu, bet to nebus,-tai sapnuok ir toliau

  15 18
 • Kurgi ne 2020 spalio mėn. 06 d. 10:32:55

  Yra visokie Bosforai,kuriuos turkai gali uždaryti ,jei panorės ar konfliktai Sirijoje-Libijoje,kur tai gali persikelti ir aštrėti. Dabar konfliktas virtęs regionaliniu,kur varžosi RF ir Turkija,o tiesioginiai dalyviai Armėnija ir Azerbaidžanas – tik fonas. Ir rusų – turkų priešprieša didina apsukas.

  0 16
 • Kurgi ne 2020 spalio mėn. 06 d. 10:33:36

  Yra visokie Bosforai,kuriuos turkai gali uždaryti ,jei panorės ar konfliktai Sirijoje-Libijoje,kur tai gali persikelti ir aštrėti. Dabar konfliktas virtęs regionaliniu,kur varžosi RF ir Turkija,o tiesioginiai dalyviai Armėnija ir Azerbaidžanas – tik fonas. Ir rusų – turkų priešprieša didina apsukas.Yra visokie Bosforai,kuriuos turkai gali uždaryti ,jei panorės ar konfliktai Sirijoje-Libijoje,kur tai gali persikelti ir aštrėti. Dabar konfliktas virtęs regionaliniu,kur varžosi RF ir Turkija,o tiesioginiai dalyviai Armėnija ir Azerbaidžanas – tik fonas. Ir rusų – turkų priešprieša didina apsukas

  1 16
 • >Kurgi ne 2020 spalio mėn. 06 d. 11:27:55

  ku tu užaugai, kad kiekvienas komentaras tarsi iš Marso?

  3 16
 • Vidas Tom 2020 spalio mėn. 06 d. 14:54:50

  Norėčiau pataisyti dėl Asetijos ir Abchazijos. Šios dvi šalys prie Gruzijos buvo prijungtos ASMENINE STALINO INICIATYVA. Išzudant apie 30% ,abchazų ir apie 10% asetų . Abchazai priešinosi ilgai, todėl buvo žudomi visi inteligentai, net sportininkai.

  4 15
 • Vidas Tom 2020 spalio mėn. 06 d. 14:25:32

  Atsakymas vienas , aiškus ir labai paprastas. Turkija, NATO ir Rusijos įveikimas į konfliktą kuris sukiršins Turkija su Rusija. Ta gerai suplanuita avantiūra . Jai tik isikiš Rusija į konfliktą , konfrontacija su Turkija neišvengiama. Tada kils diriulis konfliktas tarp Turkijos ir Rusijos . To siekia JAV ir Europos valstybės palaikančios JAV. Tas matosi net iš Europos valstybių pasisakymų apie konfliktą.

  25 13
 • Dainius V komentaro tęsinys 2020 spalio mėn. 06 d. 18:07:59

  ko pasekmėje didesnė dalis JAV teritorijos būtų sunaikinta.Dėl šios priežasties JAV bando pasigaminti itin mažų ypač tikslaus pataikymo ir didelės branduolinės galios raketas,kurios galėtų būti panaudotos nedideliuose lokaliniuose karuose.Rusai tokių raketų neturi.Todėl tiesiog būtina įtraukti Rusiją į bet kokį konfliktą,kad rusai tiesiogiai jame dalyvautų,tačiau su viena sąlyga- tai neturi vykti nei JAV,nei Rusijos teritorijoje.Todėl bandoma užsipulti Baltarusiją ir įžiebti karą tarp Rusijos ir Lenkijos,panaudojant Pabaltijo teritoriją kaip placdarmą.Todėl vyksta karas tarp aizerių ir armėnų,su tikslu supriešinti Rusijos ir Turkijos karines pajėgas.Ir dar ir dar vyksta šalia Rusijos konfliktai,tikintis jos atsako.Rusija JAV konkurentas tik karine branduoline galia,daugiau nieko rusai neturi,kas juos iškeltų aukščiau jankių.Aišku,Rusija gali suteikti kokiai Kinijai barnduolines raketas,tačiau ji juk ne savižudė.JAV reikalingas III pasaulinis karas.Ir jis bus.

  15 12
 • Pagarba, 2020 spalio mėn. 06 d. 08:31:15

  už pateiktą tiesą. Įsitikinusi, kad be užatlantės kurstytojų rankų, konfliktas nenueitų iki karinių veiksmų. Pirma pabandė Baltarusijoje sukelti pilietinį karą, bet nepavykus, vėl ėmėsi karštakošių kalniečių. Per ambicijas patys nesuvokia, kad jais žaidžiama kaip pieškomis. Norisi tikėti, kad atsibus, tik kad nebūtų per vėlu.

  47 12
 • Kurgi ne 2020 spalio mėn. 06 d. 10:32:27

  Senas konfliktas,jau peraugęs į chronišką,kuris paūmėja laikas nuo laiko,kadangi nėra išsprendžiamas iki galo ir aprimsta iki sekančio karto. Esama patinė situacija tik įrodo,jog kariniu keliu tai neišsprendžiama:Jerevano ir Baku resursai maždaug vienodi ir nė viena pusė neturi persvaros. Nuostoliai abiejų dideli.Turkai nesivaržydami braunasi į Kremliaus “savomis” laikomas zonas,bet tiesioginis jų įsiveržimas mažai tikėtinas,kadangi turkų įsikišimas į konfliktą vienoje pusėje jau sukėlė Vakarų nepasitenkinimą. Erdoganas ,be abejo,stengiasi išprovokuoti karinį Kremliaus atsaką,tada jis galėtų imtis radikalesnių veiksmų,bet Kremlius paprasčiausiai bijo pasekmių-turkai gali prikiaulinti daugiau,negu Kremlius ten laimėti.O trečio pasaulinio grėsmė,panašu, rūpi nebent mūsų Autoriui,tik ne taikiam,che che, Putinui.

  1 9
 • ar 2020 spalio mėn. 06 d. 09:12:03

  ar ir vėl rusai puola?

  9 9
 • vienkiemio Juonas 2020 spalio mėn. 06 d. 19:19:22

  Vilniuje mūsų rusofobai neišgirdo iš Makrono nieko karingo Rusijos atžvilgiu.Atvirkščiai: Makronas pakvietė bendradarbiauti su diktatoriaus Putino Rusija.Rusija ir Prancūzija - dvi žydų valdomos valstybės. Jos tiesiog pasmerktos bendradarbiavimui, todėl sunkiai suprantama, kodėl Lietuvos valdžia, kontroliuojama žydų finansinio kapitalo, vaidina kovotojus su V.Putinu (Šalomovu pagal motiną). Šis Lietuvos politikos simuliakras sukelia šypseną ir tiek...užtat suprantamas visokių Paulauskų lojimas ant JAV, nors dalis teisybės ,reikia sutikti,yra.Matysime kaip bus,bet kokiu atveju LIETUVAI,kaip paklusniam šuneliui būda pas šeimininką atsiras.

  16 9
 • Dainius V 2020 spalio mėn. 06 d. 17:55:26

  Ne taip viskas paprasta.Vyksta globalūs geopolitiniai pasikeitimai,kuriems buvo ruoštąsi ne vienerius metus. Šiai dienai globalistai praranda savo pozicijas visame pasaulyje.Jų planas covid 19 pagalba sunaikinti kapitalistinę visuomenės santvarką ir grąžinti žmoniją į baudžiavos laikus žlunga.Didieji nacionaliniai kapitalistai,kuriems atstovauja Trampas puikiai supranta,kad tik padarius vėl stiprią JAV jie galės toliau diktuoti pasauliui savo sąlygas.Ne veltui Makronas siūlo įkurti bendras ES karines pajėgas kovai su Kinija,Rusija ir ...JAV.Kinija pralenkė JAV ekonomine galia ,tačiau karine galia ji yra silpna.Trampui nieko kito nelieka,kaip pagrąsinti branduoliniu ginklu,tačiau Rusija sukūrė karinį laivą Poseidon,kuris apginkluotas naujausiomis analogo neturinčiomis atominėmis raketomis ir jie beveik atviru tekstu skelbia kad susprogdins kelias raketas Jeloustono ugnikalnio zonoje arba JAV pakrantėje tuo sukeldami didžiulius seisminius išsiveržimus ko pasekmėje: tęsinys >>>

  17 8
 • H 2020 spalio mėn. 06 d. 10:02:03

  Norėčiau tokiam- Pagarba -save tituluojančiam priminti . Bent jau šiuo atveju esi neteisus. Rusija ir Turkija tame turi didžiausia indėli

  7 6
 • stebėtojas : "JAV varžovė – Rusija" 2020 spalio mėn. 06 d. 22:17:55

  JAV Valstybės sekretoriaus Mike Pompeo liepos 23 dienos kalba patvirtina, kad Donaldo Trampo administracija krypsta į atvirą konfrontaciją su Kinija.Rusijai JAV ir Kinijos konfrontacijos perspektyva yra dviašmenis kardas,kurį ji sugebės panaudoti pagal paskirtį :Maskva neabejotinai bandys pasinaudoti bet kokia JAV ir Kinijos konfrontacija savo interesams įgyvendinti.Kremlius jokiu būdu nebus JAV sąjungininkas ar liks neutralus.Todėl suprantamas Pentagono noras bet kokiu būdu įvelti Rusiją į karinį konfliktą ir nesvarbu kur ir su kuo: ar su ukrainiečiais dėl Krymo,ar su Turkija dėl Sirijos ar Armėnijos,jau sklinda kalbos apie lenkų įsiveržimą į Baltarusijos teritoriją "ginti etninių lenkų gyventojų" kitų metų sausio-vasario mėn.Tokiu atveju Rusijos įsikišimas būtų 99% .Jūs ką?Nepastebite kaip visi konfliktai kyla palei Rusijos teritorines sienas?Manau,tai viską pasako be žodžių.Kad ir kaip keistai skambėtų,bet šiuo metu Rusija yra pasaulio taikos garantas.

  16 5
 • Pagal Bibliją 2020 spalio mėn. 06 d. 11:40:05

  JAV yra melagingas pranašas. Pasauliui skelbia apie taiką, o sėja karus ir neapykantą, mirtį ir baisia kančias.. Tai aukos jų dievaičiui Šėtonui, nes JAV yra ir pagrindiniai jo garbinimo centrai.. Jėzus Kristus, paskirtas Dievo Karalius, šią imperiją sutriuškins amžiams. Tada žemėje įsiviešpataus tikra taika, apie tai pranašaujama 72 Psalmėje ir Apreiškimo knygoje.

  28 4
 • H 2020 spalio mėn. 06 d. 09:59:10

  Asmenys kankinamus imperijos troškulio PRIVALU izoliuoti kokioje negyvenamoje saloje .

  3 3
 • Dzūkija 2020 spalio mėn. 06 d. 17:13:16

  ...kas kursto ??? pasiimkite žemėlapį - Ukraina - polietinis karas, Baltarusija - neramumai, Armėnija/Azerbaidžanas - karas, Kirkizija - pilietinis karas ( demonstrantai, padegę vyriausybės pastatus, tikrai ne taikūs)...kur sekantys neramumai ??? - Moldavija ir Vidurinės Azijos buvusios Tarybų Sąjungos respublikos...beje, būkite budrūs...Lietuvoje taip pat rinkimai...net baisu pagalvoti, kas bus, jeigu neišrinks anūko gaujos...Galvokit...taikinys -Rusija...nedalyvaukite šitame šėtono žaidime...

  26 3
 • pastaba 2020 spalio mėn. 07 d. 00:01:39

  Kazkodel niekas nepastebi, kad turku sultanui arteja galas: ekonomika stimpa: lyra pries 6 metus buvo verta 2 $ o dabar apie 8$... Kas belieka nevykeliui? Kistis kur tik gali: Sirija, Libija, Graikija, Kipras, Armenija ... ir zydai... Zodziu, belieka uzjausti isprotejusi sultana. Ar kas zino, kas turku finansu ministeris?

  2 3
 • Gerai 2020 spalio mėn. 07 d. 13:52:48

  Konfliktą organizavo ir stimuliuoja tik tie, kam naudingas naftos kainų šuolis. Galime net pirštų nerodyti

  0 3
 • taip tai taip ,ale.... 2020 spalio mėn. 06 d. 09:12:37

  Pats esu TSRS laikais su komandiruote lankesis Stepanakerte. Jau tada įtampa buvo .Iš šono žiūrint ,tai armėnai su azerbaidžianiečiais teturi vieną išeitį : suteikti Kalnų Karabachui atskiros ,savarankiškos valstybės statusą(Lichtenšteino , Monako ,etc. pasauliniai pavyzdžiai). Ir nebebūtų abiejų valstybių valdžiažmogiams jokio preteksto kurstyti nesamoningą konfliktą.Dabar gi Armėnija ,užėmusi Karabachą ,dedasi labai didele taikdare .Jos interesas aiškus : kuo greičiau pradėti derybas ir taip toliau likti Karabache. Azerbaidžiano valdžiagyviai ,dabar jau ir su Turkijos valdžiagyviais, stengiasi padėtį "patobulinti " ir patys patapti Kalnų Karabacho šeimininkais. Bet juk tai - nepaliaujamo kraujo liejimo perspektyva ,kuri neturėtų būti abiejų kariaujančių pusių reikalas (konfliktas privalo būti išspręstas kardinaliai ,įsikišus trečiajai, tikra taika suinteresuotai tarptautinei jėgai.

  28 3
 • to Dainius V 2020 spalio mėn. 07 d. 10:40:39

  Tu kliedi. Jankiai neturi jokių branduolinių raketų, išskyrus balistines ir nori naujas vidutinio ar artimo nuotolio raketas pasigaminti, išėję iš arimo ir vidutinio nuotolio raketų sutarties. Tik ar jie tą sugebės padaryti, kai išbarstė visą technologinį, inžinerinį ir konstruktorių potencialą. manydami, kad po 1991 atėjo istorijos pabaiga. Tuo tarpu Rusija jau turi visą spektrą raketų, kai kurios iš jų ir su branduolinėmis galvutėmis gali būti. Aš apie hipergarsą ir ne tik. Todėl geriau nekliedėk.

  3 3
 • Aidas 2020 spalio mėn. 07 d. 11:23:56

  Ziurejau laida ne rusu o anglu kurioje be uzuolanku buvo pasakyta apie rusijos padalijima tarp jav,anglijos,prancuzijos ir net japonu didzioji dalis sibiro atitektu jav su visais istekliais tai buvo nuspresta jau net 1920m uztat jav ir siekia karo su rusija bet yra viena idomi detale jei tai ivyks nebeliks ir jankiu irgi nes pagal dabartine ginkluote rusija jau nebe ta kuri buvo pries 30-20m rusai jau net turi torpedas galincias sunaikinti jankiu lektuvnesius taip kad po 3pasaulinio vargu ar kas liktu sioje zemeje

  4 3
 • Dzūkija 2020 spalio mėn. 06 d. 15:45:18

  ...jeigu norite suprasti , kieno ta žemė - ieškokite kapų...antkapiai nemeluoja...

  11 2
 • dasa 2020 spalio mėn. 07 d. 10:35:39

  Dėl Karabacho Rusija nekariaus, bet jei bus agresija prieš Armėniją, tai Rusija jau turės įsikišti. Jei neįsikiš, tai bus ODKB galas, Rusijos moralinis krachas, kurio pasekoje seks ir valstybės ar bent jau Putino krachas (kuo, aišku, labai norėtų pasinaudoti kai kurios jėgos).

  1 1
 • A jo? 2020 spalio mėn. 06 d. 13:19:16

  "-ar ir vel rusai puola, ta pati kiekvienam komentare kartoji"- varžausi paklausti,o kur komentaruose parašyta,kad rusai puola?kaip supratau,tai priešingai-kad vengia pulti.Tamsta gal akinius pradžiai pasikeisk. Ar problem ne akiniuose, o giliau??

  26 0
 • to realas 2020 spalio mėn. 06 d. 17:28:49

  tai sakai sėdi ir ieškai priekabių? Matyt vėl ką nors sukurpsi?

  8 0
 • Punch 2020 spalio mėn. 07 d. 14:00:12

  Kur linkevicius,joptikmat? Ei storas,girdejai,pasaulyje vel betvarke. Laikas tau pasireiksti ir ivesti tvarka. Tu juk moki,tu storas. Negi issigandai parako kvapo?

  12 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • KETINIMAI: augant koronaviruso atvejų skaičiui, Liuksemburgo vyriausybė ketina iki gruodžio vidurio įvesti dalinį karantiną.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos