respublika.lt

Kas ir ką laimi Kalnų Karabache? - straipsnio komentarai:

 • pupulis vasiai 2020 lapkričio mėn. 18 d. 10:34:54

  pats matyt šikinyke gimei, ir visą gyvenimą po šū..dą braidei jei tik ta viena žodi ir temoki, aiški tavo logika. Net pykti negaliu ima juokas. užaugai ten kur visur GAVNO ir tėvai tavo matyt tokie pat ir istorinė tėvynė vadinasi GAVNO.

  4 1
 • Vasia 2020 lapkričio mėn. 17 d. 20:26:17

  Pupulis govno!

  1 4
 • ZUK 2020 lapkričio mėn. 14 d. 15:38:40

  Rusija išdavė savo sąjungininką Armėniją ir leido mažai valstybei kovoti su galingu musulmonų Turkų-Azerbaidžano aljansu.Rusija būtų pasielgusi garbingai,jei būtų įsikišusi į karinį konfliktą Armėnijos pusėje,kai tik pradėjo kištis Turkija.Dabar pasaulis dar kartą įsitikino,kad negalima tikėti Rusijos pasirašytomis sutartimis.

  5 6
 • Macas 2020 lapkričio mėn. 14 d. 07:39:39

  Kas laimėjo kam naudinga tai svonderiai laimejo

  5 1
 • Rolka 2020 lapkričio mėn. 14 d. 07:37:12

  Rusai Šaunuoliai sustabdė kraujo liejimą,Butkevičius yra butkevicius vakarų klapciukas

  12 7
 • Euras+ 2020 lapkričio mėn. 14 d. 06:13:47

  Pažiūrėkite internete ,,Turkijos vykdytas armėnų tautos genocidas XXa. pradžioje ir bus aišku, kas to karo kurstytojas. Ypač įstrigo atmintin viena nuotrauka, kurioje turkų kareivis su šautuvu su užmautu durtuvu veda sušaudyti jauną armėnę, kuri nešasi ant rankų maža mergaitę, o į jos ranką įsikibęs eina kokių 5-6 m. berniukas.Moters veidas juodas iš nevilties, berniukas baisiausiai persigandęs, mergaitė mamos glėbyje sustingusi iš baimės...

  10 8
 • Gedimino nuomonė 2020 lapkričio mėn. 13 d. 23:56:55

  Vakarų pagalbą savo laiku išjuokė Ilfas ir Petrovas aštrialiežuvio personažo Benderio posakiu ("12-oje kėdžių"): "zapad nam pomožet". O ten kur praeina ruso šėšėlis- karai. kraujas ir svetimos žemės tampa iskonno ruskimi. Zapad, pilnaja ta žodžio prasme, istoriškai serbų gyvenamas žemes atidavė albanams, nieko nedarė, kad armėnų gyvenamos žemės neatitektų Azerbaidžianui.

  4 8
 • Kurgi ne- Dzūkijai 2020 lapkričio mėn. 13 d. 21:18:04

  Na,krūvos pabėgėlių nereikalingos niekam.Ne tik RF.O Erdogano planuose kažin ar yra siekis nusikraustyti į Armėniją. Kuo galima pasidžiaugti,tai tik tuo, kad kolektyvinisĺ sveikas protas kaip ir nugalėjo ir kraujo praliejimas sustabdytas. Belieka tikėtis,kad bent taip bus ir toliau.

  7 4
 • Na, 2020 lapkričio mėn. 13 d. 20:08:34

  Keista kad "revoliucijų ekspertas nė prie ko". Pergyvena,kad.jo neatsiklausė.

  6 5
 • pazanga 2020 lapkričio mėn. 13 d. 19:55:30

  K;ALNU KARABACHE;LAIM EJO TURKAI IRPRILEIDO TERORISTU; KURIE RUSIJAI DAR DAUGGALVOS SKAUSMO SUKELS: GAILESIS; KAD PATYSIS KARTO VADZIas i rankas nepaeme. man dalinai gaila pujtino,nes jam atejus i valdzia rusija tikejosi atsigaut, o dabar gaunasi atvirkciai

  8 2
 • Slunkius 2020 lapkričio mėn. 13 d. 17:27:39

  Gaila, kad specialistas ,,po konclageriam" nesupranta arba nepasako, kodėl smunkančios ekonomikos valstybė sugeba ,,sutvarkyti" ir kontroliuoti visus jo išvardytus ir dar daug neišvardytų regionų bei židinių. Nepasako, kad bent jau nuo 1979 - jų Afganistano pradedant Rusija lengvai kariauja. Su kieno leidimu ar paraginimu. 1990 pati suiro ir kaip taip greitai atsistojusi ant kojų, vėl puikiai reikalus pasaulyje tvarko. Kodėl šis specialistas nesupranta, kad visos Rusijos ofenzyvos ir žygiai yra inspiruojami iš vakarų, karai finansuojami iš sionistinių bankų, o Amerika tyli, nes jai liepta tylėti, neginti valstybių, kurioms net garantijos pasirašytos buvo. Kodėl nepasako, kad CCCP - tai globalaus sionistų valdomo pasaulio dalis 1/6-joje pasaulio teritorijoje. Kodėl specialistas tyli, kai jau keli dešimtmečiai Baltuose rūmuose nusikaltėliai arba durniai pasodinami. Kodėl vos ne viso pasaulio žmonnių burnos skudurais uždengtos? ...?

  8 11
 • Dzūkija>Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 13 d. 17:00:33

  ...4-i ar 5-eri metai pakankamas laiko tarpas, kad daug vandens nutekėtų...ir pasaulyje daug kas gali atsitikti...o Rusijai yra svarbus stabilumas prie jos sienų...vienintelei Rusijai nereikalingas karštas taškas pašonėje su krūva pabėgėlių ir turkais Armėnijos teritorijoje ...nuo to priklauso ir pačios Rusijos saugumas...ne taip, kaip tam šeimininkui iš už balos - jam nors ir tvanas, svarbu jo namuose saugu....

  13 7
 • Dzūkija>pupuliui 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:51:38

  ...mano seneliai turėjo ūkelį...ir atėjus krizei ilgai vargo...o tikėjosi su tom kiaulėm prasigyventi...

  7 0
 • Dzūkija>pupuliai 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:48:00

  ...miegok ramiai...basa bėgiojau...ir vogti nieks nemokė...ir į darbą tušinuką nusipirkdavau už savus...SAVUS uždirbtus...

  8 0
 • pupulis to > 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:42:53

  Tamstele sakai Lietuvių kalbos neužmiršai tai nors rašytum be klaidų. O Klaipėdoje matyt mėsos kombinate dirbai ir mėsą vogei,kad taip gerai gyvenai. Ar gal buvai kompartinis aktyvistas, be eilės butą gavai ir paskyrą žiguliui. O gal kokiai prekybinei bazei vadovavai ant deficitų sėdėjai.Beje toj vyžotoj smetoninėj Lietuvoj projektavo ir gamino lėktuvus, o tie vyžoti gabiausi mokėsi užsieniuose su valstybės stipendija. Beje ir tas Lenkas nors ir grąsino bet nebepuolė tų vyžuotų mužikėlių. Sunku tarpukaryje Lietuvai buvo, neturėjo sąjungininkų, bet išgyveno, o litas buvo stipri valiuta, o ūkininkai neturėjo kur kiaulių parduoti tiek priaugindavo. Dar ir Vokietija palaikė Lenkija prieš Lietuva ir bandė Klaipėdoj perversmą padaryti. Lenkus palaikė net ir Latviai.

  4 14
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:36:46

  “Turkai vargais negalais išsimušė galimybę dalyvauti šio konflikto stebėjimo struktūrų veikloje” – nejaugi? Ir iš ko taip sunkiai išmušinėjo?Ar tik ne iš Putino? Ar buvo priešingai? Kažkodėl turkai be jokių ceremonijų jau imasi veiklos tame regione ir šiandien jų transporto ministras apreiškė apie būsimas geležinkelio trasas Baku-Nachičevanė. Anot jo,Turkija investavo į šią sritį $5,7 mlrd ir numato tapti “logistine supervalstybe”,prisijungiant prie savųjų eilę uostų bei geležinkelių ,apjungiant Turkijos,Gruzijos bei Azerbaidžano magistrales. Ir niekas ilgai netemps.Juolab neklaus rusų taikdarių leidimų,nepaisant to,jog rusai ten “viską kontroliuoja”. Britai su investicijomis jau tikisi būti pirmaisiais. Patrauklus tranzitinis koridorius sudomins V.Azijos respublikas,kuris dabar eina per RF.Jau nekalbant apie Kiniją.Ir čia ,reik manyti,tik pradžia.

  3 7
 • Kurgi ne 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:35:49

  “ Rusija čia yra faktiškai vienintelė, kuri turi apčiuopiamos naudos..”- kažkaip neina apčiuopti,nors tu ką. Kiek suprantu,RF kontroliuos kažkokį nedidelį plotą toje nuograužoje,kuri teliko iš Karabacho, aplink Stepanakertą ir tai tik penkeriems metams. Po to,kitų dalyvių pageidavimu,gali būti išgrūsta. Aišku,visos rusų SMI triūbija apie didžiulę pergalę,bet malonumą nuo tokios pergalės gali jausti tik mazochistai. Užkaukazė,be abejo,labai svarbus regionas,bet taikdariai kažin ar kontroliuos bet kokius tranzito klausimus.Tuo užsiimti bus kam ir be jų.Jų vaidmuo bus užtikrinti saugų armėnų išsliūkinimą iš Karabacho,o po to bus paprašyti nesivarginti.Ką ten saugoti,jei armėnų ten nebeliks?

  2 6
 • > pupuliui 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:22:49

  nezinau tu gal is miskiniu banditeliu padermes tai tau kitaip matosi.o siaip rusas is pasmetonio rezimo paeme vyzota uteleta krasta ir jei ne karas "draugeliai" liaxai butu utelius muzikelius suminde be dideliu diskusiju."marsz na Kowno" ar apie toki girdejai.o siaip prie ruso kas amerikono pasakom netikejo, gyveno ne blogiau nei prie pasmetonio. nieks nerusiavo ar tu zydas ar tu baltas svarbu reikejo galva tureti. ir medicinoj ir lazeriuose ir biotechnologijose visas pamatas ruso padetas net turejom be keliu minuciu sava kosmonauta tik va uzsimane pats rusas dzinsu, kandonu ir pepsikolos ir viska kas buvo pasiekta paleido subines riavialiu. tai ta mes ir turim dabar, subines riaviali ir jei ne vokiecio pinigai lenkui senai jau kojas mazgotum ir vandeni gertum o musu bobas lenkas pirmai nakciai sau pasiimtu kad litvinu paskundos veisles neplatintu muzikeliai.va toks moralas tau pupuli jei nesigaudai geopolitikoje.mels dieva kad vokieciui kantrybe nesibaigtu nes ubago terba garantuota

  9 5
 • Dzūkija>pupulis dzūkijai 2020 lapkričio mėn. 13 d. 16:04:14

  ...jūs labai atdžiai perskaitykite, ką parašėte...ir pasakykite, kas pasikeitė...o Vilniuje ir Klaipėdoje ir aš buvau / Klaipėda buvo pats gražiausias miestas man/...ir kaip matote, gimtos kalbos nepamiršau...visur kalbėjau lietuviškai...

  4 3
 • pupulis dzūkijai 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:49:47

  Jau kaip sovietai darė su mumis tai tikrai prisimenu ir kur siuntė per prievartą mūsų vyrus kariauti nebevardinsiu, kažkadais buvau komentaruose rašęs. Tamstele matyt buvai aktyvistas. Kiek sovdiepų apsigyveno Lietuvoje į butus kuriuos statėme sau. Vilniuje ir Klaipėdoje bijodavau lietuviškai šnekėti. O tie kurie pabėgo per karą pas Amerikonus gerai prasigyveno. Tik mes sovdiepijoje matėme amžiną visko deficitą. Odėl prostitučių Tai kremlaius šulams ir maršalams net buvo parenkamos išlaikomos elitinės prostitutės. O Leningrade ir Maskvoje merginos pačios kabinėjosi prie užsieniečių, tekėdavo už negrų ir čiurkų iš užsienio senių, kad tik išvažiuoti iš sovdiepijos. O mūsų vyrai buvo patrankų mėsa o mes bandomieji triušiai.

  7 7
 • J 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:42:24

  Nedaskaičiau, eilinis dolerinio Butkevičiaus briedas.

  8 3
 • Dzūkija>aha 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:36:45

  ...Rusijoje daug protingų žmonių...ne visi dirba prostitucijos industrijoje...

  9 2
 • Dzūkija>pupulis 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:35:05

  ...,, Geriau laiku būtų pasidavę Anglams ir Amerikiečiams." - žinote, kaip tai vadinasi ??? šiandien Lietuvoje, kur bepasisuksi, seniausios profesijos atstovų pilna visur...ne tik prie stoties...tik yra tokia mažytė smulmena - pirmą kartą parduodi save pats, o jau paskui - pardavinėja tave...kas nori ir kam nori...tavo norų ir interesų nebėra...tampi patrankų mėsa svetimame kare...tai va...

  10 3
 • pupulis 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:12:35

  Manau, kad konflikta laimėjo Armėnija, nes galutinai neprarado Karabacho. Armėnai kovėsi su keleta kartų gausesniu ir geriau ginkluotu Azerbaidžanu remiamu Turkijos. Laiku nutrauktas karas Pašiniano pergalė, o kas beliko daryti jei nebeatsigini nuo užpuolikų. Azerai būtu visai sugriovę Karabacą, išnaikinę Armėnus. Prisiminkit Vokietiją antrojo pas. karo metu gynėsi beviltiškai ir Berlynas buvo sunaikintas daugybė aukų o Rusai užėmė Berlyną. Geriau laiku būtų pasidavę Anglams ir Amerikiečiams. Putinas įvesdamas kariuomenę įsivėlė į dar vieną nesibaigiantį konfliktą, kuris rusams brangiai kainuos. O kas toliau nauja Čėčėnija ar Luganskas su Donecku. Rusijos Geopolitika kolkas laimi, bet pralaimi rusų tauta.

  6 14
 • aha 2020 lapkričio mėn. 13 d. 15:02:24

  kvailas tas Pupka. Kam jis gina tą Armėniją. Šį kartą Pupkai Rusijos liaudis nedovanos.

  3 13
 • Putinas 2020 lapkričio mėn. 13 d. 14:53:13

  Kantriai laukė ,kada N.Pašinianas antsiklaups ir paprašys pagalbos .Kažkada Rusija siūlė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ,armėnai atsisakė.Jo kerštas ,tai patiekalas ,kuris valgomas labai šaltas .

  10 6
 • Dzūkija 2020 lapkričio mėn. 13 d. 14:31:53

  ...geras pastebėjimas - ,, N.Pašinianas yra gana provakarietška persona."...tai reiškia - nupirktas ir parduodantis...dar viena vakarų marionetė...juk niekam ne paslaptis - į valdžią atėjo spalvotos revoliucijos keliu, į atsakingus postus susodino Sorošo augintinius, nes kam reikia galvojančių, reikia ištikimų...tuo labiau, kad Amerika padės - pinigais ir nurodymais...ir kaip čia taip įdomiai ekspertas išvartė ??? košę užvirė vakarai ir Turkija, o kaltas gavosi Putinas ??? užknisot jau negyvai...ar Lietuvoje jau visi idiotai ???

  17 6
 • na cia ekspertas pamirso pamineti pati svarbiausia fakta 2020 lapkričio mėn. 13 d. 13:14:31

  kaip ir visada su Rusija vakarai pradeda, o rusas uzbaigia. kaip buvo su lenkais 1612, su svedais 1721 su varliaedziu napaliuku 1812 ir austrijoku adolfeliu 1945. rusui beliko tik laukiniai amerikonai, ka mes ir matome dabar amerikeje,visi kaubojai jau su koltais ir laukia kas pirmas prades. o cia kaip tik ir rusas su kinu is sono patars, kaip geriau visa ta griuvancio hegemono jovala uzbaigti. rusas jau ismoko zaisti pagal vakaru taisykles, todel vakaram visi nuotykiai dar tik laukia.

  23 5
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-9  -7 C

 -8  -4 C

 

 -8  -9 C

-3  -1 C

 -4  -2 C

 

   -5  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2114 PLN - 4.5520
RUB - 91.7258 CHF - 1.0759
GBP - 0.8840 NOK - 10.4555

Nuorodos