respublika.lt

Kaip Transatlantinė ašis virto kreive - straipsnio komentarai:

 • Euras+ 2019 gruodžio mėn. 17 d. 06:35:17

  Nusikalba tas Butkevičius.Suprantama, zonoje už kyšį atsėdėjo, protelis susisuko, bet skaityti tokias fantazijas realių įvykių laisva interpretacija?Kokiam pasaulyje jis ekspertas?Tas Zelenskis yra oligarcho Kolomojskio tarnas ir valios vykdytojas.Kolomojskis anksčiau suorganizavo Maidaną (su JAV Demokratų partijos pinigais), bet Demokratų partija netesėjo savo pažadų jam.Kolomojskis neseniai pareiškė, kad jis gali ir nebevykdyti Demokratų partijos valios,o gali remti D.Trampą ar pradėti derybas su Rusija.JAV Demokratų partija nebeturi galios ir pinigų remti Ukrainą,o Trampas neremia.Ukraina paskendusi skolose, bet Rusija tieks jei dujas į skolą(kad neužleisti rinkos amerikonams).Kas dėl LNR ir DNR, tai jos atsiskirs nuo Ukrainos, čia tik laiko klausimas.Dėl Krymo,tai čia praeitas etapas,ten jau Rusija. Minsko sutartį inicijavo Berlynas ir Paryžius ir niekad neleis Kijevui jos atsisakyti, nes tai būtų Vokietijos ir Prancūzijos politinis fiasko.(Išsamiau:,,ДеньТВ" kanalas per You Tube.)

  0 0
 • trumpai apie seksperta, jo "mintimis" 2019 gruodžio mėn. 16 d. 14:57:43

  esi arba priešo agentas, arba visiškas idiotas...

  0 0
 • > seniui 2019 gruodžio mėn. 16 d. 11:39:41

  daug kur gerai pataikai, bet kai pradedi lankstyti kad Putino komanda tai Kisindzerio pramanai, tai cia is issiduodi kam dirbi. seneli ten kur Kisindzeris mokesi, ten Putino prieteliai mokytojais buvo :) o tarp kitko jei taip jau Kisindzeri zinai, tai gi jis ir pasake, kad jankiam neverta su dabartiniais rusais susikabinti, nes amerikonui nuo to nieko gero nesisviecia...o planas "chuliganas" kaip vienas kitam graziai sypsantis ir spaudziant rankas, ka labai megsta praktikuoti jankiai, skandinti jankiu bazini pagrinda doleri jau paleistas visu pajegumu ir ta rodo visi veiksmai net ES, taip kad ir rezultatu neuzilgo sulauksim ir jau tada galesim padaryti isvadas, kas ir pas ka pamokas eme.

  0 0
 • Sigitas 2019 gruodžio mėn. 15 d. 18:35:26

  Labai įdomu buvo skaityti

  0 0
 • ilindau 2019 gruodžio mėn. 15 d. 18:25:26

  į vašington post, ten rašo, kad Trampas atmetė sankcijas, kurios yra beprasmės, nes vamzdynas beveik pastatytas, liko tik kelios dešimtys km tiesti, tai kelios savaitės darbų, keikia ten danus, kurie neatsilaikė prieš vokiečių spaudimą, beje ten dar vienas ukrainiečiams nemalonus teiginys, tai yra, kad viso magistralinio tranzitinio dujų vamzdyno vertė, prieš 5 metus siekė 14 milijardų dolerių, dabar netekusi tranzitinių dujų ir dėl susidėvėjimo, visas tas kompleksas įvertintas 150 milijonų

  0 0
 • senis 2019 gruodžio mėn. 15 d. 16:42:07

  jokios asies cia ir nebuvo. Nuo 2 000 metu Vasingtonas, Maskva, Berlynas yra trikampis. Viena, pagrindine krastine yra Vasingtonas, dvi trumposios, Maskva ir Berlynas. Nuo 1945 metu kiekvienas Vokietijos kancleris prisiekineja ne Vokietijai betJAV prezidentui. Nuo 2 000 metu Putinas dirba, isskirtinai Vasingtonui. Butkeviciu Makeinas itaise padeti slavams issipiauti tarpusavyje. Kapitalas bijo ne Rusijos ar Kinijos, bijo socializmo. Kad socializmas nepasikartotu, nuspresta leisti slavams issipiauti tarpusavyje. Putinas, geriausias Kisindzerio atradimas ir paskyrimas.

  0 0
 • žopa 2019 gruodžio mėn. 15 d. 14:40:27

  Bet jis visiškas idiotas,šitas ekspertas.Jis visai nuvažiavo į pievas.Tomkau neteršk respublikos įvaizdį.

  0 0
 • Kurgi ne 2019 gruodžio mėn. 15 d. 13:46:33

  Merkel - yra didžiulė žaidėja šioje arenoje,kadangi ji įgarsina ne nuosavus pezalus,o galingų jėgų,kurios stovi už jos,nuomonę.Jei Tamstelė turėtumei bent kiek nuovokos,kas ruošiama į Merkel perėmėjus,tai netauzytum man savo svajonių. Tauzyk kitiems.Palyginus dar - tai Merkel didžiulė Putino draugė.Pas Putiną visi koziriai kaip buvo Burkhalterio sakvojaže,taip ten ir randasi. Nereikia iliuzijų - Putino multikai jau net vietiniam elektoratui neveiksmingi, o jau ką kalbėti apie Vakarus-ten geriau už Putiną žino,kokius jis kozirius turi ir kokius bando nupaišyti. Ir nesuk man Tamsta galvos.Pirma gal pasigaudyk situacijoje.Pas,ui busgalima ir padiskutuoti.O tai jums Paulauskas- tiesos viršūnė.Nes rašo tai,ką norite girdėti. Bet yra - kaip yra.

  0 0
 • > Kurgi ne 2019 gruodžio mėn. 15 d. 12:52:11

  tu pamirsk, kad vokieciu "motinele" jau rimta zaideja sitoj arenoj. o is to seka ka ji sneka, tai tas pats ka vejas pucia. o del Minsko Paryziuj Vova visiems kaip mokiniam paaiskino, kad skaitykit kas parasyta, nes pas rusa rankovej dar ne paskutiniai kozyriai, kad europa apsivos nuo savo "uodegos vyzginimo" jei jai dar nedaejo. o del duju srauto, tai ne tam pas Vova i Soci buvo suvaziave visas vokieciu verslas, ten daugiau nei aisku kas groja pas vokiecius pirmu smuiku, o ne alchaimerine "motinele" pasiklydusi tarp triju puseliu.

  0 0
 • Kurgi ne 2019 gruodžio mėn. 15 d. 12:38:55

  Tad, laikas nelaukia.Ir dabartinės situacijos Donbase negalima svarstyti be esamo dujų konflikto,kadangi tai ir yra pagrindinis Kremliaus spaudimo argumentas Kijevui dėl RF norimo tranzito tik 15 mlrd kubų per Ukrainą. Paryžiuje,matyt,nepavyko galutinai išspręsti visų dujinių klausimų,kad tenkintų visas puses. Jei Kremlius gaus,ko nori, tikėtina,jog Donbasą kaip Trojos arklį gražins Ukrainai,jei ne –dėl Donbaso spyriosis ir toliau. Ze Paryžiuje negavo pilnai to,ko siekė,tad Porošenkos laikų Minsko susitarimus,kurie faktiškai yra Kijevui kapituliacija,sieks keisti bet kokiais būdais.Juolab,kad yra spaudžiamas savų ir vietoje.Tad,negalima atmesti ne tik diplomatinių būdų,bet ir karinių konfliktų. Tegu ir lokalizuotų.Juolab,kad Merkel Paryžiuje pareiškė:”ar šitas dokumentas akmeninis ar jį galima keisti? Juk yra konkretūs prezidentoZelenskio pasiūlymai jam koreguoti.Mes tikimės,jog šis dokumentas taps lanksčiu ir jis bus gyvas”.O tep.

  0 0
 • Kurgi ne 2019 gruodžio mėn. 15 d. 12:37:14

  “JAV Kongresas pritarė naujoms sankcijoms „Nord Stream 2“ ir „Turkstream”- kada jos įsigalios,visi darbai ,ko gero,jau bus baigti. Greičiau,tai liečia ne tiek RF,kiek Vokietiją: amerikonai netrukdo Nordstream-2 , o jūs užtikrinate Trečiojo energetinio paketo pritaikymą,leisdami “užkrauti “tik pusę šio srauto galingumo. Esant tokiai situacijai,viena iš dviejų Nordstream atšakų tampa gryna dekoracija. Labai brangia Rusijai,bet jų rangovai savo pelną gaus. O projekto atsiperkamumas nutolsta į begalybę. Tai jau buvo svarstoma Bundestage ir vokiečiai ,regis,liko labai nepatenkinti ir ten net skambėjo teiginiai apie vokiečių kapituliaciją prieš JAV.Bet susitarimas įvyko ir vokiečiams teks jį vykdyti. Matematika tokia: 15 mlrd kubų per Turkų srautą ir 27 mlrd per Nordstream – 2 lygu 42 mlrd. Virš 40 mlrd Gazpromui teks nori nenori varyti per Ukrainą ir jam primetamomis sąlygomis.Dabar varo 80 mlrd kubų. Faktinis tų srautų įjungimas truks dar nemažiau metus, o tranzito sutartis jau baigiasi.

  0 0
 • Bočelis 2019 gruodžio mėn. 15 d. 11:11:52

  Pelėda giria varną, už tai kad varną giria jį...Žydelis net apsiputojas giria žydelį, kaip visi išsigando Zelenskio Europoje, kaip dabar bus blogai visai ES ir Putinui. Ponai užpečkyje labai supyko ir visiems įves sankcijas dėl perkamu dujų iš Rusijos. Butkevičiui reiktu susilaikyti rašyti tokiom temom per pilnatį ir mažiau girtis ką jis veikė Gruzijoje ir ką veikia Ukrainoje. Ir nerašinėk nesąmonių, kad per II-rą pasaulinį karą Europą susikrovė milijonus, tai Amerikonai pardavinėjo už auksą ginklus ir maistą, tiek ruseliams, tiek vokiečiams.

  0 0
 • Jankiai puikiai 2019 gruodžio mėn. 15 d. 10:54:11

  supranta , kad taika ewropoje be Rusijos negalima , taigi daro viską , kad Rusija ir Vokietija nesusivienytų , nes tada anglo sektai ateitų galas , ko gi jie tepa slides per Breksit , nori uždegti ewropą su teroristais , o patys degti nenori . Parsidavus Merkel tai puikiai sekasi , teroristų importas nenutrūkstamu srautu į ewropą vyksta.

  0 0
 • atsakomybės ,ponai 2019 gruodžio mėn. 15 d. 10:24:20

  visas tas jovalas mūsų visuomenei ,laikantis gero tono taisyklių, privalo būti pateiktas iš pragmatinių pozicijų , Lietuvos valstybės pozicijų.Nėra jokios užuominos ,kad ES "reikaluose " ,tarp kitko, yra ir mūsų Lietuvėlės interesas .Ir ne tik ,kad kaip nors išsaugot savo valstybingumą , bet ir kaip padaryt,jog už Ignalinos "auką" mūsų žmonėms (dabar madinga rašyt - "namų ūkiams" ) ir elektros kainos , ir automobilinis kuras ir mūsų miškų plynų iškirtimų problema , ir aplamai - visų žmonių pragyvenimo lygis grįžtų į europinį lygmenį buvusį bent jau iki 1990 m. Audrius ,būdamas signataru , turėtų suprast ,kad visos tos tarptautinės situacijos, jų aštrėjimo /problemų atoslūgių nagrinėjimas negali būt savaiminis tikslas - žmonės laukia nesulaukia efektyvios savo valstybės įtakos iš esmės gerinant padėtį ir šalies viduje. Emigracijos taifūnas rodo - kad Lietuvoje tiesiog neleistinai toleruojama ta katastrofiška padėtis ,kai net pensininkų tūkstančių tūkstančiais tiesiog badauja....

  0 0
 • goris 2019 gruodžio mėn. 15 d. 10:17:46

  Butkeviciau padejai renkti perversma Ukrainoje, tai atsakyk, kodel ten buvo saudoma ne nuo stogu, o is pastato vidaus

  0 0
 • tikrai 2019 gruodžio mėn. 15 d. 10:11:28

  jeigu butu įvardintas straipsnio autorius A. Butkevičiaus vardu ,tai nevertėtu net skaityti ,visi žinom kam jis tarnauja

  0 0
 • Jeigu Respublika prie antraštės parašytų kad tai A.Butkevičius, 2019 gruodžio mėn. 15 d. 09:12:35

  tai daugelis ,tame tarpe ir aš net neatidarinėtume straipsnio,kodėl? tai ir taip aišku į kokius vartus bus mušama daugiausiai įvarčių,tai tiek

  0 0
 • alio respublika 2019 gruodžio mėn. 15 d. 08:28:28

  ko R. Paulausko bijot pakabinti, ar ir jums rezimas jau ant uodegos uzmyne...

  0 0
 • KAS IŠ TO NATO LIKĘ? 2019 gruodžio mėn. 15 d. 08:17:51

  CHEBRA IR TIEK SU SAVAIS IŠSKAIČIAVIMAIS PAS KIEKVIENĄ.ĮVYKTŲ KOKS KONFLIKTAS-PASIRODYTŲ,KAD TA CHEBRA NEVEIKSNI VISAI.

  0 0
 • eilines susireiksminusio eksperto sapaliones 2019 gruodžio mėn. 15 d. 07:39:31

  su ukrais kaip ir aisku, tik dar neaisku, kada zelca artista visai nustums naciukai, o jau ten ir atsakymas bus visiems aiskus, kas ju laukia. o siaip gi idomus galai pas ukrus pradejo lysti, nors ir taip visiems senai buvo aisku, bet dabar su filmuota medziaga (pilnas youtubas) ir parodymais, o is cia ziurek ir iki "eksperto" ir sausio 13 ivykiu galai atves. nes kaip bebandytu istatymais kapoti visu galu, nieko nebus, ne tie galai vis labiau lenda, nes braizas tai labai vienodas ir uzsakovai aiskus. o del europos kaip ir aisku brexitas jau istorija, dabar visi ivykiai suksis iskart po naujuju kada vokieciai savo "motinelei" i s...bi..ne be laiko ispirs, kad tvirciau galetu pries dede Sema zodi tarti, nes su sita veikeja jau viskas vokieciams aisku, ant dvieju kedziu ilgai neprisedesi, kaip kad ir skaistybes ant dvieju sv..an..cu jodama ilgai nepaslepsi. vokietys galutinai suprato kad su amerikonu europai ne pakeliui ir to uzteks, kad po britu isejimo viskas keisis is esmes.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar spėjate pasidžiaugti saulėtomis dienomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +18 C

+16 +18 C

 

+9 +11 C

 +24 +26 C

+24 +25 C

 

+17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1645 PLN - 4.5293
RUB - 89.8713 CHF - 1.0772
GBP - 0.9123 NOK - 11.1023

Nuorodos