respublika.lt

Kaip ir kodėl griūva Kremliaus bokštai... - straipsnio komentarai:

 • K
  KLR 2020 sausio 26 12:57:00

  "Kiek knygų beskaitytum, o imperatoriumi netapsi". - Zedong

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 sausio 26 12:55:25

  “”Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu”- šimtas procentų. Nereiks ir NATO – prisibaigs patys.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio 26 12:54:31

  o gal tamstą kolonijoje koks ruskelis rimtai nuskriaudė? Nes apie ką pats bešnekėtum vis išlenda Rusija ir Putinas. Arba nuo Dėdulės užsikrėtėt rusofobija, kol dar su anuo bučiavotės? Ir nereikia vaidinti nekalto, nes buvote sulaikytas su kyšiu rankose ir nuteistas. Bet manau čia tik ašaros, nes greičiausiai Dėdulė jus taip pakišo dėl nepasidalintų daug didesnių pinigų. Dabartinė jūsų veikla - dižiausia gėda. Juk jūs dalyvaujate valstybinių perversmų organizavimuose, tame tarpe ir dėl jūsų kaltės, žūsta ir tampa pabėgėliais ir bedaliais daugybė žmonių! Nueikite į bažnyčią bent įšpažintį atlikti sekmadieniais, o ne čia rašinėkite....

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 sausio 26 12:48:46

  Tie visi perstumdymai tik bandymas išsilaikyti dar prie lovio,kur visiems jau trūksta vietos. Liaudžiai pučiama migla, numetant kokį meduolį,kad “pod belyj šumok” prastumti valstybinį perversmą. Ir kažin ar Dimonas,Milleris ar net Surkovas liks užribyje – svoich ne brosajut. Ir ,reik manyti, bakai visada pilni ir paruošti skrydžiui,jeigu kas. Aišku,kam pavyks.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 sausio 26 12:48:10

  Apgailėtina,kad,kai labai norisi,jog būtų rašoma taip, kaip kai kam norisi – pvz.,kokia RF galinga valstybė,koksai Garantas didis genijus ar kaip Kremliaus valdantieji stengiasi liaudies labui ir kokie blogi Vakarai, bet,deja, varganoje smegeninėje nerandama kitokių argumentų kaip asmeniniai apžvalgininko užsipuolimai. Užkliūva net gramatinė klaida. Kada daugiau nėra ką kyštelėti, o nervas ima? Taip ir norisi paklausti anot rusų klasiko:” a sudji kto? - o teisėjai kas?” .Šiaipjau,ne veidrodis kaltas,kad realybė tokia, kokia yra: kad RF valdo elitiniai klanai,kurie prasimušė į valdžią iš Piterio tarpuvarčių su mafijinių brigadų parama,kuri ten ir liko valdžioje iki šių dienų. RF išties pirmoje vietoje yra ne valstybiniai ir net ne politiniai interesai,o korporatyviniai ir materialnės dalybos. Būtų keista,jei būtų kitaip,turint omenyje seną tiesą,jog RF elito tikroji tėvynė yra ne “sranaja raška”,kaip yra išsireiškusi naujoji kultūros m-rė, o būtent tie Vakarai,kurie dėl visko kalti.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio 26 12:45:13

  Labai negražu mane kaltinti korupcija. Kaip visiems žinoma, mane apkaltino pasikėsinimu sukčiauti stambiu mastu...pradžioje bandė apkaltinti reketu... nepavyko.Taigi : jokios korupcijos. Ir už Lietuvos turto išgrobstymą atsakomybės jokios, ba tuo metu, kai kiti grobstė, sėdėjau tiurmoje. Beje, jūsų vietoje susirasčiau kitą argumentą, ba šitas manęs nežeidžia. Taigi už savo nepavykus į ir nusususį gyvenimėlį kaltinkite savo Mamytes. Būtų ištekėjusi iš už Ruskelių, tai gyventumėte dabar Maskvoje. Gautumėtė geras pensijas ir socialinės garantijas...Ir būtų gyvenimas

  0 0
  Atsakyti
 • ~
  ~> Rodiklis 2020 sausio 26 12:29:39

  Kokia ten dar Rusijos "opozicija"?:), jei tai visai "šušarai" vadovauja ir koordinuoja jų visus veiksmus "KGB" agentai, o dalį tų "opozicinių" dolerių pasiimą į savo "obščiaką", kaip duoklę:)

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tuzas 2020 sausio 26 12:22:50

  neziurekit kas daros rusine o pasiziurekit i ka pavertet lietuva lietuvos fasistams nesvarbu kam s...kna laizyt tik ne rusui kvapas ne tas o tokie kaip audriukas kad tik moketu dolerius viska padarys lietuva padaret amerikos kolonija maza kara norit pazaist pokario banditus atsimenat

  0 0
  Atsakyti
 • M
  Matomai 2020 sausio 26 12:13:29

  šitas už kyšį Dėdulės pasodintas veikėjas vėl nusprendė prisidurti iš honoraro Respublikoje? Gal geriau papasakotų savo biografiją, vietoje tos nuolatinės Putino baimės? Audriuk, visi jau seniai suprato, kad pats net naktį į lovą šlapiniesi iš vakaro pamatęs per televizorių Putiną. Bet mums daug įdomiau būtų išgirsti apie aferas su ginklų pirkimu iš tos pačios Rusijos kai pats dar buvai lietuviškas ministriukas. Oi daug gali papasakoti, bet vis dar bijai? O gal jau suėjo senaties terminas? Gal antrą kartą Vytautas nebepasodins?

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Rodiklis 2020 sausio 26 12:09:27

  Jeigu Rusijoje būtų tokia silpna valdžia, kaip prie B.Jelcino, tai ten jau būtų įvykdytas "arabų pavasaris, Kijevo ir Honkongo analogu. O dabar opozicija, maždaug du kartus per metus, susirenka į Sacharovo aikštę, parodyti Vašingtonui, kad rimtai atidirbinėja nedorelius $ ir ramiai išsiskirsto kas sau.

  0 0
  Atsakyti
 • >
  >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio 26 12:05:27

  pirmiausia jums reikėtų pakartoti lietuvių kalbos gramatikos kursą. Akis bado klaidų gausa. Jūsų rašinėliai viso labo ištikimo šunelio rankų laižymas šeimininkams, kurie numta ne iki galo nugraužtą kaulą. Aš jūsų vietoje, turėdamas tiek nuodėmių, net nelįsčiau į viešumą. Turėjote progą, atlikęs bausmę už korupciją, imtis padoraus darbo. Tačiau, prisilietus prie judo sidabrinių, nebesinori dirbti sąžiningai? Tikiuosi rasite atpildą, už savo juodus darbelius, vienoje iš tų valstybių, kur pasėjote kraują ir ašaras.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 sausio 26 11:52:43

  Grybauskaites pastangos itaisyti Lietuvai rimta beda Indipenden, nera tuscios pastangos. Perkant Gaspromo dujas per Norvegija uz triguba kaina, Lietuva prisideda prie RF armijos perginklavimo, kaip aiskina pats Butkevicius 35%. Kadangi ta pati Grybauskaite sujunge duju ir elektros kainas, visi Lietuvos gyventojai, naudojantys elektra, gali didziuotis, prisideje prie RF armijos perginklavimo. Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu.

  0 0
  Atsakyti
 • j
  jūs: 2020 sausio 26 11:52:39

  viešinate visiems savo neįgyvendinamą svajonę kaip realybę :)

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Stebetojas 2020 sausio 26 11:47:22

  Audrius tiksliai komentuoja. Viskas taip ir vystosi. Rusu analitikai patys raso, kad Putinas imasi kas imanoma, kad nesubyretu Rusija, nes viskas taip pat Rusijoje kaip ir pries TSRS subyrejima. Tik problema, kad cia byretu su atominiais ginklais ir tai neramina visa pasauli. Saunuolia Audrius ir dar rusofilams pila druskos.

  0 0
  Atsakyti
 • H
  Holivudo studija fox 2020 sausio 26 11:37:33

  Jums iki Kremliaus sienų, kaip astronautams iki Mėnulio. Žiūrėkite geriau amerikiečių menininį filmą "Ožiaragis-1", originale "Capricorn One".

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tam --audrius butkevicius .....ateitume ir prie seimo padiskutuot ..... 2020 sausio 26 11:18:43

  bet po konservatKGBistiniu policaju kulkomis apsaudymo ...prapuole upas , o dabar dar ir Nauseda pasirase ,kad VSD tures teise issikviest ,,,pasikalbet,,,, po ,,,pokalbiu ,,, galima netekt ir vietos prie konteinerio kokiems 10 ciai metu .... y ,,valstieciu,,partija stot negalim --nepriims , nes mes visi buvom Tavo fanai konservatdegeneratu gaujoj ir padejom ,prichvatizuot ir apiplest lietuva ........

  0 0
  Atsakyti
 • E
  Ežiukas 2020 sausio 26 11:18:20

  Liuks Audriaus išdėstymai.... Trumpai ir tiksliai

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Anekdotas 2020 sausio 26 11:12:28

  Viskas, ką apie supuvusį kapitalizmą rašydavo propagandinė "TIESA", realybėje pasirodė tikra tiesa. :)

  0 0
  Atsakyti
 • o
  o 2020 sausio 26 11:10:04

  juokiasi puodas ,kad katilas juodas

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vodka syla - sport mogyla 2020 sausio 26 11:07:15

  Perskaitau visus Butkevičiaus straipsnius , įdomūs , paremti gamtos dėsniais , vienintelis autorius parašantis komentarų skiltyje. Autorius tikriausiai mato Lietuvos potenciją , ji silpna , nes komentuojantys nesugeba rašyti Lietuviškais rašmenimis. Audrius galėtų pasamprotauti , kaip turėti kitokią valstybės valdymą sistemą. Dabartinė - netinka Lietuvai , reiktų keisti pagrindinį įstatymą - konstituciją.

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pridainavome.. 2020 sausio 26 11:07:15

  "Bet amžiai bėga, / ir griūvančios sienos, / Kas dieną nyksta / Apleistos ir vienos.". Šiam klasiko tekstui, maištaujantis tarybinis jaunimas nuplagijavo ir pritaikė britų roko grupės "The Animals" dainos "The House of the Rising Sun" melodiją. Gal tas maištaujantis jaunimas poteksteje ir turėjo omeny "Griūvančias Kremliaus sienas"?

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Vytas 2020 sausio 26 10:39:54

  BREXIT - labai pasitarnaus asmenims siekiantiems individualaus saugumo, individualumo nuo pačios esamos bendrijos EU,

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Cha, cha, cha 2020 sausio 26 10:33:58

  Lietuvos proto bokštas!

  0 0
  Atsakyti
 • A
  Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio 26 10:29:29

  Labas Rytas visiems. Jaučiuosi dėkingas, kad taip anksti pamiršę ir net atsipaipalioti nespėję puolė mane komentuoti. Man ypač patiko vyrukas vakar kepęs iš šiūkšlyno ištrauktą karpio galvą ir su kitais putinofilais diskutavęs politinės realijas. Mielai nupirkčiau vyrams kelis bambalius alaus. Gaila , nežinau prie kokio šiūkšlyno jie renkasi. Todėl sakau: ateikit vyrai prie Seimo! Ten nemažai tokių kaip jūs politinių mąstytojų. Gal jus priims į valstiečių partiją. Jiems dabar sunkūs laikai, tai jūsų patarimai ir teisinga ideologija stipriai pakeistų padėtį. Beje, skanaus karpio.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Strategija 2020 sausio 26 10:16:11

  Rusija šiandien, kaip niekad, yra stipri valstybė. Reikia suprasti, kad Vakarai vykdo platų informacinį karą, o karas, anot kinų stratego Sun Tzu, - tai apgaulės kelias.

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Suirutės visi požymiai: 2020 sausio 26 10:07:20

  Kada liaudies nuomonė komentaruose vienokia, o oficialių ir viešų asmenų priešingai kitokia, šaliai tai gręsia rimtais kataklizmais..!

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jono nuomonė 2020 sausio 26 10:06:47

  Pritariu Butkevičiaus mintims. Pritariu ir prorusijisto "o kaip Lietuvoje" mintims, kurios su sarkazmo gaidele teisingai nupasakoja padėtį Lietuvoje. Man tai- baisu. Baisu ne dėl to, jog valdžia kala liaudžiasi mintį, kaip Ilfo ir Petrovo Dvylikoje kėdžių, jog "zapad nam pomožet", bet todėl, kad jau net 30-imt metų, tiesdamos kalią į "motušės" Rusijos glėbį, valdžios padarė viską, kad ir liaudyje daug kas šito norėtų. Juk net iš patriotų, kai jų pastangos verčiamos niekiniais, kai leidžiama juos juodinti, niekinti, daromi valstybės priešai.

  0 0
  Atsakyti
 • U
  Ugajus 2020 sausio 26 09:55:30

  Sito zombio net neskaitau, "ekspertas' b. ,. Lll

  0 0
  Atsakyti
 • d
  deinis 2020 sausio 26 09:53:53

  Paskaicius komentarus plaukai ant plikes pasistojo,kodel nskaito komentaru auksciausi valstybes tarnautojai ,fatai yra isdestomi beveik kiekvienuose komentaruose o kokia reakcija is vyriausybes ,tik kad kazkas suvalge kodleta ,kad negal buti ministru,kad sulope koki gabala zvirkelio o kad milijonai isvagiami ,paskelbiami faktai ,jiokios rekcijos

  0 0
  Atsakyti
 • A
  An 2020 sausio 26 09:46:55

  Cituoju "V.Putinas yra gatves lyderio morale besivadovaujantis veikejas, kriminalizaves Rusijos politika" ...Cia politikos "apzvalgininko" lygis. Taip pasakyti gali zmogus baiges 4klases.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
 • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +27 C

+22 +29 C

 

+18 +27 C

+31 +35 C

+21 +35 C

 

+23 +30 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos