respublika.lt

Kaip ir kodėl griūva Kremliaus bokštai... - straipsnio komentarai:

 • KLR 2020 sausio mėn. 26 d. 12:57:00

  "Kiek knygų beskaitytum, o imperatoriumi netapsi". - Zedong

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:55:25

  “”Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu”- šimtas procentų. Nereiks ir NATO – prisibaigs patys.

  0 0
 • >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:54:31

  o gal tamstą kolonijoje koks ruskelis rimtai nuskriaudė? Nes apie ką pats bešnekėtum vis išlenda Rusija ir Putinas. Arba nuo Dėdulės užsikrėtėt rusofobija, kol dar su anuo bučiavotės? Ir nereikia vaidinti nekalto, nes buvote sulaikytas su kyšiu rankose ir nuteistas. Bet manau čia tik ašaros, nes greičiausiai Dėdulė jus taip pakišo dėl nepasidalintų daug didesnių pinigų. Dabartinė jūsų veikla - dižiausia gėda. Juk jūs dalyvaujate valstybinių perversmų organizavimuose, tame tarpe ir dėl jūsų kaltės, žūsta ir tampa pabėgėliais ir bedaliais daugybė žmonių! Nueikite į bažnyčią bent įšpažintį atlikti sekmadieniais, o ne čia rašinėkite....

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:48:46

  Tie visi perstumdymai tik bandymas išsilaikyti dar prie lovio,kur visiems jau trūksta vietos. Liaudžiai pučiama migla, numetant kokį meduolį,kad “pod belyj šumok” prastumti valstybinį perversmą. Ir kažin ar Dimonas,Milleris ar net Surkovas liks užribyje – svoich ne brosajut. Ir ,reik manyti, bakai visada pilni ir paruošti skrydžiui,jeigu kas. Aišku,kam pavyks.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:48:10

  Apgailėtina,kad,kai labai norisi,jog būtų rašoma taip, kaip kai kam norisi – pvz.,kokia RF galinga valstybė,koksai Garantas didis genijus ar kaip Kremliaus valdantieji stengiasi liaudies labui ir kokie blogi Vakarai, bet,deja, varganoje smegeninėje nerandama kitokių argumentų kaip asmeniniai apžvalgininko užsipuolimai. Užkliūva net gramatinė klaida. Kada daugiau nėra ką kyštelėti, o nervas ima? Taip ir norisi paklausti anot rusų klasiko:” a sudji kto? - o teisėjai kas?” .Šiaipjau,ne veidrodis kaltas,kad realybė tokia, kokia yra: kad RF valdo elitiniai klanai,kurie prasimušė į valdžią iš Piterio tarpuvarčių su mafijinių brigadų parama,kuri ten ir liko valdžioje iki šių dienų. RF išties pirmoje vietoje yra ne valstybiniai ir net ne politiniai interesai,o korporatyviniai ir materialnės dalybos. Būtų keista,jei būtų kitaip,turint omenyje seną tiesą,jog RF elito tikroji tėvynė yra ne “sranaja raška”,kaip yra išsireiškusi naujoji kultūros m-rė, o būtent tie Vakarai,kurie dėl visko kalti.

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:45:13

  Labai negražu mane kaltinti korupcija. Kaip visiems žinoma, mane apkaltino pasikėsinimu sukčiauti stambiu mastu...pradžioje bandė apkaltinti reketu... nepavyko.Taigi : jokios korupcijos. Ir už Lietuvos turto išgrobstymą atsakomybės jokios, ba tuo metu, kai kiti grobstė, sėdėjau tiurmoje. Beje, jūsų vietoje susirasčiau kitą argumentą, ba šitas manęs nežeidžia. Taigi už savo nepavykus į ir nusususį gyvenimėlį kaltinkite savo Mamytes. Būtų ištekėjusi iš už Ruskelių, tai gyventumėte dabar Maskvoje. Gautumėtė geras pensijas ir socialinės garantijas...Ir būtų gyvenimas

  0 0
 • ~> Rodiklis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:29:39

  Kokia ten dar Rusijos "opozicija"?:), jei tai visai "šušarai" vadovauja ir koordinuoja jų visus veiksmus "KGB" agentai, o dalį tų "opozicinių" dolerių pasiimą į savo "obščiaką", kaip duoklę:)

  0 0
 • tuzas 2020 sausio mėn. 26 d. 12:22:50

  neziurekit kas daros rusine o pasiziurekit i ka pavertet lietuva lietuvos fasistams nesvarbu kam s...kna laizyt tik ne rusui kvapas ne tas o tokie kaip audriukas kad tik moketu dolerius viska padarys lietuva padaret amerikos kolonija maza kara norit pazaist pokario banditus atsimenat

  0 0
 • Matomai 2020 sausio mėn. 26 d. 12:13:29

  šitas už kyšį Dėdulės pasodintas veikėjas vėl nusprendė prisidurti iš honoraro Respublikoje? Gal geriau papasakotų savo biografiją, vietoje tos nuolatinės Putino baimės? Audriuk, visi jau seniai suprato, kad pats net naktį į lovą šlapiniesi iš vakaro pamatęs per televizorių Putiną. Bet mums daug įdomiau būtų išgirsti apie aferas su ginklų pirkimu iš tos pačios Rusijos kai pats dar buvai lietuviškas ministriukas. Oi daug gali papasakoti, bet vis dar bijai? O gal jau suėjo senaties terminas? Gal antrą kartą Vytautas nebepasodins?

  0 0
 • Rodiklis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:09:27

  Jeigu Rusijoje būtų tokia silpna valdžia, kaip prie B.Jelcino, tai ten jau būtų įvykdytas "arabų pavasaris, Kijevo ir Honkongo analogu. O dabar opozicija, maždaug du kartus per metus, susirenka į Sacharovo aikštę, parodyti Vašingtonui, kad rimtai atidirbinėja nedorelius $ ir ramiai išsiskirsto kas sau.

  0 0
 • >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:05:27

  pirmiausia jums reikėtų pakartoti lietuvių kalbos gramatikos kursą. Akis bado klaidų gausa. Jūsų rašinėliai viso labo ištikimo šunelio rankų laižymas šeimininkams, kurie numta ne iki galo nugraužtą kaulą. Aš jūsų vietoje, turėdamas tiek nuodėmių, net nelįsčiau į viešumą. Turėjote progą, atlikęs bausmę už korupciją, imtis padoraus darbo. Tačiau, prisilietus prie judo sidabrinių, nebesinori dirbti sąžiningai? Tikiuosi rasite atpildą, už savo juodus darbelius, vienoje iš tų valstybių, kur pasėjote kraują ir ašaras.

  0 0
 • senis 2020 sausio mėn. 26 d. 11:52:43

  Grybauskaites pastangos itaisyti Lietuvai rimta beda Indipenden, nera tuscios pastangos. Perkant Gaspromo dujas per Norvegija uz triguba kaina, Lietuva prisideda prie RF armijos perginklavimo, kaip aiskina pats Butkevicius 35%. Kadangi ta pati Grybauskaite sujunge duju ir elektros kainas, visi Lietuvos gyventojai, naudojantys elektra, gali didziuotis, prisideje prie RF armijos perginklavimo. Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu.

  0 0
 • jūs: 2020 sausio mėn. 26 d. 11:52:39

  viešinate visiems savo neįgyvendinamą svajonę kaip realybę :)

  0 0
 • Stebetojas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:47:22

  Audrius tiksliai komentuoja. Viskas taip ir vystosi. Rusu analitikai patys raso, kad Putinas imasi kas imanoma, kad nesubyretu Rusija, nes viskas taip pat Rusijoje kaip ir pries TSRS subyrejima. Tik problema, kad cia byretu su atominiais ginklais ir tai neramina visa pasauli. Saunuolia Audrius ir dar rusofilams pila druskos.

  0 0
 • Holivudo studija fox 2020 sausio mėn. 26 d. 11:37:33

  Jums iki Kremliaus sienų, kaip astronautams iki Mėnulio. Žiūrėkite geriau amerikiečių menininį filmą "Ožiaragis-1", originale "Capricorn One".

  0 0
 • tam --audrius butkevicius .....ateitume ir prie seimo padiskutuot ..... 2020 sausio mėn. 26 d. 11:18:43

  bet po konservatKGBistiniu policaju kulkomis apsaudymo ...prapuole upas , o dabar dar ir Nauseda pasirase ,kad VSD tures teise issikviest ,,,pasikalbet,,,, po ,,,pokalbiu ,,, galima netekt ir vietos prie konteinerio kokiems 10 ciai metu .... y ,,valstieciu,,partija stot negalim --nepriims , nes mes visi buvom Tavo fanai konservatdegeneratu gaujoj ir padejom ,prichvatizuot ir apiplest lietuva ........

  0 0
 • Ežiukas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:18:20

  Liuks Audriaus išdėstymai.... Trumpai ir tiksliai

  0 0
 • Anekdotas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:12:28

  Viskas, ką apie supuvusį kapitalizmą rašydavo propagandinė "TIESA", realybėje pasirodė tikra tiesa. :)

  0 0
 • o 2020 sausio mėn. 26 d. 11:10:04

  juokiasi puodas ,kad katilas juodas

  0 0
 • Vodka syla - sport mogyla 2020 sausio mėn. 26 d. 11:07:15

  Perskaitau visus Butkevičiaus straipsnius , įdomūs , paremti gamtos dėsniais , vienintelis autorius parašantis komentarų skiltyje. Autorius tikriausiai mato Lietuvos potenciją , ji silpna , nes komentuojantys nesugeba rašyti Lietuviškais rašmenimis. Audrius galėtų pasamprotauti , kaip turėti kitokią valstybės valdymą sistemą. Dabartinė - netinka Lietuvai , reiktų keisti pagrindinį įstatymą - konstituciją.

  0 0
 • pridainavome.. 2020 sausio mėn. 26 d. 11:07:15

  "Bet amžiai bėga, / ir griūvančios sienos, / Kas dieną nyksta / Apleistos ir vienos.". Šiam klasiko tekstui, maištaujantis tarybinis jaunimas nuplagijavo ir pritaikė britų roko grupės "The Animals" dainos "The House of the Rising Sun" melodiją. Gal tas maištaujantis jaunimas poteksteje ir turėjo omeny "Griūvančias Kremliaus sienas"?

  0 0
 • Vytas 2020 sausio mėn. 26 d. 10:39:54

  BREXIT - labai pasitarnaus asmenims siekiantiems individualaus saugumo, individualumo nuo pačios esamos bendrijos EU,

  0 0
 • Cha, cha, cha 2020 sausio mėn. 26 d. 10:33:58

  Lietuvos proto bokštas!

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 10:29:29

  Labas Rytas visiems. Jaučiuosi dėkingas, kad taip anksti pamiršę ir net atsipaipalioti nespėję puolė mane komentuoti. Man ypač patiko vyrukas vakar kepęs iš šiūkšlyno ištrauktą karpio galvą ir su kitais putinofilais diskutavęs politinės realijas. Mielai nupirkčiau vyrams kelis bambalius alaus. Gaila , nežinau prie kokio šiūkšlyno jie renkasi. Todėl sakau: ateikit vyrai prie Seimo! Ten nemažai tokių kaip jūs politinių mąstytojų. Gal jus priims į valstiečių partiją. Jiems dabar sunkūs laikai, tai jūsų patarimai ir teisinga ideologija stipriai pakeistų padėtį. Beje, skanaus karpio.

  0 0
 • Strategija 2020 sausio mėn. 26 d. 10:16:11

  Rusija šiandien, kaip niekad, yra stipri valstybė. Reikia suprasti, kad Vakarai vykdo platų informacinį karą, o karas, anot kinų stratego Sun Tzu, - tai apgaulės kelias.

  0 0
 • Suirutės visi požymiai: 2020 sausio mėn. 26 d. 10:07:20

  Kada liaudies nuomonė komentaruose vienokia, o oficialių ir viešų asmenų priešingai kitokia, šaliai tai gręsia rimtais kataklizmais..!

  0 0
 • Jono nuomonė 2020 sausio mėn. 26 d. 10:06:47

  Pritariu Butkevičiaus mintims. Pritariu ir prorusijisto "o kaip Lietuvoje" mintims, kurios su sarkazmo gaidele teisingai nupasakoja padėtį Lietuvoje. Man tai- baisu. Baisu ne dėl to, jog valdžia kala liaudžiasi mintį, kaip Ilfo ir Petrovo Dvylikoje kėdžių, jog "zapad nam pomožet", bet todėl, kad jau net 30-imt metų, tiesdamos kalią į "motušės" Rusijos glėbį, valdžios padarė viską, kad ir liaudyje daug kas šito norėtų. Juk net iš patriotų, kai jų pastangos verčiamos niekiniais, kai leidžiama juos juodinti, niekinti, daromi valstybės priešai.

  0 0
 • Ugajus 2020 sausio mėn. 26 d. 09:55:30

  Sito zombio net neskaitau, "ekspertas' b. ,. Lll

  0 0
 • deinis 2020 sausio mėn. 26 d. 09:53:53

  Paskaicius komentarus plaukai ant plikes pasistojo,kodel nskaito komentaru auksciausi valstybes tarnautojai ,fatai yra isdestomi beveik kiekvienuose komentaruose o kokia reakcija is vyriausybes ,tik kad kazkas suvalge kodleta ,kad negal buti ministru,kad sulope koki gabala zvirkelio o kad milijonai isvagiami ,paskelbiami faktai ,jiokios rekcijos

  0 0
 • An 2020 sausio mėn. 26 d. 09:46:55

  Cituoju "V.Putinas yra gatves lyderio morale besivadovaujantis veikejas, kriminalizaves Rusijos politika" ...Cia politikos "apzvalgininko" lygis. Taip pasakyti gali zmogus baiges 4klases.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • KETINIMAI: augant koronaviruso atvejų skaičiui, Liuksemburgo vyriausybė ketina iki gruodžio vidurio įvesti dalinį karantiną.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos