respublika.lt

Kaip ir kodėl griūva Kremliaus bokštai... - straipsnio komentarai:

 • KLR 2020 sausio mėn. 26 d. 12:57:00

  "Kiek knygų beskaitytum, o imperatoriumi netapsi". - Zedong

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:55:25

  “”Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu”- šimtas procentų. Nereiks ir NATO – prisibaigs patys.

  0 0
 • >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:54:31

  o gal tamstą kolonijoje koks ruskelis rimtai nuskriaudė? Nes apie ką pats bešnekėtum vis išlenda Rusija ir Putinas. Arba nuo Dėdulės užsikrėtėt rusofobija, kol dar su anuo bučiavotės? Ir nereikia vaidinti nekalto, nes buvote sulaikytas su kyšiu rankose ir nuteistas. Bet manau čia tik ašaros, nes greičiausiai Dėdulė jus taip pakišo dėl nepasidalintų daug didesnių pinigų. Dabartinė jūsų veikla - dižiausia gėda. Juk jūs dalyvaujate valstybinių perversmų organizavimuose, tame tarpe ir dėl jūsų kaltės, žūsta ir tampa pabėgėliais ir bedaliais daugybė žmonių! Nueikite į bažnyčią bent įšpažintį atlikti sekmadieniais, o ne čia rašinėkite....

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:48:46

  Tie visi perstumdymai tik bandymas išsilaikyti dar prie lovio,kur visiems jau trūksta vietos. Liaudžiai pučiama migla, numetant kokį meduolį,kad “pod belyj šumok” prastumti valstybinį perversmą. Ir kažin ar Dimonas,Milleris ar net Surkovas liks užribyje – svoich ne brosajut. Ir ,reik manyti, bakai visada pilni ir paruošti skrydžiui,jeigu kas. Aišku,kam pavyks.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 26 d. 12:48:10

  Apgailėtina,kad,kai labai norisi,jog būtų rašoma taip, kaip kai kam norisi – pvz.,kokia RF galinga valstybė,koksai Garantas didis genijus ar kaip Kremliaus valdantieji stengiasi liaudies labui ir kokie blogi Vakarai, bet,deja, varganoje smegeninėje nerandama kitokių argumentų kaip asmeniniai apžvalgininko užsipuolimai. Užkliūva net gramatinė klaida. Kada daugiau nėra ką kyštelėti, o nervas ima? Taip ir norisi paklausti anot rusų klasiko:” a sudji kto? - o teisėjai kas?” .Šiaipjau,ne veidrodis kaltas,kad realybė tokia, kokia yra: kad RF valdo elitiniai klanai,kurie prasimušė į valdžią iš Piterio tarpuvarčių su mafijinių brigadų parama,kuri ten ir liko valdžioje iki šių dienų. RF išties pirmoje vietoje yra ne valstybiniai ir net ne politiniai interesai,o korporatyviniai ir materialnės dalybos. Būtų keista,jei būtų kitaip,turint omenyje seną tiesą,jog RF elito tikroji tėvynė yra ne “sranaja raška”,kaip yra išsireiškusi naujoji kultūros m-rė, o būtent tie Vakarai,kurie dėl visko kalti.

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:45:13

  Labai negražu mane kaltinti korupcija. Kaip visiems žinoma, mane apkaltino pasikėsinimu sukčiauti stambiu mastu...pradžioje bandė apkaltinti reketu... nepavyko.Taigi : jokios korupcijos. Ir už Lietuvos turto išgrobstymą atsakomybės jokios, ba tuo metu, kai kiti grobstė, sėdėjau tiurmoje. Beje, jūsų vietoje susirasčiau kitą argumentą, ba šitas manęs nežeidžia. Taigi už savo nepavykus į ir nusususį gyvenimėlį kaltinkite savo Mamytes. Būtų ištekėjusi iš už Ruskelių, tai gyventumėte dabar Maskvoje. Gautumėtė geras pensijas ir socialinės garantijas...Ir būtų gyvenimas

  0 0
 • ~> Rodiklis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:29:39

  Kokia ten dar Rusijos "opozicija"?:), jei tai visai "šušarai" vadovauja ir koordinuoja jų visus veiksmus "KGB" agentai, o dalį tų "opozicinių" dolerių pasiimą į savo "obščiaką", kaip duoklę:)

  0 0
 • tuzas 2020 sausio mėn. 26 d. 12:22:50

  neziurekit kas daros rusine o pasiziurekit i ka pavertet lietuva lietuvos fasistams nesvarbu kam s...kna laizyt tik ne rusui kvapas ne tas o tokie kaip audriukas kad tik moketu dolerius viska padarys lietuva padaret amerikos kolonija maza kara norit pazaist pokario banditus atsimenat

  0 0
 • Matomai 2020 sausio mėn. 26 d. 12:13:29

  šitas už kyšį Dėdulės pasodintas veikėjas vėl nusprendė prisidurti iš honoraro Respublikoje? Gal geriau papasakotų savo biografiją, vietoje tos nuolatinės Putino baimės? Audriuk, visi jau seniai suprato, kad pats net naktį į lovą šlapiniesi iš vakaro pamatęs per televizorių Putiną. Bet mums daug įdomiau būtų išgirsti apie aferas su ginklų pirkimu iš tos pačios Rusijos kai pats dar buvai lietuviškas ministriukas. Oi daug gali papasakoti, bet vis dar bijai? O gal jau suėjo senaties terminas? Gal antrą kartą Vytautas nebepasodins?

  0 0
 • Rodiklis 2020 sausio mėn. 26 d. 12:09:27

  Jeigu Rusijoje būtų tokia silpna valdžia, kaip prie B.Jelcino, tai ten jau būtų įvykdytas "arabų pavasaris, Kijevo ir Honkongo analogu. O dabar opozicija, maždaug du kartus per metus, susirenka į Sacharovo aikštę, parodyti Vašingtonui, kad rimtai atidirbinėja nedorelius $ ir ramiai išsiskirsto kas sau.

  0 0
 • >>Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 12:05:27

  pirmiausia jums reikėtų pakartoti lietuvių kalbos gramatikos kursą. Akis bado klaidų gausa. Jūsų rašinėliai viso labo ištikimo šunelio rankų laižymas šeimininkams, kurie numta ne iki galo nugraužtą kaulą. Aš jūsų vietoje, turėdamas tiek nuodėmių, net nelįsčiau į viešumą. Turėjote progą, atlikęs bausmę už korupciją, imtis padoraus darbo. Tačiau, prisilietus prie judo sidabrinių, nebesinori dirbti sąžiningai? Tikiuosi rasite atpildą, už savo juodus darbelius, vienoje iš tų valstybių, kur pasėjote kraują ir ašaras.

  0 0
 • senis 2020 sausio mėn. 26 d. 11:52:43

  Grybauskaites pastangos itaisyti Lietuvai rimta beda Indipenden, nera tuscios pastangos. Perkant Gaspromo dujas per Norvegija uz triguba kaina, Lietuva prisideda prie RF armijos perginklavimo, kaip aiskina pats Butkevicius 35%. Kadangi ta pati Grybauskaite sujunge duju ir elektros kainas, visi Lietuvos gyventojai, naudojantys elektra, gali didziuotis, prisideje prie RF armijos perginklavimo. Putinas, tai geriausias JAV ginklas kovoje su buvusiu socializmu.

  0 0
 • jūs: 2020 sausio mėn. 26 d. 11:52:39

  viešinate visiems savo neįgyvendinamą svajonę kaip realybę :)

  0 0
 • Stebetojas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:47:22

  Audrius tiksliai komentuoja. Viskas taip ir vystosi. Rusu analitikai patys raso, kad Putinas imasi kas imanoma, kad nesubyretu Rusija, nes viskas taip pat Rusijoje kaip ir pries TSRS subyrejima. Tik problema, kad cia byretu su atominiais ginklais ir tai neramina visa pasauli. Saunuolia Audrius ir dar rusofilams pila druskos.

  0 0
 • Holivudo studija fox 2020 sausio mėn. 26 d. 11:37:33

  Jums iki Kremliaus sienų, kaip astronautams iki Mėnulio. Žiūrėkite geriau amerikiečių menininį filmą "Ožiaragis-1", originale "Capricorn One".

  0 0
 • tam --audrius butkevicius .....ateitume ir prie seimo padiskutuot ..... 2020 sausio mėn. 26 d. 11:18:43

  bet po konservatKGBistiniu policaju kulkomis apsaudymo ...prapuole upas , o dabar dar ir Nauseda pasirase ,kad VSD tures teise issikviest ,,,pasikalbet,,,, po ,,,pokalbiu ,,, galima netekt ir vietos prie konteinerio kokiems 10 ciai metu .... y ,,valstieciu,,partija stot negalim --nepriims , nes mes visi buvom Tavo fanai konservatdegeneratu gaujoj ir padejom ,prichvatizuot ir apiplest lietuva ........

  0 0
 • Ežiukas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:18:20

  Liuks Audriaus išdėstymai.... Trumpai ir tiksliai

  0 0
 • Anekdotas 2020 sausio mėn. 26 d. 11:12:28

  Viskas, ką apie supuvusį kapitalizmą rašydavo propagandinė "TIESA", realybėje pasirodė tikra tiesa. :)

  0 0
 • o 2020 sausio mėn. 26 d. 11:10:04

  juokiasi puodas ,kad katilas juodas

  0 0
 • Vodka syla - sport mogyla 2020 sausio mėn. 26 d. 11:07:15

  Perskaitau visus Butkevičiaus straipsnius , įdomūs , paremti gamtos dėsniais , vienintelis autorius parašantis komentarų skiltyje. Autorius tikriausiai mato Lietuvos potenciją , ji silpna , nes komentuojantys nesugeba rašyti Lietuviškais rašmenimis. Audrius galėtų pasamprotauti , kaip turėti kitokią valstybės valdymą sistemą. Dabartinė - netinka Lietuvai , reiktų keisti pagrindinį įstatymą - konstituciją.

  0 0
 • pridainavome.. 2020 sausio mėn. 26 d. 11:07:15

  "Bet amžiai bėga, / ir griūvančios sienos, / Kas dieną nyksta / Apleistos ir vienos.". Šiam klasiko tekstui, maištaujantis tarybinis jaunimas nuplagijavo ir pritaikė britų roko grupės "The Animals" dainos "The House of the Rising Sun" melodiją. Gal tas maištaujantis jaunimas poteksteje ir turėjo omeny "Griūvančias Kremliaus sienas"?

  0 0
 • Vytas 2020 sausio mėn. 26 d. 10:39:54

  BREXIT - labai pasitarnaus asmenims siekiantiems individualaus saugumo, individualumo nuo pačios esamos bendrijos EU,

  0 0
 • Cha, cha, cha 2020 sausio mėn. 26 d. 10:33:58

  Lietuvos proto bokštas!

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 2020 sausio mėn. 26 d. 10:29:29

  Labas Rytas visiems. Jaučiuosi dėkingas, kad taip anksti pamiršę ir net atsipaipalioti nespėję puolė mane komentuoti. Man ypač patiko vyrukas vakar kepęs iš šiūkšlyno ištrauktą karpio galvą ir su kitais putinofilais diskutavęs politinės realijas. Mielai nupirkčiau vyrams kelis bambalius alaus. Gaila , nežinau prie kokio šiūkšlyno jie renkasi. Todėl sakau: ateikit vyrai prie Seimo! Ten nemažai tokių kaip jūs politinių mąstytojų. Gal jus priims į valstiečių partiją. Jiems dabar sunkūs laikai, tai jūsų patarimai ir teisinga ideologija stipriai pakeistų padėtį. Beje, skanaus karpio.

  0 0
 • Strategija 2020 sausio mėn. 26 d. 10:16:11

  Rusija šiandien, kaip niekad, yra stipri valstybė. Reikia suprasti, kad Vakarai vykdo platų informacinį karą, o karas, anot kinų stratego Sun Tzu, - tai apgaulės kelias.

  0 0
 • Suirutės visi požymiai: 2020 sausio mėn. 26 d. 10:07:20

  Kada liaudies nuomonė komentaruose vienokia, o oficialių ir viešų asmenų priešingai kitokia, šaliai tai gręsia rimtais kataklizmais..!

  0 0
 • Jono nuomonė 2020 sausio mėn. 26 d. 10:06:47

  Pritariu Butkevičiaus mintims. Pritariu ir prorusijisto "o kaip Lietuvoje" mintims, kurios su sarkazmo gaidele teisingai nupasakoja padėtį Lietuvoje. Man tai- baisu. Baisu ne dėl to, jog valdžia kala liaudžiasi mintį, kaip Ilfo ir Petrovo Dvylikoje kėdžių, jog "zapad nam pomožet", bet todėl, kad jau net 30-imt metų, tiesdamos kalią į "motušės" Rusijos glėbį, valdžios padarė viską, kad ir liaudyje daug kas šito norėtų. Juk net iš patriotų, kai jų pastangos verčiamos niekiniais, kai leidžiama juos juodinti, niekinti, daromi valstybės priešai.

  0 0
 • Ugajus 2020 sausio mėn. 26 d. 09:55:30

  Sito zombio net neskaitau, "ekspertas' b. ,. Lll

  0 0
 • deinis 2020 sausio mėn. 26 d. 09:53:53

  Paskaicius komentarus plaukai ant plikes pasistojo,kodel nskaito komentaru auksciausi valstybes tarnautojai ,fatai yra isdestomi beveik kiekvienuose komentaruose o kokia reakcija is vyriausybes ,tik kad kazkas suvalge kodleta ,kad negal buti ministru,kad sulope koki gabala zvirkelio o kad milijonai isvagiami ,paskelbiami faktai ,jiokios rekcijos

  0 0
 • An 2020 sausio mėn. 26 d. 09:46:55

  Cituoju "V.Putinas yra gatves lyderio morale besivadovaujantis veikejas, kriminalizaves Rusijos politika" ...Cia politikos "apzvalgininko" lygis. Taip pasakyti gali zmogus baiges 4klases.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1   0 C

+1 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +4 C

 +4 C

 

+1 +2 C  

1-5 m/s

  0-5 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2158 PLN - 4.5284
RUB - 89.6369 CHF - 1.0773
GBP - 0.8863 NOK - 10.2513

Nuorodos