respublika.lt

Kaip ir kodėl griūva Kremliaus bokštai... - straipsnio komentarai:

 • V. Ladas 2020 sausio 31 16:52:14

  Na, "mūsų protėviai" ties Viena tebuvo pieškos...

  0 0
 • Česlovas 2020 sausio 26 22:41:18

  Tu žiūrėk jankių instruktoriau,ne Kremlius griūna,o,ES jau virsta.Po kelių dienų britai pasakys - atia Europos sajuze,o ten jau kitų eilė.

  0 0
 • tam--,,,kaip tik ,,, kokio cia s... prilesei asile ?? 2020 sausio 26 22:18:45

  kad tokias nesamones kliedi??

  0 0
 • kaip tik 2020 sausio 26 17:50:35

  signataras,taip mulkis ir parsidavelis..JOKIE bokstai-NEGRIUVA,o tik kremliaus bokstus PERIMA kinija.ta ka sovietai padare su LIETUVA,LATVIJA,ESTIJA ir LENKIJA(ISTRYNE!),tas bus DAROMA su ruskamyru SIANDIEN!:SIBIRAS dar 2014yra parduotas kinijai irdel to asimetriskas-priesiskas peremimas VYKS VISOJE ruskamyro teritorijoje..jau tuo klausimu NIEKS net NESIGINCYJA ! bet va putka parduoda dar ir SVETIMAS TERITORIJAS UKRAINOJE ir plaukineja kartu su kinijos kariniais laivais PO BALTIJOS JURA...o tam ruskamyras JOKIU TEISIU ir autorizavimo NETURI.. o prokremliska situacija LT yra imanoma, tik del cia gyvenanciu kremliaus MULKIU-signataru ir parsidavusiu seimunu, vegetuojanciu LT,ir vis dar besivartaliojanciu kremliaus vaakume,is kurio ir transliuojamos tokios ATSIETOS nuo realybes RASLIAVOS,kaip sito senilaus NELOJALAUS LIETUVAI,butkeviciaus..apie ta ka kremliaus populistai TAIP"SUSIJAUDINE" transliuoja LIETUVOJE..to realybeje,NET NERA..ir net niekada nebuvo!

  0 0
 • tuzas 2020 sausio 26 17:21:54

  kuom blogas socializmas kad darbo zmogus turejo daugiau teisiu o dabar visokie verslininkaidaro ka nori plesia apgaudineja tai cia geris o tokie kaip audriukas prisiplese sedi siltai ir makaronus kabina is to jusu susikto gerio visas milijonas lietuviu dingo tai tu sudinas eksperte atsakyk kame problema pardavei tevyne uzkelis skatikus ir tokiu isgamu lietuvoj nemazai

  0 0
 • na cia nors rusofobai ne tiek nuplauke 2020 sausio 26 16:31:31

  kaip kad komentatoriai pagrindiniam ozyno rupore, sorosho sudportali, kur visiski naciuku ufonautai su nurautais stogais ir viskas uzbaninta. o seip idomu suzinoti ant kiek zmones ir ne siaip eilinai pasaliniai mato visa vaizda. aisku daznai norima isduoda uz esama, cia jau tautinis mentalitetas isduoda nepilnavertiskumo kompleksus, bet zinant visa musu naujuju laiku istorija tai ir nestebina. gi prie Borkos Jelcino manau tokiu neigiamu komentaru apie Rusija nebutu, ten gi buvo viskas ockay, kaip parasyta instrukcijose :))

  0 0
 • Baba 2020 sausio 26 16:22:34

  Audriui kaip visad pagarba

  0 0
 • ,,respublikos,,, KGBesnikai trina komentarus 2020 sausio 26 16:02:41

  palieka tik audriuko kliedesius....

  0 0
 • to->Audrius Butkevicius ,komentatoriams ...... 2020 sausio 26 16:00:39

  tas bomzas kur kepe karpio galva ,prie konteinerio -geriau isaiskino padety ,nei kad tu Audriau savo slebezonese...........

  0 0
 • Vidas Tom 2020 sausio 26 15:56:18

  Audrius Butkevicius, kaip ir priklauso rusifobui, (visi rusofobai siek tiek idiotai) perlianke lazda, melagingai iki idiotizmo isvarto faktus isimdamas is konteksto zodzius ir sakinius, kurie netinka jo melui (kvailam). Visu pirma, tai "Kremliaus bokstai ne tik kad negriuna. Jie auga. Bet, kaip ir kieivienas nekompetentingas ir prastas propogandistas, pirmiausia sukuria savo (siek tiek idiotiska vizija visiskai priesinga tikrovei) ir po to bando priderin savo demagogija prie tos labai kvailos vizijos. Paimkim kad ir pono "proto boksto" zodzius "....mes paversim viska pelenais..." Ponas Butkevicius, "netycia pamirso" paminet, kad panasiu fraziu buvo pasakyta daug ir jos VISOS BE ISIMTIES BUVO PASAKYTOS KAIP ATSAKYMAI I DAR DIDESNIUS GRASINIMUS, NUSLUOT RUSIJA, SUNAIKINT RUSIJA, PER DESIMT DIENU UZKARIAUT KALININGRADO SRITI IR DAUG VISOKIU KITOKIU GRASINIMU RUSIJAI. Bet Butkevicius, kaip ir pridera labai kvaliems ir nekompetentingiems propogandistams mano kad visi yra durni.

  0 0
 • > 14:38:34 2020 sausio 26 15:07:11

  Logiška, mes kolonijų neturim, tai ir gerovė mums nešviečia :)

  0 0
 • Jetau 2020 sausio 26 15:00:50

  Tai jau žmonės, pakankamai.prisivoge, net į poilsį nebegali išeiti Karibuose? Kad tik maksimą nesugriutu

  0 0
 • >>Varna, Audriaus draugė 2020 sausio 26 14:42:50

  marš atgal į palatą! Sanitarai, kas išleido ligonį į koridorių? Aptikau jį vėl prie budinčio personalo kompiuterio!

  0 0
 • ~> Bakteriologinis ginklas? 2020 sausio 26 14:38:34

  Visa Vakarų taip vadinama gerovė, kuo jie labai didžiuojasi, yra iš kolonijų žiauriausiais būdais priplėštų gerybių, ir tiek žinių.

  0 0
 • Lietuviai 2020 sausio 26 14:16:08

  D*bilais esame mes gimę......Ir jau nieko nepakeisi.

  0 0
 • Bakteriologinis ginklas? 2020 sausio 26 14:05:01

  Visgi nepavyko Kinijoje išjudinti stabilumo Tibeto, Taivano, Sindzian-Uigūrų, Honkongo opozicijos pagalba, ir štai jums, Bac!, ir pneumonijos epidemija! Jeigu manote, kad humanistai negali taip pasielgti, tai reiktų prisiminti, kaip 19 amžiuje britai opiumu masiškai nuodijo kinus, kas įėjo į pasaulio istoriją kaip "Opiumo karai" Kinijoje.

  0 0
 • Varna, Audriaus draugė 2020 sausio 26 13:58:55

  Ei jūs proputiniški kretinai, atsibuskit! Kur gyvename: ES ar Rusijoje. Jūs kaip tas Paulauskas, balejinate už Raske ir Putinka...Bet jis apie jūsų tyrą meilę nieko nežino. Tai va, jeigu jūs ir sulauksite savo draugelių, tai jie greičiausiai jūs pakabins už kankolų...Tiesiog šiaip sau, kaip lietuviškus fašistus! Ot juoksiuosi! Che Che Che

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 4 2020 sausio 26 13:46:59

  4. Vienas kitas komentatorius mano teiginius lygina su " Landsbergio". Kad suprastumete: mudu su Landsbergiu nesutarėme ne dėl Rusijos , kaip grėsmės vertinimo, o dėl to kaip su ta gresme reikia dorotis. Mano požiūriu, Landsbergis per daug garsiai rėkė ir per mažai darė. Užmiršo, kad putinistai, ir rusai ne vienas ir tas pats...Per mažai skyrė dėmesio Lietuvos žmonių gynybinėms galioms , pasikliaudamas tuo, kad geras dedule iš Amerikos išspręs visas mūsų saugumo problemas... Taigi, jūsų žiniai, aš esu kur kas blogesnis nei Landsbergis ir kur kas didesnis jūsų ir jūsų kumiro iš Piterio priešas. Dabar man atsibodo spausdinti dviem nykščiais...einu gaminti plovo. Kitą kartą atsakysiu ir tiems kuriems mano veikla mokant žmonės gintis nuo visokių "valdžių- valdžiukių" atrodo nepriimtina. Beje visai neblogai sekasi, sprendžiant iš jūsų riksmo..

  0 0
 • >>Kurgi ne 2020 sausio 26 13:44:06

  na pačiam tiesiog pakaktų nustoti vartoti ožio analizus. Nes tik tokie apkvaitę tvarteliniai gali rašinėti tokias nesąmones. Dar galite išeiti į lauką ir įkvėpti švaraus oro. Žiūrėk ir praeis tvartelio smarvės padariniai.....

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio 26 13:35:38

  "O šiaip geriau tikėtis, kad didžiojoje kaimynėęje viskas būtų stabilu, o ne norėti suirutės" - o kas čia pasisako už suirutę?Matai,tamstele, politinių įvykių apžvalga ir mūsų norai bei lūkesčiai nuo kurių mums darosi geriau,tai nėra vienas ir tas pats. Tiksliau,visiškai ne tas pats,jeigu ką.Yra kaip yra be mūsų norų. Ar geriau tikėti tuo, ko nėra ir nelabai būti gali? Galima net melstis - sako,padeda. Na,tai čia skonio dalykas.

  0 0
 • komentuotojas-komentatoriui Butkevičiui 2020 sausio 26 13:32:32

  jei dar nenuėjot gult po pirties, tai žinokit, kad savo paskutiniuoju komentaru (ypač 2 punktu) mus čia gerokai nuliūdinot... kaip sumažėjo kritikos arealas tamstos atžvilgiu... ką dabartės veikt? Eisiu pac prigult. Iki ;)

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 3 2020 sausio 26 13:29:06

  3. Kaip jau rašiau išsamaus savo nuomonę Respublikai nemokamai...Mano tikslas : pateikti požiūrį į pasaulio įvykius "iš Lietuvos interesų" pozicijos ar varpinės. Kaip tikiuosi suprantate, man giliai nusispjauti į tai ar kam nors iš jūsų mano komentarai priimtini. R.Cekucio ir mano tekstus skaito labai daug žmonių, kurių laiškus ir asmenines nuomones ,be keiksmų ir patyčių gaunu įvairių susitikimų metu. Manau, kad ir jūs, jeigu gerbtumete save, pasirašytumėte vardu ir pavarde...nesisleptumete už pseudonimų. 4. Kodėl daug rašau apie Rusiją? Todėl, kad neblogai žinau jos situaciją ir todėl, kad nuo 16 šimtmečio Rusija yra pagrindinis grėsmė s mums šaltinis. Šiandien situacija nepasikeitusi. Didesnė grėsmė už Rusiją mums yra tik idiotai prie Lietuvos valstybės vairo. Deja, po 10ties metu Grybauskaitės valdymo aš nesitikiu, kad tokie kaip jūs išsirinks ką nors protingesnio ar labiau atitinkančio Lietuvos interesus.

  0 0
 • Emigrant 2020 sausio 26 13:22:09

  Cekuti, geriau kvieskis i tokias apzvalgas blaiviai mastanti Rolanda Paulauska, o ne sita purvina fasista ir rusafoba!

  0 0
 • Kurgi ne-Rūpintojėliui 2020 sausio 26 13:18:24

  “ko nesirūpini kas čia dedasi? Man pavyzdžiui vienodai kas ir ką pavogė Rusijoje, bet rūpi tai Lietuvoje” – ir kaip sekasi rūpintis? Kokie rezultatai?Gal pasidalintumėte savo efektyvia patirtimi ir kiti prisijungtų? Ar ta deklaruojama kova tai tik čia vienas būdų,kad “nematyti” to, kas vyksta RF,nes ten geriau nereikia,nes labai "prie dūšios" ir nervina, o matyti ten,kur norisi matyti? Pvz., kad doleris jau jau apsivoš? Ak, tos svajos ir jų saldumas..

  0 0
 • Gintaras 2020 sausio 26 13:14:51

  Kokia bjauri vokietija,perka pigias rusiskas dujas ir remia putino rusija.Dar biski ir lietuvai pamoka.Parodykit stubura,spjaukit vokietijai i veida ,pasakykit ,kol jus nieksai is rusu pigias dujas pirksit,mes is jusu nei vieno cento neimsim,savo moteru kur jusu pensininku uzpakalius valo nesiusim.

  0 0
 • KLR 2020 sausio 26 13:13:58

  "Jeigu tu gali kažką padaryti, apsimesk, kad negali. Apgaulė - tai būdas nugalėti priešą". - Sun Tzu

  0 0
 • Audrius Butkevicius- komentatoriams 2 2020 sausio 26 13:04:54

  Aš šiandien po pirties, ir kaip mokė Suvorovas išlenkiau burnelę. Todėl ir kyla noras pabendrauti. Manau mano skaitytojams "putinofilams" patiks, kad seku Suvorovo mokymu apie būtinybę parduoti kelnės norint atsigauti po pirties. O dabar apie reikalą: 1. Vienas skaitytojas, gal net buvęs mokytojas, matomai landzbergistas, ( mano požiūriu tas pats kaip Putinistas) pagrįstai piktinosi gramatinių klaidų gausa mano tekstuose ar komentaruose. Paaiškinu: savo tekstus telefonu įkalbu R. Cekuciui ir toliau tai jau redakcijos reikalas. Komentarai, kas kita. Rašau juos telefone, kuris turi automatinio rašymo funkciją. Kartais net pataisyta ranka tekstą telefonas sutvarko kaip pats nori. Atsiprašau už nepatogumus. 2. Geras žmogelis, gal net buvęs žurnalistas o šiandien šunims šėką pjaunant iš pensininkas piktinosi dėl mano neva gaunamų honorarų Respublikoje...Pavydas, baisus dalykas! Tai va: savaitės politinių įvykių komentarus jau septinti metai duodu nemokamai.

  0 0
 • tam Kurgi ne 2020 sausio 26 12:59:54

  tu gyveni Rusijoje ar Lietuvoje? Jei Lietuvoje, ko nesirūpini kas čia dedasi? Man pavyzdžiui vienodai kas ir ką pavogė Rusijoje, bet rūpi tai Lietuvoje, nes tai liečia mano gyvenimą. O šiaip geriau tikėtis, kad didžiojoje kaimynėęje viskas būtų stabilu, o ne norėti suirutės. Seniai jau Putinas sakė, kam mums toks pasaulis jei jame nebus mūsų?

  0 0
 • Slubis 2020 sausio 26 12:59:53

  Ziurekit, pirma I savo kiema, o veliau kritikuokit visata,,,,

  0 0
 • Man atrodo, 2020 sausio 26 12:57:47

  jis ne visai sveikas. Kažkoks Landzbergis-2. Neužtenka, kad makaronų skaitytojams prikabinęs, visur Rusija vaidenasi. ..net komentarus komentuoja kaip vaikas. ..o tarp kitko, Putinas Davose net nebuvo, taigi į jokį fotografavimą pavėluoti negalėjo. Apgailėtinas skaitytojų klaidinimas. Seksekspertas

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • INDONEZIJA: Trys žmonės žuvo, o dar penki laikomi dingusiais, kai purvo nuošliauža užgriuvo darbininkus nelegalioje aukso gavybos vietoje Indonezijoje, Centrinio Sulavesio provincijoje.
 • KELIUOSE: ketvirtadienio rytą eismo sąlygas Joniškio, Švenčionių, Trakų, Šalčininkų ir Alytaus rajonuose sunkina plikledis, slidžių kelių ruožų yra visuose keliuose.
 • LAISVĖJA: nuo ketvirtadienio įsigalioja Vyriausybės nutarimas atlaisvinti ribojimą tarp konkrečių žiedinių savivaldybių, švelninama kaukių dėvėjimo lauke prievolė.
 • VAKCINA: Jungtinėje Karalystėje (JK) pirmoji vakcinos nuo koronaviruso dozė jau sušvirkšta daugiau nei 18 mln. žmonių.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: trečiadienį prie pietinės Islandijos pakrantės įvyko 5,5 balo žemės drebėjimas.
 • RIZIKA: Policija praneša, kad pastebėjo riziką dėl nutekintų „CityBee“ klientų vairuotojų pažymėjimų
 • VERSLAS: apgyvendinimo įstaigose praėjusių metų ketvirtą ketvirtį apgyvendinta 320,8 tūkst. turistų, tai 61,6 proc. mažiau nei per tą patį 2019 metų laikotarpį, praneša Statistikos departamentas.
 • PASAULIO POLITIKA: Izraelis laikinai įveda komendanto valandą.
 • REKORDAS: čekas panėręs po ledui įveikė 80 metrų atstumą.
 • NENORI SKIEPYTIS: Nuomonės tyrimo instituto CBOS atliktos apklausos rezultatai rodo, kad kas trečias lenkas nenori skiepytis nuo COVID-19.

Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia liepti žmonėms dėvėti medicinines kaukes, o ne bet kokias?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +5 C

 +3 +4 C

 

 0 +2 C

+6 +7 C

 +3 +5 C

 

   +5 +7 C  

0-5 m/s

  0-6 m/s

 

0-6 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2146 PLN - 4.5178
RUB - 89.4919 CHF - 1.1029
GBP - 0.8603 NOK - 10.2483

Nuorodos