respublika.lt

Kaip atskirti „muses nuo kotletų“? - straipsnio komentarai:

 • Marionetė 2020 kovo mėn. 15 d. 18:09:19

  savo paties šalyje

 • Rašinėja 2020 kovo mėn. 15 d. 17:50:00

  O kas belieka bedarbiui, kitu atveju reikėtų apie rusus gerai rašyti.Taip pat gerai mokėtų.Juk išgyvent reik

 • Siaip 2020 kovo mėn. 15 d. 17:20:52

  tai apie lavonu prisodinta lektuva rase rusu spauda visai rimtai. Tai cis jau buvo virsune ir uz tai Butkevicius ir mini nes tai virsijo bet kokias propogandos ribas.

 • Nuomonė 2020 kovo mėn. 15 d. 17:12:59

  Niekada neskaitau šio pono apžvalgų! Labai įdomu paskaityti komentatorių pastebėjimus! O siaube, ką skaitau? Negi Butkevičius komentatorių skiltyje PATS KOMENTUOJA SAVO teiginius? Negi tikrai jis vadina mus bepročiais? Mus, "Respublikos" portalo komentatorius, žada "paversti" lavonais ir susodinti į Boengą paskraidinti? Ir vien už tai,kad turime kitokią nuomonę? Negi tikrai ćia Butkevičius, žurnalisto Čekučio visokiais "titulais" apdovanotas? Negali būti!? Gal kas už Butkevičių pajuokavo?

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2020 kovo mėn. 15 d. 16:55:30

  Labai gali būti ir toks variantas. Bet sunku pasakyti net kas ką ten norėjo pakišti-ar Putiną ar separus ar dar ką nors. Ir labai gali būti,kad veikė ne tik rusų,bet ir dar dviejų valstybių spectarnybos. Viena aišku,kad iš to vargano BUK,kurį parodomai tąsė po svietą,jokie separai,bent jau Strelkovo,jo nenuleido- nei tas Buk buvo tam tinkamas,nei separų "specai". Greičiausiai,nupylė visai iš kitos šaudyklės ir net galimai kitoje vietoje, o šitą demonstravo nelyginant multiką,kad "malčik byl".A byl li? Bet dabar tai išties nebesvarbu,kadangi kaltininkas reikalingas ne tas ,kuris išties kaltas, o tas,kuris turi būti juo paskirtas. Žuvusių jau neprikelsi,o pasinaudoti reikia.O gal ir pataikys- įvardins tikrąjį kaltininką.O jei ne - ne pirmas kartas ir ne paskutinis.Toks jau tas pasaulis ir tokia ta politika. Slabych bjut.

 • > kurgi ne 2020 kovo mėn. 15 d. 16:40:32

  ko jus cia taip tuo boingu susirupine, olandai savo darba daro, kad butu ka zmonem parodyti, o rusas padejo ant tos hagos teatro komedijos, kaip ir ant britu dramos su Skripaliais. kas ir turi klausimu, tai rusai ir ne kam kitam o jankiam, o visi kiti driskiai tik sedes ausis suglaude ir klausys kas bus liepta. o kas numuse ta lektuva jau reikalo nepataisysi, bet laikas visiems "ekspertams" suprasti, nebe tie laikai kai ant ruso ubagai galetu backa risti ir savo snarglius metyti. o ukrai del visu duomenu dingimo, dispeceriu pokalbiu, kas vede lektuva per karo zona ir t.t., visi galai anksciau ar veliau islys i viesuma, kaip ir islindo galai su maidano "simtine" kas ir kieno uzsakymus vykde. cia elementaru, jei kam nedaeina, kad tokie reikalai niekur nedingsta.

 • Audrius Butkevicius- kurgi ne'jan 2 2020 kovo mėn. 15 d. 15:52:31

  Palaikau jūsų prielaidą, kad BUK demonstratyvus panaudojimas prieš civilinį lėktuvą galėjo būti Rusijos grupuočių tarpusavio karų vienas iš epizodu skirtas jo kūrenti kompromitavimui. Negalima to atmesti. Tačiau viskas galėjo būti kur kas paprasčiau: ukrainiečiai pradėjo naudoti karo lauko aviaciją, reaguodami į tai rusai atitempė karo laukui pridengti PVO...toliau viskas pagal iranietišką scenarijų: naudojosi tik pačiai "BUK" sistemai skirtu radaru...to nepakako arpažinti taikiniui...Žodžiu viskas pagal Okamos skustuvą. Kuo paprasčiau.

 • Stebetojas 2020 kovo mėn. 15 d. 15:03:42

  Ir vel ubagai nenustoja rasyti. Karantinas gi tokiems.

 • tiesos čia nėra. yra šlykštus melas, kuris- šlykštus. 2020 kovo mėn. 15 d. 14:55:41

  Stebetojas 2020 kovo mėn. 15 d. 13:38:05 Gerai desto Audrius, o kad cia pilna komentuojanciu ubagu, tai nieko nuostabaus. Jokiu argumentu, bet tu Butkeviciau dink is cia ir panasiai. Sukelia tokie komentai smagu juoka, nes reiskia jiems tiesa labai duria i uzpakali.

 • Super 2020 kovo mėn. 15 d. 14:50:00

  Skirkite muse nuo kotleto) Nuo tuberkuliozės pasaulyje kiekvienais metais miršta 3 milijonai žmonių )!

 • mikas 2020 kovo mėn. 15 d. 14:22:57

  Stebėtojau ar tu žinai Tiesą?Ir kas tai yra?Kiekvienas žmogus turi teisę abejoti netikėti.Tai jo prigimtinė teisė.Ir kai atsiranda koks pranašas,kuris skelbia,kad jo tiesa abejot negalima,tai reikia ir suprast,kad ta jo tiesa kreiva,švelniai tariant.

 • stebiklis 2020 kovo mėn. 15 d. 13:51:16

  komentuojantis ubagas irgi turi savo nuomone kuri nesutampa su butkeviciaus nuomone

 • Stebetojas 2020 kovo mėn. 15 d. 13:38:05

  Gerai desto Audrius, o kad cia pilna komentuojanciu ubagu, tai nieko nuostabaus. Jokiu argumentu, bet tu Butkeviciau dink is cia ir panasiai. Sukelia tokie komentai smagu juoka, nes reiskia jiems tiesa labai duria i uzpakali.

 • malazija boing 2020 kovo mėn. 15 d. 13:19:18

  o kodel ukrainieciu radarai buvo isjungti kai jie ukrainieciai boinga numusinejo net amerikonai tyli kurie mato is kosmoso kaip muses skraido matomai nenaudinga visa ta teisybe skelbt

 • pleptologas 2020 kovo mėn. 15 d. 13:11:58

  muses tai konservatoriai o kotletai tai valstieciai ar teisingai supratau nes konservatoriai pastoviai ir ikyriai lenda ir neduoda ramybes valstieciam

 • Kurgi ne- A.Butkevičiui 2020 kovo mėn. 15 d. 13:09:15

  Nepastebėjau,sorry. Be jokios abejonės viskas gali keistis ir keisis. Ir ne tik dėl koronaviruso ar naftinio mordobojaus su arabais prastai prognozuojamų pasekmių. Savaime aišku,kad pritariu ,jog Putino išlikimas mums naudingesnis. Kadangi ir Putinas, ir jo klanas Vakarų pakabinti už tam tikros vietos ir “sranaja Raška” jiems ne tėvynė,o darbo vieta ir ganyklos. Tad visas tas grėsmingas žandų pūtimas politinėje erdvėje bei multikuose tuo ir baigiasi. Nepadoraus garso nuleidimu.Kitas reikalas,jog ruseliams - tai katastrofa.Ir yra jiems dvi išeitys- naujas lyderis ar ateiviai iš Marso.Manyč,kad antras variantas realesnis,kadangi naujas lyderis, koks bebūtų ,neturi jokių šansų bent kol kas,nes bus supakuotas vos tik pajudėjęs na vzliote už kokį ten terorizmą ar panašią antivalstybinę veiklą. Statja naidiotsia.Juolab,tam dedamos visos pastangos.

 • Kurgi ne 2020 kovo mėn. 15 d. 12:51:53

  Po visų boingų kulminacijų, atsiimti jo atvyko net trys grupės ir visos trys žinojo teisingą parolį. Komandyrius,lengvai kuoktelėjo,bet priėmė saliamonišką sprendimą:visus pasiuntė *** ir savo jėgomis išsiuntė aparotą atgalios į Rostovą.Šiuom noriu pasakyti,kad ,jei BUK ir numušė ką nors,tai tikrai ne separų. Ir ,jei ir dalyvavo GRU,tai komplekte su trimis žvalgybomis.Galima tik spėti su kuriomis ir kam buvo naudinga kažką pakišti.Jei neskaityti,jog keleivinį lainerį nupylė netyčia,o taikinys galimai buvo ir kitas.

 • Kurgi ne 2020 kovo mėn. 15 d. 12:51:07

  “prie šio reikalo prisidėjo ir V.Putino itin globojama GRU..”-GRU gal ir prisidėjo,tik nevisai aišku ar Putino naudai.Aišku tik,kad tūlas BUK ,beje, didžiai nesukomplektuotas ir nelabai pajėgus ką nors nupilti tokiomis sąlygomis –reikėjo ypatingų atsitiktinių sutapimų bei sugebėjimų, buvo išties demonstratyviai atbogintas iš RF. Preliudija buvo tokia,kad prieš tai į Donecką atvyko pleptologas Kuriginjanas,kuris viešai reiškėsi apie opolčencų greitą pergalę,kadangi šie jau gavo galingąjį BUK.Senioką,aišku,aklai panaudojo.O po to prasidėjo BUK pristatymo komedija: jį tąsė net neuždengę brezentu,dienos metu per visus užkaborius,kad visi ,kas netingi jį įsidėmėtų, kol atgrūdo separatistams.Tie ,gūžtelėję pečiais,pastatė jį į kampą- valgyti neprašo,atvežė –tegu stovi. Kas ten su juo vazosis –susigaudyti reikia.

 • tikrai 2020 kovo mėn. 15 d. 12:45:51

  pamačius, kad straipsnio autorius Butkevičius net nereikia skaityti ir taip aišku ką jis pasakys, ir koks jo reikalas ką daro Rusija,ji sprendžia savo reikalus ir daro kaip jiems geriau,ko mes kišamės ten kur musų neprašo?

 • Audrius Butkevičius - kurgi ne'janui 2020 kovo mėn. 15 d. 12:25:23

  Gal jūs ir teisus, kad Rusijos konstitucijoje neliks pataisų dėl Rusijos teisės viršenybės prieš tarptautinę...Gal tai buvo skandalo trigeris ,bandant nukreipti dėmesį nuo "обнуление". Aš taip negalvoju, bet prielaidą palieku. Viskas dar gali keistis. VVP testuoja ir visuomeninės ir tarptautines reakcijas. Geriau pasakykite ką galvojate apie mano teiginį, jog Putino išlikimas valdžioje mums naudingesnis nei naujo lyderio iškilimas. Atsakymas,kad reikia pažiūrėti koks tai bus lyderis, nepriimtinas.

 • Audrius Butkevičius - komentatoriams 2020 kovo mėn. 15 d. 12:15:41

  Visiems labas Rytas! Smagu, kad vos saulelė atkopdama pabudino sviestą, jūs puolėte skaityti mano interviu. Pagirtina! Netgi pas tuos , kurie atvirai mane kolioja, kas nors galvelėse ir išlieks. Ypač man patinka tie iš jūsų, kurie sakosi netikintys, kad Malaizijos boingo numušimas yra putinistų darbas. Myliu bepročius! Dabar pasakysiu jums paslaptį: tas boingas buvo specialiai pasiųstas skristi virš Donecko, prikrautas senų lavonų ( kad žinotumėte, kokia buvo problema jų gauti...) Teko šiam tikslui panaudoti net kai kuriuos mano komentatorius! Baisu! Štai kodėl mane keičiančių komentatorių skaičius stipriai sumažėjo. Sekančiam boingui pasilikau tuos, kurie vis dar rašo apie mano geriausias dienas cypeje. Gaila, bet jų tiek mažai, kad net biznio klasės salono neuzkrausiu. Na likit sveiki, einu į pirtį.

 • > Kurgi ne 2020 kovo mėn. 15 d. 12:11:18

  tu ir vel s..da su marmeladu maisai. ka ten rasineja liberastine rusu spauda ar portalai, tai taip pat kas Vytautas kuprotasis zada Astrava uzdaryti. o va anglosaksu spauda ir visos "smegenu seklinimo" arteles think tank-ai aiskiai jau i savo atlasinius pantalonus ruda bruksi padare, kad Putinas taip viska tvarkingai sustumde, kad nera prie ko prisiknisti ir teks su VVP vakarams vargti iki socializmo pergales, nors ir Sanderso nebus. o rusu liberastai taip kaip ir musu jie sviecia bet nesildo todel niekas ir demesio i ju sapaliones nekreipia. 0+0=0 (liberastai + ju prognozes = rezultatas) kas dar neaisu, jei kiek aritmetika moki.

 • Kurgi ne 2020 kovo mėn. 15 d. 11:44:08

  Beje,net nebuvo svarstoma ir reklamuota pataisa dėl nekilnojamo turto draudimo užsienyje valdininkams. Pilietybės bei aktyvų,kuriuos galima laikyti ir ne savo vardu, turėti jau nebegalima,o turtą –galima. Nors, turint nekiln.turtą užsienyje,prireikus pilietybę gauti – juokų darbas.O kas be ko – savi,kam reikia,jau ir taip turi.O kitiems – perebjutsia. O ir istorinė patirtis moko,jog peregibai su grėsmėmis elito turtui gali baigtis Lyderiui ir prastai: pakanka prisiminti kad ir Pavlo I likimą,kai buvo savojo elito apramintas su žymiąja tabakerka amžiams.Kam tad provokuoti likimą?

 • ozys,grybe ir issilaptine kgbistai 2020 kovo mėn. 15 d. 11:26:56

  ozys vadovauja ,issislaptinusi 75 metams sunauja ozi palaiko,be ju vienas ozys lygus 0... ruporai-ramanovskis,lrt,lnk,tv3, ir tt... ozi garbina,nes dreba del savo kedziu... beretes- pilka,sudurninta buduliu mase,vieni is durnumo,kiti del savo lizdo, o normalius zmones sitas sirselynas melzia kaip vampyrai

 • Nausėdos musės 2020 kovo mėn. 15 d. 11:26:53

  Reikia klausti eksperto Nausėdos kaip atskirti musę nuo kotleto kai buvo su Narkevičiaus kotletais kai nesusimokėjo

 • eiliniai "ekesperto" svaiguliai 2020 kovo mėn. 15 d. 10:57:26

  matyt senatve jau duoda zinia, kaip ir jo geram "draugeliui" papuniui Vytuliui, tas irgi jau sneka., kad tik bele sneketi, bet galai jau nesueina. taip ir cia felceris dideliu ekspertu dedasi, o net zabalam matosi, kad norimus svaigulius uz esama padeti iskisti nori.

 • tas jau senai aišku, tik ne visiem akys atsivėrė. 2020 kovo mėn. 15 d. 10:50:31

  Nauja pasaulio tvarka 2020 kovo mėn. 15 d. 10:29:47 Greitai išaiškės kas dėlioja šachmatų lentoje figuras pasauliniu mastu ir nebereikės vieniems prieš kitus kariauti

 • žydai ir kiš žydą. kur tu rusijoj radai rusą? 2020 kovo mėn. 15 d. 10:49:11

  Rusas? 2020 kovo mėn. 15 d. 10:32:10 Jei Zelenskis rusų įkištas,tai kyla klausimas,kodėl rusams prireikė ten įkišt žydą, o ne rusą? Juk buvo rašyta,kad Zelenskis-žydas.Pasitikslinkit.

 • Rusas? 2020 kovo mėn. 15 d. 10:32:10

  Jei Zelenskis rusų įkištas,tai kyla klausimas,kodėl rusams prireikė ten įkišt žydą, o ne rusą? Juk buvo rašyta,kad Zelenskis-žydas.Pasitikslinkit.

 • Nauja pasaulio tvarka 2020 kovo mėn. 15 d. 10:29:47

  Greitai išaiškės kas dėlioja šachmatų lentoje figuras pasauliniu mastu ir nebereikės vieniems prieš kitus kariauti

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUMAŽĖJO: kovą, užsidarant pasaulio šalių oro uostams, Lietuvos oro erdvėje skrydžių skaičius smuko žemyn ir, palyginti su praėjusių metų kovu, mažėjo 34 proc.
 • PRAŠYMAS: Trakų savivaldybė palaiko kurortinių miestų paviešintą poziciją dėl apribojimų karantino laikotarpiu ir prašo gyventojų atsisakyti nebūtinų laisvalaikio išvykų į Trakus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokiam verslui pirmiausia reikėtų atšaukti ribojimus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+1 C

 

-2  -3 C

 +5 +7 C

+5 +7 C

 

+7  +9 C

7 m/s

4-5 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0906 PLN - 4.5697
RUB - 85.8405 CHF - 1.0551
GBP - 0.8774 NOK - 11.2345

Nuorodos