respublika.lt

Kaimynai gina Europos civilizaciją - straipsnio komentarai:

 • G
  Gina 2020 lapkričio 27 18:06:52

  RESPUBLIKA, budink zmones is kovididiotizmo ir leftistu paranojos.

  75 0
  Atsakyti
 • v
  v 2020 lapkričio 27 17:29:45

  kai kurie komentatoriai mano, kad politikai, nesvarbu kokia partijai priklausytu,"nors dabartines partijos ar tai butu konservai ar liberalai ar valstieciai ar kita partija, yra visos vienodos, nesiskiria viena nuo kitos", yra prisitaikeliai ar minkstakuniai, be savo nuomones, mazai tiesos tame, nes jie puikiai zino kas darosi Briuselyje, kokia vykdoma politika ir kokius direktyvas tenka vykdyti ir su kokiomis pasekmems teks susidurti, tiesiog briuselis musu politikus yra nupirke es ismokomis ar siltom ir sočiom europarlamentaru vietom ir jie zino, kad laisvai be jokiu ribojmu gales es lesas pinigelius isisavinti per visokius projektelius ir kitais budais, politikai samoningai kenkia sitai valstybej, nes yra parsidave ir jiems gyliai nusispjauti ant Lietuvos zmoniu ir ant valstybes ateities

  61 3
  Atsakyti
 • Į
  Įdomiausia,kad 2020 lapkričio 27 17:18:26

  daktarai stropiai mokosi keisti lytį,kai nemoka ir nenori gydyti gimdymo traumų.Todėl niekas nenori gimdyti,nes sunkiai prieinama medicinos pagalba moterims,o štai lytis keisti,prašau.Juk tai sudėtingos operacijos,kurios daug kainuoja.Ir dar įdomiau,kad į valdžią ateinančios moterys negina moters,jos galimybės gimdyti ir būti sveika,o gina belytiškumą,kuris neveda palikuonių.Kaip nemoteriška.Kas taip sudarkė šių moterų pasaulėjautą?

  91 2
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus >"GERB TOMKAU" 2020 lapkričio 27 17:02:03

  Tamsta 100% esat teisus, nes tikrai dažnai jaučiuosi kaip ta sena boba, bet, va, vis nerandu laiko nueit pas medikus lyties pasikeisti, gal kol kas dar pagyvensiu kaip senas diedas, kuris tik bumba ir visur, kur nereikia ir neišmano, savo trigrašį kaišioja. Šįkart tiek tegaliu pasiaiškinti, nes skubu į parduotuvę, kol dar neuždarė, banginio ikrų porą tonų nusipirkti... Nepatikėsite, bet kol nepasakėte, nebuvau apie juos nei girdėjęs, nei jų ragavęs. Dėkui, kad informavote, jog tokie yra. Kviečiu drauge pasivaišinti, tuo pačiu ir apie mediciną bei ligas pasišnekėsime - liko jų dar ar jau nebe? Negi visi sirgsim tik "koronovirusu. Fui, kaip nuobodu!

  51 0
  Atsakyti
 • G
  GERB. TOMKAU, 2020 lapkričio 27 16:56:59

  kai komentuojate Jums gerai žinomos gyvenimo srities įvykius, Jūsų komentarai visada taiklūs, tiesiog uždegantys ir verčiantys susimąstyti. Bet kada kišate trigrašį (jūsų žodžiais) į Jums svetimą sritį, sakykim, sveikatos apsaugą, darotės panašus, tik neįsižeiskit,į bobą, reikalaujančią parduotuvėje banginio ikrų.

  5 50
  Atsakyti
 • s
  saldainio popierėlis 2020 lapkričio 27 16:54:52

  kai žmonės nusigręžia nuo Dievo įsakymų, vertybėmis tampa kažkokios žmogaus teisės ir laisvas žodis, tik kokią teisę kalbėti turi vergai?

  41 3
  Atsakyti
 • P
  Prezidente Nausėda 2020 lapkričio 27 16:30:00

  Kada prisijungsite prie Vengrijos ir Lenkijos?

  102 0
  Atsakyti
 • V
  V.Tomkau gali nesizemint pries Tapina ...jis neorganizuos tokio mitingo 2020 lapkričio 27 16:23:30

  kuris priestarautu globalistinems ES libergrastu ,,,vertybems,,,, ,o ir tauta su juo ir jo vedama nesirinks y jokius mitingus .. tuo labjau ,kad dabar lietuvoj belike maziau zmoniu nei kad priveista policaju, riausiu vaikymo policaju , kariniu policaju, Sauliu -policaju ir .t t ir pan ..... o priesriausines riausiu slopinimo texnikos uzpirkta uz milijardus ...nespesi isejes aikstej surikt tavo lozunga ,,,UZ JUSU IR MUSU LAISVE ,,, kaip paspringsi berydamas gumines kulkas , ir beesdamas su sikna ,,,bananus,,,

  71 4
  Atsakyti
 • S
  Siaip tai 2020 lapkričio 27 16:01:20

  N** tokius "gynejus"...vieni begatavi kremliaus naciams sikna laizyti,kiti aplamai viduramzius atgaivina...abortus uzdraude,tuoj raganas medziot prades ir degint...

  11 39
  Atsakyti
 • B
  Bobas 2020 lapkričio 27 16:01:04

  Jūs rašyti mokate,o veikti ne,gal darykim atvirkščiai,jau seniai laikas palaikyt kaimynus,jei norim,kad jie ir mus palaikytų visais atvėjais.atminkit artėja sunkesni laikotarpiai,kaip vakcinacija ir t.t. PATS laikas manifestams!!!

  60 1
  Atsakyti
 • a
  as 2020 lapkričio 27 15:57:56

  vengrijoje ir lenkijoje gabus parlamentai ir prezidentai nekeliaklupsciauja es biurokratams nes i es nedalino milteliu skalbimui alaus bambaliu ne taip kaip lt valdovai kgb-agentai ir snipai kuprius tulpe kumele kubilas jukneviciene

  68 1
  Atsakyti
 • G
  Gedimino nuomonė 2020 lapkričio 27 15:45:04

  Palaikau straipsnio autorių, eksministrą, Tomkų ir beveik visus komentatorius. Net esant grėsmei pradėti Lietuvą smaugti , pradedant nuo siauros 100 km su Lenkija sienos, mūsų vadams- svarbiau EU ligonių ir nesuvokiančių savo lyties žmogų interesai, negu turėti gerus draugus- Vengrijos ir Lenkijos valstybes. Veltui Lenkijos prezidentas tikėjosi iš Lietuvos pagalbos. O pedikiūrinė EU nepadėjo nei Sakartvelui, nei Moldovai, nei Ukrainai, nepadėjo Armėnijai išlaikyti savas žemes, kažkada bolševikų atskirtas. Manau nepadėtų ir Lietuvai. Jie juk neadekvačiai mąstantys, nesugebantys susitvarkyti net taikos sąlygomis su žmonių iš Azijos ir Afrikos antplūdžiais. Jų mąstymas- neadekvatus (nes- apnuodytas rusų dujomis ir nafta) ir neatsistatytų net karo atveju, jei rusai mėgintų vėl okupuoti Baltijos valstybes.

  58 1
  Atsakyti
 • D
  DEDE 2020 lapkričio 27 15:14:33

  RESPUBLIKA,zadink tauta,kad ji gintu savo teises ,nes pavojus, atejus i valdzia iskrypusiai partijai, labai didelis.Imkim pavyzdi is lenku ir vengru.

  81 3
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 lapkričio 27 14:58:26

  Dieve padėk mums...susivokti...

  57 5
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 lapkričio 27 14:53:44

  Abejoju, ar Tapinas susivoks rengti solidarumo akcijas palaikyti tas dvi šalis... Man atrodo, kad jis tam nėra subrendęs...

  59 4
  Atsakyti
 • S
  Svarbu priežastis 2020 lapkričio 27 14:53:20

  Kodėl Grb.Tomkus neturėtų eiti pas tapiną, nes tapinas jau seniai ir ilgam yra Sorošo ,,berniukas", o perpirkinėt ,,berniuką" reikia turėt Sorošo ,,moralę" .....

  60 2
  Atsakyti
 • p
  pensininkas to Kazys 2020 lapkričio 27 14:43:55

  "kaip Juozaitis, Radžvilas, Dagys ir Gylys" jus tisus, cia trojos arkliukai liberal konservu.Ir kas gali paneigti kad sita skaldima jie vykdo ne uz atlygi?

  25 5
  Atsakyti
 • g
  grazina 2020 lapkričio 27 14:41:02

  ne protesto musu valdzia bijo,nebent 300000 tuks. i mitinga susirinktu,bet pagal balsavimo rezultatus aisku,kad esame avinu tauta,nesugebanti pati saves valdyti,todel mitingas nepades,todel manau reik stipriai ginkluotis ir atejus momentui tuos miznius drebancius is valdzios ginklu nuversti,Tos parsidaveliu sliures isikibe kedes laikys ir joks mitingas nepades.Nors pabandyti reikia,bet ir ginkluotis,nes tos iskrypusios valkatos valstybe parduos,jei ju nesunaikinsime.

  52 1
  Atsakyti
 • p
  pensininkas>Svajonės 2020 lapkričio 27 14:39:23

  Rinkimai suklastoti, nei prezidenta nei seima toki nerinkome. Viska nuleme tukstanciai buku tautieciu balsavusiu pastu, ambasadose.

  66 2
  Atsakyti
 • a
  aitvaras 2020 lapkričio 27 14:33:49

  Jau kai rinko prezidenta rasiau,kad jis minkstakunis,netinkantis vadovauti mazai valstybei.Maza valstybe turi tureti stiprius politikus,o ne senmerges ir prieglusias laisviu ieskotojas,nes bus suvalgyta stipresniu valstybiu.21 amziuje nereikia karo,kad uzgrobtum svetima teritorija.Paziurekit,kaip Amerikos kapitalas valdo visa centrine ir pietu amerika,net rusai ir kinieciai ten nosi ikisti bijo.Kai sakot vokieciai,vokietija,tai reikia suprasti,kad vokietija dar yra,bet kas antras vokietis,tai kitataucio sperma darytas,nes po karo vokieciu vyru mazai buvo like,tai kitos tautos padejo atsigauti.Dabar su prancuzais,belgais,niderlandieciais,svedais taip vyksta.Svetimas kraujas jas skiedzia,todel mazeja patriotu,o veisiasi mutantai.Kuo daugiau tu mutantu,tuo silpnesne valstybe.Paziurekite,kaip subirejo visos imperijos.Putesi,putesi svetimu tautu saskaita,kol sprogo ir isnyko.Tas pats vyksta su rusija,amerika,anglija,o ir kitomis salimis.Greitu laiku sulauksime siu saliu subyrejimo i mazesne

  46 1
  Atsakyti
 • m
  manau 2020 lapkričio 27 14:24:30

  kad teks parsivesti savo vaikus iš darželių pakeista apranga. Svarbu pimpis būtų pridengtas, o anoms , dziutka pridengta.. Negaliu atsigėrėti, koks aš protingas.

  22 3
  Atsakyti
 • V
  Vox Populi - Vox Dei 2020 lapkričio 27 14:23:43

  Nesuprantu, kodėl komentatoriai toliau sau ramiai diskutuoja apie mūsų neįgalią valdžią? Juk redaktorius aiškiai apeliuoja į visuomenės sąžinę ir pilietiškumą! Neapsimetinėkime durneliais, kad kalba eina tik apie mūsų valdžią, kuriai, beje, tos pačios sankcijos grėstų. O už pilietinę visuomenę ir demokratiją net toks svolačius kaip Sorošas pasisako. Tai ko bijom pareikšti Tautos valią? Juk protesto mitingas būtų solidarumo ženklas kaimyninėms vaalstybėms. Savivaldybės klerkai gal net leidimą išduotų - kur jūs, organizatoriai? Negi tik loti mokat?

  59 2
  Atsakyti
 • K
  Kurgi ne 2020 lapkričio 27 14:12:20

  Kaimynai gina,nes gali sau tai leisti: Orbanas dar nuo seniau turi įtakingų lobi-užtarėjų JAV,o lenkai apskritai save laiko vos ne JAV vietininkais ES ir jaučiasi paskirtais mylima žmona. Iš kur ir dygsta visa drąsa. Ko,aišku,galima pavydėti,kad gina savo interesus,nepamiršdami ir partnerių. Bet dėl savos valdžios nereikia iliuzijų- aukščiau bambos dar nė vienas neiššoko.Nelabai ir bandys- leistinose ribose. O protestai -tai yes yes- visada gerai.Kaip ir teisybės,kuri ir taip visiems žinoma ir akis išėdė,kartojimas:jei nieko nepakeisi,tai bent sušilsi - jausies atlikęs reikšmingų žygių.Kas irgi gerai.Kada geriau nelabai ir šviečia.

  27 4
  Atsakyti
 • R
  R 2020 lapkričio 27 13:32:14

  Pagarba abiem mūsų tautos vyrams. Jeigu reikės, prieš iškrypimus kovosime visomis priemonėmis. Auga mieli mano anūkėliai ir neleisiu, kad jiems būtų diegiama iškrypimų idealogija.

  69 3
  Atsakyti
 • i
  istorija 2020 lapkričio 27 13:29:22

  Lietuvius skalb. milteliais,alumi pigiai nupirko ,o kuo lenkus,vengrus viliojo,kad jie atsidūrė sąjungoje, jei juos TSRS nei gražiais pažadais ,nei jėga neįveikė? Dykai tik sūris pelėkautuose.

  35 0
  Atsakyti
 • L
  Lt 2020 lapkričio 27 13:18:42

  Lietuva turi palaikyti lenkija ir vengrija bet kai musu valdzia parsidave uz skatikus jiems niekas nerupi

  74 1
  Atsakyti
 • V
  Valdas 2020 lapkričio 27 13:17:35

  Is jusu lupu Dievui i ausi! Pragyvenau uzsienyje 24 metus ir maciau kaip ordos spalvotu "atbegeliu" sunaikino valstybes, tvarka ir morale. Mes turime kovoti pries sita tautos genocida kol ne per velu. Didele pagarba Vengrijos ir Lenkijos valdziom uz ju kova del savo tautu ir kulturos islikimo.

  87 1
  Atsakyti
 • K
  Kazys 2020 lapkričio 27 13:06:36

  Tomkus teisus, ko mes galime tikėtis ir iš ko pareikalauti atsakomybės, kai mus valdė , valdp ir valdys įvairių iškrypėlių klanai po dėdulių, marijų , laisvių ir liurberalių vėliavomis? O tikrieji inteligentai ir Tautos žiedas, kaip Juozaitis, Radžvilas, Dagys ir Gylys kaip morčiniai katinai tik per rinkiminį morčių pasirodo, tarpusavyje pasipešioja ir plačiai vartus atidaro lanzbirgiams, armonaitėms ir čivyliams. O dabar, žiūrint į ateinančius bukagalvius partinius ministrus, gėda darosi ir prieš pažystamus užsieniečius! Manau, jei Europai reikia De Golio, tai Lietuvai PLECHAVIČIAUS, kuris apsomytų iškrypusius pedodemokratus ir pastatytų į vietą tik nslavais besirūpinančius ,lietuvių sąskaita, prezidentus ir psiaudopatriotus!

  63 3
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 27 13:04:53

  ponas Tomkau, musu vedliai yra politines prostitutes, dar apie 1985 metus supirktos Soroso. Spurda tik buvusios ilgslaikes valstybes. Mes, nuo Liublino sutarties, esame kolonija. Buvo proga atkurti vslstybe 1918 m.nepavyko, buvo proga 1990 m.tada niekas net nepabande kurti savo valstybe, psliko LTSR administracini aparata ir nuskubejo vogti. Vagia iki siol. Kad niekas nesirinktu i mitingus pries valdzioje esancius vagis, buvo uzdarytos stambiausios gamyklos ir isvaryta milijonas geriausiu Lietuvos zmoniu. Lenkai pastoviai Lietuva vadina fasistine diktatura, teisingai vadina. I savo kompanija nei Lenkija, nei Vengrija, Lietuvos nepriims.

  64 3
  Atsakyti
 • A
  Ačiū vengrams ir lenkams 2020 lapkričio 27 12:47:15

  Kad gina savo valstybes nuo galvų pjaustytojų, beraščių "gydytojų" ir "inžinierių" antplūdžio bei iškrypėlių, nes akivaizdu, kad kartu nuo to gina ir mus. Apmaudu ir gėda už mūsų politikus, kad to nedaro ir neatlieka savo pareigų, kaip pageidauja jų rinkėjai, o yra parsidavėliai, menkystos prisitaikėliai, arba tiesiog jų galvose yra gliti neomarksistinė košė. Gėda, kad mes turim laukti ir tikėtis, kad mus apgins kaimynų politikai! Net jei kas nesutinka, bet tyli, reiškia sutinka ir pritaria tokiam ES savo narių šantažui ir prievartavimui. Tikiuosi, kad pabus daugiau politikų ir prisijungs prie vengrų ir lenkų. Puikus straipsnis ir A. Butkevičiaus kementaras, ačiū, kad esate ir netylite! Kai stojom į ES, visi gražiai žadėjo, kad visada bus dialogas, kad ES visada ieško kompromiso, kad yra rojus, palyginus su TSRS. Ir štai matom tą rojų, naują TSRS, kur yra tik viena tiesa, naujojo Kremliaus - Briuselio??? Ką, vėl į Vengriją malšinti sukilimo riedės tankai???

  80 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Vitas Tomkus: KRACHAS LIETUVAI!!! Su autoriaus trigrašiu. Plius įdomus video apie tai kas bus 2030m.
4. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
5. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
6. LGBT propagandistai jau puola kunigus
7. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
8. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
9. Karantino žala didesnė už naudą
10. Misija Seime - ginti idėją
11. Kompensacijos už vakcinas bus?
12. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
13. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
14. Apklausos vaikams be tėvų žinios
15. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
16. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
17. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
18. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
19. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
20. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
21. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
22. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
23. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
24. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Sudie, svajonių Amerika
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0  -1 C

-3  -6 C

 

 -6 -8 C

0 +2 C

 0 -1 C

 

  +1  +3 C  

0-3 m/s

  2-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos