respublika.lt

JAV ir Iranas: pirmieji farso požymiai - straipsnio komentarai:

 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 17:23:02

  "geriau gyventi okupacijos salygomis ir kaip imanoma priesintis" - o čia Tamsta kokiems okupantams siūlai priešintis? - Amerikonams,kurie NATO, rusams,kurie vis dar puola ar saviems vedliams nuo lovio?

  0 0
 • seniis 2020 sausio mėn. 10 d. 17:16:21

  na nereikia kelti bangų vandens stiklinėje,jus visi savotiskai teisus,suprantama jog mes neturime jokio tarptautinio svorio,nes visi buvę ir esami stiprus lyderiai ar politikai dirba jiems pinigus mokantiems,kitaip seniai butu ismesti i pomoike ir pakeisti kitais,to pavizdys yra Butkevicius ,protingas,gudrus puikiai išlavintas kontrzvalgybos specialistas,gaila kad jis dirba Lietuvos naikintoju komandoje,tokie kaip jis ir panasus galetu daug gero padaryti savo krastui ir visuomenei,bet tai nereiskia kad mes esame silpni ir privalome issirinkti sau ponus,geriau gyventi okupacijos salygomis ir kaip imanoma priesintis ,nei parduoti savo sazine,geda,principus kad sociau paesti ar minksciau paguleti

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 17:13:33

  “ten dirbu jau 10 metus sezoninius darbus” - a jo?ir ,kaip suprantu, suomių įtakotas pasirenkate aršiai bandyti atkurti savo nacionalinę valstybę? Ir tegu niekas nedrįsta jums trukdyti! Įdomu,kokiais būdais? Šiaipjau,prieš tai būt gerai pamėginti suvokti tai,kas rašoma: aš jums nesiūlau išsirinkti šeimininką,jūs jį ir taip gaunate ir gausite, nepriklausomai ar renkatės ar ne. Bent iki šiol taip buvo.Kodėl toliau turėtų būti kitaip? Galite rinktis,galite – nesirinkti. Bet,matyt,sezoniniai darbai intelekto labai nelavina.Ir pravartu atsiminti,jog “nėra didesnio vergo už tą,kuris laiko save laisvu”.

  0 0
 • ne veltui sakoma. 2020 sausio mėn. 10 d. 17:07:48

  Gimęs šliaužioti, stačias nevaikščiosi. Gaila, bet tokių ant Lietuvos dauguma. Niekaip negali gyventi be "ciesoriaus".

  0 0
 • to Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 13:24:30 2020 sausio mėn. 10 d. 16:39:02

  nuolankaus vergo mąstymas ponuli pas patį: aš esu mažesnis ir silpnesnis,todėl turiu išsirinkti šeimininką,nes kitaip jį parinks....cha cha cha ...štai dėl suomiai iki šiolei juokiasi ir niekina lietuvius(ten dirbu jau 10 metus sezoninius darbus) sako 1939 jusu Smetona pabėgo viską palikęs,ir jūs nekovojote už savo nepriklausomybę ir dabar ieškote sau šeimininkų cha cha ir jie teisūs!nes va tokie Butkevičiai atviru tekstu sako kad mes esame niekingi žemės kirminai ir net nebandykite atkurti savo nacionalinės valstybės,o tokie "kur gi ne" avinai mekena krato retą barzdele ir antrina savo šeimininkui tfiu tfiu tfiu

  0 0
 • dzin tos "eksperto" sapaliones 2020 sausio mėn. 10 d. 16:37:15

  jankiai po persu raketu ataku sedi kaip kelnes pri..sike ir nezino ko griebtis, ar ruso prasyti, kad persus apramintu ir jankius toliau negaidintu ar skubiai rinktis zaislus ir kaubojam dingti kad visai nepasirodytu, kad jankiu ginkluote skirta tik is loxu pinigus vylioti. isgirti "Patriotai" keliais lankais sustatyti kaip ir Saudo Arabijos neseno bombinimo atveju "ramiai budi" kad tik nieks neitartu, kad kiauri kaip retis. jankiu generolai po persu antausio viena ranka uz galvos o kita uz kiausu laikydamiesi, masto ka reiks kareiveliams pasakyti jei persai rimtai sugalvos jankius prosinti. esme tame kad jankiai jau suprato kad ju dienos Irake suskaiciuotos, nes kitaip ryzas blondinas gali ir antrai kadencijai nesiruosti. gi rusas kaip visada jankiam per rinkimus pades apsispresti, kad ir si karta nesuklystu :) kaip paliksi berazumius kaubojus blaskytis, kai ju vadas su galva kazkaip ne visai pradejo draugauti.

  0 0
 • Kurgi ne- PROFESOREI 2020 sausio mėn. 10 d. 16:33:25

  Pamiršau pridėti,jog mano komentaras PROFESOREI irgi su didele pagarba.Nepratęs mat,tokiame aukštame lygyje bendrauti,tai kiek susimulkinau,reiškiasi.

  0 0
 • Kurgi ne- PROFESOREI 2020 sausio mėn. 10 d. 16:28:40

  Jūsų žiniai,ponička Profesore,aš,žinoma ,įnirtingai persiprašau,kad kreipiausi į jus be titulo.Bet iš kur man žinoti,juolab,kad politinis nusikliedėjimas komentare tai buvo visai ne profesoriškas - matyt,tokie nūnai profesoriai. Jo.Dabar kreipsiuosi tik taip.Dėkoju už rūpestį dėl mano apsišvietimo,bet minėtas knygas,kurias man siūlote,skaičiau bene dar šeštoje klasėje senelių bibliotekoje.. Ar gal aštuntoje?Užmušk,nepamenu. Gražu buvo,kiek pamenu,ten tame Marse. Ir viskas taip dvasinga. Jo.O šiaip naftalininė fantastika nedomina. Profesoriai,žinoma, gali ja remtis, postringaudami apie šiandienos realijas – mes,kadangi nė karto ne profesoriai, tai sau tokios prabangos leisti negalime –pas mus materialiame pasaulyje viskas pagal faktą - išimk ir padėk,nes kitaip niekas nesamdys.Čia,brač, tau ne kokios ten ketvirtos kartos sunaikinimas, o daug rimčiau. Taigi.

  0 0
 • Dočys 2020 sausio mėn. 10 d. 16:06:41

  Mes be Punsko nenurimsim!

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 16:02:11

  "Jis siūlo rinktis visiems savo šeimininkus"- čia ,reik manyti,pasiūlymas kaip ir retorinis.Faktiškai,ponuli,nurimk ir nekrauk ant savęs tiek daug- tamstelė šeimininkus gauni nepriklausomai nuo savo pasirinkimo. Ar manai,kad pasirenki? Tokiu atveju,kodėl tokius pasirinkai,kurie dabar reguliuoja Lietuvos politiką ir,kaip matyti,nesi jais patenkintas? Variantas papliurpti komentaruose "kokią Lietuvą pasirenki", aišku,yra. Tik,bėda,kur jis tokią Lietuvą matė ar matys,kokią pasirenka? Nebent sapnuose.Gal jau verčiau nulipti ant žemės į realybę? Nes galima ir nukristi. Ar gyvenimas patupdys.

  0 0
 • LT 2020 sausio mėn. 10 d. 15:55:11

  Iranas puikiai zino,kad USA bazes apsaudzius raketom ir zuvus daug zmoniu,Amerikos atsakas butu smarkus ir Iranas turetu daug nuostoliu ir ka amerikieciai padarytu tai susprogdintu urano sodrinimo gamyklas,Iranas siekia ir savo kaili isaugot ir numalsint savo pilieciu pykti.Del to tai buvo daugisu parodomoji Irano akcija

  0 0
 • Agnė - "kur gi ne" 2020 sausio mėn. 10 d. 15:54:06

  Jums aš ne "ponička" ,o VDU katedros profesorė,todėl prašyčiau rinkti žodžius tamsta "kur gi ne".Kadangi rašote sklandžiai ir gramatiškai taisyklingai,reiškiasi esate daugiau mažiau išsilavinęs,todėl bent iš nuogirdų turėtumėte žinoti kad mes esame ketvirta žmonijos karta.Visos praeitos buvo sunaikintos.Įdomu kodėl?Gal dėl to,kad materialus pasaulis juos domino labiau už dvasinį?Paskaitykite Jefremovo knygą "Jaučio valanda" arba Tolstojaus "Aelita".Tada suprasite kodėl aš palaikau tokių kaip Dainius nuomonę.Su derama pagarba.

  0 0
 • > Praktiškai kaip visada 2020 sausio mėn. 10 d. 15:40:09

  Čia paminėjote tik labai mažą JAV karinių operacijų sąrašą, daugiau yra Vikipedijoje: Timeline of United States military operations - Wikipedia

  0 0
 • vai-vai 2020 sausio mėn. 10 d. 15:21:45

  Bravo Dainiui!Bravo Kaziui!

  0 0
 • Praktiškai kaip visada 2020 sausio mėn. 10 d. 15:19:37

  šio veikėjo pamokymai visiškai absurdiški. Jis siūlo rinktis visiems savo šeimininkus, mat jie "geri' ir pastoviai finansuoja jo veiklą? O iš tikro nėra pasaulyje kitos tokios nusikaltusios valstybės kaip JAV. Visi didieji konfliktai, atnešę šimtus tūkstančių mirčių ir milijonus pabėgėlių, yra ant jų sąžinės. Vietnamas, Korėja, Jugoslavija, Libija, Irakas, Sirija - tai tik didžiausi konfliktai kuriuose JAV veikė kaip agresorius prieš suverenias valstybes. Gal kas nori suskaičiuoti ir palyginti padarytą žalą? Net diskutuoti nėra ko. O šiaip už korupciją teisti asmenys man nėra joks autoritetas. Gal ponas tegul parašo iš ko jis pasiturinčiai gyvena dabar? Už ką jam mokamas atlyginimas ir ar niekada negraužia sąžinė?

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 15:09:13

  "Trumpas vos nesukėlė pasaulyje katastrofos"- jokia katastrofa ir nešvietė-ajatolos dar ne visai nušokę nuo proto,kad nesuvoktų,jog nepatemps rimto konflikto su savo ekonomika bei kaimynais. O Suleimani išties daug kam Irano elito tarpe nebuvo parankus. Jei Trampas nereaguotų,kaip jau yra buvę per praėjusias Irano provokacijas,tai Amerikoje gautų priekaištų,jog nuolaidžiauja Iranui. Ir taip ir taip-sukis kaip nori.Priešrinkiminei kampanijai prieš jį tinka viskas. O visa katastrofa baigėsi kaip ir atrodė,jog baigsis -apsispjaudymais. Netu tela - net i dela. Ir po visos diplomatijos.Beje,iš abiejų pusių. Kas,žinoma, nereiškia,jog galutinai. O jūs pasirenkate diplomatiją? Na,tai sėkmės - gyvenime tikriausiai pravers. Kad ir nuosavoje virtuvėje .

  0 0
 • ome 2020 sausio mėn. 10 d. 15:02:08

  Pasirinaku Kristu, o tu Butkevičiau antikrista. Pardavei siela. Užuojauta.

  0 0
 • Kazys 2020 sausio mėn. 10 d. 14:48:56

  Mes pasirenkame ne smurtą ,o diplomatiją.Trumpo poelgis nepateisinamas ir jis tikrai nebus perrinktas, nes ir paprasti amerikiečiai balsuodami prieš jį, gerai supranta kad tokiais "juokeliais"Trumpas vos nesukėlė pasaulyje katastrofos

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 14:32:02

  Visa jūsų bėda,Ponička,kad painiojate muses su kotletais. Geopolitikoje mažiausiai kam reikalingos "švarios tyros mintys",nuo kurių "keisis valstybė,kurioje jie gyvena". Dar nė viena valstybė nuo to nepasikeitė ir tikrai nepasikeis.Ir tai liečia visas valstybes be išimties - kiekviena leidžia sau tai,ką gali leisti ir ką jai leidžia kitos. Politiką stumia ir stums visai kiti kriterijai, o ne seilėtos bobiškos logikos pezalai. Bet svajoti juk nedraudžiama - tikrovė tai žiauroka,ar ne? Kaipgi be iliuzijų..

  0 0
 • NF 2020 sausio mėn. 10 d. 14:27:50

  PRATESDAMAS MINTI PRISIMENU BUVUSIO LIETUVOS GINYBOS MINISTRO KOMENTAVIMA UKRAINOS KONFLIKTO SU RUSIJA,KAIP JIS ISIREISKIA REIKEJO PASKANDINTI GELDA SU SAVO KARIAIS IR APKALTINTI RUSIJA SIO DARBU VISO PASAULIO AKIVAIZDOJE.MANAU NIEKO BAISESNIO NERA PASAULYJE,KAIP KARO KURSTYTOJO PASITELKUS SIAUBINGA KLASTA IR KARTU ZUDANT SAVO ZMONIJA IR APKALTINANT NIE DIETA TAUTA.SITOKIE ASMENYS IR VEDA CIVILIZACIJOS I PABAIGA.NESUVOKIU SVEIKO PROTO ZMOGUS TIKRAI NEZUDYS SAVO TAUTOS ZMONIJOS,O KURIS ZUDO JAM YRA VISISKAI NIEKAS ZUDYTI ZMONES TAIP,KAIP IR GYVUNAS.LIUDNA KAD TOKIOS ISMINTIES ZMONES PATENKA I VALSTYBIU VALDYMA IR ZMONIU ATSTOVAVIMA,JOS PAKLAIDINANT IR KARTU PASMERKIANT ATEICIAI,KAD JU EGZISTACIJA GALI BUTI PAVERSTAIS VERGAIS KITOS TAUTOS ZMONIJOS.

  0 0
 • NF 2020 sausio mėn. 10 d. 14:15:12

  Mano manymu visa pasaulio zmonija yra zmones,ar afrikietis,afganistietis,ar musulmonas jie yra tokie patys kaip ir as.Sendena gerai matosi,kaip kitu tautu zmones yra priversti badauti tu paciu save laikanciu visagaliais.Priimdamas pasaulio valdymo taisykles pirmiausia JU LAIKYTIS PRIVALAI PATS.JAV ATZVILGIU,KAIP JI EGESI YRA VISISKAI ANTZMOGISKA IR ZIAURU ZMONIJOS ATZVILGIU.LYGINTI RUSIJOS PADETI SU JAV IR JOS SEBRAIS YRA VISISKAI NEISMINTINGA.RUSIJAI PABANDZIUS PASALINTI SAVO AGENTUS BUVO TOKS SKANDALAS IR NET TARPTAUTINIS ISSIUNTIMAS DIPLOMATU IS VISU VALTYBIU.JAV TERORISTINIS ISPOLIS PASAULIUI REISKIA LABAI GERAI IR TAIP TURI BUTI.PRISIMENU GERAI,KAI LIETUVA PRADIEJO ATGAUTI NEPRIKLAUSOMYBE DIRBO TOKS ASMUO GYNYBOS MINISTRU,PRIE KURIO BUVO ATLIKTA TERORISTINIAI ISPOLIAI PRIES LIETYVOS ZMONIJA IR KAS MEGINO SI ATVEJA AISKINTIS VISI BUVO TARIAMAI PATYS NUSIZUDE.

  0 0
 • “..tuščia vieta niekada nebūna - visada išėjus vienam, iškart ateina kitas plėšrūnas…”- ir ką? 2020 sausio mėn. 10 d. 14:08:30

  Tipiško užzombinto žmogaus pasakymas.Ką padarysi kai žmogus duotą protą naudoja tik atskirti dviems spalvoms juodai ir baltai, jam priimtinas tik toks pasaulio modulis,kuriame yra plėšrūnai ir žoliaėdžiai,tada jis žino kurią pusę palaikyti,o kai paliekama teisė rinktis bent iš trijų varijantų,tada belieka "stenėti" juodo pykčio persunktus komentarus,betgi tai normalu-tai naujojo pasaulio lietuvio amplua :))))

  0 0
 • Agnė - "kur gi ne" 2020 sausio mėn. 10 d. 13:58:28

  Viskas prasiseda nuo pačio žmogaus : švarios tyros mintys iššsaukia teisingus poelgius,teisingi poelgiai keičia pačio žmogaus likimą ir kuo daugiau bus žmonių su švariomis mintimis,tuo labiau keisis valstybė,kurioje jie gyvena. Tada nereiks klausinėti "su kuo tu" nes nuo pačio žmogučio gimimo bus aišku kurioje jis pusėje .Dedu lik'ą Dainiaus komentarui.

  0 0
 • Kurgi ne 2020 sausio mėn. 10 d. 13:24:30

  “..tuščia vieta niekada nebūna - visada išėjus vienam, iškart ateina kitas plėšrūnas…”- ir ką? Kas ne taip? Yra kaip yra. Yra plėšrūnai, yra žolėdžiai. Plėšrūnai žole neminta. Tas pats Iranas su JAV – du plėšrūnai, tik vienas-globalinio masto,kitas –regionalinio ir taip pat nori atstverti savo kąsnį nuo didžiojo. Ir kuo didesnį. Galima,žinoma,stenėti apie gėrį ir blogį,nuo to šis pasaulis nesikeitė,nesikeičia ir nesikeis. Kaip ir nuo “mielų skaitytojų” pasirinkimo,kuris iš esmės nieko nekeičia – visada gaunate tai,ką plėšrūnai parenka jums. Jei postringavimų,pasipiktinimų ir pan.didžiai moralių emocijų išraiškos palengvėja- tai į sveikatą.Dar galima paaukoti vargšams. Sako,irgi padeda jaustis nuveikus kažką reikšmingo.Kiekvienu atveju,naudingiau negu beviltiškai tauzyti, o kas tas gėris ar kas tas blogis.

  0 0
 • ceslovas-Dainiui 2020 sausio mėn. 10 d. 13:22:37

  Audrius negali atsakyti siuo metu, turi nusiplauti rankas kurias susiterse patarinedamas gruzijoj kaip karo specialistas.

  0 0
 • zilvinas 2020 sausio mėn. 10 d. 13:13:56

  Bravo Dainiau

  0 0
 • Dainius 2020 sausio mėn. 10 d. 13:08:08

  Asmeniškai aš renkuosi Lietuvą ir jos gyventojus.Aš renkuosi savo tautos istoriją,papročius ir kalbą.Aš renkuosi Lietuvą be 141 nieko nereiškiančių sėdinčių seime,aš renkuosi Lietuvą be parsidavusios šunaujos-vyriausybės,aš renkuosi Lietuvą be neįgalios marionetės -prezidento .Man nereikia ruso,jankio ar anglo ,kino kaip mano šeimininko,nes mano Lietuvoje pakankamai yra protingų,sąžiningų ir galinčių valdyti savo šalį be pašalinių priežiūros.O kokią Lietuvą tu renkiesi, Audriau Butkevičiau??!

  0 0
 • T0mas J. -> 12:11 2020 sausio mėn. 10 d. 12:47:34

  "teroristai Europos miestuose žudo žmones, o juos kursto tokie, kaip Soleimani" Europos miestuose musulmonai mano ir tavo atmintyje nieko nežudė, kol Europos šalys (tarnaudamos JAV) nepradėjo masiškai žudyti žmonių Afganistane, Irake, Libijoje, Sirijoje. Nepainiok kas yra priežastis - kas pasekmė.

  0 0
 • > brrrr.... 2020 sausio mėn. 10 d. 12:36:34

  Oftopas.

  0 0
 • brrrr..... 2020 sausio mėn. 10 d. 12:27:43

  mane labiau domina tas žydų vėl keliamas triukšmas dėl jų išskirtinio holokausto ,kas tereiškia viena - rezultate vėl reikalaus pinigų . Manau - tai lies ir Lietuvą. Blogai ,kai jų provokacijoms priversta pasiduot Lietuva -vyksta žūtbūtinė kova už žydų rasės dominavimą , manau.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikia vėjų jėgainių parko Baltijos jūroje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +15 C

 

+15 +16 C

 +23 +25 C

+22 +25 C

 

+23 +24 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

2-7 m/s

       

Nuorodos