respublika.lt

Į Artimuosius Rytus slenka naujas karas - straipsnio komentarai:

 • Psiche nusirito iki Laurinavičiaus 2020 vasario mėn. 10 d. 22:14:07

  Abu du kaimo lygio zombuotojai... Lietuvos politologija atsidūrė gylioje žo.

 • piktas 2020 vasario mėn. 10 d. 08:40:25

  Siūlau aplamai ignoruoti tokius Čekučio straipsnius (su britų apmokamu ekspertu) ir nekomentuoti, nes jam turbūt tik reitingai auga nuo tokio komentarų kiekio. Atidarei, pamatei Butkevičiaus snukį ir uždarei....

 • piktas 2020 vasario mėn. 10 d. 08:25:20

  Čekuti .... kodėl nerašai Butkevičiaus pavardės pastraipos pradžioje, gal todėl kad žinai kad niekas net neatidarinėtų tokio straipsnio....

 • abejoju tai mūsų "visažiniais" ,labai abejoju 2020 vasario mėn. 09 d. 18:31:43

  pagal realų jėgų išsidėstymą pasaulyje : USA (kuriems realiai vadovauja žydai), ES (tas pat), rusai (?) ,kinai ,etc....drąsiai galima daryt išvadą ,kad "pagadą" ,kaip ir iki šiol, daro žydai. Savo ruožtu , be jokios rizikos bent kiek apsirikt (gojus būtina ir privaloma maustyt visais atvejais,iki mažiausių ...,nes tai pirmas ,privalomas ir griežtas žydų religijos reikalavimas ) .Kas gali žinot ,kad žydeliams ryt šaus į galvą ,kokio intereso jis pradės siekt?

 • na 2020 vasario mėn. 09 d. 15:44:33

  latviai mėgsta rusų tv, o jai užjūrio šeimininkai uždraudė tai reiškia nežiūrės, latviai kaip ir mes esame jiems niekalas, visame kame čia jų valia

 • ČEKUTI !? 2020 vasario mėn. 09 d. 13:54:29

  Persakysiu jusu pamazgas ispiltas ant zmoniu su nuomone :" O kodėl mūsiškiams visiškai tinka rusiški kanalai?". Gal todel , kad butent jie skelbia kur kas daugiau teisybes, o ne propogandini mesla kaip jusu ir zeko tandemas !? " Kodėl čia niekas nesipiktina, kad jie skleidžia melą ir propagandą, o jeigu ir piktinasi kas nors privačiai, tai valdžia nieko nedaro, kad uždarytų tuos melo ruporus?" , va va , as irgi noreciau zinoti, kodel tokius sliuzus ir siuksles spausdina, dar pridedant "eksperto" zenkla, kai net plika akimi matosi jusu pilama tulzis ant melo maluno ??

 • Siaip 2020 vasario mėn. 09 d. 12:36:34

  Sunlu pona Butkeviciu suprast. Del to kidamo zvslgybos istatymo jis uzemes kaip ir pazangia pozicija. Taciau cia jau gieda pas mus sena dainele "rusai puola - Amerika pades". O kodel rusu kanalai skleidzia tik dezinfirmacija. O gal kai kam atrodo kad tai daro didele musu ziniasklaidos dalis. Cia jsu reiketu nepriklausomu ekspertu vertinimo. Jog ir zmogu negalima nuteist vien del to kad jo tokia pavarde. Jie tokia pavarde - zmogus geras o jai tokia - ne. Taip ir su tais rusu kanalais. Kodel nedavus zmonems patiems sprest. Prievarta gimdo priesiskuma. Tai kad ir dabar kai vaziuojam per Rytu Lietuva matom kad ant daugumos namu stovi "lekstes" nukreiptos i Rytu puse. O daug kur ir su paorastos antenos uztenka. Ir kam dar astribt padeti kelt zmoniu nepasitenkinima negi to butu maza

 • Vito 2020 vasario mėn. 09 d. 12:21:56

  Reiks mesti Respublika jei toki barieta kaip Butkevičius spausdina.Meluoja ir neraudonuoja Britai matai stabilizatorius buvo...hi hi...

 • Gintaras 2020 vasario mėn. 09 d. 12:08:25

  Trampa isrinkus,visi musu propagandistai sauke,kad cia rusu darbas ir amerikiecius elementariai apgavo.Dabar aiskeja,kad amerikieciai ir vel nori apsigaut,ir perrinkt trampa.Dar karta apkaltint rusus nebeiseina.Buvo atliktos kratos rusia today bustineje,bei suspenduota rusu zurnalistu veikla .Kazin jei rusai atliktu kratas echo moskvi bustineje,bei isvytu visus amerikos finansuojamus zurnalistus,kaip manot koks vajus pakiltu.?Kazkaip gaunas jei uzciaupia burnas rusu zurnalistams,tai demokratijos israiska,jei prispaudzia musu propagandistus,tai jau zodzio laisves suvarzymas

 • nieko keisto kad ekspertas britu gedi 2020 vasario mėn. 09 d. 11:12:13

  kai kazkokie atsilupeliai prancuzai ir voklieciai, jo duondavi pastume i sona, tai kur tau neims siutas. ir cia dar ne viskas, tuoj pamatysim greitu laiku, kaip Trumpas ims ant trumpo pavadzio bepasibaigiancia britu imperija ir darys is jos kazkelinta jankiu valstija, o jau cia gryni nuostoliai tokiem ir panasiem ekspertam.

 • 2020 vasario mėn. 09 d. 10:58:41

  Kiek prisimenu, Trumpui atėjus į valdžią , mūsų konservatoriai aiškiai jo neapkentė.Taigi jam laimėjus, patyrė fiasko ir mūsų konservai?

 • janina 2020 vasario mėn. 09 d. 10:52:10

  Trumpas puikus žaidėjas,sukelt konfliktus juos be paliovos aštrinant,bet tik ten kur užuodžia jog Amerika susisems milijardus?Už jo stovi visa karo pramonė,gamtinių išteklių magnatai ir visa kita. galima sakyt tai Amerikos fiureris.Rusija ,Kinija,Indija irgi nesnaudžia ir trina iš džiaugsmo rankas kaip ES lūzeriai dėl savo bukumo dairosi priimt į savo globa Albanija ar kitą valstybę vien dėl to kad ten sumažėtų,kaip Merkel sako rusų įtaką???Tai parako statinė.Karas nebūtinai turi būti efektyvus,juk galimas ir tam tikrų epidemijų išpuoliai??Kaip savo laiku AIDS apkaltintos bezdžionės,arba dabartinis Kinijos protrukis?apkaltinant skujuočius?Hitlerio metodai buvo brutalūs,bet dabartinės technologijos kai žemės resursai artėja prie pabaigos,tinka visos priemonės ir jas panaudot galima tiksliai tam tikruose regionuose sukeliant kuo daugiau nuostoliu ir iš to dar uždirbant milijardus.

 • stebetojas spaudos ir ne tik 2020 vasario mėn. 09 d. 10:48:58

  FOX naujienu neziuriu,tai grinai Trumpo liaupsinimo ir ne tik ir zydu programa,beje amerikieciai je labai ziuri.........Demokratai tikrai nieko nepralaimejo,o trampas tikrai daug amerikieciu ziuri kitas naujienas kaip cnn ir t.t ,o kad Trumpas apsisiko isvesdamas is sirijos amerikieciu kontingenta,tai cia jis daug prisidejo prie savo reitingo kritimu,palikti likymo valiai kurdus kurie prisidejo prie visisko sunaikinimo ISS ir Trumpas su nieko nepasitares isveda amerikisus,paqtys respublikonai buvo pribloksti tokio trumpo "ligonio" sprendimu ,paskui jis suprates savo klaida po sprendimo sustapde ji Butkevicius neraso apie jo nesutarymus su respublikonais senatoriais?

 • Jooooooo 2020 vasario mėn. 09 d. 10:48:10

  Taigi ,kad negresia, kaip ir Rusijai, kuri formuoja naująją Europą

 • Butkevičiui 2020 vasario mėn. 09 d. 10:47:49

  Jo , Britanija stabilizavo Vakarus. Pavyzdžiui, kai XIX a. užgrobtoje Airijoje, kilus bulvių marui, neleido į šalį įvežti grūdų ir taip milijonus airių numarino badu.. O Rytuose 400 metų laikė pavergę Indiją, nepatenkintus tuo rišdavo prie patrankų vamzdžių ir ištaškydavo į gabalus(1857 m. Sipajų sukilimas). Per taipingų sukilimą Kinijoje išskerdę 20 000 000 vietinių gyventojų, o Šiaurės Amerikoje britų valdžia už suaugusio indėno skalpą mokėdavo po 40 svarų, už vaikų ir moterų - po 20.

 • pleptologas 2020 vasario mėn. 09 d. 10:24:06

  taip karas bus ir ji sukels amerikonai ir nato o paskui reks kad rusai pradejo ta kara

 • pleptologas 2020 vasario mėn. 09 d. 10:23:37

  taip karas bus ir ji sukels amerikonai ir nato o paskui reks kad rusai pradejo ta kara

 • popierius 2020 vasario mėn. 09 d. 10:13:30

  taip jie pasauliui duoda pavyzdi apie politine kultura

 • trumpai 2020 vasario mėn. 09 d. 10:13:29

  Butkevycius stebina su tokiom tezem-Britai šimtmečiais stabilizavo pavojingą ekspansionistinį Rusijos veržimąsi į Vakarus,tai pagal ji kinija,indija anglai stabilizavo ir tt, šimpmeciais plėšdami jau nekalbant apie kitas pasaulio anglu kolonijas,keista sampranta sovietiniu gruobuoniu apie stabilizavyma,nežinojau kad pavertimas kolonijomis kitas tautas šiais laikais gruobonys vadina stabilizavymu,panašu kad sovietiniai vagys ir gruobuonys dar didesniu gruoboniu buvo stabilizuoti ir like be tarybinio turto draskosi lig siol..

 • RED DALIA 2020 vasario mėn. 09 d. 09:49:07

  kodel profesorius buvo pasodines Audriu?

 • Teisingas 2020 vasario mėn. 09 d. 09:40:10

  Logiškas straipsnis, karo vėjas tikriausiai ten pučia, kadangi nafta ten teka, kuri dar nesibaigia.

 • siais metais karo nebus Trumpui dar rinkimus reikia laimeti 2020 vasario mėn. 09 d. 09:34:12

  o per siuos metus iki rinkimu Trumpas gali ir antrai apkaltai sugraibyti faktu, nemanau kad mociute Pelosi & Co.(karinga boba) taip viska paliks ir ryzui leis sklaidytis.gi nereikia pamirsti amerikonu taip kaip ir lietuvos elitas, jei nera ka is salies dulkinti, tai dulkina savus, nes tai paprasciausia, o cia jau pas amerikonus ne viena vesterna galima prisukti. nuobodu nebus gi amerikonai pas save iskase karo kirvi, o cia jau tik spek dairytis, kas kam greiciau veisle nutreks. na bet ir gerai, kol amerikonas uz balos pilietiniam karui ruosiasi europa turi susidelioti sau prioritetus. pas persus ir zydus snukio nekisti, nes europos grazuoliukam ne tai svarbu kad marmuze ismals o dar po visu ivykiu ir veisle atskies su savo nevaldomais srautais pabegeliu, ka miega ir mato europos "geri draugeliai" jankiai. po brexito vokietys su prancuzu greit ives tvarka, kad visokie svajotojai tusciom kisenem PL, LT, LV, EE greit supras kokiam dievui nuo siol reikia melstis ir cia bus nediskutuotina.

 • propesorius 2020 vasario mėn. 09 d. 09:28:19

  Neįsivaizduoju, už kokius nuopelnus ar kokią didelę paslaugą Butkevičuus padarė Respublikos vyr.redaktoriui Tomkui,kad šis leidžia Butkevičiui š...kti ant dienraščio skaitytojų galvų???

 • O jei taip rimtai 2020 vasario mėn. 09 d. 09:17:20

  Pagalvotume, kad A.B. klysta ir ne Trampas valdo žydus, o atvirkščiai, kaip tada vaizdelis? Ir posakį panaudojo netiksliai. Nesiriša su planais kurstyti karui. Jei šalys kaups ginklus, tai nebus taip naudinga nei, kad jos tuos ginklus naikins ir reikalaus naujų. Taigi, iš biznio pozicijų prekės trumpaamžiškumas ir paklausos didėjimas yra kur kas labiau pageidautina perspektyva tam tikroms verslo grupėms.

 • As 2020 vasario mėn. 09 d. 09:09:51

  Tai šitas grįžo iš zonos visas gudrus.

 • Jonas 2020 vasario mėn. 09 d. 08:46:06

  O lietuvos spauda tik tiesa raso!!!?? Koks absurdas!!!! Viska verciu atvirksciai ir dar Rusus paskaitau! " Geroves" saly kaip ir baltarusijoj iskreitu veidrodziu karalyste!!

 • zydai 2020 vasario mėn. 09 d. 08:43:34

  bijo kad rusai neapginkluotu palestinieciu tada zydam butu kirdik

 • Skaitytojas 2020 vasario mėn. 09 d. 08:36:33

  Aiškiai šališkas! Delfiui gal ir tiktų.

 • Kaustukas 2020 vasario mėn. 09 d. 08:33:36

  Tema apie arabus ir Artimuosius Rytus o turinys apie Lietuvą. Kur tame logika?

 • > RK 2020 vasario mėn. 09 d. 08:27:32

  taigi čia Butkevičius.....apie KGB Grybauskaitę prakalbėjo....o lanzbergis ką? gal dėl to,kad pastarojo komandas vykdė sausio 13 naktį?turiu išsisaugojęs šio šnipo ir spalvotų revoliucijų aso straipsnius,visus kiek tik spausdino respublikoje,tai kai paskaitai - tai akivaizdžiai matosi kaip kailį ir spalvą keičia šitas parsidavėlis ir lietuvių tautos judas

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AUKOS: Iranas šeštadienį paskelbė apie 133 naujus mirties nuo naujojo koronaviruso atvejus; vienoje iš labiausiai koronaviruso paveiktų šalių mirčių skaičius pakilo iki 2 517.
 • NEPATEKO: šeštadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15 d. vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 612 asmenų, o 342 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia VSAT.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip ketinate švęsti Velykas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate valdžios sprendimus šalį užklupus koronavirusui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +2 C

+1 +2 C

 

-3 -5 C

 +13 +14 C

+4 +8 C

 

+2 +3 C

1 m/s

2-7 m/s

 

0-3 m/s

Nuorodos