Honkongo protestuotojai grįžo į gatvesnuotraukos (2)

2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 14:46:38 Perskaitė 452

Dešimtą savaitgalį iš eilės į Honkongo gatves pasipylė daugiau demokratijos reikalaujantys protestuotojai, nepaisant to, kad regiono lyderė toliau atkakliai tvirtina, jog jų reikalavimai nebus įgyvendinti.

 

Sekmadienio popietę, nepabūgę karščio ir didžiulės ore tvyrančios drėgmės, šimtai protestuotojų vėl susirinko Viktorijos parke.

Policija protesto dalyviams davė leidimą susirinkti parke, tačiau nepatenkino jų prašymo sankcionuoti eiseną rytine Honkongo salos dalimi. Protestuotojams taip pat nebuvo leista surengti antrą mitingą miesto darbininkų gyvenamame Sham Shui Po rajone. Nepaisant to, mitingas pastarajame rajone vyksta.

Anot protesto dalyvių, jie ketina imtis naujos strategijos tam, kad sumažintų tiesioginę konfrontaciją su policijos pajėgomis.

„Mūsų tikslas – išvengti kraujo, sužeidimų ir nebūti suimtiems. Manau, kad ankstesnė taktika laikytis vienoje vietoje baigėsi dideliu sužeidimų ir suėmimų skaičiumi. Turime veikti lanksčiai, tarsi vanduo, kad išvengtume sužalojimų“, - sakė 17-metis protestuotojas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net